Skrk

okres Cheb
🎮⌚️📷🎞🚬☕️

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 16.4.2021  18:53

Nevěřil jsem, že v dnešní době může CGI vypadat tak příšerně jako zde. Po tomto fiasku, kde nefungovalo téměř nic, by každopádně měli lidé docenit filmy Zacka Snydera, pač hejt není na místě. Neakční, naivní, směšný, málo osmdesátkový a blbě napsaný film, který jsem dokázal dokoukat jen díky Zimmerově hudbě, WW a jejím oblekům (Golden armor TOP!). “Třešničkou” na dortu byl Pedro Pascal, který se svojí blonďatou parukou šlápl hodně vedle...nebo přímo do 💩. 40% (jako fanoušek DC)

• 18.3.2021  21:13

Je to tam! 🙏 Miluju ten Snyderův digi bordýlek, u kterého jsou i čtyři hodiny málo na to, aby se jich člověk nabažil. A v černobílé verzi je to snad ještě podmanivější. (viděno už 3x) #RestoreTheSnyderVerse

• 5.11.2020  18:38

Překopávka Kingova románu, která se ale ani trošku nepovedla.

• 5.9.2020  22:11

(Ultimate Edice)

• 25.8.2020  22:16

Netuším kde je chyba, ale Batman vs Superman (Extended) i Justice League se mi i po několikátém shlédnutí líbily. Buď nerozumím hatu nebo jsem vkus někde vytratil. Affleck je rozhodně nejlepším Batmanem a Snyderův “digibordel” tomu natrhl pořádně prdel. 8,5/10

• 4.1.2020  20:35
    Maják (2019)

Audiovizuální pastva pro oči a uši, která v lecčems připomíná Lynche či Tarra. Radost bylo pozorovat herecké koncerty obou protagonistů. Nádherný art, který není očividně pro kdejakého hňupa.

• 19.12.2019  23:28

Nechuť. Od vynikajícího začátku, kde převládalo napětí, atmosféra, která se dala krájet a jeden obří návrat, to pokračovalo k absolutnímu dnu, kde jsem nevěřícně kroutil hlavou, jak to ten Jar Jar Abrams kurví snad ještě víc jak Johnson. O scénáři ani nemluvim. Příšernost, která sází na děti, má u prdele logiku a směšnost jí není cizí. Postavy, i ty zbytečně navíc (až na Daisy a vynikajícího Adama Drivera a digi McDiarmida) prázdné, nevýrazné a jen tam tak poskakují nebo fňukají. Při nevýraznym a místy komickym konci zbyly jen oči pro pláč a pocit, že bych se měl panu Lucasovi omluvit za hejtování 1.-3. epizody. Nejspíš si to celé zrekapituluji.

• 28.10.2019  10:51

Mawerova předloha je průměrné dílo, ale Ševčíkovo adaptace je ještě o několik levelů níže. Už dlouho jsem neviděl tak nekvalitní zpracování, kde se divák dívá na zkratky, rychlé nesmyslné vyprávění a vlastně to ani nedává moc smysl. Ale důležité je, že tak polovinu knihy vyškrtali a přidali si přehršel svých vymyšlených scén. Režíroval to vůbec Ševčík? Příšerný úsměvný film, do něhož Carice van Houten zabloudila, nebo si to celé nedovedu vysvětlit.

• 1.9.2019  22:43
    La La Land (2016)

💜 🎵 💙

• 1.9.2019  14:24

✌️🚬☀️🥽🚤🌅 (Komentář možná později, než vystřízlivím...) 95% a stále to roste. A chce to další dávku!

• 18.8.2019  20:31

Neuvěřitelnej hukot. Ne tak úplně tarantinovská taratinovka, která má mnohé společné s Jackie Brown; je f*cking cool, svěží a je radost se na ní dívat. Užíval jsem si každé políčko obrazu, kde se servíruje jeden odkaz za druhým a vpaluje nám to s nadšením. Ať už na filmy, které nikomu moc neříkají, tak na Tarantina samotného. Celé je to jedna velká (hudební a filmová) jízda, kde si Tarantino dělá absolutně co chce, buduje napětí (i) ve scénách, kde se "nic" neděje a opět překopává historii takovým způsobem, že věřím, že nejednoho člověka solidně na*ere. Dvojka DiCaprio a hlavně Pitt (který si to v mých očích bere pro sebe) jsou fenomenální a fakt jsem si to s nimi užíval po celou dobu. Tarantino je film od filmu dospělejší a těžko už tvrdit, který se mi od něj líbil víc. Jedno je ale jisté - zamiloval jsem se do tohoto hravého a stylového díla, kde se fuckuje o sto šest a vykouřil se snad karton cigaret!

• 26.10.2018  23:12
    Halloween (2018)

Carpenterův Halloween je kultovní klasika, ale jedinou inovací je, byl a bude Halloween od Roba Zombieho. ___ Film, který sází na poctu prvního dílu téměř vším, ale kromě finále mu chybí pořádné napětí. Očekával jsem víc.

• 19.12.2017  08:43

Nejprázdnější díl, který místy nudil a trapným humorem, který cílil na mladší publikum, působil až příliš parodicky. Udivuje mne, že zrovna tento díl má u pár jedinců status "Druhý nejlepší díl" a já se ptám "Proč?". Přijde mi, že Disney už pomalu neví o čem další Hvězdné Války budou, ztrácí nápady, a proto dali devátou episodu radši znovu Abramsovi. Nebýt zajímavé poslední půl hodiny s Kylo Renem, který je nejlepším charakterem novodobých SW, asi bych byl ještě přísnější. 4/10

• 5.7.2017  11:30
    Oklamaný (2017)

Sofia Coppola opět ve formě v nejdospělejším snímku. Podmanivý vizuál, skvostně podsvícené, něžně nasnímané a herecky famózní (Kidman a Dunst historické role padnou). (52.KVIFF)

• 5.7.2016  14:55

Trailer navnadil na konečně inteligentní český film, který se může s klidem srovnávat s těmi zámořskými, ale kdepak - "Já, Olga Hepnarová" je absolutně prázdný a plochý snímek, kde všechny postavy jsou pouze figurky, herečka hlavní postavy nezajímavá a divácky nesympatická a střihač by si zasloužil uříznout koule. Rádoby provokativní a nezajímavá nuda, která stojí jen a pouze na oné známé události, která mne už díky celkovému dojmu snímku, přestala zajímat. 30% i přesto, že oproti Nováckým antifilmům je to skvost.

• 1.2.2016  21:19

Nezáživná nuda s nesympatickým Redmaynem, jenž podává další ze svých toporných přehrávajících "výkonů".

• 16.1.2016  20:23

Sebeukájivá póza? Kdepak. Nejnapínavější a nejšpinavější tarantinovka, možná i majstrštyk, která má velice blízko k Reservoir Dogs. Viděno čtyřikrát.

• 5.1.2016  00:32

Obrazová rozkoš.

• 3.8.2015  17:48

Tak čisté, barvami inteligentně podkreslené halucinační drama, jenž jakoby z oka "Strachu a hnusu" vypadl, dokáže natočit jen Anderson. Bůh dnešního filmové nebe, u nějž se ty jointy vyplatí balit. Kumšt.

• 20.5.2015  23:07
    Kmeny - Hipsteři (E11) (epizoda) (2015)

Podle tohoto pozérského dokumentu znamená Hipster = flanelka, plnovous a brýle? Seriously?! A co na to Beat generation?

• 25.4.2015  11:26

Nepoznal jsem víc nesympatičtější a hloupější "komedii" než je tohle. Se srovnáváním s Americkými graffiti či Zlatými časy na Ridgemont High běžte někam.

• 15.3.2015  22:03
    Lady a Tramp (1955)

Vzpomínání na dětská léta, kdy mi maminka četla pohádky od Walta Disneyho ( Lvím králem počínaje, Mulan konče), beru Lady a Trampa jako srdcovku. Když jsem se po více jak 18ti letech rozhodl podívat na film, nemohl jsem se ubránit tomu, jak je to dnes naivní a sentimentální pejskařina, která skutečně stojí jen na té "špagetové scéně" (a to jestli vůbec), a to i přes krásnou a "poctivou" animaci. Z pohledu dospělého silný průměr, z pohledu dítěte klenot.

• 22.2.2015  18:29

Bylo perfektní si po delší době pustit takto tichý a čistý film, který nemálo připomíná Malickův Strom života. Místy mne to potěšilo, místo vadilo. A Clarke není Pitt. 7/10

• 26.1.2015  21:54
    Solaris (2002)

Jemný a inteligentní minimalistický snímek, který mne pohladil po tváři rozhodně víc jak ten od Andreje Tarkovského. Za což možná může i hudba. Rozhodně se do Solaris vrátím znovu.

• 19.1.2015  22:48
    Big Eyes (2014)

Neburtonovský Burton. Výhrady by se našly, ale přes to všechno je to stejně jeho nejlepší film od dob Sweeneyho Todda (2007). 70%

• 10.1.2015  15:03

Zapadlý ekvivalent v novodobé české kinemantografii.

• 6.12.2014  14:56
    Tlukot srdce (1980)

Mělo to nějaké mouchy a v Heardovi jsem Kerouaca neviděl ani za boha, ale je to o beatnících a to budu nadhodnocovat nejspíš pořád. Už kvůli vztahu k nim. 7/10 P.S. - Galerie je úplně k jinýmu filmu.

• 10.11.2014  23:42
    Interstellar (2014)

Chrisi, příště uber slz a objímání, protože takhle panu Kubrickovi poklonu nevzdáš. Nudné, ubrečené, místy hloupé a příliš lajdácky digitální"...ale přes tohle všechno dokázal být i místy meditativní a inteligentní zároveň. Myšlenku určitě má, i když se Interstellar vlastně ani na konci "nikam neposunul". Protiřečím si, to ale film taky. Svým způsobem pro mne zatím ne příliš objektivní názor na film, u kterého se ukáže třeba až čas. Sympolických 50%.

• 7.11.2014  15:40

Anton Corbijn potvrdil, že patří v současnosti nejenom mezi špičkové fotografy, ale i mezi režiséry. A Most Wanted Man je záměrně chladné a "bezcitné" drama, které patří spolu s Tinker Tailor Soldier Spy mezi to nejlepší, co může špionážní kinematografie nabídnout. Napomáhá tomu Delhommova studená, ale profesionální kamera, která má zalíbení v dlouhých objektivech (jak už mi dříve vytrhl z úst Douglas). V Corbijnovi vidím budoucnost ve kvalitních dramatech. Hoffman odešel v nejlepším.

• 16.9.2014  22:18

Silné čtyři, možná i pět, pač kostýmy, výprava či herecký koncert Vigga Mortensena jsou na jedničku a příběh, který si uměl udržet i řádné napětí, také neurazil. Druhou projekcí uvidíme... 80%

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15