sochoking

ICQ: 481961326
Skype: sochoking

<< předchozí 1 2 3 4 22 42 63 83
    • 24.9.2017  18:12

Film ma totálne emočne rozsekal! Výborne napísané postavy, skvelý dej a ked' som navyše zistil pri záverečných titulkoch, že ide o skutočný príbeh, šiel som do kolien!

• 22.9.2017  07:54
    Přízrak (2017)

Will Oldham vykecával strašnú dieru do hlavy s tými existenčnými kecami na párty. Každú chvíľu som očakával, že mu niekto treskne po tej jeho plešatej papuli! Bohužial, nestalo sa tak.

• 17.9.2017  20:59
    matka! (2017)

Slušne pritiahnuté za vlasy! Niečo podobné sa mi snívalo po týždňovom alkoholo-fetovaciom mejdane. Hoci film buduje celkom kvalitne nepríjemnú atmosféru a vytvára stiesňujúce pocity, príde však čosi, čo som nevedel, či si Aronofsky náhodou nerobí kozy z nás. Celkom rozumiem hodnotiacim, ktorí tomu nasolili odpad. Tiež som mal zmiešané pocity, avšak koniec ma totálne zaklincoval!

• 16.9.2017  22:12
    Sky (2015)

Podľa mňa je to taká novodobá rozprávka. Dobre sa na to díva tiež, avšak nezanechá to vo vnútri vás nejaké hlbšie pocity, ktoré by ešte dlho pretrvávali po skončení filmu. Hoci tá spirituálna vec s Indiánmi nemala chybu. 60%

• 13.9.2017  19:45
    The Ghoul (2016)

Výborné! Gereth Tunley to síce natočil za babku a hercov zrejme ukecal na dobré slovo, ale podarilo sa mu vybudovať veľmi slušnú depresívnu a skľučujúcu atmosféru s obrovským závojom ťažkého mystéria, ktoré po filme na vás určito dopadne.

• 10.9.2017  00:07
    Mindhorn (2016)

Najlepší je Steeve Coogan ( mimochodom, nie je v záhlaví filmu absolútne spomenutý [??]), ktorý v zelenom župane nenápadne a ležérne poodhaľuje svoje namakané brušáky ako kontra k Mindhornovmu bruchu! Takéto nenápadné vtipy ja milujem! Veľmi silné tri hviezdičky. 60%

• 9.9.2017  22:22
    El bar (2017)

Tento druh fekálneho humoru mi nesedí. Postavy sa tiež chovali nereálne a boli dosť otravné. V scénari boli jasné diery a nezmysli. Napríklad ten s bezdomovcom. Ten chlap vypadal na to, že je v neuveriteľnej forme s tak vysekanou postavou. Pravý opak houmlesa. Mne film stojí a padá na takýchto prkotinách práve. Dobojoval som to k 83. minúte a vypol. Potom mi to však zase nedalo po prečítaní tunajších komentov, zapol a dal do konca. Hodnotenie ponechávam.

• 8.9.2017  13:57
    Underverden (2017)

Hoci tisíckrát omielaná téma o pomste, ale i tak sa na to bude vždy dobre pozerať. Avšak tu je finále tak debilné, že je až na smiech. 50%

• 3.9.2017  22:28

Skôr 'sci-fi' dráma, ako horor a s pekelne nadupaným finále!

• 3.9.2017  19:10

Raz darmo; u Kaurismäkiho filmov hrozí, že bud' skončíte v skľučujúcej depke, alebo naopak v nádherne pokojnom rozpoložení, ktoré na Vás budú svojim stoickým kľudom vyžarovať hlavní hrdinovia. Akoby sa ich existenčné problémy ani len nedotýkali!

• 27.8.2017  20:19
    Princezna (2014)

Ak ten Alan bol vymyslený, tak to bola bomba potom!

• 26.8.2017  11:43
    Megan Leavey (2017)

Natočené je to celkom pekne, ale koniec z toho urobil typickú americkú patriotickú sračku, ktorá je nenápadne zabalená do príbehu o psovi.

• 24.8.2017  21:41
    Halfway (2017)

Vidlákovo, pochmúrna obloha, rodina snažiaca sa udržať si farmu , o ktorú zrejme po dlhých 121 rokoch i tak príde. No a medzi nich (bielych konzervatívnych usadlíkov) príde čierny gangsta prepustený na trojročnú podmienku z basy, aby sa začlenil do spoločnosti. Tešil som sa ako malý Jarda. Presne môj typ filmov; úsporné dialogy, príznačná kamera... Ale postavy mi boli tak nejak ľahostajné. Skoda, potenciál to malo veľký. 60%

• 20.8.2017  23:18

Romantický záver filmu, ktorý nielenže bol na zgrcanie, ale tradične nekonečne dlhý (ako to aziati milujú!) ho jednoznačne pripravil o vyššie hodnotenie u mňa. 30%

• 19.8.2017  22:13

Veľmi slušne natočený psychothriller za málo prachov, na ktorom to absolútne nie je cítiť. Naviac je vytuningovaný vtipnými scénkami a zopár hláškami. Na Turkyne mám slabosť a nechal som sa zlákať hlavnou hrdinkou z plagátu, s ktorou sa život nemazlí a tak sa ona na oplátku neserie s nikým. Miestami drsné, miestami hororové, miestami vtipné, ale hlavne rýchlo odsýpajúce. 70%

• 18.8.2017  00:02

Ten rozprávkový záver je nachuja, inak to bolo výborné pokračovanie predošlých dvoch častí. Osobne sa teším na štvorku.

• 7.8.2017  11:52
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

'Môj' humor je , povedal by som, že až dokonalo reprezentovaný, v záverečnej epizode nazvanej Třináct sirotků . To boli totálne jeby! Takto sa treba rozlúčiť s divákom, aby mu bolo ešte dlho za seriálom smutno.

• 3.8.2017  18:47

Rozpadajúce sa a chátrajúce obrovské šlachtické sýdlo, v ktorom žije lord Brocklebank so svojou umierajucou manželkou a ich debilným synom. Je to veľmi ťažká psychologická dráma s vynikajúcimi hereckým výkonom hlavného predstaviteľa- schizofrenického Jamesa, avšak len na jedno pozretie, pretože tento film vás stiahne so sebou do bahna pochmúrnosti a strašnej depresie. No na mašľu...

• 1.8.2017  21:10
    Raw (2016)

PRAWá, nefalšovaná, suRAWá hardcore odpudivosť! Mal som na mále, aby som nehodil šabľu do kúta!

• 30.7.2017  20:49
    Dunkerk (2017)

Celý čas som čakal, kedy príde 'to' niečo, kôli čomu má tento film tak neuveriteľne vysoké hodnotenie a zrazu bol koniec. Tak to mi je záhadou. Muzika vo filme je však tak namakaná, že si skôr myslím, že ten film bol robený k nej a nie naopak. Hoci filmársky to bolo zvládnute bombasticky, nad dve hviezdy sa nedostanem ani zaboha! P.S.Počítam, že toto bola životná rola Cillian Murphyho.

• 29.7.2017  21:01
    Wakefield (2016)

Za ten taký nádych rodinného filmu s pritrúblymi komediálnymi prvami (Rusi) som uvažoval osobne iba nad dvoma hviezdičkami. Avšak tajomstvom zahalený koniec, aké ja mám veľmi rád, ma núti ísť s hodnotením vyššie. Ten totiž poslal toto rozprávkové mysterium späť do drámy.

• 28.7.2017  14:37
    Lion (2016)

Tak šrúbik Saroo mal nakoniec dve matky.

• 26.7.2017  01:34
    Kali (2016)

V hlavnej úlohe romantického filmu ženská škaredà ako noc a s jebákami na lícach?! Tak to si robia kozy!

• 23.7.2017  22:08
    Amar (2017)

Toto vzájomné miešanie slín a telových tekutín medzi mladými ma už akosi neberie. A on mi navyše neuveriteľne pil krv.

• 20.7.2017  21:01
    Psycho Raman (2016)

Najbrutálnejší cigošský film, ktorý som doposiaľ videl! Kvalitná psychologická hra medzi vrahom (aký sa v dejinách kinematografie len tak nevidí) a polišom, ktorému preplo v plaici z neustáleho šňupania koksu. Veľmi znepokojujúca a miestami až desivá snímka! 85%

• 16.7.2017  19:24
    Brotherhood (2016)

Klasický scenár, kde chlapíka prenasleduje minulosť a hoci sa jej chce silou mocou ubrániť, ohrozí životy svojich najbližších. Mne absolútne nevadí, že táto téma je už milionkrát ohraná, ba práve naopak, nemôžem sa jej stále nabažiť. Navyše prostredie môjho obľúbeného Londýna ma nikdy neznudí, avšak záver vystrihnutý, akoby z reklamy na Vianoce a pokus o ''vtipné'' vsuvky (tie telefonáty s Ashanti mali doboha čo znamenať?) výrazne oslabili celkový dojem snímky podľa mňa, takže tri. Ale silné tri! 70%

• 11.7.2017  21:31
    Eiðurinn (2016)

Slabota. Alebo, respektíve, na pomery Kormákura je to slabý čajíček vhodný akurát tak na nedeľné dopoludnie. Nechápal som, čo to za ťahy skúšal s tou starou matkou... Nás nebodaj chcel nenápadne citovo vidierať, alebo čo... 50%

• 9.7.2017  21:31
    Trapped (2017)

Zákon schválnosti: keby bol bezdomovcom, tak ho nájdu hned' na druhý deň a s celým policajnám zborom z Bombaje ho vykopú na ulicu... Film je nakrútený veľmi zručnou kamerou a miestami i s dosť nechutnými scénami. Scenár je naozaj nápaditý a vynaliezavý. Hlavne tým koncom, pri ktorom som ani nedýchal, ma odrovnal.

• 8.7.2017  20:19
    Leela (2016)

Zvláštny film a myslím, že i trochu netradičný na indošské pomery. Hlavne, ja som absolútne nevedel celý čas, že o čo ide a už vôbec som nechápal nadpriemerné hodnotenia mojich predchodcov. Cigoš obklopený dvoma týpkami, ktorí skáču tak, ako on píska, dve tretiny filmu zháňa slona a mladú babu. No a ja som si celý ten čas myslel, že chlapík namotáva tých dvoch (a mňa!) a že v skutočnosti pôjde o úplne inú záležitosť. No a priznám sa, že na konci mi spadla sánka! 80%

• 5.7.2017  09:23
    Shimmer Lake (2017)

Toto by sa kľudne mohlo stať vo Fargu plus o sarkastický humor, ktorý ja milujem, tu nie je absolútne núdza. Smelo do toho! 85%

<< předchozí 1 2 3 4 22 42 63 83