VasaX

okres Praha
Jsem, kdo jsem. - Medvídek Pú

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 7.10.2018  21:44

Za mě kapánek lepší jak druhý díl. Víc ztřeštěného situačního humoru, víc pitominek, nové svěží prostředí. Bohužel prostě animák s zápletkou průhlednou jak letité trenky, mířený hlavně na děti. Ale i tak to je fajn oddechovka, škoda jen toho příliš natahovaného (zdlouhavého) finále.

• 7.10.2018  10:36
    Venom (2018)

Eddie je investigativní bulvárista, ale zároveň taky připosránek, dokud nenajde přátelského spolubydlícího Venoma na té nejintimnější úrovni. Poté co jejich bromance překoná počáteční obtíže a neshody se z nich stane doslova nerozlučná dvojice. Na jednu stranu je to na poměry Marvelu poměrně temné, na druhou stranu je tam zase napraný humor stůj co stůj. Na mě fungovaly víceméně jen Venomovy hlášky, které byly povětšinou trefné a opravdu vtipné. Moc konzistenci filmu ani nepomohly facepalm a WTF scény, kterých tu také zrovna není pomálu. Ve výsledku to ale není vyloženě špatné. Je to prostě další střípek do MCU, od kterého jsem možná čekal víc, ale nejsme překvapený, a ani zklamaný, že to tak nebylo.

• 23.9.2018  02:53

Nic okolo ničeho. Druhé Sicario jsem si sice užil, opravdu užil, protože takhle naturální black ops akce v áčkovém filmu zase tak moc nebývá. Druhá věc ale je to, že druhý díl přijde jako nějaká předehra k pokračování. Nic moc se tam nestane, ne tedy v širším měřítku. Nechci moc spoilovat, ale globálnímu zlu se nezasadí úder, mise se taky nesplní a v podstatě to jen posune na šachovnici života pár charakterů o nějaký ten kousek dál. Nic tam nemá hlubší vysvětlení, pozadí a vlastně všechno co se stane, nad tím se pokrčí rameny, zhodnotí se rychle situace a jede se dál. Na druhou stranu tam ani není moc prostojů a ty dvě hodinky utečou mnohem rychleji, než se zdá. Možná celá zápletka je snaha o to zbourat klasickou žánrovou šablonu, což se tedy asi povedlo, jen je to promyšlené asi jako veškeré operace v Sicariu - teď jsme něco udělali, co jsme asi chtěli, a co s tím teď dál? A to je prostě trochu pitomé, když člověk nemá problém zápletku shrnout do dvou-tří souvětí, ale odpovědí mu je stále otázka "OK, chápu, a co tedy bylo dál?" Co bylo dál? Dál byly už jen titulky.

• 22.9.2018  02:14

Zajímavý ústřední námět o silné fantasii, jenž dokáže zhmotnit nejen motýlka. Osobně jsem zklamaný i když jsem moc nečekal, protože je to takové unylé a v podstatě zde není ani nitka pouta k ústředním postavám (leda adoptivní otec, ten hlavní, ne ten z úvodu, měl alespoň trochu mých sympatií). Za mě to jako horor moc nefunguje (i když se tam naroubují lekačky), přeci jen to "poselství" je trochu někde jinde a tu hororovou stopu rozbíjí. Škoda, nápad byl dobrý, ale zpracování i provedení je zde ten hlavní horor.

• 21.9.2018  10:40

Tento Predátor se má k tomu původnímu asi jako Terminátor 2 k jedničce. Víc akce, víc humoru, prosvětlení tísnivé atmosféry. Proč ne. Bohužel se mu ale nepodařilo udělat to tak skvěle, jak v případě toho Terminátora. Když pominu facky typu odkazů na hlášky z původního Predatora (víc očividně to jít už ani snad nemohlo), není to úplně zlé. Je to akční, plné humoru, se slušnou výpravou a se zajímavou premisou. Samotný děj je klasicky plný žánrových klišé do té míry, že se nedá ani uvažovat o tom, že by to mohl být Áčkový titul. Je tam spoustu fajn věcí - Predátoři, ukázková banda "odpadlíku života", par dobrých hlášek a vtipů, několik akčních scén co potěší a jistě by se ještě nějaká drobnost našla. Celé se to samozřejmě musí brát s nadsázkou. Co mě zklamalo, byl humor. Toužil jsem po temné drsné atmosféře, návrat k jedničce, a tohle byl spíš opak. Samotný humor nechci úplně odsuzovat - občas pobaví, občas je na sílu, ale spíš tahle akčně-humorná cesta je to, po čem jsem úplně netoužil. Avengers ukazují, že tohle je cesta k širšímu publiku a všichni to slepě kopírují. Když to vztáhnu ke komiksům, tak pro Marvel snad, ale ne pro DC, a tím spíše ne pro Dark Horse. A zde je to vidět. Já z The Predator nejsem úplně zklamaný, ale to je tím, že jsem fanoušek a nějaký Predator je pořád lepší jak žádný. Ač tohle mi bohužel trošku říká, že dalšího fimového predátora se možná jen tak nedočkám.

• 11.9.2018  12:48
    Sestra (2018)

Krásný goticky strašidelný rumunský hrad a přilehlé okolí, čpící atmosférou v každém rohu a detailu, skvělá výprava a více jak tuctová hororová zápletka. Uniklo zlo, přišli jsme na to (po tom co je to více jak zřejmé), motáme se dokola, děláme pitomosti, necháme se nahánět a nakonec to nějak dáme. Prvoplánové lekačky, nadužívání démonické jeptišky, že už si člověk zvykne, prostě samá škoda nad jinak skvělým vizuálem/prostředím a slušnými hereckými výkony. Párkrát jsme se docela zasmáli i tam, kde to asi Hardy neplánoval. Hrozně mě mrzí, že tohle, co ze začátku vypadalo skvěle, se samo umořilo tuctovostí příběhu a prvoplánovostí většiny děje.

• 10.9.2018  01:48

Musím se přiznat, že mě to vlastně bavilo. Tohle je takový romantická horroromedie. Co chvíli střídá ty tři polohy, a mě tak nějak celý film přišlo, že je to vlastně hlavně parodie, co si dělá srandu z korejských horrorů a romcomů zároveň. A když se na to člověk začně dívat trošku s nadhledem, že kde co je narážka či vtípek, tak to začne fungovat. A to i ty CGI efekty, které jsou občas dobré (ucházející) a občas až okatě laciné. A tohle mé podezření podtrhuje konec, který má asi tři body, kdy člověk čeká titulky, a ono nic. A přibližně jeden romantický, druhý komický a třetí hororový. Já jsem za tuhle hříčku rád, a díky ní mě to celé bavilo až na extra hvězdičku navíc.

• 2.9.2018  20:25
    Alfa (2018)

Upřímně jsem si od toho moc nesliboval, ale mám rád vlky i "dávnou historii", takže mi to tématicky bylo blízké. Plus to byla příležitost po dlouhé době opět zkusit 3D. A nakonec jsem byl hodně mile překvapen. Alfa má hlavu i patu a z mého pohledu řemeslně funguje skvěle. Ano, dalo se z toho víc vymáčknou, ano, některé věci nemuseli být zkratkovité a ano, mohlo se myslet na záhadu kde pořád berou dřevo, když okolo není žádný strom (OK, jeden starý, za celou dobu). Ono z historického hlediska je špatně mnohem víc věcí, jak kouzelné dřevo, ale jak říkám, šel jsem do toho s malým očekáváním a šlo mi spíše o děj samotný (a výpravu). A tak se nevydám cestou, kterou bych mohl (a jak to tu někteří udělali) Alfu po kouskách ze všech stran pomalu rozebrat, až by nezbyl ani kámen na kameni jejího pomyslného balvanitého hrobu. Mně se na to ale dobře koukalo a jako kino zážitek to bylo moc fajn a do atmosféry, přes veškeré nedokonalosti, jsem se ponořil opravdu skvěle. A za tenhle zážitek (a téma mi blízké) s klidem dávám bonusovou čtvrtou hvězdu.

• 2.9.2018  20:15

MI měla naposledy hodně našlápnuto. Ale i přes to znovu suverénně potvrzuje, že je svým způsobem "bondovka" mé generace. Ethan Hunt je akční eso, které baví skrz celý film. To že celá MI je skvěle obsazená a výborně šlape, dodávat skoro ani nemusím. Scénář je pro změnu trochu jednodušší, "sázky" trochu vyšší a v akci se tlačí jak na intenzitu, tak četnost. Nové tváře, Cavill a Kirby, jsou taktéž moc fajn a s rozumným nadhledem moc nemám, co bych MI vytkl. Ano, tentokrát tu hraje víc prim akce jak "špionáž", takže to může některé diváky zklamat, avšak akce samotná je parádní a pro mě to byla tak či tak výhra.

• 25.8.2018  20:00

Poměrně slušný krimi-akční film s chvilkou Reynoldse, nic moc Gadot, přehrávající Michael Pitt a celkem ucházejicím zbytkem hereckého ansámblu (Costner, Oldman, Jones). Za mě rozhodně povedená věc, která le více méně kopíruje zaběhlé příběhy o trojúhelníku "drsný ale dobrácký rogue agent", státní moc, kriminální živly. A to v podstatě od začátku do konce. Ano, funguje to, dobře se na to kouká, má to dobré tempo a pocitově nemám moc výhrad, že je to posté dokola jak z kolovrátku.

• 23.8.2018  21:32

Bohužel pokračování béčkového avšak skvělého Stake Landu vyšláplo snad veškerá žánrová klišé, co se do krátkých osmdesáti minut vešla. Herecky a vizuálně je to překvapivě v pohodě ale má to nula šťávy a nula napětí. Škoda promrhaného potenciálu, a i když film zrovna neurazí, tu třetí hvězdičku dávám z úcty k o šest let staršímu předchůdci.

• 23.8.2018  01:00
    Zodiac (2007)

Po letech jsem si to dal v letním kině, zapomenuvší, co jsem viděl a znalý jen pop-kulturního obsahu případu Zodiac. Herecky fantasticky obsazené a s odpovídajícím hereckým nasazením. Dvě a pul hodiny jsou předlouhá stopáž, ale tady zároveň dobře ilustruje celou vleklost případu a jeho zdánlivou bezvýchodnost. Ale na rozdíl od reálného případu zde dostaneme alespoň trochu diváckého uspokojení. Celkem vzato je to jeden z opravdu skvělých thrillerů a já jsem rád, že jsem si ho připomenul

• 13.8.2018  01:46

Annabelle, takový malý tie-in k jinak skvělému Conjuring a prequel k Annabelle, kterou jsem tuším neviděl, bohužel nefunguje. Klasická žánrová klišé, děsivá atmosféra rozbouraná klasickou lekačkou, logika utíká, když se to scénáristovi hodí. Na druhou stranu to ale není nejhorší. Postavy jsou zajímavé, dobré, nepřehrávají (moc) a zrežírované je to vlastně i kvalitně. Pár bodů, detailů a scén je fakt parádních (hlavně v úvodu), což alespoň vyvažuje ty momenty, kdy si divák říká "už zase?". Ve výsledku je to ale slušný horor, nic u čeho by žánrový divák vyloženě trpěl a na konci litoval času.

• 11.8.2018  09:54
    Temné síly (2018)

Slabá aspirace natočit další sérii fantasy filmů pro teenagery. Kromě toho, že to obsazením, výpravou, stylem a vlastně vším vypadá jako pilot tuctového seriálu musím říct, že nápad není zase tak špatný. První půlka, možná dvě třetiny, než se naplno rozvine hloupost scénáře a tím se zvýrazní ještě ne zrovna ukázkové herecké výkony, celkem ujde. Ve výsledku to ale není nic , na co by měl nezbytně člověk jít do kina. Nebo co by měl rozhodně vidět jindy.

• 7.8.2018  00:05

Filmově asexuální, šablonou propasírovaný koncept world vs monsters. trošku humoru, tuna akce a tuna destrukce podle zajeté osnovy. Jako bonus rozhodně beru JD "Negana" Morgana a The Rocka, kteří to tu hlavně táhnou. CGI monstra vypadají skvěle (i když jsou tu místa, kde to Quality Control moc neukontrolovalo), záporáci jsou pomalu karikatury jak z "animáků" a celé to má tisíckrát viděný koncept. Pokud si od toho člověk nic moc neslibuje, budiž mu Rampage příběhově jednoduchou oddychovou akcí s tuctem povedených hlášek.

• 6.8.2018  02:25

Horor s celkem slušným obsazením dopadající na to, že to nechce dělat nějak jinak nebo pečlivěji. Zajímavý příběh se okleští podle zaběhlých šablon o všechno to zajímavé, co přesahuje, a sice to pak hezky pasuje do šablony, ale nemá to šmrnc. Tam, kde by se dalo budovat napětí levou zadní, se to natvrdo musí proložit lekacími scénami a podobným hororovým klišé tak, aby to prostě obsáhlo žánrovou šablonu bez ohledu na to, jakou tato šablona materiálu prokazuje službu. Škoda.

• 5.8.2018  10:18

Mijazaki má rád pohádky, přírodu, letadla, kouzla měnící svět okolo a protiválečnou agitku. A zde se to vše snoubí. První dvě třetiny jsou zábavné a krásné, zejména Calcifer a Markl jsou skvělé charaktery. Ke konci už to přestává ve stínu happy endu dávat trochu smysl, Sofi dělá jedno zbrklé rozhodnutí, kterým zhorší situaci, za druhým a válka, která spočívá zejména v bombardování civilních cílů, jde ukončit tím, že si panovník jedné strany řekne "dost". A to v mých očích ten konec poněkud zkazilo. Ale animace je krásná a přinejmenším první polovina i dějově zábavná a fascinující.

• 31.7.2018  10:41

"Horor" který za své dlouhé dvě hodiny vystřídá víc poloh v kdejakém pornofilmu. Začíná to náběhem na drama. Až na to, že se nic moc neděje. Postupem času se sem tam objeví výkřik do tmy, v podobě nějaké dramatické scény, ale pak zase ticho. Potom se to postupně přelije do psychologického dramatu, následně do mystéria a končí to (bizarním) hororem. Aster se asi snažil být neotřelý, takže tímhle způsobem se podle něj asi dělá gradace děje. Stejně tak se snaží být neotřelý tím, že zapojuje některé žánrové prvky a některé se snaží "dělat jinak" (POMO sice píše "absence žánrových klišé a lekaček", takže beru, že ten film asi viděl jen do poloviny, protože obojí tam je) . Nic z toho vlastně ani nefunguje, jen to ve výsledku působí jako když Pejsek s Kočičkou dělali dort. Hrozně pomalý rozjezd a dojezd úplně mimo. Vše je necháno k domyšlení divákovi (někde jsou indície jasné, ale zbytek nemůže být víc jak spekulace) a vzhledem k prapodivné eskalaci děje to může být jakkoli. Ano, není to úplně sračkový horror s herci kategorie D. Už jen pro to, že je tam Collette (která svou roli zvládá bohužel jen do cca poloviny filmu) a Byrne se snad jedinou sympatickou ústřední postavou celého filmu. Zajímavě pojatý hororový film, který svým rozběhem do absurdna podrazil sám sobě nohy. Asi něco jako lidi z humorných videí, co se snaží vyběhnout protijedoucí eskalátory a v polovině zakopnou.

• 15.7.2018  01:42
    Kajaki (2014)

Občas je člověk jen krok od průseru, který si před minutou ani neuměl představit. Britové v Afghánistánu nebojují tentokrát s Talibanem, ale se "zapomenutými" ruskými minami. A prý velmi věrně vzhledem ke skutečné události. Parta znuděných vojáků na hlídkovém bodě se během chvíle nechtěně dostane do hrozivého komorního drama složeného z krve, písku a naděje. Za mě dobrý materiál a dobře zpracovaný, ukazující další odvrácenou stranu bojových misí. Někomu se můžou zdát určité postupy divné a některé přešlapy stupidní, protože takhle z klidu domova se hodnotí jednoduše. Ale za mě je to hodně dobré válečné drama. Jen pravda, mohlo být o něco kratší, hodina a tři čtvrtě byly zbytečně moc.

• 14.7.2018  22:22

Čím jsem starší a asi otrlejší, tím víc mám rád "duchařiny" nad slashery. Bohužel tady se snoubí sice zajímavý, ale ne tak úplně nový nápad démona co nemůže do světla s klasickou zkoumáme/bojujeme/utíkáme osnovou. Není to úplně debilní, stejně jako postavy nejsou úplně debilní (i ten chlapeček má dost rozumu!) což je na horory poměrně svěží věc. Protože nevím na čem filmaři jedou u jiných filmů, ale to, že jim přijde že se v pohodě ztotožníme s bandou nedůvtipných a stupidních dementů je úplně mimo. Naopak divák skončí u fandění zlu, protože je to příslib, že ho snad brzy zbaví mentální bolesti z bandy optrapů s pudem sebezáchovy oslněné srnky. Tady to naštěstí funguje v pořádku. Režisér nám tu bohužel staví kopec z písku, a to tím že svůj tříminutový kraťas natáhne na minut osmdesát. Asi jako můžete natáhnout gumového medvídka z centimetru délky na pět. Bohužel je ho pořád stejné množství, jen je prostě delší. A tak je to i se "Světly Ven". Škoda, dát si s tím trošku víc práce, bylo by hned o hvězdičku víc.

• 13.7.2018  09:46

Na MCU se vždy těším, protože je to většinou veselá, akční, zajímavá a zábavná oddychová podívaná. Mám rád Paula Rudda a jeho styl humoru. Antman mě bavil, protože byl vtipný a komorní, což po epičnosti ostatních byl docela odpočinek. Antman & Wasp do toho šlápnou trochu víc asi po všech stránkách, kromě komornosti. Naštěstí nejdou úplně "Go big or go home". A&W je tak vlastně pořád fajn, možná ještě lepší jak samotný Antman. Koncept několika různých stran, které mají mezi sebou různé vztahy navzájem je fajn (už to není klasické team-up a pojďme zmastit druhou stranu) a celé to prostě šlape (s ohledem na to, že je to prostě oddychová televizní zábava). Navíc vtipy frčí (od těch, co mají být vtipní, ne že by se snažili všichni na sílu si tam hodit hlášku či vtip, jak k tomu má sklony hlavní linie MCU), Luis nakládá (truth serum je parádní) a vůbec, dvě hodiny utíkají tempem jak kdokoli, kdo má zrovna v ruce přenosnou budovu. :-)

• 3.7.2018  09:56
    Bistro Ramen (2018)

Mladý šéfkuchař Masato není odborník na tradiční japonský pokrm ramen, který se v jeho rodině nevaří už po generace (to jen abych Aerofilms Obsah trochu uvedl na pravou míru). Každopádně Masato je mladý aspirující kuchař který hledá skrze speciální pokrmy svých (zesnulých) rodičů cestu k vzpomínce na ně a jejich vzpomínkám na sebe. Hlavní roli tu hrají Ramen, Bak Kut Teh, jedna velká láska a jedna velká zášť mezi Singapurem a Japonskem a hledání ztraceného štěstí. Ramen Teh je klasické japonské drama, s tahem na nostalgii a city v doprovodu trochy napětí a humoru. To celé proložené elegantními statickými záběry a tématickým prvkem (tady je to jídlo) dává klasický mix, který se přes svou šablonovitost v rozumném dávkování snad nikdy neomrzí. Takže filmově za mě klasický průměr plus jedna hvězdička za "food porn".

• 15.6.2018  10:08

Za mě filmové překvapení. Vyrazil jsem na premiéru díky milému daru s tím, že vlastně ani nevím, co mám očekávat. Nijak jsem se nepřipravoval, a tak jsem zjistil, že se jedná o animovaný snímek až při příchodu do kina. Animace připomíná (a možná je) rotoskopii, což je za mě OK. Takové něco mezi filmem a uměleckou animací. A tady to funguje hezky, dává to prostředí čistější vzhled, ubírá detailům a pomáhá se soustředit na jemné detaily filmu. Kromě trochu zmatečném začátku, kde nebylo úplně automatické se zorientovat která je která a kde začíná ta a ona dějová linie, si to sedlo a já tak mohl sledovat velmi zajímavou sondu do světa, kde rovnost mezi muži a ženami existuje nejen domněle, ale opravdu a na každodenní bázi a kde se o spoustě věcí rozhoduje podle osobní preference a ne dle nějakých pravidel a spravedlnosti. Taková středověká společnost v moderním světě, a osudy lidí, jenž nejsou zdaleka na jejím vrcholu, ale spíše ve střední až spodní vrstvě. Příběhy jsou silné, poutavé a jak byl začátek nepřehledný, tak konec je velmi uspokojivý, svou "realističností", vzhledem k okolnostem.

• 30.5.2018  12:26

Space western, aneb se Solem se vracíme k počátkům, a to nejen "historicky", tzn. v čase, ale i obsahově. Solo kanonizuje spoustu věcí, které akvizicí pod Disney z kánonu vypadly a to ve formě nadupané akce ve stylu "heist" (jdeme něco ukrást a utíkáme). Ti, co zbožňují "novou trilogii" nad tímhle si moc nepohoní, ale "steré páky" by mohly být nadšeny. Protože tohle je svým způsobem zpět ke kořenům, a než epickou romantickou pohádku dostanete spíše akční sci-fi western či gansterku. Každopádně za mně dobrý, jazykolam Ehrenreich hraje obstojně, prkennost Clarke tam taky není moc znát, Glover si našel roli jako z Community, což překvapivě nevadí a Woody si jede pořád tu svou a nacvičené to má dost dobře. Já jsem spokojen, a o to víc, že konečně vím ,jak vypadá PANDIMENZIONÁLNÍ PŘÍŠERA Z MOGADONOVA MRAČNA!!!

• 23.5.2018  11:30
    Deadpool 2 (2018)

Tohle je čistý fan-servis, takže ač "objektivněji" bych ubral jednu hvězdičku, subjektivně jsem přesně ten fanoušek, na kterého další fanoušek Reynolds míří. Takže záplava narážek, odkazů, gagů a šílené akce dopadá na úrodnou půdu a já se báječně bavil. Reynolds, Brolin, Beetz jsou skvělí představitelé svých postav. A ostatní se taky hodně snaží. Je to pohodová zábava, a čím více člověk téma zná, tím více se baví.

• 19.5.2018  09:50

Nekoneční Avengers. Film bez přesahu ale s obří popkornovou kvalitou. Je to takový all you can eat. Poměr ceny a zábavy (a stopáže) je prostě hodně vysoko. Jak kvalitní zábava to je, je věc druhá, ale divák prostě dostane takovou porci superdinských charakterů, akce a vizuálních hrátek, že i v déle jak dvou hodinách má co dělat, aby to vstřebal. A narozdíl od Civil war (což byla spíš komorní válka) tohle vychází dobře i s odstupem - pocit epičnosti, soudržnosti a obřího cliffhangeru na konci prostě přetrvává. Ano, nad Avengers se nesmí moc přemýšlet, protože je to taková pohádka a selský rozum zde musí občas jít stranou, aby bylo větší napětí. Ale u Avengers, narozdíl od vážnějších žánrů, to jde přejít s humorem který Marvelovkám sedí více než deprese a pesimismus). Poslední Thor za mě byla větší zábava, protože tady je to prostě přehlídka superhrdinů a všechny dějové linie a scény se drží hlavního tématu. Ale Avengers se rozhodli podle hesla Go big or go home do toho šlápnout a dělají to s velkou parádou.

• 18.5.2018  19:11

Hodně dobře nastavený survival/postapo horror, který u mě propadá na dvou bodech - to co je začátku nastavené jako chytrý příběh a děj s s tísnivou atmosférou "mysteriózní hrozby" se láme na obyčejnou naháněčku. A to díky klišoidním prvkům. Zpupný hloupý teenager, tajemný hřebík, a celkově rozpory v faktické stránce (jednou monstrum rozerve plech, podruhé to nedokáže). A otravných věcí, ač drobných, tam byla přehršel. A to prostě kazí chuť jako písek v salátu.

• 27.4.2018  22:05

Bláznivá komedie, kde gagy jen gradují do absurdna a zároveň jsou satirou na stereotypy ohledně teenagerů a letních táboru. Jedná se o soubor menších příběhů propojených tématem posledního dne na táboře. Střelená jízda, která slibuje tomu, kdo na ni přistoupí fajn oddechovou zábavu. Mimochodem, nevím, odkud si "Hans" vycucal obsah filmu, ale z filmu samotného určitě ne...

• 15.4.2018  14:03
    Sedm dní v pekle (TV film) (2015)

Mockumentary, jak se patří. Povedené, vtipné a kývá se od vážné-sarakstické po komediálně-ztřeštěné. Tour de Pharmacy mě bavilo víc, ale i tak, více takových veselých a inteligentně vtipných a zároveň bláznivých taškařic.

• 15.4.2018  10:45
    Tour de doping (TV film) (2017)

Mám moc rád mockumentary žánr. A tohle mi prostě sedlo. Hvězdné obsazení, parodie až na půdu, spousta odkazů, spousta povedených gagů. Čtyřicet minut je ideální stopáž, aby se humor a téma nevyčerpalo a nezačalo nudit. Za mě jednoznačně komediální úspěch.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37