a0001

náročný divák

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 10.6.2019  22:30
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Dokonalý seriál, avšak veľká škoda, že sa nedržal iba skutočností, totiž tých dezinformácii tam bolo pomerne dosť a v rámci prejavu bolo až neznesiteľné pozerať ho v anglickom jazyku.. Mal byť prirodzene v ruštine.

• 6.5.2019  22:52

Wrestling nechápem, ani ho nemám rád pretože je maximálne trápny, ale tento film mi pripomenul niečo na čo som v mojej množine arogancie a antiempatie zabudol, to že nie je podstatný môj názor. Z objektívneho hľadiska je podstatné to, že má každý človek svoj sen a pokiaľ nie je nehumánny tak prajem každému aby si ho v živote splnil. Film je v podstate typický family movie so štandardnými aspektami rivality, snov, súdržnosti, ale aj hádok. Sem tam sa objaví humor v štýle "trafenej" rodinky, ale inak skôr poprdkávajúce tempo pajdavé na pravú nohu deju.

• 25.3.2019  21:52
    Captain Marvel (2019)

Hanba, že vôbec takáto postava vznikla. Najsilnejší Avenger? To snáď nie.. Omyl vôbec také niečo natočiť. Green Latern s hodvábnym tampónom. Jediná "superschopnosť" tejto postavy je superfeminizmus. Tvorcovia by mali začať užívať antitrapnotikum a to rektálne. Horší marvel film som v živote nevidel.

• 24.3.2019  23:00
    Pašerák (2018)

Senilný road movie na tripe. Príbehovo plané, bez chuti, ale grandpa viedol celý film na príjemnej úrovni.

• 14.2.2019  22:50
    Creed II (2018)

Spoiler - alebo asi ani nie. Veď kto by čakal niečo iné ako prehru a v druhom zápase výhru?! Jednoducho klišé. U Rockyho to bolo kultové, no v dnešnej dobe Creeda je to už trápne. Box? Maximálne nereálny. Príbeh & postavy? Plytké, nudné. Zase ruské zlo vs usa dobro. Človek by sa už z toho mohol aj posr.ť. Posledný pozeratelný príbeh Rockyho je vo filme Rocky Balboa.

• 9.2.2019  23:57
    Robin Hood (2018)

WTF..?? Úplne inak, čo by bolo fajn možno, ale toto je úplne všetko zle.. Napríklad kľúčová postava - veľký John je černoch a aby to nestačilo tak stvárňuje Araba. Tvorcovia nie len, že ignorujú predlohu, ale ignorujú zdravý rozum.

• 6.2.2019  23:02
    Climax (2018)

Keď si celý večer slopal repák, šňupal spotené piko vytiahnuté z predkožky a dotentíš a dogrcáš jak lion, ale stále si asi viac pri zmysloch ako pri pozeraní tohoto movie. Hľadať akékoľvek pozitívum u tohto filmu je asi rovnako dokonalé ako hľadať zmysel v robení rektoskopie vlastným prstom v psom zadku.

• 3.2.2019  21:03
    12 hrdinů (2018)

V dnešnej dobe natočiť taký trápny, nereálny propagandistický usashit movie, tak to chce skutočne veľmi obmedzené vnímanie.

• 27.1.2019  21:56
    Aquaman (2018)

Najtrápnejší komiks aký som kedy videl. Malá morská víla vo filme.. Trápne scény, trápny & klišoidný & shit príbeh. Detinské, nudné & úbohé.

• 19.1.2019  21:06
    Riverdale (TV seriál) (2017)

Zmena hodnotenia.. Odkedy je celý dej príbehov v Riverdale o Gorgoyle King je seriál prudko nepozerateľný..

• 19.12.2018  16:22

Rakovina účinkuje, neviem len či je správne, že celý film ťaží iba z nej, pretože nebyť tejto citlivej témy je samotný film dosť veľký brak. Výsledný efekt je však kúsok za priemerom. 60%

• 18.12.2018  18:47
    Útok z hlubin (2018)

Zase trápna propagandistická sračka. Úbohý a predvídateľný dej. USA heroes vs Russian bad asses. A scenár by si zaslúžil nomináciu na dementnosť storočia.

• 14.12.2018  23:56
    Velká hra (2017)

Zaujímavý, pútavý, dynamický, kontrastný príbeh, možno vo svete kinematografie aj originálny. Určite stojí za pozretie, no 4* by z môjho pohľadu znamenali 80% a k ním má ďaleko asi ako metro v Petržalke.

• 7.12.2018  23:39

Čínska objednávka ako z AliExpressu, čiže v čínskom prevedení Dracula, Batman, Falcon, Kung-fu panda, Thor s mečom, Supermani s krátkym doletom a podobné kraviny. To je tak moc dementné, že to musela zaklincovať obria veverička s lietajúcimi drakmi, ktorí vyzerajú ako nafetované korytnačky. Jednoducho nepozerateľná úbohosť.

• 6.12.2018  19:05
    Annihilation (2018)

"Romantický", feministický, scifi film. Štyri ženy idú do magického lesa, už som čakal jednorožce, rúžových hrochov, jasmínové korytnačky, zelenkavých sloníkov s minimálne dvomi chobotmi, hadíkov s dvomi nožičkami a živé vibrátory. Desivé to je asi ako hemoroid skrížený s lubrikačným gélom.

• 2.12.2018  17:54

Film ako stelesnená nuda, neuveriteľne mŕtva, až depresívna stopáž, ktorú lemuje nudný, chabý dej.

• 26.11.2018  14:22
    Calibre (2018)

Napínavé, atmosférické, autentické, drsné, skvelé herecké výkony.

• 23.11.2018  23:49

Ak ste pripravení na najserioznejší film s Jackie Chanom, tak toto je ten správny výber. Žiadne kung-fu panda čínske braky. Film kde Jackie hrá konečne reálnu postavu, film ktorý som už ani neočakával. Politický terorizmus vs majiteľ reštaurácie alias "special forces", klišoidné, ale maximálne seriózne. A Bond teda Pierce zahral politického utopenca, hajzlíka, tak isto precízne. Tento "movie", si zaslúži nečakanú pozornosť.

• 20.11.2018  15:16
    Pustina (TV seriál) (2016)

Skvelá kamera, prostredie a s tým spojená atmosféra. Mínusy - herecké výkony až na výnimky, trnulý, nudný dej, príbehy vedľajších postáv a na záver úplne otrepaná a v tomto prípade nezmyselná zápletka, ktorá má akože byť rozuzlením. Veľmi chabé klišé bez napätia.

• 6.11.2018  00:02
    Whitney (2018)

Najhorší životopisný filmo / dokument, teda reálne gulášoidný brak aký som kedy videl. Je to jeden nudný uťahaný pohreb zbytočných rečí.

• 5.11.2018  23:26

Zmyselné, citlivé, drsné, romantické, tragické a dokonale podané. Jednoducho krása. Miestami zdĺhavá stopáž, jediný, drobný mínus.

• 30.10.2018  13:39

Nuda, keci, pózerstvo, afekt.. Tak to sú ingrediencie, ktoré na mojom tanieri nemajú čo robiť.

• 24.10.2018  00:04
    Pátrání (2018)

Tak sme si zopakovali milé deti, tému sociálne siete. Internet je najlepší detektív a to nie je iba skutočnosť v tomto filme. Pozor čo zdielaš a hlavne s kým. Trochu rozporuplné, internet príčina problému, alebo hlavne mocný priateľ osamelých, čudných osobností..? Skvelá, neočakávaná (pre mňa), prekvapivá, autentické dráma s originálnym spracovaním.

• 15.10.2018  22:08
    Pork Pie (2017)

Priznávam, mierne nadhodnotené z mojej strany, ale "čert to vem", taký sympatický road-movie som nevidel ani nepamätám.

• 15.10.2018  14:39

Som si istý, že dementnejší film som nikdy v živote nevidel..

• 7.10.2018  23:45

Vo filme dominuje jasný obraz dobra proti zlu, preto príbeh okrem zrady neprináša nečakané zvraty, príbeh teda pomerne jednoduchý a jasný, ale za to ponúka početné a brutálne boje, sympatické postavy a skvelú atmosféru. Severské filmy majú svoje čaro a v tomto prípade musím iba s radosťou konštatovať, že v jednoduchosti je krása.

• 24.9.2018  16:44
    The Deuce: Špína Manhattanu (TV seriál) (2017)

Keci a keci, pasáci s čupkami, čupky s čupkami a jeden nešťastný barman, ktorý má brata. Nič sa tam okrem kecov a holých ceckov nedeje. Neuveriteľná nuda..

• 4.9.2018  09:49

Pasikowski servíruje toto plemeno po veľmi dobrom spracovaní, je chladnokrvné, drsné a akčné. Každé sústo je dochutené a veľmi sýte. Poľská produkcia ma opäť nesklamala.

• 3.9.2018  22:06
    Race 3 (2018)

Tento film je vo všetký možných negatívach mega. Je tak zlý, že som ho nedokázal dopozerať. NEPOZERATEĽNÝ

• 28.8.2018  00:39
    Equalizer 2 (2018)

Nekonečné klišé, vôbec nič ma neprekvapilo, film je predvídateľný až nudný, dej tuctový. Nie len, že mu chýba čo i len kus nápaditosti, ale navyše nemá ani minimálnu atmosféru a náboj, čo pri akčnom filme je zásadný problém.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18