masicek

masicek

Viktor Mašíček

Česko

• 13.7.2019  22:48

Dle mého názoru je studentka autoškoly herečka Matilda Ziegler, tedy představitelka Irmi Gobb z Mr.Beana.

• 2.4.2016  23:59
    Spectre (2015)

Skvělý akční film, ale Bond to zase není. Ale je to hezké završení série s Craigem.

• 9.1.2016  00:42

Žánrovka, kde to nezdržují. Ideální na noční výbřed.

• 22.3.2015  01:12

Vidět a umřít. Naprostá bomba.

• 8.12.2014  21:36

(1) Proč někdo kdo má tak vyspělou technologii a chce útočit, nemá brnění (nebo něco podobného)? (2) Proč jen někteří vetřelci měli měli při závěrečné bitvě zbraně? (3) Proč dokázal pan Ford (generál a skvělý střelec) trefit vetřelce přímo do hlavy, když to potřeboval, ale o chvíli později se nedokázal na 2 metry trefit jinam než do prostředka hrudníku? (4) Proč se vetřelec vystaví velkému nebezpečí otevřením svého hrudníku pro vytažení vnitřní ruky, když nevidí kam sahá a nechá se velmi jednoduše zabít? (5) Proč je na první podhled zlý a chamtivý pan Ford najednou skvělý chlap, který je jen trochu morous? (6) Proč vůbec takovýto film?

• 22.11.2014  16:13
    G. I. Joe (2009)

Při přestřelkách v Paříži mi to připomnělo Team America: Světovej policajt a v průběhu to vypadalo, že bojují proti Darth Vaderovi. A raději nepřemýšlet nad logikou. Obě strany mohli v mnoha případech postupovat lépe a efektivněji. Ale obrázky pěkný.

• 20.11.2014  14:52

Super obrázky, příběh slátanina.

• 16.4.2014  09:03

Splnilo to očekávání. Jen to pak ke konci ztratilo šťávu. Nikdo přece nemohl čekat nic jiného :-). A velmi mě mě potěšilo velké množství odkazů na jiné klasické filmy. Krásná pocta béčkovým nebo až céčkovým filmům.

• 5.4.2014  11:40

Moc dobrá žánrovka. Je jasné, že to není super hitovka, ale splnilo to mé očekávání v rámci žánru a dle popisu obsahu.

• 17.1.2014  13:55
    47 róninů (2013)

Vcelku dobrý scénář pokazily herecké výkony a ani vcelku dobrá výprava to nedokázala zachránit. Ovšem s lahví vína na osobu je to poměrně zábavná podívaná :-).

• 30.10.2011  16:18

Ti jsou tak tvrdí, že by DVD měli prodávat jen pokud máte zbrojní pas.

• 10.8.2011  20:44

Ta "komedie" v popisku je nejaky renonc, ne?

• 8.8.2011  23:26
    Erotikon (1929)

Skvělý hudební doprovod na LFS 2011 od Forma Live.