jeden_vlk

jeden_vlk

• 25.12.2010  23:44

Začátek nebyl špatný, ale před polovinou se film pekelně rozjede a v plné rychlosti projede cílovou páskou. Vězeňské závody obrněných aut, nářez!

• 22.10.2010  18:09
    A-Team (2010)

Pár chytlavých akčních scén a úsměvných momentů, jinak nuda.

• 17.10.2010  20:20
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Sherlock Holmes v naší době? A dopr... Po první shlédnuté epizodě... je to skvělé!! Vtipné, napínavé, inteligentní, brilantně natočené a, v neposlední řadě, zahrané.... a konečně, po dlouhé době, VYNIKAJÍCÍ scénář. Odchylky od knižní předlohy jsou promyšlené a je to snad jediný případ filmu, kde můžu říct, že je to k dobru věci.

• 5.10.2010  20:41
    Predátoři (2010)

Kde je ta akce a dobrodružství? Děs běs.

• 30.9.2010  20:55
    Machete (2010)

Planet Terror je přece jenom o něco lepší... ale stejně je "Machete" luxusní záležitost. Danny Trejo válí!!

• 31.8.2010  23:14

Pěkně, opravdu pěkně a chvílemi vtipně natočená....nuda

• 24.8.2010  22:24
    Kick-Ass (2010)

Eh, no teda... moderní filmek pro mladé s módní dávkou akce "skutečných" "komixových", kteří jsou však nereální, jako Americký sen. Samozřejmě všichni jsou krásní a cool a trocha toho lechtivého úspěch zaručí. Celek je blábol, který se snaží o opravdovost, lidskost a nadsázku, ale je ho jen pozlátko - hovínko se šlehačkou kolem. Ani nevím, za co tu hvězdičku dávám.

• 2.8.2010  20:05

Teď jsem na tom byl s dcerkou v kině, takže: + grafika, animace, detaily - je vidět, že pánové z DremWorks umí + drak i kluk byli sympaťáci - příběh probíhá dle nejtupější možné šablony bez špetky originality - primitivní charaktery (opravdu tohle děti mají napodobovat?) - většina filmu jsou bumpráskové akční scény, dramatičnost je vyšroubovaná na maximum (proboha proč?) Celkově vzato - nic moc. Když to srovnám třeba s Honzíkem a Mařenkou...

• 23.7.2010  19:44

Konečně, po dlouhé době, po všech stránkách vymazlená, inteligentní a napínavá záležitost.

• 14.7.2010  13:26
    Souboj Titánů (2010)

No páni! Takhle to posrat, to musí být kumšt. Scénář stál za prd, o hudbě ani němluvě, Olympští bohové vypydali jak z kosmické flotily Aštara Šarana (Zeus ve stříbrné rytířské zbroji (!) byla libovka). Hlavní hrdina byl uprděný melancholik, a jeho kumpáni byli povětšinou troubové. Je mi jasné, že se Amíci snažili do filmu zamíchat pár edukativních historek z řeckých legend, ale takhle to osekat a navíc blbě, to je k smíchu. Hrůza hrůz. Těsně za Avatarem.

• 28.5.2010  19:29

Nedobrodružná slátanina, která mě přiměla tak akorát k zívání a 15 minut před koncem k vypnutí. 1 hvězda za ten kopec blbostí, které se jen tak nevidí.

• 20.2.2010  14:39
    Box (2009)

Tajemno ve filmech mám rád. Mám rád záhady, náznaky, "náhody", které do sebe časem zapadají. Ale tohle ne. Krabička, kterou zmáčkneš a někdo umře (a vy dostanete spoustu prachů) e na začátku filmu zdá jako dobrý nápad. Podivnosti se vrší, ale nic se nakonec nerozmotá a jakýkoliv motiv kohokoliv ztrácí smysl. Testování lidstva Marťany pomocí tlačítka? Proč? 3 brány? K čemu? Ovládání lidí? Proč? Na konci je jasné, že a) zmáčknutí tlačítka s úmrtím někoho nijak nesouvisí, protože lidé umírají tak jako tak nebo b) zmáčknou tlačítko vlastně musíte, protože někdo musí umřít = nemáte na výběr. Suma sumárum - chvílemi napínavé, ale scénář stál za kompletně prd. Škoda, námět nebyl špatný

• 19.2.2010  18:07
    Mrňousci (TV seriál) (2006)

Spíš silné 3, ale nakonec dám 4. Protože je to skvělý nápad, skvělá grafika a spousta vtípků. Moje dvouletá dcera se výborně bavila a já jsem moc rád, že se točí i jiné filmečky než ta sposta blbostí, které se dětem běžně servírují. Pravdou ovšem taky je, že jsem se docela často nudil - jednotlivé příběhy byly často až příliš "minimalistické". Ale to nevadí, vřele doporučuji!

• 19.2.2010  17:58
    Nirvana (1997)

Vypnul jsem to po 10 minutách. Virus byl příliš krutý.

• 8.2.2010  20:17
    Avatar (2009)

Z kina jsem odcházel znechucený jak nikdy v životě. Bez nadsázky.

• 31.1.2010  11:44

Filmové počiny QT mi připomínají díla tzv. moderních umělců. I tento QT film má "neotřelý" děj plněný tarantininovým humorem (u kterého se však nesměji, neb není čemu), "originálními" zvraty a zápletkou. Pokud máte rádi "kultovní" filmy od QT a plátno zacákané barvami, které tam v spontánně vymačkala opice, považujete za umění, bude se vám i tento film líbit. Abych jen nekydal hnůj: hvězda za techniku + dvě za herecké výkony.

• 23.12.2009  20:59
    G. I. Joe (2009)

U mě propadák - proč? Stupidózní příběh, opravdu blbé hlášky, přehlídka trapného "hrdinství" naroubovaná na nesmyslné scény, kostrbaté efekty, nuna, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda.

• 26.10.2009  21:13

Dokument jsem neviděl, ale už jen to téma mě dokáže "zvednout ze židle". Tomu říkám léčba - ležím na posteli a celej svět se kolem mě točí. Já bych o léku věděl - jmenuje se "Práce". A konečně... nechceš jíst? Tak nejez, spousta jiných má hlad.

• 23.10.2009  18:03

Dokonalost sama ...a těch hlášek! "Asi vítr, ne?"

• 10.10.2009  20:43
    Ong-Bak 2 (2005)

Že příběh nestojí za nic...dobrá. Že herecké výkony nestojí za nic....ok. Ale že souboje jsou (oproti jedničce) hrůza hrůz to se nedá překousnout. Tony umí - to bezesporu. Ale tady to neukázal. Takový moderní Americký ninja po thajsku.

• 9.10.2009  21:26

Pořádnej horor s šílenou čarodějnicí. Výborná práce se zvuky a lahůdkové scény. Předvídatelný konec, ale řekl bych, že to byl záměr - díky tomu si totiž člověk ten závěr ještě lépe vychutná. Poviný film pro bankovní úřednice.

• 30.9.2009  15:42

Jednu hvězdičku (a to jsem ještě hodný) za pěkné Terminátory a kovovou hlavu, ale jinak.... Tupé charaktery, "srdceryvné" sebeobětování, hrdinství, nad kterým by člověk spíš zaplakal. Skynet byl tak "vyčuraný", že by neobral moji babičku v piškvorkách, proboha! Kde byla akce? Kde napětí? Kde byla hudba? Logických děr jak v ementálu. Takhle to podělat...

• 16.9.2009  21:38
    Vexille 2077 (2007)

Místy skvostná animace a libová akční pokoukaná, která však brzy vyčichne a zvolní. Příběh, který měl šanci být víc než jen sterilní rutinkou, ke konci notně vyvatovanou a zakončenou dvěma zbytečnými, blboheroickými akcemi.

• 16.9.2009  18:55

Výtečný horror, kde každá scéna má svůj důvod. Pozoruhodná hudba dokresluje hutnou atmosféru tísnivého očekávání. Hlas "broučího muže" a jeho následný rozpad, ruka, která je přitahována skrz zrcadlo, voda, kapající na strop - to jsou obrazy, na které se nezapomíná. Téměř 100%

• 15.9.2009  23:08

Vychytané, promyšlené scény od prvních minut. Trocha postapokalyptického westernu, Milla J., superžena, je tvrďák a umí se řádně namíchnout. Ptáci na druhou, pád (dopad) z Eiffellovky, akce! Poslední šluk. V těch temných chodbách podzemní laboratoře bych se vážně bál... Pan monstrmutant. Ten konec, ten konec...bude pokračování?

• 14.9.2009  19:44

Výborný, výborný film s úžasnou hudbou. Lidé, kteří do toho šli celým srdcem. Sex, alkohol a rock n roll!! Vlny pozitivní energie!!!

• 12.8.2009  20:35
    Wrestler (2008)

Silný příběh, skvěle zahraný. Prožíval jsem to s ním.

• 3.8.2009  14:51
    Valkýra (2008)

Američané si zřejmě představují příběh o atentátu na Hitlera jako romantické dobrodružství odrostlých Rychlých šípů. Hezky to vypadá, Tom je dobrý herec, ale jinak je to celé takové..... americké. Škoda.

• 2.8.2009  21:00

Ta bouračka byla opravdu, opravdu moc povedená. To jsou ty 2*. Zbytek filmu je pro mě odpad.

• 31.10.2008  20:06

100% film. Skvělý příběh, zombíci, sliz a krev, ustřelený hlavy, vymakané charaktery, nejdrsnější drsňáci a sexy kočičky, výborná hudba a kopec inteligentního humoru, skvělá nadsázka. Viděl jsem dvakrát a určitě ne naposled.