Frontline - 20 dnů v Mariupolu (2023) (epizoda)

Zvládol som pozrieť len prvé tri dni... A tá hrôza trvá už vyše 700 dní na desiatkach, stovkách miest...zničené životy, zlomené duše... Úplná bezmocnosť. A kvôli čomu to všetko?

Medvěd - Recenze (2022) (epizoda)

Naskočili záverečné titulky a ja vravím žene: "To až teraz dali titulky (úvodné), po desiatich minútach?" Sánka dole, keď som pochopil, že ubehlo 20 minút. A hneď na to mi blesklo hlavou: "Nebolo to na jeden záber?"  Klobúk dolu, takto ma vtiahne len málo čo.

Chlapec, kterému říkají Vánoce (2021)

Milá rozprávka pre malých drobcov o tom ako vznikla tradícia Vianočných darčekov. Odporúčam pozerať len v prítomnosti vašich detí a vnúčat ;)

Poslední království - Epizoda 5 (2020) (epizoda)

Ach jaj. Dúfal som aspoň v náznak pozitívnej budúcnosti, ktorá sa niekde po ceste pokazí, aby si človek vydýchol a užil trochu bujarej radosti z vitazstva a odlahčenejšej epizody. Ale ono sa to kazí pre ďalšiu generáciu postáv už v základoch. Napriek tejto osobnej potrebe a volaní po vtipných epizódach som si to užil a musím dať plných 5*

Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)

V detskej a možno aj v dospeláckej muzikálovej tvorbe je to to najlepšie čo som zo Slovenskej produkcie za posledné roky videl.

Taboo (2017) (seriál)

Po troch epizódoch: Je to páradne vystavaná komorná dráma. Prvé tri epizódy som zhltol na jeden záťah a ani som si nestihol uvedomiť koľko je už hodín a na druhý deň treba ísť do práce :)

Tresky plesky (2017) (seriál)

Nápad dobrý, ale prevedenie pre detského diváka úplne nevhodné :(

I dva jsou rodina (2016)

Na filme sme boli v predpremiere s mojou mamou na MDŽ. Čakali sme ľahkú komédiu a ona to komédia bola, ale len na povrchu. V hĺbke išlo o to ako dokážeme prežívať každý deň, čo sme ochotný obetovať pre iného a či tá naša obeta nie je vlastne dar, ktorý dostávame.

Mladý papež - Epizoda 6 (2016) (epizoda)

"Vaše Svatost, kdo opravdu jste?" To je presne tá otázka, ktorú si pri sledovaní tohoto na prvý pohľad samolúbeho pápeža musíme položiť. Je to svätý vizionár alebo len traumami z detstva poznačený človek, vládnuci neobmedzenou mocou.

O.J.: Made in America (2016) (seriál)

Takto by sa mali točiť dokumenty. Iduc do hlbky, neomielajuc dokola tie iste fakty, pripomenut historicke suvislosti...atd, atd. Pre mňa dokumentaristicky skvost, pri ktorom podobne ako pri dobrom filme netusite co bude nasledovat a tesite sa na pokracovanie.