Emik87

Emik87

Pavlína Kosinová

Česko

• 23.2.2012  11:01

"Naštěstí byla ložnice v přízemí :D"

• 23.2.2012  10:30

Sherlock Holmes je veselý, Sherlock Holmes musí mít případ. Začátek této epizody pobaví. Holmesova skvělá dedukce a Watsonův údiv.

• 26.1.2012  22:57

"Váš revolver je výborný argument proti pánovi, který rád dělá uzly na krbovém náčiní."

• 20.11.2011  23:04
    Nakonec zemře (amatérský film) (2010)

Snad ještě horší než horory...fuj, to jsem se ale lekla. Já jsem čekala na někoho, kdo mu vrazí kudlu do zad, ale tohle je fakt hustý.

• 9.11.2011  20:33

Přes všechnu krev dost nudný film.

• 24.10.2011  18:21

No některé scény byly vytrženy z Martixu (hlavně ty na začátku) a působily trochu moc uměle. Ale byly proloženy celkem vtipnými hláškami a povedenými scénami. Souhlasím s Werichovkou s názorem na herecké obsazení. Ještě bych zmínila Aramise a D´Artagnana. Takže tři.

• 23.10.2011  22:10
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Ač je seriál o válce v Koreji, kritika boje je věnována válce ve Vietnamu. Pokud si pamatuji dobře, tak tenhle seriál jde na různých kanálech už zhruba deset let a člověk ho pořád nemá dost. I přes střídání postav seriál úroveň nijak neztrácí. Pro mě vždycky byl a bude nejlepší kuní xicht. (A vůbec nevadí, že žere žížaly). :-)