• Fantasy

Temný rytíř povstal (2012)

Christopher Nolan - to čo si vytvoril nedokážem popísať slovami . Spravil z Batmana legendu na ktoru sa len tak lahko nezabudne. Neviem si predstavit lepší koniec trilogie Legendy o Temnom Rytierovi . Návrat temného rytiera bolo tak brutálne epické zakonečenie že by som si lepšie nemohol ani predstaviť . Môj najväčší filmový zážitok doposiaľ. Klobúk dole :)

Černá labuť (2010)

Po zhliadnutí tohto filmu som ostal sedieť a nemo som pozeral na obrazovku . Nechápal som . Vo mne bolo toľko emócií , išiel som úplne vybuchnúť . Grandiózne dielo od Aronofskeho. Síce je pravda že ku koncu sa to jemne podobalo na Wrestlera ale aj tak tento film má u mňa za hudbu , herecké výkony a za všetko čo tam vôbec bolo 6* .

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Na takéto citové porno sa fakt nedá pozerať...

Santa Claus (1994)

U mňa bezpodmienečne vianočná klasika ! Milujem tento film a pri zdobení stromčeka si ani neviem predstaviť že by som mal pustené niečo iné . :-) Nabudí vo mne tú správnu vianočnú atmosféru .

Stmívání (2008)

Najprv som videl film a potom čítal knihu. S knihou sa to myslím že nedá ani troška porovnávať , kniha je oveľa , oveľa lepšia. Tento film zatiaľ u mňa vedie oproti druhému a tretiemu dielu. Robert sa na úlohu Edwarda veľmi hodí a s Kristen tvoria pekný párik.

Bleach (2004) (seriál)

Moja srdcová záležitosť. Pre mňa osobne najlepší anime seriál aký som doteraz videl. Tie úžasné momenty čo tam sú , krásne boje , výborne charaktery a sem tam nejaký ten vtip doslova žeriem už 296 dielov. Ichigo Kurosaki s kombináciou pesničky Number One je grandiózny zážitok.

Nezapomeň na mě (2010)

Keď som si púšťal tento film nečakal som žiadnu slávu. Nejak som nedôveroval upírovi s pekným Volvom. Ale to čo ma čakalo na televíznej obrazovke bolo viac než príjemným prekvapením. Bohatých 113 minút príjemného pozerania ako pre oči tak aj pre srdce.

Klub sráčů (2000) odpad!

Preboha ! Kto napísal scenár na tento film? Kto ho vôbec vymyslel?! Tak strašný a tak hlúpy film som už dlho nevidel. Veľmi zlý pokus o komédiu ktorá až srší hlúposťou...