KOZEL84

Uteč (2017)

Don't Believe The Hype

• 4.2.2017  14:04
    La La Land (2016)

Tohle mi budou pouštět v pekle spolu s The Artist.Jedna hvězda za ten nádherný nápis na konci The End.

• 29.7.2014  20:06

Nepřišlo mi to nějak úplně debilácké a Deppovi s Hall to spolu podle mě i celkem klapalo a (jejich) finále se mi až líbilo,ale fakt je to taková lemra,že když sem to ted' hledal,málem sem místo Transcendence začal psát Lullaby.

• 28.7.2014  19:21
    Divergence (2014)

Čili pět frakcí:fašoun v kvádru,parkourista,vitírání prdelí somrákům a ...a... no hele ještě dvě.Rozmr...teda divergentní sem z toho tak že bych si nevybral.Ale na to je tu Bella Everdeen aby se svým (kupodivu jedním) milým spasila tuhle stupidní teplárnu.Jako dejme tomu,že to někdo napsal,ale proč je to proboha živého úspěšné?!A jen tak dál Jai,jen tak dál.

• 24.7.2014  21:50

No tak to fakt ne,hele(tó víte,že se vám to všem líbilo na 4 a na 5).

• 24.7.2014  21:42
    Sabotáž (2014)

Tady Ayer uklouzl v kaluži krve snad ve všem v čem mohl.Tak ještě někde možná do dvacáté minuty to vypadá,že Arnie konečně trefil hřebík na hlavičku.Ale pak to příjde!Samoúčelné až hanba,scénář překombinovaný do úplné debility a naprosto strašná postava a herectví Olivie Williams.Ne že by na tom ostatní byli nějak líp,ale to už i papírově,takže v pohodě...Stejně mě to bavilo:).

• 24.7.2014  21:26
    Devil's Knot (2013)

Ještěže v tom hrajou nějaké ty známé ksichty,páč sem se na to skoro vybodnul a to by byla škoda (pokud už o tom člověk neslyšel).Ono už to totiž i z traileru vypadá natočené jako Tak jde čas nebo nějaký takový šit.Režie je tak trapná,že to dýchá na záda Liebsmanovi.Jinak ale zajímavý příběh jak jde dostat šmitec za to,že nosíte černé hadry a kreslíte si lebky po sešitech.Ono proti gustu....

• 15.7.2014  20:15

Tak Aaron už zase potřebuje nějakej spíd (ne že bych viděl jediný díl BB).Tohle tak jiného režiséra a obsazení.Na NFS bych si u toho skoro nevzpomněl,ale to je celkem fuk.Nejhorší je na tom asi Keaton ve své nejdebilnější a nejotravnější roli.Ale jinak to nebolí.

• 12.7.2014  08:06

Na jedno zkouknutí dobré.Zvraty sou debilní až to bolí,ale nějak sem si uvědomoval,že nějaké reálné podání by byla prostě nuda.Akorát ted' uvažuju,že unesu Gemmu Arterton.PS:Holy Moly

• 9.7.2014  19:25
    Wolf Creek 2 (2013)

Na tohle fakt nejsem (ani jedničku sem neviděl a nijak mi to netrápí) ,ale tohle je tak kvalitně deprimující hnus,že musím uznat,že jako dobrý.Dokonce sem jim toho geniálního australského stopaře,který je sympatický asi jak tamní fauna,sežral i s navijákem a tak nezbývá než dodat ''fuck you Skippy''.

• 7.7.2014  18:41

Zabili Toma,parchanti!Když můžete po celý film dokola zabíjet hlavního hrdinu je to prostě hlína.Cruise zas nešlápnul vedle a odchcípá to raz dva.Celkem mi to přišlo jako takový nijak rozmáchlý,ale spíš malý blockbuster.Asi i o to příjemnější.Pátou si nechám když tak až se kouknu doma.Dobře obsazený Paxton taky bavil.

• 3.7.2014  19:00
    Mr. Jones (2013)

Hodně příjemné překvapení a běhání mrazu po zádech (ještě i ráno když sem si na to vzpomněl).Mysteriózní a v celku i originální náhul bez kapky krve,kde mi i probleskla nepříjemná atmosféra zla,kterou sem cítil naposled někde u Session 9.Tady na Karla si asi budu dávat bacha,páč Divide byla taky taková pěkná sranda.

• 23.6.2014  21:33
    Zátah 2 (2014)

Od automobilové honičky už se konečně začne rejdit.Problém je to,že ta příjde asi po hodině a půl neoriginální rádoby Kmotr-Departed nefalšované (ale jakože hodně) nudy,korunované příšerným anglickým dabingem (nejsme v to sami).Stejně mi připadalo,že sem se díval na další Ong Bak s extra porcí kečupu a nechápu ty vlhké výlevy tu.Neotravujte s dějem,když tu o něj stejně nejde!

• 20.6.2014  16:07
    Southcliffe (TV seriál) (2013)

Depkoidní je to na jedničku s mašličkou,ale skoro mi přišlo,že je to hlavně tím britským ''sluníčkem''.Koukal sem vlastně jen kvůli Harrise,ale ten je pořádně jen v první části a s ním odešla i zajímavost tohoto příběhu.Zbytek herců a scénář je přepálený a teatrální.Třeba postavu reportéra sem nepobral vůbec.Nežral sem jim to.Postupný sešup dolů a s finálem to vyšumí rychleji než šampáno na stupních vítězů.

• 7.6.2014  13:47

Jo je to ta stará (nová) strašná upířina.Akorát mě bavilo koukat na ten nový vylepšený model Ellen Page pro kluky.A tak si dám klidně 3...a facku.

• 7.6.2014  13:43

VanDammeovská romantika.Jean-Scott ''vrtulník'' Van Adkins na trnité cestě za pomstou.Nejlepší jak vždycky ve finále polomrtvý pustí mentální promítačku a je jasné,že v tu ránu ten druhý skončil (Lióne!).

• 19.5.2014  18:09

Asi nejprůměrnější film co sem kdy viděl.

• 17.5.2014  19:25

Růženka je krásně špinavá,s luxusní výpravou (jak málo stačí),přenádherným obludáriem a atmosférou moroleprověku,která z toho čpí jak chlív lajdáckého statkáře.Plus vynikající Connery.Film nepůsobí nijak staře a tak je to možná fuk,ale stejně nechápu,že sem ho viděl až ted' poprvé,páč tohle je moje(knihu nečet).Skoro 5.

• 17.5.2014  18:57

Ale jo,na naše překvapivě dobré,svižné a nenudící.Vetchý je celkem dobrý a na Kerekes se dobře dívá.Je fakt,že Tony nemusel vztávat z hrobu ani z té šestnáctiny a film je to bananální,ale holt obraz doby.Které?Loni?!

• 13.5.2014  11:16

Já sem se tak těšil na Kevina,že mi ani nevadilo,že to byly Spíš 2 hodiny rodinných pout a ne zabíjení.Stačilo,že tam byl.Třeba jindy jinde.Doufám.Jinak celkem pohoda.Akce ani nestojí za řeč.3aPůl

• 9.5.2014  12:02
    Památkáři (2014)

Jako ten prázdný kus ohořelého rámu,na kterém je cedulka se jménem Picasso.Žoržík to je holt umělec světového formátu.Za rádoby humor a absolutně nefungující patos,by ho člověku bylo až líto.Tohle není odpad.Tohle je čistá nula.

• 8.5.2014  17:53
    Pompeje (2014)

Neříkám,že není na konci trochu teatrální,ale jinak tenhle pompézní hnůj Plinius vystihne celkem přesně už v prologu.První třetina tv (teda ta tv z dob kdy nebyla lepší než většina hollywoodu) steril,kde se něco furt kecá a je to,ale jenom hrozná nuda.Utrpení příjde když si VHSka začne hrát na Ridleyho a ukazuje,jak moc je netalentovaný.Člověk si jen přeje aby už si začal hrát na Rolema-samozřejmě sterilně,nudně,nebombasticky a špatně-a měl to společně s Pompejema za sebou.Se závěrečnými titulky pak konečně přijde zasloužený pocit radosti a štěstí.Líto vám nebude nikoho-právě naopak.Rezidentní zlo 8...nebo kolik.

• 7.5.2014  17:51

Takový syndrom by člověk nenašel ani ve Stockholmu.Mukl je vtom samozřejmě naprosto nevinně a protože je to tak fajn a férovej chlap tak mamce povaří,vypere,vyžehlí,vyčistí okap,upeče koláč,poseká távníček a ''poseká trávníček''.Ty krááávo,to psal jako kdo?Tak v půlce to začlo být trochu zajímavější a nějaké to napětí se objevilo.Herci fajn,natočené taky dobře a nenudil sem se.Akorát je to nesmyslovina jak svina'.Stejně tak skoro 4.Svět není Dokonalý no.

• 3.5.2014  09:30

Mě,Poser.Když sešijete Underworld,Van Helsinga (velemega-filmy století-Občan Kane proti tomuto),Buffy a do toho přidáte trochu (hodně) bliky-bliky oranžové a sviti-sviti modré,stvoříte odpornou zrůdu.Celý film sem akorát obdivoval herecké výkony.Hlavně to jak dokážou s tak vážnýma držkama pronášet takový trapný bordel.Třeba Courtney je druhý Worthington.Taky na něm není absolutně nic zajímavého a ne ane jít do prdele.Snad si to aspon' děcka užijou.PS:I Only have one question...Where is Harvey Dent?

• 17.4.2014  16:49

Tohle už jen ze zběžného pohledu nemohl být dobrý film.Rennyho kuchli už před lety na ostrově a to obsazení...to Enderova hra úplně bledne závistí.Po Conanovi,Perseovi a 47 Roninech bylo asi třeba pohřbít další legendu.Hej ta kolonka scénář...čtyři lidi to psali.Dobře kluci!

• 17.4.2014  16:28

Průvan 5 je trošku jinačí než předchozí padání nádobí.Zábavnější,ale bát se moc není čeho.Nejparanormálnější je stejně to,že sem se zase podíval na další díl.A beztak se podívám i na tu šestku jak idiot.

• 7.4.2014  19:26

Takové trochu weird.Ale v dobrém (i zlém).A výborně to druhý den zraje.

• 7.4.2014  19:20

Ještěže to ve finále dobře vykradlo Dobrého Willa.Hlavní hrdina je hrozný ''sympat'ák''(na tečku od prvního záběru).Taky dobré jak celý film řídí nalitý (že prej mu to tak jde líp).Fajn kluk.2aPůl

• 7.4.2014  19:13

Dobrý no.Já myslím,že toho lhaní už tu stačilo.Pravda je,že je to naprosto zhovadilá nuda,kde se po většinu nechutně natáhlé stopáže,děje totální hovno.A když už se něco stane tak vám to bude total v piči a maximálně se tak převalíte na druhý bok a chrápete dál.V Top Nuda s přehledem v první pětce.Středověk musel být hrozně férové období.

• 23.3.2014  10:39
    Nestyda Louis C.K. (TV film) (2007)

No dobrý.Tak si ho tam furt honí,jeho děcko je hajzl a chtěl by vykouřit McGregora.Be-e-e.Zasmál sem se asi jednou,jinak spíš Stand up:Hopeless.Ale ikvon'ům to stačí páč je to strašně nekorektní.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48