Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (16)

plakát

Paul a škola života (2017) 

Takové konce filmů se mi líbí. Plus krásné záběry života v lese.

plakát

Flintstoneovi (1960) (TV seriál) 

Klasika se skvělými domácími spotřebiči a dalšími zvířecími vychytávkami. Na seriálu jsem měl nejradši domácího mazlíčka Dina.

plakát

Návrat do budoucnosti II (1989) 

Legrační, jak si na konci 80.let představovali rok 2015. O něco lepší než jednička.

plakát

Machři 2 (2013) 

Stačí první scéna s jelenem a už víte o jaké ,,kvalitní,, dílko půjde. Hlavní postavy , snad kromě Salmy Hayek, vzbuzují velmi málo sympatií. O kvalitě filmu hovoří i to, že Taylor Lautner patří herecky k tomu lepšímu. Hvězdičku dávám za to, že jsem se párkrát zasmál a to se cení. I když po většinu času jsem si říkal whaaaaaat? A získávám pocit, že už se v USA nenatočí komedie, aniž bychom byli svědky zvracení, prdění či jiných tělesných projevů.

plakát

Legenda o slavném návratu (2000) 

Jelikož jsem právě začal s golfem, tak jsem si s velkým očekáváním, že snad se něčemu přiučím, tento film pustil. Ačkoli samotná hra je trochu v pozadí, film mne nezklamal. Damon, Theron i Smith skvělí a výteční jsou i herci ve vedlejších rolích.

plakát

Šmoulové (2011) 

po shlédnutí traileru a vědom, že to točí Američané, kteří mne poslední dobou nepovedenými remaky opravdu vytáčí, jsem byl docela mile překvapen. Pro mě je jedničkou Nešika (nejroztomilejší a nejsympatičtější) a nevadilo by mi, kdyby v případném druhém dílu byl jediným vystupujícím Šmoulou.

plakát

Ovečka Shaun (2007) (TV seriál) 

Na tento úžasný seriál plný pohody jsem narazil jen náhodou a jsem tomu rád. Jen se divím, že tak skvělé dílko ještě nenasadili jako večerníček. Nejlepší je pes, který to bere s nadhledem.

plakát

Phar Lap (1983) 

Film o nádherným tvorovi se strašně smutným koncem. Nevinné zvíře je proti lidské hamižnosti bezbranné. Bohužel to v dostihovém sportu nebude ani dnes jiný.

plakát

Bláznivá holka (2008) 

Hlavní problém tohoto filmu je, že jsem ho viděl krátce po korejském originálu. Méně vtipu, méně dojetí i Pachelbel zněl hůře. Jen herci vypadali lépe.

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama