sochoking

Skype: sochoking

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81
    • 25.5.2017  00:28
    Gifted (2017)

Spočiatku sa mi film páčil, pretože vypadal ako jeden z tých nízkorozpočtových nezávisákov nabitých hláškami, avšak postupne sa prevalil do takej akoby rodinnej, pritrúblej drámy, kde som si najprv všimol, že vidlácky red neck soundtrack je úplne nahovno a odveci, rovnako, ako i strýko malej Mary, Chris Evans, ktorý nemal úplne jasno v hlave, čo chce. P.S. Diana ani vo filme nehrala, ale pila krv aj tak!

• 18.5.2017  21:32

Drahí priatelia, tak v tomto filme niet ani jednej, jedinkej sympatickej postavy!

• 15.5.2017  20:59
    Hawaii (2013)

Spôsob, akým je Hawaii nakrútená, sa ľúbil i mne- heteráčovi.

• 15.5.2017  13:32

Mne sa dosť lúbil ten prechod od Promethea (z vonku) k Votrelcovi (do vnútra), ked' Ridley Scott už používa klasické žltočierne šráfovanie, zelené lasery a všetko, čo nám malo pripomínať kultovný film zo 79-teho. Dokonca handry a úćes Danielsovej má pripomínať Riplayovú zrejme. Či tak, alebo onak, zmáknuté to bolo podla mňa výborne a bez chýb a ja by som si takýchto -quelov dal kľudne ešte aj desať. P.S. Scénka trvajúca takmer 5 minút s názvom Prologue: Last Supper je z filmu vystrihnutá, avšak je pripomenutá jednou zarámovanou fotografiou posádky, ktorá je zoskupená okolo kapitána lode (James Franco) a silno evokuje "Poslednú večeru", ktorú všetci poznáme.

• 15.5.2017  00:18
    Živí mrtví - Série 4 (série) (2013)

Po 8. epizodu shit, potom náhly prelom a záver brutááááálny- návrat opäť na špicu!

• 14.5.2017  20:05

Kokos...taký koniec som veru nečakal! Trochu to so mnou zatriaslo veru...

• 14.5.2017  12:50

Toto je presne ten typ filmu, pri ktorého sledovaní sa vám otvára nôž vo vrecku, avšak je tak 'rýchlo' podaný, že sa vám ten nožík nemá kedy ani otvoriť.

• 13.5.2017  13:19

Posledná večera vo filme nie je, avšak je pripomenutá v podobe obrazu posádky zoskupenej okolo kapitána , čo silno evokuje Poslednú večeru, ktorú všetci poznáme. Vidno, že Ridley Scott ovplýva humorom :-) P.S Myslím, že je namieste ponechať túto vystrihnutú scénku bez hodnotenia, kedže nejde o krátky film.

• 11.5.2017  12:26
    Lazy Eye (2016)

Keby som bol gay, dám o jednu hviezdičku najviac. Alebo nie; stačilo by, aby tam boli nejaké sarkastické vtipné hlášky...

• 8.5.2017  21:03

Normálne človek, ked' potrebuje lepiacu pásku, tak mu zrovna končí a tu, v Rumunsku, majú v každej domácnosti hned' poruke celý kotúč...

• 8.5.2017  18:40

Ja ked' vidím vo filme hi tech laptopy, ktoré majú otvorené ešte okrem hlavného sedem menších okien, v ktorých je točiaca sa zemegula a podobne, mám neblahé tušenie, že to bude chujovina.

• 6.5.2017  23:06
    Nemesis (2016)

Zručne natočená kokotina.

• 5.5.2017  23:39

Hoci sa dá v pohode prísť na to, kto za vraždami stojí, je to stále slušne mysteriozna záležitosť s pomerne dosť znepokojujúcim záverom.

• 4.5.2017  01:53

Ty vole... chlapík prečítal Kelly najväčšie sračkoidné verše, aké som kedy počul a ženská z toho namako, že také nádherné slová pre ňu ešte nik nenapísal... Osobne si myslím, že komédia bola celá tá reality šou s jej vyplieskanými hráčmi, ktorým sa pri úsmevoch už len chýbala zaiskryť hviezdička. Pretože celou ich robotou bolo chlastať a tárať nenormálne chujoviny popritom. Film výborne poslúži ako oddychovka, avšak nejaké sympatie s postavami netreba vyhľadávať. Na to nejako nezostal ani čas, ani priestor. Ono to totiž pôsobí skôr ako pilot k seriálu. Silnejšie tri za mňa. 60%

• 3.5.2017  01:48

Veľmi ťažká anglická depka. Dievča sa vracia z výšky domov na vidiek, na farmu, kde si jej brácho odstrelil guľovnicou pol ksichtu a snaží sa prísť na to, čo sa stalo človeku, o ktorom si myslela, že ho dobre pozná. Do toho dážd', čierne husté mraky, blato a mukot kráv. Výborny scenár, spravodlivá stopáž, neznáme tváre a žiadne sranie sa okolo, presne, ako to mám rád! 90%

• 1.5.2017  20:47

Pekná kamera, krásna finálna scénka, ale tá ukrutná, nekonečne vlečúca sa, nuda...!

• 1.5.2017  07:07
    Živí mrtví - Série 3 (série) (2012)

Serial zatiaľ úspešne plní moje tajné želania a postupne ma zbavuje postáv, ktoré mi pijú krv. Bohužial, Andrea sa držala do poslednej minúty! Ale nech, 4ka bude snáď už bez nej...

• 29.4.2017  23:32

Obyčajná kriminálka na sobotný večer s vražedne pomalým tempom , takže doporučujem ju pozerať veľmi oddýchnutý a relaxovaný, aby ste pri nej nezaspali. Navyše sú hlavné postavy suché a bez štipky humoru, takže hrozí, že film vám môže poslúžiť ako kulisa pre domáce práce.

• 27.4.2017  13:54

Pohodový road movie o dvoch stratených zatratencoch, ktorí naozaj nevedia čo robiť na tomto svete a teda sa rozhodnú, že povalia do San Francisco na Golden Gate bridge a odtiaľ spolu ukončia svoju mizériu. Film veľmi strategicky a postupne uvoľňuje atmosféru a naši hlavní hrdinovia, ktorí výborne spolu pasujú, nám pomaličky odhaľujú svoju dušu. Absolútne žiadna depka, naopak, vylepšovač chémie a pozitívnych vibrácií.

• 26.4.2017  08:15
    Sůl a oheň (2016)

Prítomnosť kukláčov som zjavne nepochopil v tomto filme. Tvárili sa drsne, ale proti komu? Ved' ani na letisku nebolo živej duši.

• 23.4.2017  22:40
    Živí mrtví - Série 2 (série) (2011)

Záverečná epizoda tejto série je úplne iný level! To som ani nedýchal a mráz mi behal po chrbte!

• 23.4.2017  17:49
    Jack (2014)

Ťažko povedať, či sa chalanisko v úlohe Jacka narodil s takým hereckým talentom, alebo mu iba povedali, aby bol sám sebou...

• 22.4.2017  17:39

Podľa mňa parádna variácia na Kim Ki - duka. Nemal som ani najmenšie tušenie, čo idem pozerať až som bol z pár scén pekne zaskočený! 90%

• 21.4.2017  20:28

Počas filmu som mal pocit, že jeho vorcovia boli zrejme na stáži v Bollywoode. Chýbali už len tanečné vsuvky. P.S. Skutočný Pele si stryhol malú cameo roličku vo filme. Bol to ten chlapík, ktorému rozliali loptou kávu v hoteli.

• 20.4.2017  21:16

Toto bola chujovina, ale tá od cigošov bola aspoň zábavná!

• 17.4.2017  20:26

Ak chcete vidieť, ako hrajú polená, ktorými podkurujete v piecke na chate, pustite si tento film.

• 16.4.2017  19:54

Film začína luxusne, ako veľmi znepokojujúca dráma, u ktorej sa vám otvára nožík vo vrecku. Avšak finále vyšumí do tuctového thrilleru, čo mňa osobne sklamalo na plnej čiare. 65%

• 15.4.2017  22:01
    Little Boxes (2016)

Pohodová drámička o sofistikovanej a veľmi vzdelanej zmiešanej rodine, ktorá sa presťahuje z NY do malého mestečka East Rome vo Washingtone, kde ľudia dodržujú zásady komunity a súdružnosti a kde sa každý pozná s každým. Taká jednohubka, ktorá rýchlo zbehne. Ja mám slabosť pre tieto malé a nenápadné filmy. Je to dráma, humoru je poskromne a treba ho vyčítať medzi riadkami. Príjemný film, ale iba na jedno pozretie. 70%

• 15.4.2017  17:16
    Kawaki (2014)

Japonská predstava o brutalite so soundtrackom evidentne k inému filmu.

• 15.4.2017  11:59
    Simone (2002)

Film je podľa mňa zbytočný. Stojí a padá na Al Pacinovi, ktorého Viktor bol jednou z najdebilnejších postáv, aké som kedy videl. Takéto chujoviny by mali byť prepchaté humorom, až by ste z kresla lietali na zem, alebo by sa nemali točiť vôbec!

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81