Manifest (2018) (seriál)

Zajímavý první díl, ale pak se to celé stoči jen do nicnevysvětlujících 1-2 epizodních událostí, které záhadu letu 828 neudělají méně ani více záhadnější. Nic nevysvětlí, jen přibydou 2 postavy a jedna nepotvrzená teorie. První serie skončí klišoidním cliffhangerem jako by měla další epizoda být příští týden a ne teoreticky nikdy nebo za 2 roky. Celý seriál působí jak z roku 2006-10 kdy měly seriály v zádech devadesátky a ještě se úplně nevědělo jak se má točit moderně(míň klasická TV více filmověji) jako třeba Breaking Bad (2008), který se už dá i přes své stáří a formát počítat do nové doby seriálů. Není to úplně srovnatelné, ale jestli si zasloužil zrušení podobně vyznívající Cestovatel (2007), tak si zrušit zaslouží i tento seriál. Dokoukal jsem jen z hecu že jsem čekal nějaké vystvětlení nebo větší odhalení, ale dostalo se mi jen toho, že někdo možná umře protože někdo jinej umřel ale před tím spousta lidí co měla podle jiné teorie umřít neumřela.

Freakout Vines (2013) (pořad)

Bender zde nachází stále nové a hlubší dno a nejde ho vždy i po tom, co jsem přesvědčen, že už to hlouběji nejde. U pár jsem se ale zasmál a je to kámoš, tak dávám 5* za ty díly z hajzlu. :D