milada008

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 4.6.2019  22:43
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Tak tady je pět hvězd zcela na místě. Ikdyž jsem do uvedení tohoto seriálu měl o černobylské katastrofě poměrně hodně načteno, tak jsem se zde dozvěděl řadu pro mě nových věcí. Natočeno je to prostě famózně. A co se týče namaskování umírajících hasičů, ještě teď mi z toho jde mráz po zádech.

• 27.7.2018  20:02

Když jsem si film pustil, tak začátek tak říkajíc nic moc. Ale jak se děj začal odvíjet dále a oba hlavní hrdinové se rozjíždět jsem se už jen popadal smíchy za břicho. Byl jsem příjemně překvapen předvedeným humorem a film shlédl od smíchu se slzami v očích. Krásna oddychovka.

• 27.7.2018  19:51

Pokud u jedničky jsem psal, že film vznikl proto, aby člověk vypnul a nelze od něj čekat nějaké duchovno, tak totéž platí i u dvojky. Jen první část byla tak trochu o ničem a jen díky Lily James se to povedlo zachránit. Trocha humoru se podařilo dostat do filmu až příjezdem dvou otců. Ale to byla jen předehra té hrůzy, co čekala ke konci filmu. Když přistál vrtulník a na scéně se objevila Cher, zprvu jsem myslel, že se na diváky žene Dolly Buster. S chodící reklamou na plastické operace to autoři filmu trochu přepískly a doufám, doufám, že nebude trojka, jak se Cher stala matkou. Takže kdyby ve filmu nebyla Cher, bylo by to zase na pět hvězd, takhle jsou to poctivé tři.

• 30.9.2017  22:29
    Wind River (2017)

Nebudu se dlouze rozepisovat, jak režisér pracoval se světlem nebo přemýšlel o nesmrtelnosti chrousta. Už jen zasazení děje filmu do pustiny, kde je jen sníh a ticho, mne zarazilo do sedačky. No a naprosto skvělý Jeremy Renner, co k tomu dodat. Po dlouhé době dávám zasloužených a poctivých pět hvězd.

• 8.7.2017  22:03
    Křižáček (2017)

Jak řekl fotbalový trenér Pospíchal, fotbal nemá logiku, tak po dnešním vyhlášení hlavní ceny 52. MFF K. Vary musím doplnit i film nemá logiku. Mohl jsem být přítomen druhé projekci tohoto snímku ( druhý den po premiéře na MFF ). Těšíc se na český film, na pana herce Karla Rodena v hlavní roli, jsem zaujal místo v přední linii. Film byla uvést poměrně početná delegace autorů filmu, včetně pana režiséra. No a pak to přišlo. Půlhodinový prolog bez jediného slova, kdy malý hrdina si obléká zbroj, patnáctiminutové spouštění padacího mostu a jeho další patnáctiminutové zdvihání. Pak titulky a už to jelo. Roden jedoucí na koni lesem, otevřenou krajinou, na pláži, městem. Za celý film pronesl zhruba patnáct vět ( na rozdíl od jeho filmové manželky, která nepronesla ani jedno slovo ), byl dvakrát sražen na zem, aby pro diváky po devadesátiminutovém trápení našel svého ztraceného syna. Po celou dobu projekce bylo možno pozorovat udivené tváře diváků a i potlesk po skončení promítání byl více než vlažný. Na diskusi s tvůrci mi už jaksi nezbyla síla. Co říci závěrem ? Snad jen to, že jsem viděl vítězný film 52. MFF Karlovy Vary. Přeji divákům v kinech ostrý obraz a dobrý zvuk a hlavně pevné nervy.

• 21.10.2016  21:53
    Jason Bourne (2016)

Tak jak všechny předešlé, tak i tento díl mne bavil. Tím jsem od tohoto snímku dostal vše, co jsem očekával. A Matt jako vždy perfektní.

• 5.8.2016  12:25
    Muži na křídlech (TV seriál) (1978)

Já taky. Černobílá televize... Pak jsme si s klukama dělali rukama letecké brýle a lítali venku jak Etienne.

• 22.11.2015  21:34
    Spectre (2015)

Jak jsem se těšil na další bondovku, jsem trošičku rozčarován. Je pravda, že bondovky od Casina Royal po Spectre více méně na sebe navazují, což dříve nebylo. Určitě Spectre není takový propadák, jaký byl podle mne Quantum of Solace. Jen mi tam chybělo jakési napětí a švih, který měl Skyfall. Ale na druhou stranu příjemně se na to dalo koukat.

• 5.9.2015  23:15
    Krásno (2014)

Po shlédnutí filmu Díra u Hanušovic, jsem doufal, že nic horšího už mne potkat nemůže. A hle, dnes jsem shlédl druhý díl výše uvedeného filmu. Koukám, že v okolí Jeseníků to žije. Jen se děsím a doufám, že nebudu muset shlédnout snímek Vraždy v Rudě nad Moravou.

• 2.8.2015  18:13

Podle mě zatím jasně nejlepší Impossible ( uvidíme jak bude vypadat šestka ). V kině jsem se po celou dobu bavil, film neměl hluché místo a pokud jo, tak bylo vyplněno vtipnými hláškami. Dlouho jsem se ta nezasmál. Proto uděluji poctivé a zasloužené čtyři hvězdy.

• 15.1.2015  12:07

Od začátku až dokonce jsem se nenudil a byl napjatý jak kšandy.

• 21.12.2014  22:00

?

• 22.11.2014  22:29

Film je natočen velmi dobře. o tom žádná. Jen si myslím, že z tématu šlo vytěžit daleko více. I když je jasné, že kniha je oproti filmu lepší.

• 12.2.2013  20:21

Na to, že podle konce se můžeme dočkat dalšího pokračování, byl tento film zbytečně roztáhlý.

• 27.10.2012  11:16
    Skyfall (2012)

Po značně nepovedeném díle Quantum of Solace jsem byl hodně zvědavý na novou "bondovku" a musím říct, že jsem byl mile překvapen a v kině se rohodně nenudil. Opravdu je to zcela jiný Bond, který se vymyká ze zavedených kolejí. Dalo by se říci, že zašel až ke kořenům. Jistě, byli jsme ochuzeni o nové vchytávky pana Q ( ale jeho mladý nástupce se v dalších pokračování může "vyřádit" ), ale dozvěděli jsme se na oplátku, kdo byl předchůdce Bonda, nebo že měl i rodiče a mohli si prohlédnou jeho rodný dům. Taktéž jsme zvědav, jak se v budoucnosti bude rozvíjet postava M. Tady bych se přimlouval za Ralpha Finnese, který si troufnu říci by byl skvělým nástupcem neméně skvělé Judi Dench.

• 14.8.2012  21:51

Prvotní obavy se po prvních minutách filmu rozplynuly jako pára nad hrncem a soudě dle konce bych si i dovedl představit oba zbylé agenty spolu v dalším pokračování

• 5.7.2012  23:13
    Odsun (2010)

Kdo nemá děti, nepochopí...

• 4.7.2012  09:13
    Prometheus (2012)

K již konstatovanému. Není to špatný film, jen ke konci filmu až trapná podobnost s Vetřelcem mu jen škodí. Co se týče filmového provedení, tím jsem byl nadšen. Ukazuje se, že ve 3D fimech je budoucbnost a velký potenciál. Popravdě, na tento film bych ve 2D formátu nešel, neřknu-li, že až bude v TV tak jakbysmet.

• 18.2.2012  09:06
    Pastýř (2008)

Jean Claude by si už měl uvědomit, že léta prostě nezastavíš. To, s čím se ředvedl v tomto snímku se sad ani nemůže chlubit. Radši ať odejde, dokud je čas a neznechutí mi mé vzpomínky na jeho dřívější filmy, kdy byl jedním z mých oblíbenců. Na filmu je snad k zaznamenání jen to, jak si drogoví díleři dokázali upravit naší starou dobrou Karosu v opancéřovaný a vyzbrojený autobus, kterým se jali pašovat drogy z Mexika do ameriky.

• 5.2.2012  09:32
    Mlýny smrti (1945)

Syrová autenticita. Film pro všechny ty, kteří popírají existenci KL a holocaust berou jako omyl, který se nikdy nestal.

• 24.1.2012  16:33
    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

Odpad všech odpadů, ve kterém se exibují rádoby celebrity, které uvádějí ještě větší nuly, než je sám pořad.

• 30.10.2011  18:13

Netuším, jakými katarzemi musí, nebo museli projít diváci a herci. Diváci, kteří chtějí film shlédnout a herci, aby v tomto paskvilu účinkovali. Jediným pozitivem tohoto filmu byly rozzářené oči mého malého syna, který je oprostěn od všech těch kravin, kterými se film množí a návštěva kina byla pro něj velkým svátkem.

• 18.8.2011  14:09
    Barbar Conan (2011)

Dávám pouze tři hvězdy a to ne za film jako takový, ale za 3D. Jinak si myslím, že remake se vůbec nepovedlo. Zlatý dobrý Arnold. Nemohu si pomoci, ale neustále se mi tam pletli filmy jako Král škorpion ( boj Conana s pískovými bojovníky ), Piráti z Karibiku ( souboj na lodi ), Souboj Titánů ( oživlá maska, jako useknutá hlava harpie ), nebo Pán prstenů ( útěk z bořící se jeskyně lebek ). Takže kdyby to nebylo natočeno v 3D, tak jasný odpad.

• 27.3.2011  22:26

Poměrně slušně udělaný film, kde do poloviny jsem se nenudil, ale pak z tohoto snímku na mě doslova začal pršet ten známý americký patos a patriotismus, který tak nesnáším. Proč třeba jinde na světě nikdo nenašel a nezneškodnil řídící centrum ? Protože nikdo nebyl amík. Celkově mě film nenadchl, ale ani neurazil. Proto slušné tři hvězdy.

• 7.3.2011  14:57

Jen jednou až již nikdy více. Čekal jsem od tohoto filmu více.

• 7.11.2010  10:27
    Transformers (2007)

Na mém hodnocení filmu se odrazil fakt, že tento žánr mne minul velkým obloukem a já jsem tomu vcelku rád. Nicméně ke sledování tohoto snímku mne "donutilo" 79% hodnocení na ČSFD. A upřímně, nechápu to. Děj o ničem, dalo by se najít spousta podobných námětů, snad jen trochu efekty, ale taky jsem už viděl lepší. Možná i proto, že podobní autoboti na mne číhají v každém obchodě. Takže shrnuto a podtrženo, dvě hvězdy za efekty.

• 13.10.2010  22:24
    Machete (2010)

Když jsem na začátku filmu viděl padat hlavy a stříkat krev, říkal jsem si, proboha. Ale jak děj filmu plynul, uvědomil jsem si, že černým humorem nevládnou pouze angličané. Mám dojem, že některé hlášky typu : " Machete neesemeskuje, či Machete improvizuje " mají dost dobrou šanci zdomácnět v naší mluvě. P.S. Podobnost Macheteho zalíbení v zahradní technice s Bédou Trávníčkem je čistě náhodná...

• 21.8.2010  21:53
    Rituál (2006)

To by jeden neřekl, co všechno je Cage ochoten natočit. Jediný pozitivum filmu bylo, že neseremed turbo uhořel a nekonal se žádný americký happy end.

• 26.7.2010  19:05

Velmi slabý průměr. Elektrizující název a příslib napínavé podívané. Ale ouha. Hodinu jedeme vlakem dějem filmu, z čehož vybočují pouze chvilkové návštěvy ruských nádraží a "život" cestujících ( kdo chce, může nastoupit do vlaků )-vyrážejicích směrem na Slovensko ). Když už se divák dočká nějaké zápletky, tak jak rychle přišla, tak rychle odešla.

• 14.1.2010  08:34
    Avatar (2009)

Tady není co řešit. Já osobně jsem se 3 hodiny nenudil a nemusel se dívat na hodinky, kdy už bude konec.

<< předchozí 1 2 3 4