kishi_SO

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 25.8.2018  11:53
    X-Men (2000)

kultovný počiatok jednej veľkej ságy. Nemam, čo dodať. Povinnosť vidieť.

• 14.6.2017  18:57

naozaj musim uznat, ze Depp stvoril skutocne perfektnu postavu. Cely ten vesmir piratov a lovcov piratov, k tomu vskutku podarene efekty a pribeh mozu znamenat jedine uspech.

• 14.6.2017  18:52

neverim, ze to pisem , ale toto sa mi pacilo. Najlepsi diel serie. Bez zbytocnych reci, bez nudnej predohry. Postupne vyvrazdovanie peknych zenskych postav (napodiv niektore sa tvarili ako muzi). Absolutne vypnite pri tom a bude Vas to bavit.

• 19.4.2017  15:45
    Chappie (2015)

Niell Blomkamp prekvapuje. Zrodenie noveho rezisera sci-fi, ktory dokazal uz s filmom District 9, ze za malo penazi sa da zahrat vela muziky. K tomuto filmu nemam co vytknut, prekvapuje ma vsak, ze Hans Zimmer pocuva Die Antwoord :)

• 9.3.2017  18:33
    Pach krve 3 (2009)

kde zacat ? Na absenciu logiky a debilnost dialogov som si v tomto zanri uz zvykol. Ale vzdy to trochu aspon zachranila napaditost vrazd a tak trochu aj masky. Tento diel by som asi zhrnul do jednej velmi dlhej vety: Partiu nenadanych hercov nahana zmutovany magor s maskou z Kauflandu a schopnostou samoliecenia (az nesmrtelnosti), ktory tiez vynika v teleportacii, napriec lesom o rozlohe asi tak 15 x 15 metrov, len aby si mohol na grile opiect nejaku tu lopatku z nich a popritom ti neherci perlia vety zo scenara k pornofilmu. Zaver: najlepsi herecky vykon podala slecna na uplnom zaciatku ked odhalila svoje pekne prednosti (aj kurvu treba vediet zahrat), a uplne tragikomicky zaver konecne vhnal trochu strachu do mojich zil, ale iba tym, ze sa crta dalsie pokracovanie.

• 8.3.2017  15:26

mile, farebne a s minimom vtipu. Dobre sa na tom pozera, ale pocit, ze za dazdivych vecerov na to znovu siahnete a pozriete si to s usmevom to vo Vas nevyvola.

• 7.12.2016  18:55

era Johnnyho Deppa. Skvele zahrata postava pirata, dobry pribeh s primeranou davkou humoru. Sexy Keira a davka akcie s uzasnou hudbou.

• 6.12.2016  14:45

urcite potesilo sledovat ako sa z nul stali najlepsi strasici Monstropolisu. Roztomile, farebne, miestami i zabavne. Uroven prveho dielu to vsak nedosahuje.

• 2.5.2016  17:39
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

pokym bol hlavnou hviezdou Charlie - Top serial. Da sa povedat, ze skoro celu stopaz znela nejaka hlaska, vzdy sa dalo zasmiat. Charlie bol excelentny a urcite bol i vzorom pre muzov, ktori tuzili zdielat jeho zivotny styl. Potom vsak prisli nezhody, alebo skor sa Charlie Sheen az prilis vzil do svojej role a nerozoznal uz zivot pred kamerov a mimo nej. Na scenu nastupil Ashton Kutcher. Zpociatku sa javil ako dokonala nahrada a prve casti boli i pozeratelne. Lenze vymena hlavnej postavy nebola tou pricinou upadku tohto serialu. Upadok mal na svedomi Alan. Kazdou castou bol neznesitelnejsi, odpornejsi, uchylnejsi, trapnejsi a opovrhnutiahodnejsi. Posledne casti uz som pozeral len zo zvyku. Po 9. serie uzas, potom sa to uz nedalo vydrzat.

• 26.11.2015  12:17

roztomile pokracovanie o roztomilom drakovi. Vtipne, napinave a sceny s alfa drakom bombove.

• 12.11.2015  20:38

prijemne spestrenie Madagascaru. To su tucniaci. Obcas sa mihnut, vyparatit nejaky plan a profesionalne zmiznut. To je potencial tucniakov. Bohuzial ten je obmedzeny iba na 5 minutove vstupy. Nie na cely film.

• 11.11.2015  19:14

akcne hviezdy pospolu a v dobrej forme. Fyzickej. Trochu priamociaro sa odvijajuci dej, ktory hlavnej postave nehadze pod nohy ziadne polena. Mozno, keby Stallone nedokazal rychlym pohladom na Vas odhadnut zlozenie vasej stolice a castejsie sa dostal do fyzickeho kontaktu bol by to super film. Nehovorim, ze je to zle. Je to prijemna akcna oddychovka hrejuca srdcia fanusikov B-eckovych filmov.

• 10.11.2015  20:20
    Godsend (2004)

na horror sa to povodne chcelo iba hrat. Aby to bol horror popracoval by som na postave maleho Adama (obsadenie bohovske - maly mi fakt nahanal hrozu), do kazdej sceny by som nerval urevanu Rebeccu (riadna kocica) a na koniec to podstatne, pridal by som zopar nezbednych, roztomilo detskych, vrazdiciek (bez poziadavky zbytocnych litrov krvi).

• 3.11.2015  10:29

usmevne spestrenie mraziveho vecera. Ale na stare casti to nema.

• 1.11.2015  22:59

uz som stracal trpezlivost s touto seriou. A v tom prisiel blesk z jasneho neba. Priamociare, bez zbitocnych kecov. Dej sa plynulo odvijal, nezabrzdoval sa prilisnou detailizaciou osobneho zivota postav, az sa nakoniec dostal k celkom efektnym a napaditym "nehodam". Zaver ma prekvapil, prijemne!

• 23.10.2015  20:02

od zaciatku rozbehnuta krimi v napinavom deji. Milostny trojuholnik na hrane zakona s agentkou, "detektivkou", (Eva Mendes je Mendes) vystrihnutou s intra kvalitneho porna. Riesenie serifa sem-tam obchadza logiku, ale je pravdou, ze sa som sa pri tom vobec nenudil.

• 22.10.2015  20:17
    Nezvratný osud 4 (2009)

taaaak. Po solidnej jednotke, stupidnej 2, dementnej 3 prichadza rakovina mozgu cislo 4. Na tomto diely sa neda najst nic pozitivne. Druhy a treti diel mali, napriek svojej tazkosti dopriat divakovi nejaky ten dialogovy zmysel, napady. Ci sa to uz tykalo samotnej realizacii smrti, alebo len samotnej predtuchy. Diel cislo 4 nema absolutne nic. Ponuka iba partiu pubertiakov, v zlozeni: sexy rysavka v zelenych sortkach, stupidna bruneta do poctu, vyfenovany blondacik s "cool" hlaskami a medulienko s predtuchov. V tomto diely nepanuje ziadne napatie, ziadny strach a co ma najviac dokalicilo, zbabrali aj tie posledne svetielka nadeje tejto serie, a to samotne "nahodne" umrtia. Vizual otrasny, napady (potocme so vsetkym v izbe, co sa da zhodit zhodme a mozno z toho bude cool smrt) otrasne, a vlastne cely film ----- odpad!

• 13.10.2015  22:54

asi animak s najtemnejsim pribehom. Nie kazdy by sa pustil do myslienky Cistej rasy, zda sa, ze Zack Snyder na to ma gule. Pravdu povediac vela na vytknutie tento film nema. Pribeh zaujimavy, grafika uzasna, hudba strhujuca. Postavy sympaticke, zaporaci zaujimavi a propaganda solidna :) Jedine co citelne chybalo bol humor. Ale urcite sa taketo animaky casto nevidia.

• 12.10.2015  22:40

tazko uverit, ze po straaaaasne nudnej jednotke, to ide este viac unudit. Tento film neposkytuje absolutne ziadny vtip, pointu alebo akykolvek naznak zmyslu. Riadne zostrihat, nechat iba sceny z TaTa a moze to byt solidne intro porna.

• 11.10.2015  22:53

zaciatok bol celkom slusny, len ten koniec mi prisiel ako narychlo strepane napady scenaristu medzi davkami koksu.

• 2.10.2015  18:13

napadne mi to pripominalo Zakladny Instinkt. Namiesto spisovatelky, vsak fotogragka. Namiesto Douglasa, Baldwin s teplou ofinkou - nemyslim si, ze niektoreho z Baldwinov budem mat niekedy rad. Suma sumarum: namiesto vyborneho thrilleru, podpriemerne krimi.

• 1.10.2015  17:57

takto mal vyzerat zbytocny prvy diel. Originalny napad, uz s nie tak originalnou dejovou linkou. Vtipnejsie, milsie a pekne.

• 30.9.2015  18:52

nahodne keci pozliepane dokopy. Z casu nacas primiesame nahodu a par tupych deciek. Tato seria asi nema konca.

• 29.9.2015  19:34
    Letadla (2013)

mohlo to mat kludne nazov Auta 3- Vo vzduchu. Skoro ten isty pribeh, so skoro tymi istymi postavickami. Ale pravdu povediac ma to bavilo viac ako auta :)

• 28.9.2015  19:02

tazko to brat ako komediu, pretoze som sa zasmial dokopy ..... hmm ... ani raz. Nudne a plne peknych dievcat.

• 19.8.2015  20:16

napadite ... strasne dlho som rozmyslal co napisat ... neprislo min nic ine iba napadite .... strasna volovina co sa tyka scenara, dialogov, obsadenia ... nebit napaditych nahod, asi nedopozeram.

• 18.8.2015  18:50

pribeh od uspechu k samemu dnu, a znovu stastiplna cesta na vrchol. Uzasny film plny emocii. Je az tazko uverit, ze to bol skutocny clovek.

• 30.7.2015  19:59

velmi dobry napad s planom smrti. Nahodne smrti podarene, ale titul horror je trosku prehnany. Mozno iba ja som riadny uchyl.

• 29.7.2015  22:35
    Auta 2 (2011)

pekne preteky, pekne auta, ale hruza s dejom. Neverim, ze sa nenajde scenarista, ktory by pre Pixar vymyslel aj pribeh s autami hodny levelu Monsters a.s.

• 28.7.2015  20:06
    Rio 2 (2014)

rovnake ako prvy diel, len viac modrej farby.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15