Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krátkometrážní

Recenze (4 715)

plakát

Equalizer 2 (2018) 

Na jednu stranu sympatické větší akcí před kamerou, na druhou stranu mi hodně dobrý pocit a dojem z filmu zkazila pointa (vyvrcholení zápletky), kterou fakt nemám rád.

plakát

Treevenge (2008) 

Terorizované vánoční stromky vracejí úder. Skvělá vánoční jízda plná bizarního černého humoru, brutálního gore, originálních nápadů až budete odvracet hlavu. A pokud nejste přecitlivělé bábovky, tohle nesmí chybět ve vašem vánočním programu. Každé další slovo navíc jen zkazí dojem.

plakát

Jedině Tereza (2021) 

Koukal jsem na to v posteli, umírající na mužskou rýmičku. A pro tuhle chvíli to je i vhodná volba. Nemusí se u toho přemýšlet, nějaký ten vtípek pobaví (ibalginový Morpheus fakt pobavil). Vždycky jsem měl rád a byla mi sympatická Khek Kubařová, tady mě naopak docela prudila.

plakát

Equalizer (2014) 

Akčně psychologické drama, kde je akce pomálu (a já ještě koukal na nějakou cenzurovanou verzi, kde rozmazávali zranění a krev - no do jděte teda do prdele), ale drama to nahrazuje. Hlavní hrdina je sice klasicky čítankový, ale upřít se Washongtonovi nedá, že jsem mu to i věřil. Moretz zřejmě patří k těm dětským herečkám, které svůj herecký půvab a kouzlo dospíváním ztrácí. Záporák je skvělý, jen jsem si půlku filmu myslel, že ho hraje jiný herec.

plakát

Panna nebo orel (2010) 

Poměrně zajímavý nápad (sám, když o mě někdo vypráví nějaké kraviny, ještě to přifouknu), zajímavé obsazení (pro mě zatím asi nejlepší a nejpříjemnější výkon Lisy Kudrow, na druhou stranu, jsem rád, že Amanda Bynes přestala hrát). Emma Stone je hodně zvláštní a zajímavá, rodiče její postavy mě hodně bavili. Snad pro tu cílovku je t nakonec zabalené do lehce tuctového pozlátka 2,5*

plakát

Fanoušci (2009) 

Popravdě, při tom obsazení jsem čekal mnohem více vtipu. Přišlo mi, jako by se v humoru tvůrci drželi zbytečně při zemi. Na druhou stranu, konečně film, kde mi Baruchel nebyl nesympatický. A ty Leiny bikiny...

plakát

Hra na hraně (2013) 

To vám takhle v noci znuděně přepínám programy a najednou - Timberlake. Ani vlastně nevím proč, ale je mi nějak sympatickej. A bum - Affleck. S ním to mám podobně. A zajímavě se rozjíždějící zápletka o přetažení podvedeného na temnou stranu. Film na začátku, tak jo, dám to. Jo, dokoukal jsem to do konce, ale jen proto, abych zjistil, že to všechno vlastně byl jen zářivý obal, po jehož rozbalení jsem dostal jen další tuctový sandwich. Nezajímavý, kýčovitý, obsahující všechny možné žánrové a zápletkové ingredience, ale bez chuti a zájmu. Předvídatelné, nezajímavé klišé. Jen další houska na krámě, předvčerejší, okoralá, tuhá, bez chuti.

plakát

Máma (2013) (seriál) 

Seriál jsem chytl náhodně někde v půli sedmé série ale pak jsem ho dal od začátku. Neskutečně mi to sedlo. Výborné postavy. Byly doby, kdy mi Jaime Pressly byla neskutečně nesympatická a dokázala mi zkazit film, ale ty doby už jsou dávno pryč a tady Jaime neskutečně válí. Herecky vládne celému seriálu, charakterově mě nejvíce bavili Adam a Wendy, ta by zasloužila více prostoru.

plakát

Castle Rock (2018) (seriál) 

1. série. Přesně jak jsem čekal, záležitost stojící na jméně, názvu, popkultuře a "předloze". Přišlo mi to neskutečně utahané, zdlouhavé a nezajímavé, přesně jako poslední Kingovky, u kterých jsem před dvaceti lety skončil. (*) 2. série. Jak byla první série slabá a nevýrazná, tak tahle je povedená, akční a nápaditá. Velmi mě potěšilo zapojení Marstenova domu. Lizzy Caplan je skvělá. (****)