Ruuzha

okres Beroun

Skype: ruuzha1

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 15.1.2016  23:06

Revenant hodně velkej film. Nemůžu se ale zbavit dojmu, že Leo si letos plešouna prostě nezaslouží. Měl tam za mě až moc prostoru a tak nějak si místo něj dokážu představit spostu jiných herců. Kamera a výprava neskutečná. Každopádně jestli by to měl letos někdo otočit tak Tom Hardy, takovýho zmrda už jsem dlouho neviděl :)

• 7.1.2016  21:27

Brilantní, vtipný, super konec :)

• 11.8.2014  23:14

Absolutní vizuální orgasmus, úžasná hudba, jakožto milovník koček srdcovka :) Už nikdy se na svého kocoura nepodívám jako dřív :D Krásný konec, nenucený nenásilný, spousta emocí. Prostě krásný film. 90%

• 8.3.2014  00:39
    Post Coitum (2004)

Za kozy

• 3.2.2014  18:05

Paráda s nádechem retra. Perfektní pocta starým Mickeyovkám. Zasloužená nominace na Oscara v kategorii Krátkometrážní animovaný film.

• 31.1.2014  23:53
    Gravitace (2013)

Za mě 5* asi ne, ale 3D by mi asi...možná určitě změnilo názor. Nicméně technicky, zvukově a hudebně perfektně zmáknutý, až moc velký štěstí hlavní hrdinky, ale to k americkýmu survival filmu asi patří 75%

• 9.10.2013  23:08

Asi nejdetailnější sonda do hlubiny looserské duše co kdo mohl natočit. Lerman ač pro mě neokoukaný herec hrál jako by on sám byl ten v rohu ve stínu. Do Emmy by se zamiloval asi každý. Snímek ač se drží středoškolských filmových stereotypů nepůsobí otravně ale tak trochu divně, temně, ale nikoliv nudně. 80%

• 8.8.2013  22:59

Peeckaa :) 80% Co se všechno dá vymyslet do minuty :)

• 10.7.2013  23:15

Obrovský, všechno tam bylo obrovský :D Na Pacifik Rim nechoďtě kvůli scénáři, možná ani kvůli příběhu, ale kvůli akci, efektům a všem těm obrovskejm bestiím. Přiznávám, že del Toro se pod film nepodepsal tak jak bych čekal, i když na konci tam trošku z něj bylo znát. Co se týče klišé přiznávám, těch tam taky bylo dost. Ale když se na všechny ty nedostatky povznesete, tak je to prostě epický. Spojení rezignovaného bojovníka za svobodu a pomstichtivé, sladké Mako fungovalo parádně. Postavy byli vychytané, každá byla trochu jiná. Hudba fajn. Prostě nerdovská fantazie :D 90%

• 4.7.2013  00:10

Hehe nemohl jsem se dočkat těch negativních komentářů. Nicméně já budu hodnotit velmi pozitivně. V popisu mi chybí ještě položka komedie. Kdo šel na klasický western plný ostrých chlapů a prďáckých přestřelek asi bude zklamaný. Western jako žánr tu byl hodně odlehčený, spíše až komediální a lehce parodický. Stopáž bych zvládnul i lehce zkrácenou, ale ty 2 a půl hodiny jsem se rozhodně nenudil. Každopádně spojení rangera zelenáče a podivínského indiána šlapalo jako hodinky. Depp držel film vysoko, Hammer mi nevadil a Helenu bych oželel. Zimmer nezklamal, ale protentokrát ani nenadchnul. Jo a ty králíky si mohli odpustit :) 80%

• 27.6.2013  21:51
    Sígři ve výslužbě (TV pořad) (2013)

Uvidíme, nějaký scénky jsou vtipný, něco je dost trapný, uvidíme, jak se s tím poperou dál.

• 16.5.2013  02:15
    Mama (2013)

Pro mě jeden z nejlepších hororů poslední doby co jsem viděl. Spojení s dětmi fungovalo skvěle. Jessica Chastain byla super Coster-Waldau neměl moc šanci se prosadit a byl spíše křoví pro Annabel. 100 minut permanentní husí kůže, jakou jsem už dlouho nezažil. Brilantně natočené, del Toro se podle mě podepsal hlavně na konci filmu, který byl mystický podobně jako Faunův labyrint. Lekačka, napětí, strach, ideální půlnoční biják. Váhám s pětkou, ale zatím 4 a 80%.

• 3.4.2013  22:14
    Lesní duch (2013)

Za mě určitě ne odpadovej film. Když jdu do kina nejdu hledat na filmu mouchy. Uznávám, že tu byli věci, které tu být nemuseli. O tom prohlášení o nejděsivějším filmu bych možná pochyboval. Lekačka podtržená uřvanými zvukovými efekty, určitě není zas až tak děsivá. Co se týče krve a brutality, tak tady autoři určitě nešetřili, mnohdy až absurdně přehnané řekl bych. Nicméně jako celek, to nepůsobilo špatně, natočené je pěkně. Možné je tam až trochu moc akce, slušelo by tomu lehce to uklidnit. Nějaký odkaz na původní Evil Dead tam taky byl, nicméně působil spíš humorně. Za mě takový průměr 60%

• 16.9.2012  21:42

Kurevsky chlapskej film. 140 tisíc mrtvých a 10x víc nábojů. Testosteron by se dal stáčet do PET lahví a klišé byla tak klišovitá až to bolelo, ale všechno do sebe to udělalo tak svalnatou a upocenou polívku, že to těžko někdy něco překoná. Kašlu na to, že dialogy nestály za nic. Výbuchy, mrtvoly, svaly a vtipný hlášky před zabitím záporňáka to dělalo a dělá film akčním. Tyhle CHLAPI ještě do starýho železa nepatří, to vám povídám! Nehledejte v tom něco co tam najít nemůžete, tohle je prostě ryzí akčňák jak ze starejch VHSek. 140%

• 2.9.2012  21:19
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Nebuďte trapný a koukněte aspoň na jeden posranej díl, než dáte Odpad!

• 2.9.2012  21:17

Tak jsem si dneska v práci řikal, když k nám nikdo nejde naladím HBO. O Unstoppable jsem si ze začátku myslel něco ve smyslu "To jako budu koukat hodinu a půl na to jak jede vlak?" pravda něco takového tu už bylo, vzpomeňme na Sandru s Keenu. Ale pak se film rozjel a až do konce nezastavil, stejně jako ten vlak. Mělo to spád, žádné nudné kecičky kolem, všechno bylo k něčemu. Ani jsem si nevšiml, jak mi těch 90 minut uteklo a byl konec a já měl vlasy rozevláté větrem a z boty jsem vyklepával kus utavené kolejnice. Paráda jelo to na 80%

• 25.8.2012  21:58
    Sight (2012)

Paráda, lehce vzdálená budoucnost. Hezká vizualizace, pěknej nápad, prima konec |:)

• 26.7.2012  23:22

Ne, zklamání určitě ne, ale po nadšení z druhého dílu už T.D.K.R. taková pecka nebyl. A možná je to tím, že jsem byl namlsaný Jokerem a Bane mi nepřipadal dostatečně šílený. Ale na druhou stranu byl i přesto poslední díl Batmana fenomenálním počinem. Zloduch byl "zajímavý" konečně někdo, kdo dokázal Bruceovi pořádně nakopat prdel. Bohužel ke konci trochu moc zamotané, až zbytečně řekl bych, ale dalo se to překousnout. Opět smekám před Zimmerem, ostatně jako vždy. Smekám před Nolanem, ostatně jako vždy. Oldman a Hardy paráda, zbytek taky fajn. Něco tomu chybělo, 91% je moc, za mě 80% stačí :)

• 9.7.2012  23:44

Dneska snad už klasika :) 90%

• 9.7.2012  23:41

Nejvtipnější z celého čtvrtého dílu. 90% k popukání :)

• 9.7.2012  23:39

Pro mě jedno malé zklamání letošního roku. Popiska "Dobrodružný" se k filmu bohužel hodí mnohem více než "komedie. Vzpomínky na první a třetí díl, kde jsem se smál celý film, jsou bohužel u ledu a tak se Země v pohybu stal spíše animovaným dobrodružným filmem s pár gagy. Desítky pádů na lenochodí hlavu prostě celý film neudrží. Celý příběh je dost slabý, ale na druhou stranu několik nových postaviček, pozvedlo vtip celého snímku zas trochu výš. Plus navíc dávám za naprosto špičkovou animaci a vůbec dokonalé zpracování. Čtvrtí díl už ničím nepřekvapí, ale snad ani výrazně nezklame. 4 hvězdy s odřeným mamutím uchem. 67%

• 31.3.2012  22:13

Hodně velký průměr, řekl bych až pod průměr. Oproti Románu pro ženy mi film přišel takový hodně "prázdný" bez pořádného příběhu. Vtipný sem tam, Donutil mě nebavil, Hybnerová byla skvělá. 40%

• 3.2.2012  10:19

K vidění zde: http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/internetovy-pribeh

• 14.1.2012  11:27
    Extreme Cribs (TV pořad) (2011)

Myslím, že to je mnohem zajímavější než Teen Cribs, kde se každý puberťák chlupí tím, že "JSME tohle postavil a tohle koupili" a mám 28 televizí. Tady jsou vidět architektonické a technologické unikáty, takže pro mě jse z celé série Cribs tato nejpovedenější.

• 13.1.2012  12:42

Po prvním díle už je spoustu věcí předvídatelných, takže zas až tolik nepřekvapí. Rozjezd je celkově nudnější o to drsněji to pak ale celé vygraduje. Oceňuji, že film je pojat jako takový nezávislý prequel k prvnímu dílu, se kterým se na konci krásně sváže. Těším se na trojku, jsem zvědavý jak to celé dopadne. 55%

• 13.1.2012  00:17

Celkově už od začátku musí být všem jasné co, jak a kdy se stane a jak to dopadne. Nápad taky nebyl originální, vždyť kolik už jsme to měli filmů s prohozením těl. Nicméně tohle dopadlo poměrně vtipně, zasmějete se u toho, není to trapné. Lehký film na pohodový večer s přítelkyní. 60%

• 12.1.2012  16:53

Já jsem si to teda užil, nedokážu si představit, že bych na PA koukal v jednu ráno, nahánělo mi to slušnou husinu i odpoledne. Scenář teda slabota, ale líbil se mi celkový nápad a atmosféra. Za mě 70%

• 15.12.2011  23:02

Ani se mu nedivím, ty "ovce" si o to přímo řikaly :D

• 9.12.2011  15:03
    Dokaž to! (TV pořad) (2002)

Zajímavý pořad s poměrně dobrým záměrem. Věc, kterou ale nechápu je, proč se tam ti lidé hlásí, když většina z nich odmítá přistoupit na podmínky, které jim jejich "trenéři" nastolí. Ale to je holt asi Amerika no...

• 9.12.2011  14:59

Tak tohle bylo levné a špatné, ani styl kamery alá Grindhouse tomu nepomohl.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8