Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (10)

Varieté

Varieté (2010)

Škoda, že jde dát než 5 hvězdiček...

VALL-I

VALL-I (2008)

Už při prvních ukázkách mě tato Pixarovská "pohádka" velice zaujala. I když samotný hrdina Vall-i toho moc nenamluví, film opravdu stojí za shlédnutí. Zazáří nejen hlavní hrdina, ale i vedlejší obsazení robotů. Něco nového a také hodně potěšilo.

TRON: Legacy 3D

TRON: Legacy 3D (2010)

IMAX opět dokázal nemožné. Všem doporučuji tento film ke shlédnutí. Ani nelze napsat komentář, který by vystihl tento film, to se musí vidět. Hodnotím 5* a více ;-)

Alenka v říši divů

Alenka v říši divů (2010)

Výborný nápad na "novou" Alenku v říši divů 3D, v kinech Imax. Úžasná podívaná, vynikající efekty a ještě lepší soundtrack. Já jsem si tento filmový zážitek moc užil a neváhal bych zajít do kina znova a znova. Herecké obsazení, myslím si, bylo skvěle vybráno. Zazářili nejen hvězdy velkého formátu jako Johny Depp, ale i Wasikowska Mia. Vřele všem doporučuji.

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes (2009)

Mr. Doyle by se asi divil co dnešní Sherlock Holmes dokáže, ale tento nový výstřelek je vynikající. Film mě vtáhl do děje od samého počátku až do úplného konce. Zápletky se sice podobají dnešnímu Agentu 007, ale nedá se jim nic vytknout. Podle mě se film moc povedl. Soundtrack musím také pochválit - prostě nevidím nic markantního co by se dalo filmu vytknout. Jen tak dál.

Reklama

Reklama