Afro Samurai: Resurrection (2009) (TV film)

Tak takýto meganášup som teda nečakal, ešte lepšie ako seriál. Neustále bitky, nápadité bitky podporené beatmi od RZA znejú ešte častejšie a to je kruva dobré plus pribudli aj nejaké kozaté kundičky. Príbeh zase zaujímavý a brutálny s koncom ktorý ma dostal.

Alenka v říši divů (2010)

Predlohu som nečital. Možno to je jednoduché no mne to dalo to čo mi nedal taký Avatar a to je to, že som bol 2 hodiny v inom svete.

Apollo 13 (1995)

Asi najpríjemňejši film o astronautoch.

A-Team: Poslední mise (2010)

Celú tú hustou akciou napchatú jazdu s dokonale uživajúcimi si hercami a tvorcami kazí hrozne neprehľadný strih. "Toto vyzeralo presne ako v Call of Duty".

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Takéto komédia mám rád. Debilná kravina kde si Seann William Scott zastáva učiteľa tenisu ktorého poznal asi hodinu, má tam indiánske sny, ogrciava pravidlá tenisu behá v tangáčoch a ešťe k tomu je asi aj buzerant. :) 7/10

Bez soucitu (2010)

Film do nudy, pozrieť a vymazať.. Travolta by aj chcel ale nejde mu to. 5/10

Bitva o planetu Terra 3D (2007)

Dostalo ma to tak ako Avatar nie a to hlave vďaka tomu, že som to tím domorodcom ale aj ľudom veril a mali k svojim konaniam aj rozumný dôvod. Dobré bolo aj to ako ukázali minulost planéty Terra a že nebola zrovna najsvetlejšia. Hudba tu robí tiež veľký podiel a u mňa je toto jeden z najlepších animákov ku ktorému sa určite v blízkej dobe vrátim.