Toren

Jakub Neumann

okres Vyškov

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 23.10.2018  03:07

Tak tohle byl údajně ten největší odpad roku 2010? Tak to lidi nakoukávaj ročně asi málo filmů. Dyť jde o klasicky průměrný fantasy spektákl s přehrávajícím obsazením, solidním základním konceptem světa a několika pěknými obrázky. Jo, seriál je někde jinde a jo, mistra Shyamalana tady fakt nerozpoznáte... ale jsem opravdu zklamán. Po tom hejtu jsem čekal průser nevyčíslitelných rozměrů. A místo toho jsem dostal solidní výplach pro děcka.

• 21.10.2018  23:02
    Dumbo (1941)

Neskutečně temná a tématy komplexní Disneyovka, které však chybí silnější scénář a pevnější základy. Více: https://www.youtube.com/watch?v=CfPxsOeDU4U

• 21.10.2018  13:44
    Žraločí tornádo 4 (TV film) (2016)

Karibský rozjezd parádní, pak to bohužel krapet sláblo, ale pořád skvělá zábava pro opilé stádo diváků. Jen ty mecha nebyly tak vtipný, jak bych očekával!

• 21.10.2018  13:43
    Žraločí tornádo 3 (TV film) (2015)

Návrat brakové zábavy se vším všudy. Na akci se oproti předchozími dílu nečeká a zvěrstva se dějí téměř nonstop. Je to totálně mrdlý, groteskní a šíleně vtipný. A hlavně to má hned několik overkill scén, na které člověk jen tak nezapomene. Nejlepší díl?

• 21.10.2018  13:38

Jako čtenář předlohy jsem zklamán. Autoři adaptují takovou rychlostí, že sotva se člověk rozkouká, je konec. Vynechávají důležité dialogy, scény (někdy skipnou celé souboje!) a zkrátka vůbec to nezvládají dávkovat. Naopak přidávají tam, kde to není potřeba. Nemluvně o tom, že jim vůbec nic neříká pojem "budování atmosféry". Animace je z 90% sterilní, fádní, repetitivní, bez detailů a akční sekvence jsou až na pár výjímek (Escanor!) totálně odfláklé. Nebýt dobré hudby a samotného settingu, tak je to fakt průser. Ti co nečtou předlohu si to asi užijí, ale fanoušci mangy tohle dílo mohou vzít maximálně jako připomenutí několika důležitých událostí v sérii. Oproti předchozí řadě fakt průšvih.

• 18.10.2018  20:02

Neuvěřitelné řemeslo s parádním Goslingem a vtahující hudbou. Více: https://www.youtube.com/watch?v=YIno2-9c6TQ

• 18.10.2018  11:57
    Velký dar (2017)

Velice komorní, relativně předvídatelné ale fungující pohlazení po duši. Líbilo. A McKenna Grace je úžasnej talent.

• 8.10.2018  18:04
    Venom (2018)

Zdaleka nejde o takový průšvih, jak se říká. Více: https://www.youtube.com/watch?v=6l1O3Zf9joQ

• 7.10.2018  14:57
    Boj s obry (2017)

Byl jsem emocionálně vyždímán. Nádhera.

• 7.10.2018  14:55
    Security (2017)

Smrtonosná past zkřížená se Sám doma aka zarostlý Banderas se svou bandou v obchoďáku dělá co může aby ochránil život jedné nesympatické holčičce. Slušný béčko. A úvodní scéna s Benem Kingsleyem je top!

• 2.10.2018  01:07
    Podfu(c)k (2000)

Na ty úvodní titulky jen tak nezapomenu. Ritchieho střih a styl vyprávění naprosto zbožňuju, včetně perfektně vypointovaných scén, které nemají obdoby. Herecký ansábl je takřka dokonalý (hlavně Pitt!) a celkově nelze nic jiného, než maximálně doporučit.

• 2.10.2018  00:58

Slušné herecké obsazení a tááák totálně promarněný scénář. Je to kanodáda random gagů, kdy se jednou za čas nějakej uchytí ale Sandler tlačí šíleně na pilu. Nějak mi přijde, že to jako urputnou westernovou parodii neplánoval. Chjo, kde jsou časy Kliku či Trestné lavice?

• 2.10.2018  00:48
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Velká škoda, že dvojka nemá takový tah na branku, jak její předchůdce. Fóry s bombou a již trademarková motorovka ale furt baví.

• 2.10.2018  00:46
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Perfektní zábava pro partu nestřízlivých kamarádů. Kdo to bere vážně, tak nerozumí filmu. Fakticky.

• 26.9.2018  20:02

Jeezus. Dieselův totální egotrip se vším všudy. Chudák Caruso a Tony Jaa...

• 26.9.2018  11:58
    Loft (2014)

Já tyhle sevřenější příběhy žeru. Obsazení je tak akorát fajn, zvratů je nespočet a krásně se to sleduje. V kategorii "levný thriller" to zkrátka funguje na jedničku. Víc takových.

• 26.9.2018  11:55
    Bleach (2018)

O krapet lepší jak hrané FMA, ale pořád je to děsně k smíchu. Mít nulový vztah k této látce a nestrávit u ní své dětství, asi bych šel níž.

• 26.9.2018  11:54
    Dredd (2012)

Tak nějak nerozumím tomu všeobecnému nadšení a fanouškovským výkřikům. Jo, drží se to komiksu a jo, je to ultra drsný a občas i stylový... ale furt je to jen dosti levné béčko, které za extrémní brutalitou schovává primitivní děj, ne úplně silné postavy a mnohdy dost odporné CGI.

• 26.9.2018  11:52

Akční sekvence na jeden záběr brala dech, jinak se jedná o "obyčejný" poctivý akčňák, který využívá ratingu až na dřeň. Butler je fakt sympaťák ale potřetí by to chtělo už něco trochu jiného.

• 26.9.2018  11:51

Solidní žánrovka, u které mrzí už krapet vyměklé finále.

• 26.9.2018  11:50

Parádní komedie. Špatnej Predátor. Více: https://www.youtube.com/watch?v=Md94AsBAjdk

• 14.9.2018  18:14
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Sympaticky nesympatické duo, krásná kamera a dramedy na každém rohu. Miluju to. Více: https://www.youtube.com/watch?v=O2870Dp7j9c

• 8.9.2018  11:51
    Upgrade (2018)

Žánrovka, která mě naprosto odpálila. Za málo prachů, pořádná dávka muziky. Více: https://www.youtube.com/watch?v=z0YvDGI5OoY

• 6.9.2018  21:58

Je to blbina. Mega blbina! Více: https://www.youtube.com/watch?v=BbVImJFBtE8

• 20.8.2018  22:36
    Yeomlyeok (2018)

Má první čistokrevná Korea a musím říct, že... fajn. Trikově jsou tvůrci pochopitelně limitováni ale dosti jednoduchý příběh je okořeněn neokoukaným prostředím a prazvláštně fungujícím přehráváním. Scénář je ping-pongový stůl, postavy nejsou vůbec prokresleny a klišé najdete v každé druhé scéně. Občas to hrnou příliš na sílu, jindy paradoxně zapomenou sešlápnout plyn ale jako celek jde o solidní jednohubku, která neurazila a neodradila. Jen jsem si to před puštěním filmu představoval o něco vážnější - hlavně po těch adoracích na režisérovi předchozí snímky. Tak snad příště!

• 18.8.2018  15:58

Třetí a zároveň i poslední (snad ne navždy!) díl této šílené taškařice, která splácala tolik žánrů, klišé a kvalit dohromady, že ji nelze potají nemilovat. Původní film nepřekonán, avšak absurdně pojatý (druhý!) sequel s ještě absurdnějším vyvrcholením mi prostě sednul a tahle partička mi bude chybět. Otevíračky jsou stále top a song o přátelství by měl být novou hymnou! Jo a klobouk dolů za ty camea!

• 17.8.2018  19:55
    Fantazie (1940)

Unikátní snímek, který boduje především svou audiovizuální prezentací. Škoda rozvláčného tempa a nekonzistentní kvality jednotlivých příběhů. Více: https://www.youtube.com/watch?v=oqW82LgsANw

• 15.8.2018  22:32

Tady půjdu proti proudu... za mě rozhodně slabší jak původní film. První 2-3 epizody jsem jen nevěřícně kroutil hlavou, někde v polovině si uvědomil, jak to do sebe nádherně zapadá a ke konci se jen zeširoka usmíval. Hroznej bizár, který bez znalosti filmu musí každýmu připadat jak totální odpad. Je super, že seriálu nechybí sebereflexe a podobná nálož originálních nápadů, jako u předchůdce... ale stejně tomu chybělo "to něco", co udělalo z prvního filmu menší kult. Mimochodem - má to fantastické otvíráky (ta hudba!) a Chris Pine si to dával!

• 14.8.2018  14:57

Velice zdařilé pokračování, které nezapomnělo na největší klady prvního snímku. Více: https://www.youtube.com/watch?v=79YwJd8QMDk

• 13.8.2018  10:44

Osmdesátková táborová parodie, kde se vyskytuje hned několik známých herců v podivných rolí (Bradley Cooper WTF!). Pokud přistoupíte na jejich hru, budete se královsky bavit. V opačném případě si asi budete ťukat na čelo, co tvůrci hulili za materiál. Dost opomíjená záležitost - a neprávem! PS: Rádoby tréninková montáž se songem Higher and Higher je fakt topová!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7