Otec (2020)

Pripomenulo mi to mojich starych rodičov. Podla poslednych statistik sa pocet ludi s Alzheimerom brutalne zvysuje a nie je to dobra sprava. Asi budeme coskoro na tom podobne a to bez ohladu na vzdelanie. Moja stara mama bola na tom podobne, ale nebola taka inteligentna ako anthony vo filme, mozno cim je clovek s pestrejsim IQ, tak tie switche stavy ma zaujimavejsie a popletenejsie. Vyborne zahrane, takyto tovar v regaloch chybal alebo bol nedostatkovy.

The Block Island Sound (2020)

Totalna volovina a ziadna akcia, mozno 5 percent filmu, velmi ma to sklamalo. Herec s vypulenymi ocami ako zaba bol jedine strasidelne

Kdo zabil Saru? (2021) (seriál)

Chuť mexickej telenovely s modernými prvkami neohuri neurazí, no už som presyteny týmito stále rovnakými oblbovackami

Shorta (2020)

Mne sa to páčilo a riadne. Debilne kecy okolo su nepotrebne. Oproti francuzom, ak mam porovnat, boli Bedari o hviezdu horsi. Na dobry vecer dobry film. Rasizmus a problemy okolo tu su a budu, ludi je ako sraček.

Potichu (2019)

Celkom fajn

Capitani (2019) (seriál)

zaujimavy jazyk ta lux...stina serial vyborne zmaknuty, samozrejme temu uz viac okrat omletu sme videli v PL Belferovi alebo belgickom uz neviem ako sa volal. zaujimavi herci, su to aj tak ini ludia ako my, citit, ze mali inu historiu. tematicky dobre spracovane a herci fajn. Luxemburčina je od roku 1984 tretím úradným jazykom Luxemburska. Pre väčšinu obyvateľov je materinským jazykom, po francúzsky a po nemecky sa učia v škole a 99% ovláda aspoň jeden z týchto jazykov; väčšina vzdelaných mladých ľudí zvláda takisto angličtinu.

Ztracená (2020) (seriál)

je to trochu telenovela, ale napinava s dobrou zapletkou a dramatickym spadom

Tony Parker - Poslední pokus (2021)

Výborne, podobne ako Last stand. Skromný pracovitý basketbalista a môže si užívať ženu krásny dom milióny

Pod bodem mrazu (2021)

Španielsko opäť nesklamalo. Napínavý film s par chybami

Palmer (2021)

Taký obohratý scenár, že aj Markíza by nebola originálna. Zahraté dobre, atypický chlapec si vybuduje vzťah s chalanom, čo nosil nedavno pruhovane tričko, dnes sa napriek tvrdšej povahe snaží struhať dobrotu. Nemam nič za zlé, ale pocukrované praškovým cukrom to bolo zybtočne, chýbal mi tam taky drajv, trošku thrilleru alebo drámy, bolo to vcelku nudné. Ale aj tak dávam 3 a pol *