• Krátkometrážní

Smrt on-line (2008)

Já si nemyslím, že to je vyloženě průměrný film, podle mě se z tohodle nápadu dalo vytřískat mnohem víc, mohlo to mít trochu větší grády a třeba i nějakou hollywoodskou star, která by přitáhla sledovanost. Ale tvůrci zřejmě pracovali s omezeným rozpočtem a to je trochu vidět a je to podle mě škoda. Přesto bych film doporučil. 65%

Góóól! (2005)

Jako bývalý fotbalista nemůžu jinak :) na plnej to nebylo, ale byl to fajn film, předvídatelný děj i konec, ale mělo to všechno co by měl film tohoto typu pro fotbalového fandu mít. Je vidět že i vyloženě nefotbalové USA umí udělat dobrý fim o "socceru" 80%

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Krásný návrat do dětství. Pamatuju si jak jsem jako devítiletý viděl první díl, jako třináctiletý druhý a teď ve čtyřiadvaceti i třetí. Ikdyž se můj pohled na hračky od té doby změnil, skvěle jsem se bavil. Nechyběla ani trocha nezbytného napětí na konec. Děti budou nadšené, dospělí taky. 85%

Dostaň ho tam (2010)

Přiznám se, že chvíli jsem koketoval s plným počtem, ale ty sem dával poslední dobou víc než obvykle, tak se trochu uskromním. Get him to Greek je vcelku obyčejný film, neřekl bych, že je nějak vyjímečný, možná vás bude místy chvilku nudit, ale jen do chvíle než se spustí neuvěřitelná lavina vtipů a absolutně crazy situcí, které mě osobně rozbíjeli takovým způsobem, že jsem se dusil smíchy. Opravdu, ale opravdu jen těsně 4 hvězdy a 84% :)

Zelený sršeň (2011)

I ti co si vyloženě nepotrpí na filmové zpracování komiksů, si tady příjdou na své. Záměrně jsem nepátral po informacích k filmu a o to víc mě překvapil. Popravdě Setha Rogena bych si jako superhrdinu nedokázal představit, ale konec konců on jím ani nebyl :) Film má úžasně vyšperkované postavy, kterých se mi chce ještě teď smát, když si na ně vzpomenu a neuvěřitelně vtipný a inteligentní humor. Akčních scén není tolik jako v klasických přestřelekplných filmech a o to víc je to vtipné a napínavé. Prostě pro mě obrovské překvapení tohoto roku, jen doporučuji, pokud na tom vyloženě nelpíte, nechoďte na 3D, to bylo pro mě jedno velké mínus, ale ne takové aby ohrozilo mích 5 hvězd za tento film. A vy co tu píšete jaká to byla sračka a jak byste to sami natočili líp zatímco naklikáváte odpady a podobné hodnocení, zamyslete se smáli ste se všichni jak pominutí, byl jsem tam s váma ;) 85%

Kniha přežití (2010)

Já nevím, co se na tom spoustě lidí nelíbí. Mě přišla Kniha přežití jako parádně zpracovaný postapokalyptický film. Hodně jsem v tom viděl Šíleného Maxe, ale to je asi jen můj názor. Denzel mi tam seděl a celá zápletka na konec tomu dala hezké rozuzlení. 86%

Kajínek (2010)

Mno co k tomu mám vlastně napsat. Na první pohled extrémě zaujatý film, kterým se lehce kdekdo nechá ovlivnit a stavý Kajínka do role národního hrdiny. Nemyslím si, že by to bylo špatně natočené, bohužel je film těžce stlačovám dolů očividným amatérismem, který je vidět v průběhu celého filmu. Pokud se film opravdu měl odehrávat v roce 2000, jak se mohla po silnicích prohánět auta s novým vzorem SPZ, používat notebooky Sony Vaio, ploché LCD televize či MS Office 2007 a spousta, spousta dalších detailů. Velká smůla, že si tvůrci nedali víc záležet na detailech. Takhle díru do světa neuděláme. 60%

Legie (2010)

Velká, velká, velká škoda jak tenhle film dopadl. Mohl to být bezva kousek, ale skutek utek. Slabý scénář a ještě slabší dialogy. Na filmu bylo vidět, že mu chyběly peníze. Víc než biblicko apokalyptický horor mi to připomínalo slabší zombie film, zklamal mě Michael, taky mu mohli tvůrci dát nějakou ctnostnější zbraň. Je mi to moc líto, ale dám tři hvězdy, ikdyž to mohlo být na víc než na 44%, které to v součastnosti má. Něco tomu boužel chybělo a moc mě to mrzí, hodně jsem se těšil. 50%

Komici (2009)

Velký váhání mezi ** a ***, zatím dám *** ale uvidim až se na to vyspím. Podle názvu filmu bych čekal mnohem vtipnější počin, ale je fakt že pár dobrých kousků tam bylo. Kromě toho, že se celý film točil kolem ptáků a šukání byl i docela dost, dost nudný. Neodrazuji, ale ani nedoporučuji. 55%

Modern Warfare: Frozen Crossing (2010) (studentský film)

Tak tohle je hodně luxusní záležitost. Samozřejmě děj a nějaké detaily by se daly upravit, ale jinak to nemá chybu. Kamera i hudba perfektní, parádní prostředí, prostě hodně, hodně dobrej amatérskej film. A 7 minut za 210 dolarů? Kluci dejte dohromady 2,500 natočte celovečerák a já na něj rád půjdu do kina 90%