ic

Instagram: iiic.dev

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 20.9.2020  20:31
    Frozen (2010)

Velmi béčkový horor tak trochu jak z jiného světa. Většina děje se odehrává na malém prostoru sedačky levné lanovky, tedy alespoň toho zajímavého, uvedení do děje kde si partička mladých povídá asi na úrovni partičky dětí mi nějak nesedlo. Jejich žvanění je nezajímavé a tak nějak slaboduché. Pak ale začne to pravé peklo, přestože vidíte jak jsou jednotlivé sedačky očíslované, obsluha si čísel nevšímá a zastaví lanovku dokud cestující nevystoupili. Najednou se hlavní hrdinové na lanovce začnou chovat fakt divně. Dále SPOILERy: Přesto že začínají mát omrzliny (tedy alespoň to tvrdí a záhadně se jim objevují jizvy, někdo asi neví jak vypadají omrzliny) neoblečou se. Slečna tam stále doširoka rozepnutou bundičku a její kamarád přes to že má na bundě kapuci se neobtěžuji si ji nasadit. Těžko se mi věří chování postav, kdy po pádu jednoho z lanovky na sníh si zlomí obě nohy, přesto se ale do sněhu ani kousek nezaboří. Následně je zaživa zabit vlky. No a dalšího dne z rána si jeho nejlepší kamarád a jeho přítelkyně navrchu na lanovce když situace vypadá marně prostě povídají a smějí se. Jako fakt smáli by jste se na lanovce, několik metrů nad mrtvolou partnera/kamaráda kterého před několika hodinami zabili vlci a jeho roztrhané tělo tam jen tak leží? Nepochopitelné šplhání po laně lanovky, kdy se hrdina drží jen rukama a neobtěžuje se hodit si na lano nohy, na to musí být člověk hodně silný a hodně hloupý. Pak ale nastane problém s fyzikou. Zrovna jako na potvoru se začne sedačka z lanovky trhat, a pak se utrhne, letí několik metrů vzduchem a zůstane viset na pojistném lanu. Celkem dobrý, ten náraz musí být desítky kN, pak se ale nějak zvláštně utrhne prostě jen tak, když se nic neděje, pod rovnoměrným zatížením jen několika N. Fyzika tu dostává na frak. Ke konci se hrdinka plazí bezprostředně kolem smečky vlků která nedávno zabila oba její kamarády, ale dále už se jim zabíjet asi nějak nechce, tak si jí nevšímají. Takže abych to shrnul, nelogické chování všech postav co tam vystupují, nerealistické omrzliny, nerealistické chování vlků, fyzika jak z jiné dimenze. Tohle musel psát někdo kdo neviděl okolní svět, asi nikdy.

• 1.9.2020  19:58

Proč by měl vyhrát ten nejchytřejší nebo ten nejsilnější kvůli darům se kterými se narodili a nemuseli si je jakkoliv zasloužit? Jediná šance pro nás obyčejné lidi jak vyhrát je podvádět.

• 26.5.2020  11:06
    Fargo (1996)

zavzpomínal jsem si na Columba :)

• 21.5.2020  20:11
    21 gramů (2003)

Tedy nevím co vy, ale já se hrozně nudil, pořád jsem čekal, kdy to přijde, přece 85% tam musí být někde něco… možná po tom nudném začátku, nudném prostředku, a ani nudný závěr to nevykoupil. Jsou tam jen nesympatické postavy, které se chovají nelogicky, stupidní dialogy, fakt jsem nic nenašel. Tím že scény nejdou chronologicky už dneska nikoho neohromíte, to už to bylo tolikrát. Fakt slabý.

• 3.4.2020  00:18

Fakt špatný provedení, jako fajn odborně spekulovat, co by se stalo na světě bez lidí, ale těžko se dá předpokládat ten scénář, že lidi prostě zmizí jako lusknutím prstu. To je asi tak reálná představa jako že ze vteřiny na vteřinu bude lidí najednou dvojnásobek, prostě se objeví dalších 7 miliard lidí… prostě kravina. No když to celé odvozují od téhle blbosti, že tam někde bude zapnutá varná konvice a že psi budou zavření v domech… ehmmm, tím to hodně zkazili.

• 22.3.2020  23:19
    Pátá vlna (2016)

Začíná to dobře a v průběhu filmu kvalita zcela lineárně klesá až tak, že další díl vidět nechci, myslím že to nechtělo hodně lidí, když se nic nenatáčí.

• 10.1.2020  22:43

první půlka vysloveně nutí člověka to vypnout a už nikdy nespustit, ale kdo vydrží, tak v druhé to začne být zajímavější

• 16.11.2019  17:32
    A.X.L. (2018)

Sci-fi o armádním robotovi na zabíjení, který v průběhu filmu vůbec nikoho nezabije, ba dokonce ani vážně nezraní … to je prostě naprd. No ale alespoň koncovku měli dobrou :D

• 7.9.2019  09:40
    Trhlina (2019)

Zkuste vydržet a nevypnout to v první čtvrthodině kdy je to neobyčejně nudné, pak už je to lepší, bude to nudné o něco méně.

• 16.8.2019  20:20
    Hellboy (2019)

Jediná scéna lepší než v předchozí adaptaci… ta s otevřeným peklem a atmosférou zmaru a smrti, byla tak krátká. Všechno ostatní za moc nestálo :(

• 3.8.2019  01:06

Když máte doma staré křeslo, ke kterému se vztahují paranormální jevy, víte že v něm někdo zemřel a vy na něm pravidelně sedáváte (a jak je na konci řečeno za 40 let po první smrti v tom samém křesle zemřel další člověk) … není to už trochu prasára? Nebylo by lepší ho prostě vyhodit?

• 10.7.2019  20:08

Po prvních 7-mi minutách jsem si to musel zastavit a proklikat jestli náhodou nevidím znovu ten samý film … tedy Boj sněžného pluhu s mafií. A až tady zjišťuji, že oba filmy měl na starosti dokonce ten samý režisér vycházející z té samé knižní předlohy. No nevídá se to často, to se musí nechat, ale za mě proč ne, pokud má režisér potřebu co 5 let točit ten samý film, mohla by z toho být hezká tradice, a už teď se těším na další remake.

• 8.4.2019  16:20
    O hloupé havířce (TV film) (1990)

Ano, já jsem to celé pozorně vyslechl a vyvodil jsem z toho tyto závěry: A) Pokud máte hloupou ženu, zjevně vás má uklidňovat, že někde na světě je jistě ještě hloupější. B) Proč lidské hlouposti nevyužít, kdo nekrade, okrádá rodinu! • Jóoo, není nad to, když má pohádka nějaké ponaučení.

• 12.3.2019  22:11

"víra ve vědu", takto může fungovat nové náboženství, ale k vědeckému přístupu to má hodně daleko. Těžko pak věřit hlavní roli, nevědeckému vědci, jeho autentičnost. A vše završeno zcela vadným experimentem.

• 6.2.2019  22:45
    Pátrání (2018)

Konečně film z pohledu, co je pro mě přirozený… z pohledu počítače.

• 16.1.2019  23:19

Jak já nesnáším tu původní partičku. Fakt jsem se v tomhle díle těšil, že už se na ně vykašlali na všechny a ten konec … nééééé ty mrchy prostě nechtějí umřít.

• 4.1.2019  21:13
    Pyramidy? (TV seriál) (2009)

Ne

• 29.12.2018  14:17

Vtipné že ho naše televize (ČT2) dávala jaksi až po roce 2012, kdy už se dávno ukázalo, že všechno to jsou nesmysly (proroctví z filmu nemohla být dále od pravdy), ale stejně se na to lidi pak dívají a říkají… všechno je to pravda!

• 29.12.2018  12:43
    Učitelé z hvězd (2012)

Takovou párty bych si dal na silvestra, ale nechtěl bych aby mě při tom někdo natáčel.

• 27.12.2018  23:07
    Sama doma (TV pořad) (1998)

Je vidět jak devastující účinky na intelekt má samota, fakt lidi nebuďte sami!

• 18.12.2018  18:25
    Kočka není pes (TV pořad) (2017)

ostudně stupidní pořad, ale moje chyba, měl jsem čekat, že název seriálu bude ta nejchytřejší myšlenka, co tam zazní

• 15.11.2018  22:14
    Pološero (TV pořad) (2011)

Pět minut Hitler, pět minut židé

• 8.11.2018  13:59
    Plný signál (TV film) (2010)

Občas přemýšlím jak moc důvěryhodné jsou dokumenty vysílané v televizi, když člověk o tématu moc neví, tak je obtížné to posoudit. Tady o tom tématu vím hodně a tak mohu zodpovědně říct, že tohle je strašná blbost, kupa lží, technických nesmyslů a překrucování faktů. Každopádně dávám 1* za pěkné navození atmosféry strachu.

• 7.9.2018  18:55

Smutné, velmi smutné, kdyby host, ale moderátorům především asi úplně přeskočilo.

• 11.3.2018  22:39

Od teď Tequilo by jsi se měl držet jen alkoholu.

• 11.3.2018  19:30

Celá ta myšlenka s ochranou planety zredukováním počtu lidí v tomto případě selhává na tom, že vlastně přežijí ti nejsilnější… fyzicky nejsilnější. Jenže to už pro lidstvo dávno není to nejdůležitější, dneska je ta inteligence pro přežití lidstva mnohem důležitější. Tohle vyselektovat už bývá ale složitější.

• 8.11.2017  14:28

Ignoramus: Co je Prácevpřesčasi? Prácevpřesčas: Otroci si stěžují na nečinnost, nudí se.

• 4.2.2017  11:31
    Město vlků (2011)

Moc jsem se snažil najít něco, čímž bych si ospravedlnil dát tomu alespoň 1*, ale ne, nic tam není :( . Chtěl bych, ale ne, je to fakt moc špatný. Z celého filmu byla nejzábavnější reklama, kterou přihodila TV Prima do první třetiny.

• 13.5.2016  20:28
    Reboot (TV seriál) (1994)

There is an old README file that says: 'You should keep your friends close, and your enemies even closer.' :D

• 19.1.2016  21:48

není to tak často k vidění… konec se filmaři snaží většinou vyšvihnout, ale tady… prostě celý film zkažený poslední čtvrthodinkou

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15