Toren

Jakub Neumann

okres Vyškov

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 18.8.2018  15:58

Třetí a zároveň i poslední (snad ne navždy!) díl této šílené taškařice, která splácala tolik žánrů, klišé a kvalit dohromady, že ji nelze potají nemilovat. Původní film nepřekonán, avšak absurdně pojatý (druhý!) sequel s ještě absurdnějším vyvrcholením mi prostě sednul a tahle partička mi bude chybět. Otevíračky jsou stále top a song o přátelství by měl být novou hymnou! Jo a klobouk dolů za ty camea!

• 17.8.2018  19:55
    Fantazie (1940)

Unikátní snímek, který boduje především svou audiovizuální prezentací. Škoda rozvláčného tempa a nekonzistentní kvality jednotlivých příběhů. Více: https://www.youtube.com/watch?v=oqW82LgsANw

• 15.8.2018  22:32

Tady půjdu proti proudu... za mě rozhodně slabší jak původní film. První 2-3 epizody jsem jen nevěřícně kroutil hlavou, někde v polovině si uvědomil, jak to do sebe nádherně zapadá a ke konci se jen zeširoka usmíval. Hroznej bizár, který bez znalosti filmu musí každýmu připadat jak totální odpad. Je super, že seriálu nechybí sebereflexe a podobná nálož originálních nápadů, jako u předchůdce... ale stejně tomu chybělo "to něco", co udělalo z prvního filmu menší kult. Mimochodem - má to fantastické otvíráky (ta hudba!) a Chris Pine si to dával!

• 14.8.2018  14:57

Velice zdařilé pokračování, které nezapomnělo na největší klady prvního snímku. Více: https://www.youtube.com/watch?v=79YwJd8QMDk

• 13.8.2018  10:44

Osmdesátková táborová parodie, kde se vyskytuje hned několik známých herců v podivných rolí (Bradley Cooper WTF!). Pokud přistoupíte na jejich hru, budete se královsky bavit. V opačném případě si asi budete ťukat na čelo, co tvůrci hulili za materiál. Dost opomíjená záležitost - a neprávem! PS: Rádoby tréninková montáž se songem Higher and Higher je fakt topová!

• 12.8.2018  14:39

Taika mě baví čím dál víc. A tohle bylo rošťácky kouzelné.

• 8.8.2018  22:50

Nejde o nejlepší díl, ale zatraceně... bylo to neskutečný. Více: https://www.youtube.com/watch?v=D-lpBSgzRXk

• 6.8.2018  00:02

Tyhle témata mě nikdy neomrzí. Rozumně napsáno, příjemně natočeno a sympaticky odehráno. Krásná ukázka asociálního pošuka. Jo a Woody Harrelson je bůh.

• 6.8.2018  00:00
    Mělčiny (2016)

Pokud člověk bere v potaz o jakou jde rozpočtovou žánrovku - trefa do mokrého. Vlastně si jen těžko dovedu představit, jak by se to dalo udělat líp (kromě lepších triků a klišé konce). Blake Lively je sexy, má to krásnou kameru, nádhernou paletu barev, slušné tempo a solidní porci nápadů.

• 31.7.2018  12:37
    Sex Tape (2014)

Dalo se z toho vymáčknout (ehm ehm) mnohem víc.

• 30.7.2018  21:52

Béčko od A do Z. Táhnou to exotické kulisy a slušná porce nápadů v usmrcování nepřátel. Víc čekat nelze.

• 30.7.2018  17:06

Originální lahůdka v super namixované zábavě.

• 20.7.2018  01:11

Komu se líbilo duo předchozích filmů, nebude zklamán i v tomto případě. Více: https://www.youtube.com/watch?v=wJGUaCeC01A

• 16.7.2018  12:19
    Ave, Caesar! (2016)

Nebejt ultra pitomého závěru, byl bych velice spokojen. Takhle jen fajn.

• 13.7.2018  16:05

Tohle bylo zlý.

• 8.7.2018  11:04

Solidní jednohubka. Fakt si nepamatuju, kdy mi Eisenberg přišel naposled tak sympatický.

• 8.7.2018  11:02

Samberga žeru v Brooklynu a i když The Lonely Island tolik nemusím, tak mi tenhle hudební paradokument sednul.

• 7.7.2018  15:43

Lepší než jednička. Více: https://www.youtube.com/watch?v=9Jcg7R40cTw&t=59s

• 3.7.2018  15:10
    Luke Cage - Série 2 (série) (2018)

Ve všech ohledech jistější, než první série. Více: https://www.youtube.com/watch?v=Rftilea1M0k&t=1s

• 25.6.2018  18:05

Poctivé pokračování se vším všudy. Více: https://www.youtube.com/watch?v=vompe7YTy8E

• 24.6.2018  11:36

Hořký příběh o jedné (zatraceně sexy) zlomené ženě. V rámci možností se z toho vyšťavilo vše, co se dalo.

• 24.6.2018  00:19
    Boku no Hero Academia 3 (TV seriál) (2018)

To nejlepší co moderní shounen dokáže nabídnout. Tleskám a doufám, že se studio Bones tomuhle dílu pověnuje ještě pěkných pár let!

• 24.6.2018  00:16

Fajn kulisy a mytologické propriety ale oproti předchozímu "fláku" tomu chybí alespoň ta dravost. Myšlenka "proč to vlastně vzniklo" mi nezmizela až do závěrečných titulků. Škoda.

• 4.6.2018  09:44

Nejzábavnější nové SW. Více: https://www.youtube.com/watch?v=ejCZEXg9AoE

• 27.5.2018  17:28

Parádní provedení, které však už po 20 minutách nemá čím překvapit.

• 22.5.2018  12:21

Pár slušných fórů, neokoukané tváře a solidní nápady to tahaj do koukatelna. Ale tady se dalo vytěžit mnohem, mnohem víc...

• 17.5.2018  23:11
    Deadpool 2 (2018)

Jednička na steroidech. Více: https://www.youtube.com/watch?v=J722CVoKZcM

• 16.5.2018  12:44
    The Titan (2018)

Docela slibný koncept ale ve výsledku jen promarněný potenciál.

• 13.5.2018  18:25

Letos rozhodně nejlepší filmový zážitek v kině. Úžasná práce! Více: https://www.youtube.com/watch?v=Y01-W3_pRrM

• 27.4.2018  20:42

Rozhodně nejde o nejlepší Marvelovku. Na to je tento snímek pramálo osobní a příliš rozmáchlý. Jde však o poctivý blockbuster se vším všudy, který těží z desetiletého budování univerza a desítek charismatických postav. Odpustím tomu šílené tempo, digibordel a "konec", který vlastně není koncem a uvidíme, co se změní po druhé projekci. Více: https://www.youtube.com/watch?v=DmVKs8Oqqo8&t=28s

<< předchozí 1 2 3 4 5 6