Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Na film jsem se těšila jako malý dítě, ale asi jsem od toho měla moc velká očekávání. A co mi nejvíce vadilo? Za 1. Star Wars: Episode VII - The Force Awakens nápadně připomíná Star Wars: Episode IV - A New Hope. Za 2. J. J. Abramsovi nikdy neodpustím, co provedl s jednou z mých oblíbených postav (i když jsem to od začátku, tak nějak tušila). A za 3. Ani Luke Skywalker neuměl používat sílu, tak rychle.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

SEASON I - 75 % || SEASON II - 80 % || SEASON III - 100 % || SEASON IV - 80 % || SEASON V - A 85 % || SEASON V - B 92 % II OBLÍBENÉ POSTAVY: Stiles Stilinski, Derek Hale, Isaac Lahey

Cizinka (2014) (seriál)

Předlohu jsem nečetla, tak nemohu posoudit. Jinak prostředí je krásné, herci uvěřitelní a příběh zajímavý. A vlastně tento seriál má nejhorší zápornou postavu, Black Jack Randall je zvrhlá sadistická postava, kterou bych nechtěla nikdy potkat.

Kingsman: Tajná služba (2014)

3 nebo 4 hvězdičky? Asi se pořádně rozhodnu, až se na to podívám podruhé.

Daredevil (2015) (seriál)

Netflix s Marvelem vytvořili něco skvělého, od výborných postav ke skvělé akci. Charlie Cox (Matt Murdock) je prostě výborný, uvěřila jsem mu úplně všechno. Ale i přes jeho skvělý herecký výkon byl občas zastíněn Vincentem D'Onofriem (Wilson Fisk). Hodně mě taky zaujal Toby Leonard Moore (James Wesley), který ve mě vyvolával mrazivý pocit. Elden Henson (Foggy Nelson) spolu s Deborah Ann Woll (Karen) tvoří výbornou dvojku, jejich hlášky a vzájemné pošťuchování vedou k troše vítaného humoru. Propracované boje mě úplně ohromili, jeden z mých nejoblíbenějších je scéna na konci druhého dílu první řady, která byla natočena na jeden záběr. Samozřejmě, že seriál měl i slabší chvilky, ale jakmile ho celý shlédnete, tak si budete jenom pamatovat to nejlepší a na nějaký nedostatky jen mávnete rukou. Jediná věc, co mě asi nenechá klidnou je DareDevilův kostým. Tak nějak pořád nevím, co si o něm mám myslet. Celkové hodnocení 92 %.

22 Jump Street (2014)

Úplně to samé jako jednička, jen s tím rozdílem, že Schmidt a Jenko mají prohozený role, tentokrát je ten populární Jenko. Ale musím uznat, že jsem se pobavila, i když to mělo sem tam nudné pasáže.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Čekala jsem od toho hodně, protože X-Men: First Class je boží. Propojení mladých a starých x-menů mě celkem zklamalo. Ti z původní trilogie se tam jen tak mihli. Příště bych je chtěla vidět více. :) 65 %

Wolverine (2013)

Čekala jsem od toho víc. 60 %

Projekt X (2012)

Prostě se mi to líbilo, ale s tím ohněm to podle mě bylo už docela přehnané. Nicméně, za dobrou muziku, hlavně mého oblíbence Eminema, dávám 4 *.