Kung Fu Panda 2 (2011)

Výdatná porcia akcie, nápaditej choreografie, humorných scén a kvalitnej animácie podfarbenej údernou hudbou. Bohužiaľ porcia bez kúzla a lepšieho príbehu z predošla. 7/10

Mechanik zabiják (2011)

U mňa teda spokojnosť a o triedu lepšie ako nedávny Faster. Príbeh slušný, akcia nadupaná a Statham typicky drsný. Akurát postavám sa mohol scenár venovať viac a ísť do hĺbky (hlášky by tiež nezaškodili). Potom by bol pocit po dopozeraní o dosť silnejší. Ale čo, mňa to tentokrát netrápilo a užil som si to hlavne, keď v dnešnej dobe vidím niečo v eRkovom ratingu. 7/10

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Scény ako behanie po Londýne, morské panny, maják, záver pri fontánke niesú vôbec na zahodenie, Deep aj Penelope veľmi fajn, Zimmer nadupaný, hlášky sa tiež nájdu. Ale ako celok nezáživne, s podivne skákajucim tempom, trestuhodne nevyužitým Ianom McShaneom a haldou zbytočných a hlavne únavnych kecov. 5/10

Zdrojový kód (2011)

Veľmi fajn žánrovka, technicky a herecky (úplne u všetkých predstavených) bez výhrad ale druhé pozretie ako napríklad pri podobnom Déjà Vu nehorzí. Bez happy-endu a s lepším tempom by mi to sedelo viac. Lepšie 3*.

Alenka v říši divů (2010)

Predlohu som nečital. Možno to je jednoduché no mne to dalo to čo mi nedal taký Avatar a to je to, že som bol 2 hodiny v inom svete.

A-Team: Poslední mise (2010)

Celú tú hustou akciou napchatú jazdu s dokonale uživajúcimi si hercami a tvorcami kazí hrozne neprehľadný strih. "Toto vyzeralo presne ako v Call of Duty".

Bez soucitu (2010)

Film do nudy, pozrieť a vymazať.. Travolta by aj chcel ale nejde mu to. 5/10

Čarodějův učeň (2010)

Po Bruckheimerovon Princovi som očakával daľšiu otravnú a nudnú báchorku. Prekvapivo som dostal iba báchorku zo slušnými hercami, nápaditou akciou, fajn hudbou a tempom ktoré nedokáže nudiť. A zato a Alfreda Molinu rozhodne palec hore.

Černá labuť (2010)

Že by ma to nejak strhlo hovoriť nemôžem ale za technickú stránku,finále a perfektne do role vcítenu Natalie si to tých 7/10 zaslúži. No Arnofsky by už mal presedlať, začína to byť nuda.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Hociktorú časť Pottera by som si s radosťou pozrel znova. Na toto by som nepristúpil druhý krát ani z donútenia. Dva a pol hodinové varenie z vody s hroznými dialógmi, minimom nápadov či pôsobivešej scény. Kloves už neraz dokázal, že je hrozný scenárista ale oproti tomuto sú to všetko materiály na oskara. Úvodne trio je fajn ale celý film jednoducho neutiahne a posedávania v lese je zívačka najväčšia, z vedľajších postáv si Bill Nighty a iní odbijú sotva 2 minúty, hudba priemer a akčné scény iba v úvode. Nebyť práve nej, misie na ministerstve a niektorých vtipných scén tak je moje hodnotenie iba mierne nad odpadom.