eraserhead666

homepage
Twitter: eraserhead666

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117
    • 16.11.2017  10:08

Ale fuj. Film, kde chlapi mají větší kozy než ženy. Kdyby všechny scény měly normální rychlost, film by snad netrval ani hodinu. I ten nejblbější díl seriálu je záživnější a lepší než tohle dvouhodinové utrpení. Honem rychle se musím podívat na nějaký osmdesátkový film, v němž hořící loď opravdu hoří, skutečným plamenem a není to jen sekvence vystřižená z nějaké videohry. Jako už jděte s tím digitálním morem fakt do prdele. Vysoké hodnocení dávám jen proto, že jsem se dvakrát zasmál, ne tomu filmu, ale s ním. 1.5*

• 16.11.2017  10:05

Batman jako monstrum? Ale no tak, Jef-f-fe... Trošku slabší Dunham, ale jako pořád dobrý. Při jeho rozsahu charakterů a stopáže prostě nutně musí někdy přijít slabší chvilky.

• 14.11.2017  10:12
    Jeff Dunham: Relative Disaster (TV pořad) (2017)

Dunham pořád v plné palbě. Trochu mi vadil jen fakt, že Seamus má dost podobný hlas a intonaci jako Achmed. Docela mi to jeho výstup kazilo.

• 14.11.2017  10:00

"Vezmi ho za nohy, já za nozdry." Samuel a Ryan. Salma a Elodie. Prdel a hrnec.

• 13.11.2017  20:07
    Playgirls II (1995)

"Pička kompletna." Erotičtější než jednička, ale zase ne taková sranda. Kromě nárůstu erotiky, hezkých holek (Kateřina Hubálková, Dagmar Ďásková) a Skopečka s Nedorostem všechno ostatní upadlo. I ta Adamcová tady tak neperlí.

• 13.11.2017  20:03
    Playgirls (1995)

Tohle jsem naposledy viděl v kině coby náctileté hormony zmítané ucho, takže tam ještě bylo čím zaujmout. Doba, kdy se tenhle film bral naprosto vážně je už dávno pryč a to je pro ten film jen a jen dobře. Ano, je to hrozná sračka a asi bych to nízké hodnocení i chápal, ale z dnešního pohledu je to neskutečná prdel. Smál jsem se celý film. Moravec je výborný, Martinu Adamcovou jsem měl vždycky rád a tady fakt perlí, Vízner zabíjí a Kornová... Neskutečně trapný mobilně telefonní product placement si pamatuji dodneška. Takže účel zřejmě splnil. Jako film, případně adaptace (předlohu jsem dosud nečetl) hodně slabé, jako (nechtěná) komedie dnes kulervoucí. 3.5*

• 12.11.2017  19:03
    Unhinged in Hollywood (TV pořad) (2015)

Slabší ale přesto výborné.

• 12.11.2017  11:32

Opravdu je v pohodě a v pořádku někoho zabít a pak jen zjistit, že nemá moc čistý rejstřík? O kvalitách filmu trochu svědčí i to, že mi tohle vrtalo celou dobu hlavou. Protože jsem na to měl čas. Ten film se zbytečně drží při zdi, při tolika návězích na to, že by se holky (a s nimi i celý film) mohly utrhnout ze řetězu, docela promarněný potenciál. Ale chápu, holky mají známější jména a nejsou asi natolik dobré herečky, aby zvládly zahrát cokoliv (protože role je role). Demi Moore pobavila, parta holek mi již po pár minutách lezla na nervy, obzvláště Jillian Bell, tu bych zabil hned na začátku a pak jen doufal, že z toho vybruslím stejně jednoduše, jako ony. Trochu nemastné neslané, ze současné vlny holčičích pařáren rozhodně slabší a zdrženlivější kousek.

• 11.11.2017  10:16
    At the Club (1996)

Já jako chápu, že v pornu jede i různý bizar, ale Dolly Buster je prostě odporné monstrum u něhož můžou masturbovat jen ti největší úchylové. Ještě, že tady Češkám spravuje reputaci Dagmar Ďásková.

• 11.11.2017  09:29

Už za dvacet let. To se mám na co těšit. Ale pěkně Ďáskové naložil.

• 11.11.2017  09:26

"Vem si mě." "Kam? Mám málo benzínu a ty nemáš bundu." Tohle už je slabší odvar. Poměr výborných vtipů a scén (poloviční oční albím rozsekává) k těm trapným je až tristní. Tia je pořád kus, jen už je tady ale na okrasu, Kim potěší vždy a Drew je taky k sežrání. 2.5*

• 11.11.2017  09:19

Mít tak stroj času, vzít tenhle film a promítnout ho v roce 1943. Jon Lovitz je tradičně úžasný. Škoda, že po půlhodině zmizí. Ženské obsazení je skvělé, podobnost mezi mladými a staršími verzemi postav je dokonce úžasná až dojemná. Podobné filmy mají dodat energii a sílu, mě je u nich spíše smutno.

• 9.11.2017  20:35

Pořád se nemůžu rozhodnout, zda tady byl Oldřich Kaiser skvělý nebo trapný. Film spíše úsměvný, než zábavný. Určitě by mu prospěl kratší formát.

• 9.11.2017  20:33
    Dopisy v krajkách (TV film) (2000)

No to mi ho tedy vyndej. Fetišisticko-zoofilní eroťák v České televizi. To je fakt úlet. Místy je to hodně nápadité, škoda jen, že je to stejně tak přehnaně teatrální. Vlastně je škoda ještě to, že Ďásková nezanechala v české televizní a filmové tvorbě větší stopu.

• 8.11.2017  22:11

Jsem obrovský fanoušek britského seriálu z půlky osmdesátých let, takže mi zde trochu vadí radikální změna mytologie, čistý příklon ke křesťanství a odlišné mezipostavové vztahy (např. Robin - Will Scarlet). Co mě z dnešního pohledu baví je postava mohamedána, který to křesťanům trochu nandává v rozumu a znalostech. Dneska by se kolem toho strhla mela a film by byl odsouzen a bojkotován jako sluníčkářská propaganda... Baví mě ženské postavy, škoda je, že se Rickman nestihl ve filmu moc rozehrát, přijde mi hrozně zkratkovitý.

• 8.11.2017  22:04

Další z filmů, který čím déle trvá, tím je slabší a nudnější. Stallone je prostě klasika, Banderas mi již po pár minutách lezl na nervy, závěrečný střet docela zívačka a (nutný a nepřekvapivý) zvrat nuda. Jen ta Julianne to dokázala trochu rozzářit.

• 4.11.2017  12:30

Krásný film. Vzhledově i příběhem. Jen kdyby nebyl tak smutný a tolik nenasíral.

• 3.11.2017  19:53
    Konec velkých prázdnin (TV seriál) (1996)

Tenhle seriál mám hrozně rád. Zrovna v době, kdy ho dávali poprvé, jsem se přestěhoval k rakouským hranicím, do míst, kde ještě byly patrny pozůstatky opony. Tak to na mně tak nějak trochu více dolehlo. Navíc je to skvěle obsazené a ten příběh moc neidealizuje, bere to padni komu padni.

• 2.11.2017  08:31
    3-iron (2004)

Skutečná filmová poesie. Film, v němž mluví všichni, kromě dvou hlavních postav. Jedna neřekne vůbec nic, druhá jen dvě slova. Film, který mě pohltil, objal, přitulil. Prostě nádhera. Normálně jsem se v křesle roztekl blažeností. Sem s dalším Kim Ki-Dukem.

• 2.11.2017  08:27

Ono hrozně dlouho trvá, než se začne něco dít. Zase ale to trochu zachraňuje to japonské prostředí, Japonky a tak. Když ale pak konečně začnou tít do živého, tak to jede. Škoda jen, že trvá tak dlouho, než se k tomu dostane. Ten pokus o vážnější drama se silnou místní (tedy pro nás exotickou) aurou, prostě padl trochu mimo mísu. Ale napodruhé se mi to líbilo více než napoprvé, což je u Seagalovky posledních dvou dekád skoro zázrak. Takže hodnocení zvedám nahoru. 2.5*

• 31.10.2017  08:26

Narovinu, upřímně a bez mučení přiznám, že existoval pouze jeden jediný důvod, proč jsem chtěl film vidět. A tím je Bella Thorne. Z tohohle hlediska si není vůbec na co stěžovat. Z filmového hlediska jde fakticky o remake dvojky, což film trochu zachraňuje, protože dvojku mám ze série nejradši. Z ní si to také bere nejvíce, s několika lehkými odkazy k jedničce. Z traileru to vypadalo, že to bude klasická onanie zvukových lekaček, ty však ale k velkému překvapení a potěšení vykřikují jen v první půlce filmu, v té druhé ustupují pokusu o přiblížení se atmosféře nočnímu pochodu domem z dvojky. A právě díky druhé půlce film není nakonec zase až tak špatný, jak by se z traileru mohlo zdát. Díky vysoké příčce v sérii už film nepřichází s ničím novým, ale rozhodně nepatří mezi ty nejslabší v ní. 2.5*

• 31.10.2017  08:18
    Jiao zi (2004)

Máte rádi pořady o jídle a o tom, jak se stát mladistvě krásným? Tak tohle je film přímo pro vás. Svým způsobem recyklační příběh, který vám (zpočátku) udělá fakt chutě. Zdánlivě stroze natočený, o to však důrazněji působící. Brrr. Skvělá Bai Ling v jedné z hlavních rolí.

• 30.10.2017  07:58

Zpočátku se to nezdálo, ale nakoenc to bylo hodně zábavné.

• 30.10.2017  07:56
    Proč? (1987)

Hrozně dobře natočený film. Jen si nemůžu pomoc, vždycky mám dojem, že v něm Landa hraje sám sebe. Škoda, že se Markéta Zmožková-Zahradníková nevěnovala herectví více.

• 28.10.2017  16:56

"Atomové číslo zinku je 30." Romanťárna pro chlapy. Houston jak otevře hubu a začne hulákat, až se z toho ješí chlupy na těle. Ta by hlasem snad ustřelila i gumu z trenclí.

• 28.10.2017  16:54

Steve Carel si s Tinou Fey sedli jako prdel na hrnec. S tím, že Fey nakládá mnohem více. Výraznější absenci opravdu funkčního humoru nahrazuje záplava známějších jmen ve vedlejších rolích (parádní Franco s Kunis).

• 28.10.2017  16:48

Zajímavé, jak s epohled na šprty časem mění a oprošťuje se od klasických stereotypů. Tahle štveřice totiž jako klasičtí šprti vůbec nevypadají, i když nepochybuji, že dost velká část těch, co jsou označováni, za šprty, vypadaá přesně takhle. Taky se mi líbila ta (svým způsobem takřka revoluční) hláška, odhalující ústředním hrdinům, že je nikdo neseparoval, že se separovali sami. Jinak je to obecně taková klasická mládežnická zábava, vyloženě komických situací a scén tu zase moc není.

• 24.10.2017  21:09

Ještě dávné kinovzpomínky. Linie s Eastwoodem mi vždycky přišla dost zbytečná, až teď doceňuji, že říká více, než by se mohlo vzhledem k ději a zápletce zdát. Eastwood je klasika, Costner je výborný, ten malý kluk taky.

• 24.10.2017  21:03
    Horká kaše (1988)

Jižní město prostě bylo a je něco šíleného. Až by se člověk vůbec ničemu nedivil. Film, navzdory všem nekvalitám či zubu času, který se na něm podepsal, ukazuje jedno. Obecně vzato mládež není horší než bývali jejich rodiče a nejde to s ní z kopce. Určité procento jedinců se takhle chová vždycky a najdete je v každé generaci. Někdy to prostě jde jen více vidět a věnuje se tomu více prostoru. Na filmu se mi líbily hrozně dvě věci - hláška z televize "Co se divíte, vždyť jsme si je sami vychovali" a úplně poslední záběr. Jinak je to taková klasická tématicky sebezpásná klasika. Tehdy možná v tom někdo spojení metal=zlo (respektive metal-to co se ve filmu děje) vidět mohl, dneska se tomu člověk už jen zasměje. Metaloval jsem podobně jen o tři roky později a měl bych k tomu filmu v podstatě protiváhu. Bílá je hrozná rockerka.

• 23.10.2017  18:13
    Temná voda (2002)

Pomalý rozjezd vyvrcholí před samotným závěrem filmu ve vynikající sekvenci baráku zaplavovaného vodou s podmanivým hudebním podkresem. Výborná atmosféra.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117