Boogeyman

ICQ: 422-592-382
Yahoo: Boogeyman

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 31.5.2017  07:24

Tohle už na mě bylo moc. Nuda a totální guláš podivných výjevů. Snad to tak nebude pokračovat.

• 12.4.2017  12:34
    Teorie tygra (2016)

Je to taková ta nereálná zromantizovaná óda na cestu z města, kde Bartoška setřese okovy civilizace a manželského stereotypu a vydá se jen tak bloumat světem kam ho nohy zanesou a všechno je boží, nevázaný, nikde žádná pravidla. Dočkáme se tak Bartošky sedícího na vrcholu kopce, pokuřujícího cigárko a popíjejícího víno při zapadajícím slunci, ale nikdo neřeší, že by se do takovýho krpálu nikdy nevydrápal, sežrali by ho komáři, vyhlídka by byla plná bordelu a turistů, cestou zpátky by si ožralej zlomil nohu a vůbec že ten kopec je určitě tak 50 km od jeho domu a večer už mu autobus nejede. Ale nám je to podáno tak, jako že ho manželka rozčílila, tak si zašel za barák udělat na chvilku pohodičku...další věc je, že když už se člověk rozhodně jít "into the wild", pravděpodobně bude mít za dva dny hlad, bude smrdět, bude mít puchejře na nohou, cestou potká tak maximálně feťáka, blázna a bezdomovce a a pokud behem noci neumrzne, nejspíš ho policajti odchytnou a odvezou na záchytku. Bartoška však vyrazí a první co potká je krásná Slovenka, která ho pozve domu a chce ho ojet.

• 10.2.2017  15:32
    Grimsby (2016)

Tak strašně trapný a nechutný, až jsem se i bavil. Zvláštní. A super akční scény.

• 10.2.2017  15:21

Tempo je vražedné, kadence vtipů a narážek je šílená a baví se děti i rodiče. Lego příběh je lepší, o tom žádná, ale tahle batmanovská pocta je jízda, kterou si užije každý...a nejvíc ti, kteří mají popkulturní přehled.

• 15.1.2017  20:06
    Řím: Impérium bez hranic (TV seriál) (2015)

Zajímavé informace, dobře udělaný dokument....jen nechápu proč 80% stopáže musím koukat na detailní záběry neobyčejně odborné šedivé mužatky, jak křečovitě cení svoje žlutý zuby.

• 15.3.2016  12:08

Asi nejslabší Kung-Fu Panda, která sice není vyloženě nudná, ale je na ní vidět, jak je uvařená z vody, navíc více zacílená na menší děti.

• 29.11.2015  15:36
    Hitlerův vpád na východ (TV film) (2014)

Hrané pasáže jsou sice na dokument vcelku výpravné, ale příšerně zahrané. Hlavní přidanou hodnotou filmu jsou osobní vzpomínky "celebrit" Andrzeje Wajdy a Romana Polanského, dost zajímavě vypráví také syn Hanse Franka.

• 28.11.2015  16:34
    Mrtvá trať (2011)

Výborný námět zabit debilní formou a ve výsledku téměř nulovou informační hodnotou.

• 19.8.2015  18:26
    Ant-Man (2015)

Docela zábavná jednohubka, na kterou zapomenete ještě před potitulkovou scénou.

• 19.8.2015  18:20

Sice barevný, ale blbý a nepřesný.

• 6.8.2015  18:47

Knížku jsem sice nečetl, ale na filmu je jasně vidět, že do dvou hodin její děj vtěsnat prostě nešel. Technicky skvělé, atmosférické, vizuálně bezchybné, ale bez smysluplného děje.

• 20.7.2015  21:06
    Slow West (2015)

Je to fakt pomalý, ale zároveň krátký, takže se to dá a ve výsledku je to fajn.

• 12.7.2015  08:17

Sračka, kde se hlavní postavy chovají strašně idiotsky, zároveň je to ale nesmírně zábavná, vizuálně vypiplaná a do jisté míry i nápaditá zombíkárna.

• 12.7.2015  08:15

Nixonův problém byl akorát v tom, že si všechno a všechny nahrával a odposlouchával a provalilo se to. Pochybuju, že jiní vrcholní představitelé se v soukromí/při tajných jednáních chovají a mluví lépe. Každopádně strhující dokument.

• 12.7.2015  08:10
    Leviatan (2014)

Bylo by to na jasných pět hvězd, kdyby to bylo o půl hodiny kratší - některé scény a záběry jsou prostě příliš samoúčelně dloooouhé.

• 15.6.2015  19:49

Ten dojímavej konec jak z Pošty pro tebe to kazí, jinak ale film má co nového říct.

• 30.5.2015  09:57
    Kung Fury (2015)

Tank you, Sandberg!...po druhém shlédnutí odebírám jednu hvězdu, páč už mě to moc nebavilo.

• 15.5.2015  21:47

Vizuálně tak odporná pohádka, že jsem se nemohl soustředit na nic jiného.

• 26.4.2015  20:09

Objektivně je ten seriál fakt dobrej - herci, výprava, atmosféra, hudba, příběh - to všechno je fakt na nejvyšší úrovni. Ale i přesto, že se mi to líbí, mě to nebaví. Divný....

• 26.4.2015  20:04
    Jak nežít svůj život (TV seriál) (2007)

Jasně klesající tendence, protože Don je s každým dílem menší kretén, aby se nakonec stal téměř jasně kladným a tudíž obyčejným hrdinou. Přitom ta jeho nekompromisní, nekorektní a zároveň pochopitelná a sympatická debilita během první série byla opravdu vtipná.

• 6.4.2015  08:21
    John Wick (2014)

Výborný začátek, druhá polovina už trošku pořád stejná headshot zívačka.

• 22.3.2015  09:07

Konečně to skončilo....mimochodem, ta scéna, kdy se během obří bitvy s velkou pompou a po dlouhém osudovém rozhodování mezi desetitisíce nepřátel vyřítí malá skupinka trpaslíků a hudba nám oznámí, že právě TEĎ se vývoj bitvy obrátil na stranu dobra, to přišlo směšné jen mě?

• 22.3.2015  09:01
    Kód Enigmy (2014)

Naprosto standardní uhlazený britský dobový životopis, který pomilionté omílá klasická klišé génius/asociál; génius/všichni jí maj za pipinu; nikdo ho nemá rád/všichni ho nakonec milují. Řemeslně špičkové, ale jinak zcela tuctové.

• 26.2.2015  19:36

Nebudu se vyjadřovat ke zpracování efektů, holt peněz málo, nedá se svítit. Natočeno to bylo jinak dost slušně. CO mi ale fakt trhalo žíly bylo, že nejednou jsem měl pocit, že přiblblejší trojici trosečníků jsem nikdy v žádném survival filmu neviděl. Jejich chování bylo občas tak neuvěřitelně nelogické, že jsem jim fakt přál, aby tam všichni zdechli. Například ta jejich urputná touha vyhazovat všechny zrovna nepotřebné věci do moře (botama bychom si mohli poškodit člun = vyhodíme boty i s tkaničkama do moře; pistole se nám zasekla = vyhodíme pistoli i s nábojema do moře). Taky mě fascinovala ta jejich počáteční obava, že nemají co žrát...aniž by řešili, že nemají co pít. A nakonec, co uděláte, když kolem vašeho člunu krouží hejno žraloků? No přece si půjdete do moře opláchnou ksicht a necháte si vlnkama jemně ošplouchávat ruce. A pak se ještě budete divit, že vás kousnul!!...All is lost je jiná liga.

• 25.2.2015  18:32

První třetina třetího Matrixu natažená na dvě hodiny.

• 5.2.2015  21:47

Příjemně odlehčená pestrobarevná vesmírná atrakce je slodiní předehrou k druhému dílu, který snad už bude plnohodnotným filmem.

• 5.2.2015  21:44
    Big Eyes (2014)

Tuctový uhlacený životopis, na němž je vidět, že nechce nikoho z žijících reálných účastníků naštvat, takže kope jen do mrtvého Waltera Keanea. Burton v tom není vůbec poznat, Amy Adams to nijak nesluší a Waltz je zase jen svůj klasickej úskočnej Landa.

• 4.2.2015  17:52
    Nacistická smrtící komanda (TV seriál) (2009)

Asi nejsilnější a nejmrazivější dokument o válečných zvěrstvech jaký jsem viděl (a viděl jsem jich hodně), aniž by se o to snažil.

• 15.1.2015  16:03
    Soudce (2014)

Zdlouhavá poctivá nuda.

• 10.1.2015  10:14

První polovina budiž ještě fungovala jako celkem klasická obžaloba šílenství války dělající ze slušných lidí krvelačné magory (což už ale dneska není nic nového) a atmosféře blížícího se konce a všeobecného zmaru nelze upřít působivost, některé scény byly opravdu syrové. Ale od setkání s Tigery to šlo s realističností i atmosférou do kopru a především ta závěrečná bitva: rozbitý US tank vs prapor plně ozbrojených SS byla těžce trapná.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58