jites

jites

4 body

<< předchozí 1 2
    • 30.3.2013  17:51

Můj oblíbený film. Viděla jsem ho kdysi v devadesátých letech a pak si na něj vzpomněla a mile mě překvapilo, že se mi stále líbí. Schválně jsem si pustila i americkou verzi z roku 1996 Vzala jsem si mrtvého muže a to bylo strašné a nedá se to s tímhle filmem vůbec srovnávat. Jinak děkuji mikulem za titulky.Francouzsky neumím vůbec, takže jsem ráda za ně i když pár vět tam chybí.

• 22.6.2009  08:44

Romantická komedie tak jak si jí představují chlapy.Sex, sprostá slova, obscénní narážky a ženské, které by to pořád chtěly dělat.

• 24.5.2009  15:18

Docela povedená pohádka pro starší děti.Některé věci (mrkající osel, případná macecha) byly hodně přehnané, ale je to pro děti, tak se jim to snad líbilo.Bohužel mám už rodičovskou deformaci, protože jsem ze začátku pořád přemýšlela, jak bych tahle smráďata zvládala já :-)

• 19.4.2009  18:25
    Stmívání (2008)

U filmu jsem se docela bavila.Asi jsem se smála, kdy jsem neměla a když Edward lítal po stromě a vzduchem, tak jsem si vypomněla na Opičího krále, ale jinak se mi to líbilo.Z knížky, která mě až zas tak neokouzlila, vytáhli to podstatné a udělali z toho koukatelný film.

• 8.3.2009  10:20

Nebylo to až tak špatné, ale co ten konec?To nemůže někdo vymyslet něco jiného než obehrané scény u jedoucího vlaku?

• 7.3.2009  13:04

První polovina filmu byla opravdu zábavná, vtipná a svižná, ale postupem se to vytratilo do nudných debat kdy on ví a ona ne.

• 4.3.2009  18:12
    Svět Elmo (TV pořad) (2006)

Je to strašně přiblblé, ale na druhou stranu se snaží děti něco naučit a syn se u toho skoro pořád směje.Takže když sečtu jeho nadšení a moje znechucení - dvě hvězdičky.

• 1.3.2009  20:09
    Vévodkyně (2008)

Dějově nepříliš obsáhlý film, ale na herce se moc pěkně kouká nejen jak hrají, ale i v čem chodí.

• 24.2.2009  16:48
    Northangerské opatství (TV film) (2007)

Hlavní hrdinové mi k sobě opravdu sedli.Celkově to považuji za další zdařilou adaptaci Jane Austenové.

• 22.2.2009  00:39
    Osudová láska Jany Eyrové (TV seriál) (2006)

Další povedená adaptace tohoto románu.Líbilo se mi to moc.Jana mi přišla dostatečně nehezká, Rochester charizmatický a anglická příroda úžasná.Jen mi trochu neseděl věk Adélky.Té už skoro začínala puberta.

• 19.2.2009  15:47

Výpravná pohádka, která se snaží přijít s něčím novým.Líbila se mi příroda ,prostředí a kostýmy, nudili mě filozofické debaty Popelky s princem.A mimochodem princ mi nepřišel vůbec pěkný.

• 12.2.2009  13:02
    Robin Hood (TV seriál) (2006)

Beru to jako parodii, proto ty dvě hvězdičky.Tohle nemohl myslet nikdo vážně.Očekávám, že když zabili Mariannu, tak se ve třetí sérii dá Guy Gisborne a Robin Hood dohromady a bude to první homosexuální sňatek v dějinách.

• 1.2.2009  12:43
    Sabrina (1954)

Vtipná romantika.Po dlouhé době jsem se opravdu zasmála a to je tenhle film starý přes 50 let.S novou Sabrinou se to nedá vůbec srovnat.Tohle je daleko lepší.

• 31.1.2009  08:28

Mám ráda romantické filmy a anglické obzvlášt.Tenhle semoc povedl, výborní herci a scénář.Jen mi role Hugha Granta přišla trochu přehnáná.

• 28.1.2009  16:56
    Bobule (2008)

Děj mě nijak nenadchl, některé postavy byly hodně uhozené, ale celkově se na to dalo dívat.A hlavně Pálava je moje oblíbené místo, tak je fajn, že si na ni zas někdo ve filmu vzpomněl.

• 17.1.2009  08:57

První díly jsou hodně dobré, ale pak jde kvalita dolů a poslední jsem ani neviděla.

• 17.1.2009  08:40
    Kravička Connie (TV seriál) (2002)

Animace je dost strašná, vypadá to, jak kdyby to malovalo nešikovné děcko, ale občas se tam děti dozví něco zajímavého.No rozhodně podívaní pro rodiče to není.

• 13.1.2009  16:32
    Červený traktůrek (TV seriál) (2004)

Vcelku vtipný animovaný seriál.Stačí však shlédnou pár dílů, protože se příhody dost opakují.A chudák pan Jonáš může vždycky za všechno.

• 12.1.2009  15:39
    Mamma Mia! (2008)

To bylo příšerné!Dvě hvězdičky jen kvůli hercům.Děj minimální, tři praštěné padesátnice a pak šílený happy end.Už nikdy žádný muzikál.

• 11.1.2009  15:43

Nemám hudební sluch, ale při těhle písničkách teda trpím.Jinak dobrá příprava dítěte na příchod sourozence.

• 11.1.2009  15:41

Bez nápadu, bez vtipu a ještě k tomu strašné písničky.

• 11.1.2009  15:31
    O Kanafáskovi (TV seriál) (2004)

Na první pohled mi tenhle večerníček přišel hrozný, ale pak jsem zjistila, že animace je docela vtipná a hlavně je to ze života.Přesně tohle postupuji každý večer se synem - maminko, mě bolí pyžámko...

• 22.12.2008  16:21
    Pokání (2007)

Už knížka se mi moc líbila a film je také skvělý.Rozhodně stojí za vidění a ještě dlouho vás donutí nad ním přemýšlet.

• 23.11.2008  18:17
    Směr jih (TV seriál) (1994)

Vtipné detektivky s fajn hlavními představiteli a moc krásným psem.

• 23.11.2008  18:16
    Covington Cross (TV seriál) (1992)

Pamatuji si na tenhle seriál, když jsem byla ještě v pubertě a dost se mi to líbilo.Mělo to nápad a vtip, ale s nějakým dodržováním historických faktů se vůbec nezdržovali a naopak si z toho dělali legraci.

• 13.11.2008  15:26
    Bestiář (2007)

Vzhledem k tomu,že jsem četla knihu, která byla strašná, jsem od filmu vůbec nic nečekala.Je to další z prázdných filmů po kterých nic nezůstane.Ale aspoń se herci a štáb mrkli do Itálie a Londýna.

• 7.11.2008  14:03
    Kill Bill (2003)

Akční filmy mě moc neberou, ale Tarantino mě nadchl.Dokáže to tak natočit, že mě ani nevadí potoky krve a létající kusy těl.A hudbu ve filmu má skvělou vždy.

• 3.11.2008  15:44
    Vybíjená (2004)

Filmy tohoto typu obvykle nemusím, ale tohle bylo fakt vtipný.Navíc byla vybíjená moje oblíbená hra v dětství.

• 3.11.2008  15:25
    Once (2007)

Film mě moc nezaujal, takový průměr a herecký výkon Markéty Irglové je dost děsný.Celkově mi to příjde dost odfláklé, např. když je Markéta s matkou a dcerou a pořád dokola se ptá, zda byly v parku.Ale hudba ve filmu se mi líbila moc.

• 3.11.2008  15:17
    Láska v bílém pekle (TV seriál) (2004)

Těžká romantika s charismatickým Richardem Armitage v hlavní roli.

<< předchozí 1 2