Bucounit

okres Partizánske

Skype: bucounit1

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 8.8.2011  17:30
    Ostrov Apokalypsy (TV film) (2010)

Celý dokument je plný informácií, ktoré človek čo sa len minimálne zaujíma o Majskú kultúru dávno pozná a keď má prísť na lámanie chleba a dostanú sa nakoniec na spomínany ostrov tak v tom okamihu to celé skončí. Takže pekný fail !!

• 7.6.2011  22:08

Výdatná porcia akcie, nápaditej choreografie, humorných scén a kvalitnej animácie podfarbenej údernou hudbou. Bohužiaľ porcia bez kúzla a lepšieho príbehu z predošla. 7/10

• 7.6.2011  21:56

Scény ako behanie po Londýne, morské panny, maják, záver pri fontánke niesú vôbec na zahodenie, Deep aj Penelope veľmi fajn, Zimmer nadupaný, hlášky sa tiež nájdu. Ale ako celok nezáživne, s podivne skákajucim tempom, trestuhodne nevyužitým Ianom McShaneom a haldou zbytočných a hlavne únavnych kecov. 5/10

• 6.5.2011  21:45

Aj napriek slušnému príbehu, nádhernou hlavnou predstaviteľkou, choreograficky a krvou pekne osolenými súbojmi to na mňa pôsobilo dosť rozvlačne a nedokázalo ma to vtiahnúť tak ako by som chcel, čo je škoda. Lepšie 3*

• 9.4.2011  11:52

Veľmi fajn žánrovka, technicky a herecky (úplne u všetkých predstavených) bez výhrad ale druhé pozretie ako napríklad pri podobnom Déjà Vu nehorzí. Bez happy-endu a s lepším tempom by mi to sedelo viac. Lepšie 3*.

• 20.2.2011  20:59

U mňa teda spokojnosť a o triedu lepšie ako nedávny Faster. Príbeh slušný, akcia nadupaná a Statham typicky drsný. Akurát postavám sa mohol scenár venovať viac a ísť do hĺbky (hlášky by tiež nezaškodili). Potom by bol pocit po dopozeraní o dosť silnejší. Ale čo, mňa to tentokrát netrápilo a užil som si to hlavne, keď v dnešnej dobe vidím niečo v eRkovom ratingu. 7/10

• 8.2.2011  12:32
    Jsi můj život (TV seriál) (2006)

Jediná telenovela ktorú som videl komplet celú. :)

• 28.1.2011  00:51

"Mother don't love me" :)

• 4.1.2011  15:58

Že by ma to nejak strhlo hovoriť nemôžem ale za technickú stránku,finále a perfektne do role vcítenu Natalie si to tých 7/10 zaslúži. No Arnofsky by už mal presedlať, začína to byť nuda.

• 4.1.2011  15:20

V skratke: Takmer doslovný prepis pôvodného True Grit s lepšími hercami a hudbou. No starý mi aj tak prišiel živší a lepšie vygradovaný. 7/10

• 28.12.2010  15:22
    Skyline (2010)

Áno, má to vzhľadom na rozpočet slušné efekty, votrelecké lode aj "chobotnice" (Crysis ?!) vyzerajú pekne ale s postáv logicky uvažuje iba jedna a o napätí alebo gradácií nemože byť reč. Bratia Strausoví to mali celé radšj napchať šialenými postavami a kopou hlášok potom by s toho mohlo byť slušné GP. Pretože mimo trikové scény je to nuda s največším WTF koncom aký som videl.

• 23.12.2010  10:53

Nakoniec milé prekvapenie, dejovo je to bohaté a ten vývoj postáv (najmä tej hlavnej) je pôsobivý, vedlajšie postavy majú tiež svoje charaktery a celé to má kvalitnú úroveň s dobrými hereckými výkonmi a slušnou atmosférou a hudbou. Po tomto začínam dalšie Slovenské filmy sledovať, snáď sa budú kvalitou len zlepšovať. 7/10

• 21.12.2010  13:42

Daľší film o duševne chorom človeku, opäť skvele zahranom ale to automaticky neznamená dobrý film. Uťahané, pomalé "riešenie" problémov pôsobilo namňa umelo a chovanie postáv hrozne neprirodzene. Takže o nejakom zaujatí dejom alebo emóciach nemože byť reč.

• 15.12.2010  11:52

Nemám pocit, že by to bolo menej zábavne ako časti zo starých sérii, nápady a hlášky su fajn aj český dabing ostal pri starom a dodáva tomu tu správnu chuť, akurát nechápem prečo len 3 časti ?! Tie predsa nemôžu nikoho dostatočne uspokojiť. Ale aj tak veľká spokojnosť a príjemne zaspomínanie.

• 7.12.2010  18:38
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Po skvelom pilote ktorý nadstavil látku vysoko prišli daľšie diely, ktoré to zhodili do šedého priemeru. Z postáv ma bavil len chlapík s kušou a dedo zo sniperou a to je na toľko postáv málo, dej skoro žiadny iba poskakovanie pri lese a morálne polemizovanie ktoré uspáva viac ako dosť a pri hodinovej minutáži ma z neho prebudí iba krátke strielanie hláv zombíkom. Precenená nuda. 1. séria - 5/10 ...

• 7.12.2010  12:18

Bez jediného slabšieho dielu, zbytočnej scény, slabého hereckého prejavu či motivácie. Atmosferická, výpravná, emotívna, skvelo gradujúci plynúca seriálova udalosť roku podporená parádnou dobovou hudbou a nezabudnutelnými charaktermi.1. séria - 10/10 ... 2. séria - 9/10 ...

• 4.12.2010  18:56

Po Bruckheimerovon Princovi som očakával daľšiu otravnú a nudnú báchorku. Prekvapivo som dostal iba báchorku zo slušnými hercami, nápaditou akciou, fajn hudbou a tempom ktoré nedokáže nudiť. A zato a Alfreda Molinu rozhodne palec hore.

• 4.12.2010  18:50

Obsahovo to nedosahuje kvalít Das Boot ale čo sa týka napínavých akčných scén podporených skvelým zvukom a prekvapivo výborne hrajúceho Matthewa McConaugheyho tak je to plavba bez sekundy nudy.

• 4.12.2010  09:57

Po všetkých stránkach mi tento vysokohodnotený "ponorkový" film príjde iba ako mierny nadpriemer.

• 23.11.2010  23:24

Hociktorú časť Pottera by som si s radosťou pozrel znova. Na toto by som nepristúpil druhý krát ani z donútenia. Dva a pol hodinové varenie z vody s hroznými dialógmi, minimom nápadov či pôsobivešej scény. Kloves už neraz dokázal, že je hrozný scenárista ale oproti tomuto sú to všetko materiály na oskara. Úvodne trio je fajn ale celý film jednoducho neutiahne a posedávania v lese je zívačka najväčšia, z vedľajších postáv si Bill Nighty a iní odbijú sotva 2 minúty, hudba priemer a akčné scény iba v úvode. Nebyť práve nej, misie na ministerstve a niektorých vtipných scén tak je moje hodnotenie iba mierne nad odpadom.

• 21.11.2010  19:25

Celkom sklamanie a to aj bez veľkého očakávania. Debilný a nelogický scenár, okrem prvej autonaháňačky priemerná akcia, nezaujímava Cameron a hlavne maximálne nefungujúci humor. Powell a Cruise v špičkovej forme to posúvaju do pozeratelných vôd. 5/10

• 14.11.2010  22:11
    Parchanti (2010)

Nemá to hlavu ani pätu ale je to celkom sranda, večšina hlášok funguje a akcia je tiež slučná. Jednohubka

• 17.10.2010  00:43

Nato, že tento animák neponúka jedinú zaujímavejšiu alebo zapamätania hodnejšiu scénu, zábavnejšiu postavu, ani náznak emócii či silnejšiu motiváciu som sa prekvapivo nenudil ale aj tak je to na Zacka čistý priemer, ktorý prekvapí jedine animáciou a mierne temnejším tónom. Zaslúženy prepadák. 5/10

• 11.10.2010  20:39

Hlavne nech nikto nečaká scifi akčnák !! Hlavným motívom je cesta dvojice obyčajných ľudí cez infikovanú oblasť naspäť domov, atmosféra filmu viac než slušná, ústredná dvojica veľmi presvedčívá, zábery na zdemolovanú krajinu a príšery prvotriedne. Jednoducho ma to pripútalo a je vidno, že tvorcovia majú talent, držím im palce k daľšej tvorbe.

• 11.10.2010  20:29
    Piraňa 3D (2010)

Skvelá zábava, kozatých holiek, že by aj Prcičky závideli, hlášky nekompromisné a záverečný masaker neodolatelný. 7/10

• 6.10.2010  21:09

Mladý Ip Man nemá síce toľko charizmi ako Donnie Yen ale to je asi jediná výčitka ktorá ma napadá, oproti starším bratom má tento určite lepší scenár, vykreslenie postáv a ich vzájomne vzťahy a tragédie, bitky su v porovnatelnej kvalite a strihu takže každému by som tento mierne odlišný pohľad na legendu bojového umenia vrelo odporúčil.

• 29.9.2010  22:01

Áno je to sračka ale klamal by som keby poviem, že ma to nebavilo. Má to kvalitnú atmosféru, dobré obsadenie a štavnaté gore - slušná zábava.

• 22.9.2010  08:52
    Planeta 51 (2009)

Pohodový animák, ktorý po úvodnej polhodine nabitej vtipmi, nápadom a žánrovými odkazmi (pes v podobe Votrelca ktorý čúra kyselinu) už ku koncu len varí z vody.

• 12.9.2010  21:31
    Firefly (TV seriál) (2002)

Tento seriál nieje o efektných bitkách, laserových zbraniach ani podobných digitalných hovadinkách na ktoré sme pri sci-fi zvyknutý, to čo tento seriál robí jedinečný a kultový sú skvelé postavy, prirodzene hrajúci herci a originálne spojenie dvoch oblúbenych žánrov. Klenot

• 6.9.2010  22:30
    Pilíře Země (TV seriál) (2010)

Dostal som sa k tomu vďaka rečiam typu "má to lepšiu výpravu ako Robin Hood" no tie reči sú samozrejme pravda, tá dobová atmosféra, herecké výkony do toho epického príbehu tak pekne zapadajú, že sa pri jednotlivých častiach nebudete ani na sekundu nudiť a z netrpezlivosťou čakať na nový diel. P.S: úvodne titulky a hudba sa fakt vydarili.

<< předchozí 1 2 3 4 5