• Thriller

Krym (2017)

Musím reagovať na komentáre typu "propaganda", myslím, že film je tak "prifarbený" 60/40, čiže žiadny extrém, nemám chuť rozoberať ani anexiu Krymu, aj keď holý fakt je, že väčšina obyvateľstva sú Rusi podľa oficiálnych zdrojov, čiže referendum.... Navyše existovala hrozba vzniku amerických základní na Kryme. Čo bolo pochopiteľne neprípustné, treba brať v ohľad rovnováhu veľmocí. Skutočnosť je samozrejme bohatšia, ale toto je priestor pre hodnotenie filmov. Čo sa teda týka filmovej propagandy tak takú propagandu akú nám servíruje USA a to vo všetkých filmoch už odjakživa, tak na to nemá žiadna iná krajina, USA aplikuje propagandu vo všetkých fimových žánroch. Hrdinskí, bojovníci za slobodu a demokraciu... Zásadne vždy inde ako vo svojej domovine... Zaujímavé... Lenže na USA hero shits sme si už zvykli keďže sme tým očkovaní od detstva... Takže už si x z nás nevšimne tieto symptómy.. Film 65 %

Devadesátky - Přehrada (2022) (epizoda)

Fenomenálne, dokonalé. Trúfam si úprimne zhodnotiť, že toto je najlepšie české krimi všetkých čias a jedno z tých top krimi všeobecne.

Sup (2013)

Veľká škoda.. Potenciál, myšlienka, dobré herecké výkony... Ale na koniec neucelený miš-maš maximálne nelogicky a iracionálne ukončený.. 50%

Uklízečka - TNT (2022) (epizoda) odpad!

Už len ten scenár je neuveriteľne naivno dementný a punc tomu pridáva samotné prevedenie. Trápny shit 0%

Devadesátky - Král diskoték (2022) (epizoda)

Tento seriál je ako sen. Konečne dokonalá kvalita, úžasné herecké výkony, úžasná, dokonalá atmosféra, dialógy, kostýmy, kulisy, prostredie, hudba. 100%

Stíny v mlze - Klec (2022) (epizoda)

Petra Špalková je najväčšou chybou obsadenia, ostatné herecké "výkony" tiež neoslnia. Navyše je to príšerne nudné.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021) odpad!

Už dlho som nedal "ODPAD!" s takou radosťou a jednoznačným uvedomením. Toto je maximálny detinský shit, aj keby nehodnotím fakt, že ide o príznenie starej, pôvodnej klasiky. Toto je taká mega exkrementálna sračka, že aj to rektum sa musí hanbiť. Toto je v množine odpadov ten najväčší odpad. 0.00000%

Eternals (2021)

Vopred chcem povedať, že som fanúšik komiksov a filmov tohto typu. No toto je neskutočný brak, nudný a nekonečne trápny. Úbohé herecké výkony, dementný príbeh, naivné akčné scény. Na hranici pozeratelnosti. 15%

Hyacint (2021)

Skvelé kulisy, atmosféra, počiatočná myšlienka a podarený dobový look, ale škoda, že predmetom bola na koniec iba homosexualita. Veľmi premárnený potenciál, miesto vrážd honenie homosexuálov homosexualmi, on ich, oni jeho, miesto krimi honená. *A tak isto by mi vadilo keby celý film honili muži ženy, kone jednorožce, párky klobásy, buchty šišky, to nie je predsudok, to je objektívne zhodnotenie príbehu a obsahu. S krimi tematikou to nemá nič spoločné, nulový dej, nulové postavy, až na pár svetlých momentov...

Jak jsem se zamilovala do gangstera (2022)

Skvelé, zábavné, super hudba, super príbeh. Páni a dámy takto má vyzerať príbeh o gangstrovi, toto je moderná, kvalitná filmarina, nie tie instantné USA shit&hnoje. * Fabijanski zahral zase úžasne, on zahrá asi všetko, výborný herec, tentokrát autentický dementný feťák.