sochoking

-baran-

Skype: sochoking

<< předchozí 1 2 3 4 23 44 66 87
    • 17.6.2018  19:04

Byrne mi celý čas pil krv! Ten svoj skeptický prístup hral tak presvedčivo, až som skoro z kože vyletel! Film je výborne nakrútený s parádnými trikmi a efektami, ale celý čas som sa nemohol zbaviť dojmu, že pozerám nejakú sinisterovskú verziu. Neviem prečo...

• 16.6.2018  19:17
    Battlecreek (2017)

Film je takou vykrádačkou všetkých možných nápadov, ktoré sa kedy dali vidieť. Chalanisko outsider , ktorého jediným kámošom je starý černošský jazzman, s ktorým sa stretávajú ponociach u deda v garáži, opilecká matka, vidlákovo, problémy s buranmi a baba s temnou minulosťou bohvie odkiaľ. Hoci sa mi na to pozeralo veľmi dobre, prišlo mi to trochu naivné, akoby to napísal nejaký stredoškolák.

• 15.6.2018  22:39

Hororom by som to nenazval osobne. Skôr si myslím, že ide o celkom slušnú psychologickú sci fi drámu, ktorá buduje napätie veľmi pomalým, ale zato znepokojujúcim tempom podfarbeným atmosférickou muzikou a istým závanom tajomna. Mladá Lowena McDonell hrá síce výborne, ale tiež výborne pije krv, takže celý film stojí a padá na tom jej ksichte. Ale to je na každého osobnom pocite. Hoci sa dá pomerne ľahko dopátrať či dovtípiť, o čo vlastne ide, stále sa na to fajne pozeralo. Aj hlavne kôli vynikajúcemu oku kameramana.

• 15.6.2018  17:06
    Dating Daisy (2015)

Romantická indie drámička s neznámymi tvárami, ktorej chýbajú bohužiaľ vtipné hlášky. Hlavný hrdina a hrdinka mi dokonca liezli pekne na nervy, ale po tom, ako som zistil, že sa im do životov serú príbuzní, začal som ich mať tak nejako rád. Avšak to prišlo až v 62. minúte filmu, ktorý sa konečne vyhrabal zo strnutej ospalosti a okorenil dej nejakým tým zdravým fuckovaním , inak som premýšľal normálne iba nad dvoma hviezdičkami. Koniec film sa vydaril, ale ten myslím, že tí, ktorí očakávajú čistú romantiku, nedocenia. P.S By ma zaujímalo, ktorý "sekáč" zasponzoroval outfit učinkujúcich...

• 10.6.2018  18:30
    Černé zlato (TV film) (2018)

V druhej časti sa mi až otváral nôž vo vrecku! Veľmi silný dokument.

• 2.6.2018  08:41
    Zoufalci (2009)

Zoufalci mi sadli veľmi. Bavili ma až tak, že keby trvali ešte o pol hodiny dlhšie, dal by som snád' aj plný počet.

• 1.6.2018  20:59

Prvých dvadsať, tridsať minút sa to tvári ako veľmi ťažká intelektuálna záležitosť. Hlavný hrdina je spisovateľ a prednáša na vysokej škole literatúru. Všetci okolo sa tvária sofistikovane a kecy vám počase zažínajú liezť krkom. Až do chvíle, ked sa na scéne objaví týpek, ktorý je známa spisovateľská celebrita a šukač žien nambr van! Začnú ostré kalby, nejaký ten koks, husté hlášky a vtipné situácie... Jednoducho výborná konverzačka dokonca s etickým posolstvom na koniec.

• 27.5.2018  17:25

Na začiatku sa to tvárilo, ako niečo od Yorgos Lanthimosa a hned' ma to i zaujalo. Potom však, ked' som zistil o čo ide, ma to prestávalo postupne baviť. Záverečná scéna podobná Hanekeho rukopisu tomu pridala síce na hodnotení, ale nad tri to u mňa nestačí.

• 21.5.2018  23:26
    Borg/McEnroe (2017)

Výborná kamera robila s filmom neuveriteľné zázraky. Herci sa nemuseli ani len dotknúť loptičky raketou, aby to vypadalo ako reálny meč. Záver filmu, kedy sa dej prehupol do psychologickej drámy, ma totálne dostal a aby to nebolo všetko, scénka na letisku plus pasáž s titulkami ma rozsekali emočne už absolútne na tuti. Päť hviezd!

• 21.5.2018  17:33

Lúbilo sa mi to kôli tej islandskej nálade. Film som mal stiahnutý s českým dabingom, kedže sa mi iný release nepodarilo odšéfovať a hoci to pomerne oslabuje zážitok z filmu, výborne to kamuflážovalo fakt, že ide o maďarskú záležitosť a nie práve o ponuro depresívnu islandskú. Výborné i napriek tomu!

• 17.5.2018  23:54
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Nemohol som si zvyknúť na tempo seríalu. Navyše mi liezla hlavná hrdinka v prvých 2- 3 sériach neuveriteľne na nervy! Potom, ako som sa nejako prekúsal k ďalším epizódam, začala ma baviť psychologická hra, ktorá sa tam postupne rozohrávala. No a pocit, že si idem ráno zabehať a odrazu by ma sundali nejakí čierni kukláči, je dosť desivý! Mno...uvidím, ako sa rozohrá 2ka, hoci sa priznám, bohvieako sa mi do nej nechce.

• 9.5.2018  20:31

Pozerám druhú epizodu, ale ksicht hlavnej hrdinky ma tak nenormálne sere, že nemám odvahu sa pustiť do celej série!

• 9.5.2018  20:09

Na ploche necelých dvoch minút som sa skoro posral od strachul!

• 8.5.2018  20:00
    Wetlands (2017)

Detektív s neveselou minulosťou dostane druhú šancu od života. Prichádza z víru veľkomesta Filadelfie priamo medzi vidlákov do močariskami obklopeného buranova, kde sa momentálne zdržiava jeho bývalá žena s dcérou. Zdalo sa mi to také vlažné. Z drámy trochu, trochu toho krimi... Hlavnému hrdinovi chýbala charizma. Ostatné postavy boli tiež dosť nevýrazné. Ani záporáci ma nesrali. (Moment! Sral ma ten starý chuj s lýzatkom, ale to bolo všetko.) Film nezanechal vo mne žiadne emocie a po dopísaní tohto komentu už bude dávno odviatý do zabudnutia.

• 7.5.2018  22:52

Sandler v tej koženke... Mal som sto chutí mu ju otrieskať o kotrbu! Tak boha, bud' si na odchode, alebo zostávaš! Len čo ma vytáčal, vidlák jeden!

• 7.5.2018  20:47

Výborná sociálna dráma, ktorá má však dosť v paži detaily, takže za tri.

• 2.5.2018  21:39

Môj tretí Apatow. Najprv mi to "protekčné" rodinkárstvo liezlo na nervy (žena a decká v každom jeho filme), ale tu som zistil, že im to ide fantasticky a navyše baby sú úplne bohovsky zohrané, že to ani nemusia hrať! Prišiel som im na chuť, ako i tomuto zvláštnemu sklbeniu drámy s komédiou v podaní Apatowa!

• 28.4.2018  21:40
    Mrtvý úhel (2017)

Skvelo natočená drsná kriminálka, ale s postavami tak nesympatickými, že ja osobne sa nad tri hviezdičky ani zaboha nedostanem!

• 26.4.2018  12:05

Dokumentárny film s čarokrásnymi zábermi, avšak so sprievodným slovom pre štvrtákov základných škôl, čo mne osobne veľmi prekážalo.

• 25.4.2018  00:55
    Goran (2016)

Poctivá balkánska hardcore chatovačka! Na konci filmu som mal zvesenú sánku.

• 16.4.2018  22:40

Film si žiada tú štvrtú hviezdu, ale nejako ju tam ani zaboha nemôžem natlačiť. Príjemne sa na to pozeralo i napriek prvej tretine plnej trápnych klišé scénok. Ale potom ma film prekvapil svojimi nečakanými dramatickými zvratmi. Navyše hlavný hrdina vypadal ako mladšia verzia Matthewa Goodeho, ktorého mám veľmi rád a aj preto mi bol sympaický. Asi som postrádal viacej humoru a občas som sa i pristithol pri myšlienkach, že zaujímavejšia by mohla byť verzia bočného príbehu toho týpka, čo mal všetko v paži a začal baliť Charlieho kámošku. Tri, ale veľmi silné tri! 65%

• 16.4.2018  19:42

Nevedel som, do čoho sa púšťam, kedže po posledných filmoch Patryka Vegu som si uvedomil, že sú všetky na jedno kopyto a jeho kombinácia drsných scénok s vidláckym humorom mi už začala liezť krkom. Tak som si pomyslel, že od režiséra Pokłosie by Pitbull mohol vyzerať inak. A že aj vyzeral! V prvom rade naväzuje na úplne prvého Pitbulla ,na ktorého existenciu nejakým spôsobom istá časť miestnych užívateľov akoby zabudla, a teda sa stretneme i s jeho hlavnými hrdinami- Desperom, Metylom a na chvíľku i s Gebelsom. Ale i napriek tomu, že sa pripomenie predchádzajúcimi Vegovmi časťami, ide si hlavne svojou cestou. Osobne som ocenil, že Pasikowski narozdiel od Vegu nerobí divákovi bordel v hlave a film sa dá v pohode pozerať bez toho, aby ste premýšľali, o čom bola vlastne predchádzajúca scéna. Pasikowski sa nevyžíva v brutalite, ale o drsné scénky tu tiež nie je núdza, ako i o kvalitné hlášky. A kedže film prakticky nemá hluchého miesta, u mňa za čistých päť.

• 16.4.2018  16:03

Carl otravuje do poslednej chvíle!

• 13.4.2018  22:06

Zvláštny film s netypickým humorom, kt sa môže zdať sarkastický, ale pritom nie je. Tiež trochu nezvyčajne dlhý na nízkorozpočtový nezávislák. Hoci obe hlavné hrdinky vypadajú ako frigidné lesby, majú čosi do seba, ale je to veľmi hlboko ukryté pod maskou herectva. Ony vypadajú dosť chladno obidve a celý film som mal chrobáka v hlave, ktorú z nich by som "vyklátil " . Asi tú v okuliaroch. P.S. Film docenia hlavne baby. 65%

• 13.4.2018  17:20
    Nejlepší (2017)

Všimol som si, že skutočný Jurek Gorski strieľal na štarte Ironmana z pištole a potom ešte v cieli sa ukázal. Pre mňa osobne veľmi emotívny film.

• 12.4.2018  23:16
    Tichá noc (2017)

Starý skurvený dedo! Iba čo mi krv neustále pil!!

• 10.4.2018  20:55

Výborne vybudovaná atmosféra (scénka s klincom, rodenie...), to musím priznať. V kine by som sa neodvážil do toho ticha ani len prdnúť, pretože by to urobilo nenormálny rachot, ale druhý krát už by som si to nedal.

• 9.4.2018  21:43
    Čas umírat (2007)

Mľaskanie a kňučanie jej psa ma privádzalo k nepríčetnosti.

• 9.4.2018  16:29

Úplne zbytočná epizóda. Ja len dúfam, že sa tí chuji neplánujú vytasiť s deviatou sériou.

• 7.4.2018  16:09
    12 Strong (2018)

Po tej mastenici, čo som práve videl, by som si skôr dovolil tvrdiť, že 12 mega strong !

<< předchozí 1 2 3 4 23 44 66 87