sochoking

-baran-

Skype: sochoking

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86
    • 16.4.2018  22:40

Film si žiada tú štvrtú hviezdu, ale nejako ju tam ani zaboha nemôžem natlačiť. Príjemne sa na to pozeralo i napriek prvej tretine plnej trápnych klišé scénok. Ale potom ma film prekvapil svojimi nečakanými dramatickými zvratmi. Navyše hlavný hrdina vypadal ako mladšia verzia Matthewa Goodeho, ktorého mám veľmi rád a aj preto mi bol sympaický. Asi som postrádal viacej humoru a občas som sa i pristithol pri myšlienkach, že zaujímavejšia by mohla byť verzia bočného príbehu toho týpka, čo mal všetko v paži a začal baliť Charlieho kámošku. Tri, ale veľmi silné tri! 65%

• 16.4.2018  19:42

Nevedel som, do čoho sa púšťam, kedže po posledných filmoch Patryka Vegu som si uvedomil, že sú všetky na jedno kopyto a jeho kombinácia drsných scénok s vidláckym humorom mi už začala liezť krkom. Tak som si pomyslel, že od režiséra Pokłosie by Pitbull mohol vyzerať inak. A že aj vyzeral! V prvom rade naväzuje na úplne prvého Pitbulla ,na ktorého existenciu nejakým spôsobom istá časť miestnych užívateľov akoby zabudla, a teda sa stretneme i s jeho hlavnými hrdinami- Desperom, Metylom a na chvíľku i s Gebelsom. Ale i napriek tomu, že sa pripomenie predchádzajúcimi Vegovmi časťami, ide si hlavne svojou cestou. Osobne som ocenil, že Pasikowski narozdiel od Vegu nerobí divákovi bordel v hlave a film sa dá v pohode pozerať bez toho, aby ste premýšľali, o čom bola vlastne predchádzajúca scéna. Pasikowski sa nevyžíva v brutalite, ale o drsné scénky tu tiež nie je núdza, ako i o kvalitné hlášky. A kedže film prakticky nemá hluchého miesta, u mňa za čistých päť.

• 16.4.2018  16:03

Carl otravuje do poslednej chvíle!

• 13.4.2018  22:06

Zvláštny film s netypickým humorom, kt sa môže zdať sarkastický, ale pritom nie je. Tiež trochu nezvyčajne dlhý na nízkorozpočtový nezávislák. Hoci obe hlavné hrdinky vypadajú ako frigidné lesby, majú čosi do seba, ale je to veľmi hlboko ukryté pod maskou herectva. Ony vypadajú dosť chladno obidve a celý film som mal chrobáka v hlave, ktorú z nich by som "vyklátil " . Asi tú v okuliaroch. P.S. Film docenia hlavne baby. 65%

• 13.4.2018  17:20
    Nejlepší (2017)

Všimol som si, že skutočný Jurek Gorski strieľal na štarte Ironmana z pištole a potom ešte v cieli sa ukázal. Pre mňa osobne inak veľmi emotívny film.

• 12.4.2018  23:16
    Tichá noc (2017)

Starý skurvený dedo! Iba čo mi krv neustále pil!!

• 10.4.2018  20:55

Výborne vybudovaná atmosféra (scénka s klincom, rodenie...), to musím priznať. V kine by som sa neodvážil do toho ticha ani len prdnúť, pretože by to urobilo nenormálny rachot, ale druhý krát už by som si to nedal.

• 9.4.2018  21:43
    Čas umírat (2007)

Mľaskanie a kňučanie jej psa ma privádzalo k nepríčetnosti.

• 9.4.2018  16:29

Úplne zbytočná epizóda. Ja len dúfam, že sa tí chuji neplánujú vytasiť s deviatou sériou.

• 7.4.2018  16:09
    12 Strong (2018)

Po tej mastenici, čo som práve videl, by som si skôr dovolil tvrdiť, že 12 mega strong !

• 1.4.2018  23:03
    Křižovatky (1986)

Ralph Macchio definitívne stokrát lepší na gitare, ako nemotorný manták v Karate Kid ! Ak by som to mal prirovnať k niečomu, že asi ako lepší, tak asi , ako keby dali hrať do tohto filmu Jeana Claude Van Dammeho na gitaru. Výborná road movie záležitosť s fajn postavami a hláškami. Tento film má dušu!

• 1.4.2018  20:59
    Columbus (2017)

Milujem tento typ filmov, avšak v tomto prípade medzi hlavnými hrdinami a mnou nepreskočila absolútne žiadna iskra.

• 31.3.2018  17:54

Opäť jedna klasická nízkorozpočtová indie pohodofka (ako inak) z New Yorku, navyše pre mňa s nie bohvieako známymi tvárami, aké ja osobne milujem. Dobré hlášky, jednoduchý príbeh na to, aby to mohla byť dráma, ale zase nie príliš jednoduchý, aby to bola romantická sra*ka na druhej strane. Celkom pohodové a príjemné postavy, nikto špeciálny mi nepil krv... U mňa je to už za štandardné 4 hviezdičky.

• 30.3.2018  23:12

S tou muzikou si z nás evidentne strieľal...

• 30.3.2018  20:02
    Kedi (2016)

Dokument mi pomohol trochu viac porozumieť týmto malým beštiám. Sám mám mačku a po tomto ju vnímam ùplne inak, ako som doposiaľ. Ľudia vo filme príjemne rozprávajú, akoby sa narodili hotovými filozofmi a to sa mi veľmi páčilo. Plus do toho tá atmoška letného Istanbulu nemala chybu!

• 28.3.2018  08:23

Prisámbohu, ked' táto séria skončí , končím s TWD i ja! Ja už valím na zotrvačnosť...Toto už sa nedá!

• 28.3.2018  02:38

Mám rád filmy, kde sa riešia jednotlivé postavy a ich osudy, avšak v tomto prípade sú všetky postavy akési mdlé. Samí škaredí chlapi a škaredé baby v strednom veku. Potenciál to malo veľký podľa mňa, ale nečo tomu chýba. Ja som sa moc nebavil a navyše mi to pripomínalo nejaké blbé hmlisté spomienky na minulosť a osamelosť.

• 24.3.2018  18:44

Výborná letná pohodovka s nenormálne geniálnymi nápadmi a scénkami!

• 23.3.2018  20:07

Osobne si myslím, že je to taká istá geniálna šupa, ako naše Vrchní, prchni! .

• 20.3.2018  22:25

Mno...táto epizóda sa celkom vyšvihla a scéna s mlynčekom je asi najlepšou scénou všetkých sérii!

• 18.3.2018  18:31
    Island City (2015)

Má to čosi do seba. Akurát že druhá poviedka je dosť stupídna "telenovela", ktorej sám osobne udeľujem najnižšie možné hodnotenie a tým pádom sa to odzrkadlilo i v konečnom výsledku. V poslednej poviedke je dosť prekvapivý záver, ktorý som abslútne nečakal! A tiež hlavná postava takého samoľúbeho kktka sa mi lúbila, kôli jeho vyrezanosti a kecom. Ale nad tri nepôjdem. 55%

• 14.3.2018  20:21

Carl nie a nie skapať! A samozrejme počas toho ne-skapínania stíha povedať ešte nekonečnú kopu klišé! P.S. By ma zaujímalo, kto volí muziku k tejto žalostnej sérii... Tak napríklad dnešná kombinácia odpudivého adolescentného ksichtu Carla a vidláckeho južanského tónu bola vražedná!!

• 9.3.2018  06:11

Komunista Ludvík by v pohode do tých svojich nozdier natlačil i kovové desaťkorunáčky podľa mňa.

• 7.3.2018  09:20

Mám rád hrdinov, ktorým sa z tvári zračí utrpenie, ale i napriek tomu sa nenechajú ničím a nikým rozhodiť. Olga Bałądž tradične výborná! I s blbým účesom! No a Agate Buzek by sa mala už konečne poriadne najesť! Bodo Kox už podruhý krát u mňa boduje!

• 7.3.2018  01:21
    Sidney Hall (2017)

V poslednej dobe si všímam, že vo filme je nový trend: deti hrajú dospelých. Trochu ma to sere, lebo mi to tam bohovsky nepasuje, ale tu sa to dalo prekúsnuť.

• 3.3.2018  23:10

Zvláštne prepojenie mysteriozneho thrilleru z vidlákova a indie nízkorozpočtovej romantiky z New Yorku. Absolútne som nemal šajnu, čo som si to pustil...

• 3.3.2018  19:43

Bál som sa do tohto filmu nastúpiť, pretože Ken Loach točí reálne depky, ktoré sa zahryznú pod kožu a nedajú vám pokojne v noci zaspať. A špeciálne, ked' ide o alkáča. U takýchto drám si človek ľahko uvedomí nestabilitu životných istôt a skutočnosť,že ako a kde môže skončiť. Našťastie, nastupoval som s prehnanými obavami, hoci žiaden happy end tu od tohto nečakajte.

• 1.3.2018  22:23
    Sunrise (2014)

Celkom odvážna snímka na indošské pomery. Miestami dokonca hypnotická a halucinačná. Pre jej priaznvú dlžku dokonca neobsahuje takmer žiaden z typických bolywoodských nehereckých výtrtov, čo mňa osobne potešilo najviac. Kvalitná ponurá atmosféra filmu sa nesie celý čas v mysterioznom duchu a drží tak diváka v napätí a v istom nekľude, čo mi veľmi imponovalo. No a koniec...ten je dosť zaujímavý.

• 1.3.2018  19:36
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Som slušne prekvapený, v akej forme sú českí herci! Kryštof Hádek má neuveriteľnú charizmu! Kľudne by som dal ruku do ohňa, že tú Johanu Matouškovú tam kdesi na tom sene vyklátil!

• 24.2.2018  02:39
    Lies We Tell (2017)

Zvláštny film. Po každej stránke. Harvey Keitel je milionár, ktorý má tajné aférky a zahladzovať stopy, aby jeho nič netušiaca manželka zostala stále nič netušiacou manželkou, mu pomáha jeho osobný tajomník a šofér v jednej osobe- Gabo Byrne. Jedného dňa musí Gabo vyčistiť byt, v ktorom klátieval jeho boss svoju muslimskú kurvu,a ktorá sa tam zrazu objaví.No a tam sa začínajú problémy. Problémy jeho s ňou, potom jej s celou jej rodinou a nakoniec i problémy jeho s jej sestrou. Film by sa chcel tváriť ako drsný thriller, ale kamera spolu s hereckými výkonmi z neho robí skôr televíznu inscenáciu. I napriek tomu, že si získaval celú moju sústredenú pozornosť, nemohol som sa zbaviť dojmu, že pozerám určito nejakú chujovinu. Ale to treba vidieť. A špeciálne ten záver so psami. Možno budete mať úplne iné pocity a názor...

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86