Toren

okres Vyškov

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 15.12.2018  22:37
    Aquaman (2018)

Pravděpodobně nejvíc sexy superhrdinovka současné doby a nejlepší DC od Man of Steel. Je to hloupý ale zatraceně působivý. Wan je bůh. Více: https://www.youtube.com/watch?v=VDgsdZMEuLw

• 15.12.2018  03:34
    Flashdance (1983)

Naivní, ale zatraceně sexy.

• 12.12.2018  17:12
    Creed II (2018)

Prvotřídní pokračování. Adrenalinová jízda od začátku do konce a přitom se nezapomíná na emoce a charaktery! Více: https://www.youtube.com/watch?v=xPDbLB6U-Do

• 11.12.2018  02:04
    Castlevania - Série 1 (série) (2017)

Zatím lehký nadprůměr. Castlevanii jsem v mládí hrál a je fakt, že se seriálu daří její nekompromisní svět slušně představit i nepolíbenému divákovi. Animace v soubojích je kinetická až na půdu ale běžné scény jsou hanbácky strnulé. Brutalita je výživná, "Thorin Pavéza" jako dabér hlavního hrdiny jakbysmet a celý projekt je i přes svou jednoduchost hrozně sympatický. Po hodně démonickém rozjezdu dojde na zbytečné zpomalení, které však vyšponuje závěr, který vás totálně namlsá na další sérii. Nemůžu lhát... fakt se těším!

• 11.12.2018  01:53

Prvních třicet minut to mělo náběh na velice originální animák s hravým vizuálním stylem a svěžím přístupem k narativu a jeho vyprávění... bohužel to pak spadne do klasického amerického průměru s ne úplně super fóry. Ale stejně milé překvápko!

• 10.12.2018  00:01

Škoda, že je snímek tak nesoustředěný. Drsnější pojetí kvituji, stejně tak větší background zvířecím charakterům či zásadnější důraz na Kiplingovo dílo, ale příběh zůstal v půli cestě a klišé se kupí víc, než bych si přál. Technické zpracování pokulhává v každé druhé scéně a přitom umí vykouzlit fantastické obrazce. Je to jak na horské dráze. Líbilo, ale přál jsem si silnější zážitek už jen kvůli Serkisovi...

• 7.12.2018  22:12

Esence komiksového filmu. Největší překvapení roku a nejnabušenější Spidey filmové historie. Nerdi umřou blahem. Více: https://www.youtube.com/watch?v=dBqq4UHk_7E

• 7.12.2018  01:01
    Jackie (2016)

Unylá nuda s šíleně přehrávající Portmankou. Dobové záběry super a reakci dětí na smrt prezidenta mrazivě reálná... ale to je fakt vše. Zbytek se jen vykouří z hlavy.

• 5.12.2018  14:50

Je to kýč, je to pohádka, je to neoriginální, ale v momentě, kdy se u sledování usmíváte jak měsíček nad hnojem a cloumají ve vás emoce... tak na ničem z toho nezáleží. Je v tom srdce a to někdy stačí. Muzikálová čísla (úvod, bar, operní vystoupení či ústřední píseň) jsou topovka!

• 5.12.2018  14:47
    Kazatel (2011)

Tyhle béčkový slátaniny žeru ale musí být alespoň trochu cool. Kazatel je všechno, jen ne cool. Poměrně slušný svět a nápady jsou pohřbeny příšernou režií, katastrofálním střihem a neoriginálním scénářem... fuj.

• 5.12.2018  14:43

Jáj, tak po hodně solidní jedničce tu máme šílený sešup. Většina stopáže se jen plká (což by nevadilo, kdyby to za něco stálo) a samotné monstrum dostane prostor až na pár posledních minut v naprosto odfláklé akci. Safra, dyť to mělo tak parádní náběh! Snad si trojka napraví reputaci.

• 2.12.2018  01:09
    Zlato (2016)

Matt se do toho zase opřel a jeho proměna ve vypasený hovado ( co neumí mluvit a touží po goldech ) zafungovala na jedničku. Škoda jen, že režie je krapet unuděná a scénář má pár nedotažených momentů. I tak líbilo!

• 1.12.2018  12:42

Furt primitivní pitomost pro nejmenší, ale oproti předchozímu dílu to příběhově drží alespoň trošku pospolu a má to lepší LEGO akci a vtípky.

• 1.12.2018  12:11
    Marvel Superhrdinové (TV film) (2013)

Lego hry miluju ale tohle je jen slepenec random scén...

• 1.12.2018  01:01
    Trestanec (2017)

Z Nikolaje šel fakticky strach a jeho přerod byl ukázkový. Syrové drama ve kterém zjistíte, že stačí skutečně málo, aby šlo vše naprosto do kytek. A má to excelentní hudbu.

• 30.11.2018  12:09
    Ferdinand (2017)

Předvídatelný ale jinak velmi milý odpočinkový animák. Nic víc, nic míň.

• 28.11.2018  23:53

Od Sony a jejich animáků nečekám mnoho, avšak tohle byla zábava opravdu jen pro děti. Starší si tam mimo roztomilou animaci a pár chvil nostalgie nenajdou nic. Transylvánská série, Zataženo občas trakaře a i ty podceňované Angry Birds se studiu povedli mnohem víc.

• 27.11.2018  15:17
    Smrt ve tmě (2016)

Neokoukaný koncept, klaustrofobické provedení a super atmoška. Výborná žánrovka.

• 26.11.2018  16:50

Jep, takhle bych si představoval film k populárnímu seriálu. Kybel nápadů hozen do celovečerní stopáže s tunou odkazů, meta fórků a živelné animace. Fakticky vydařená zábava.

• 22.11.2018  02:05

Ach jo. Vše co jednička solidně vystavěla se dvojce daří rozbředit předlouhou expozicí vedoucí do prázdna. Jak se to vůbec sakra stalo? Více: https://www.youtube.com/watch?v=_1F-cSLT6hA

• 20.11.2018  22:37
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Etalon televizní produkce. Naprostý strop. Více: https://www.youtube.com/watch?v=R962pDEj3fc

• 18.11.2018  13:06

Psychadelický, zvrácený, děsivý a přitom šíleně sexy snímek. Expozice je zbytečně roztahaná a cíl cesty vidíte před sebou dřív než samotný hrdina, ale ono to tolik nevadí. Kompozičně a barevně dokonale sladěný film, který vyniká ve své detailnosti. Užil jsem si to. Moc.

• 15.11.2018  12:54

Silný zážitek, který se však drží příliš zkrátka. A to je škoda. Více: https://www.youtube.com/watch?v=g2E3p3H3FO4

• 14.11.2018  11:34
    Parker (2013)

Jedna z těch slabších Stathamovek.

• 13.11.2018  15:51

Skvělá atmosféra, parádní obsazení a spousta nápadů se bohužel s každou následující minutou utopilo v narůstajícím zmatku a nelogičnosti.

• 12.11.2018  13:23

Umělecké porno. Ale u Laiky jsem zvyklí na obsahově bohatší příběhy, který Kubovi bohužel chyběl... jinak ale skvostný snímek!

• 4.11.2018  12:34
    Diktátor (2012)

Borat i Bruno mi nesedli. Tohle mi přišlo daleko stupidnější a přístupnější. Humor vyhrocen do takových nekorektních extrémů, že se nešlo nesmát. Jen teda fakt nechápu, jak to může Cohenovi pořád procházet. Blázen.

• 4.11.2018  12:31
    Pět zbraní (1978)

Samotný koncept hledání pěti odlišných bojovníků byl fakt super. Ale teda, přistihnul jsem se u toho, jak se směju tam, kde to asi nebylo myšleno. Z dnešního pohledu jsou ty akční scény... minimálně zvláštní.

• 4.11.2018  12:28

Velká škoda, že se stopáž dostala ke dvoum hodinám, páč jako říznější devadesátiminutovka by to fungovalo líp. Akční sekvence jsou střihově dost nepřehledné a i přes solidní casting tu není moc co hrát. Přesto nejde o žádnou pohromu, jen další "klasickou" akčňárnu, ve které je mimo jiné Clive Owen zase cool.

• 3.11.2018  22:56
    Mupeti (2011)

Originální, hravé a totálně meta! Takhle si představuju moderní film pro všechny věkové kategorie. Skvělé songy, parádní camea a zábavná atmosféra od začátku do konce. Je mi smutno, když vidím to hodnocení.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8