sochoking

Skype: sochoking

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88
    • 19.8.2018  21:50
    Daphne (2017)

Film je podľa mňa výborne napísaný, zahraný a nakrútený, avšak kvôli arogancii a chladu, ktorý z hlavnej hrdninky vyžaroval, sa cez tri hviezdičky jednoducho nedostanem. Dokonca možno vyvstane na mieste i otázka, že prečo niekto mal zámer točiť film o mladej babe, ktorá ked' si vyžere, tak sa chová ako afektovaná p!£4 ! Bohužiaľ, takých, akou bola Daphne, možno stretnúť po jedenástej večer každú sobotu v meste v Anglicku na tisíce.

• 17.8.2018  22:31

Všetkých svatých a nočná Waršava pulzuje životom, nespútaným smiechom a príbehmi štyroch žien, ktoré sa v jednom momente na okamih pretnú. Výborne napísaná záležitosť, ktorá ma ani na chvíľu nenudila! Každý z príbehov skrýva dosť zaujímavé odhalenie. Ešte by som rád podotkol, že v záhlaví filmu názov romantický je dosť zavádzajúci. Osobne si myslím, že je to skôr čistá vzťahová dráma. Ale ved' to je asi jedno...

• 16.8.2018  23:11

Príjemné charaktery postáv, sympatickí herci, kvalitné poľské hlášky, pohodový soundtrack... Pre mňa osobne výborná samr fílink pohodofka, hoci s dramatickými momentami, ale definitívne vylepšovač pochmúrnych nálad a blbých dní.

• 16.8.2018  00:44

Frajersky natočená nízkorozpočtová záležitosť so slušnými hereckými výkonmi , ktorá veľmi dobre buduje nepríjemnú a tiesnivú atmosféru. No len škoda, že túto atmošku odľahčuje také debilné cvrlikanie. Ale aj tak si to tie štyri poctivé hviezdy zaslúži.

• 15.8.2018  19:24

Zdalo sa mi, že tvorcovia film usekli vždy v momentoch, ked' sa im to hodilo. Alebo inými slovami vtedy, ked' to začalo, alebo mohlo byť, pre diváka zaujímavé. Preto len tri za mňa.

• 14.8.2018  20:18

Koncu neverím , ale i tak dám plný počet. V starom zmrdovi by sa nikdy nepohlo "europske" svedomie! Nikdy!

• 13.8.2018  23:17

Indovia, ked' hrajú smutných a skľučených, sú nazabitie! Ešte dobre, že v tom hral samotný Aamir Khan. S každou scénkou s ním som šiel do kolien! No a ten koniec na letisku... To sa budem tváriť, že som nevidel. Ale to sú Indovia, na nich sa treba vedieť špeciálne nastaviť. Ale že to bol hlavne teda rodinný film, tak sa budem tváriť, že som nevidel ani udeľovanie cien!

• 12.8.2018  23:26
    All I Want (2017)

Výborne napísaná vzťahová indie dráma s komickými situáciami, ktoré by si v niektorých scénach kľudne mohli dovoliť byť i odvážnejšie, či tvrdšie. Nové, absolútne pre mňa neznáme, tváre všetkých hmotnostných kategorií robia z filmu veľmi citlivú civilnú snímku. Za svoju úprimnú výpoved' si film zaslúži kľudne i vyššie ohodnotenie a som presvedčený, že niektorí z Vás mu ho i s radosťou udelia.

• 12.8.2018  19:18
    Calibre (2018)

Triler , ktorý je nakrútený skôr ako dráma. Nenormálne skľučujúce a tiesnivé pocity ma zožierali počas filmu, z ktorých som sa nedokázal ani zaboha vyslobodiť! A to počasie na anglickom vidlákove tomu tiež moc nepomohlo.

• 11.8.2018  20:29

Taká chujovina a dokázala si udržať moju úplnú pozornosť až do samotného konca...

• 10.8.2018  22:51

Tak neviem... Film sa rozbehne pomerne so slušnými hláškami, ktoré chrlí postava Bryana Cranstona (najviac ma rozsekával s mladým Washingtonom) , ale niekde v polovici, ked už partia cestuje spoločne vlakom medzi bedňami, sa to celé nejak zmenilo na nezáživné spomínanie na veselé chvílky z vojny vo Vietname. To už ma nejak nebralo. Dobrý bol ešte Steve Carell, ktorý na začiatku celý čas mlčí a ked otvorí hubu, tak z nej vyletí jedna hláška za druhou pričom to vlastne asi ani hlášky nemali byť : - "Umrela mi žena na rakovinu prsníka. - Prepáč, poznáš ma, ja som to tak nemyslel. - A kam to ideme? - Do Arlingtonu. Zabili mi syna v Bhagdade a chcem, aby ste šli so mnou ho vyzdvihnúť." To som myslel, že podľa miestneho hodnotenia to bude paráda, ale ako hovorím, od vlaku to potom bola pre mňa jedna veľká nuda.

• 10.8.2018  17:43
    Aardvark (2017)

Nenápadná indie dráma o osamelých dušiach, možno i o pustote v srdci, o hľadaní sa a hľadaní vôbec. Výborná konverzačka napumpovaná viac, ako hláškami, skôr grimasami vyplývajúcimi z danej situácie, ktoré sú hlavne adresované všímavému oku diváka. Vo filme ma potešila účasť Sheily Vand, ktorú už som videl v "A Girl Walks Home Alone at Night" . Rovnako poznám i Jenny Slate, ktorá hrá v podobne nenápadných filmoch, aké mám veľmi rád, takže som viacmenej vsadil na istotu. Dokonca záver filmu ma ponechal na vážkach s hodnotením; či ponechať štyri, alebo dať plnú paľbu. Avšak osobne si myslím, že toto nebude pre každého.

• 6.8.2018  15:23

Výborne napísané, super zrežírované, no záver ma osobne dosť nasral! Jedna hviezda kvôli tomu dole...

• 5.8.2018  18:49

Považujem sa za veľmi zanieteného bežca a toto, čo som dnes videl, ma nielenže nažhavilo jak sviňa, ale mi párkrát vohnalo i slzy do očí!

• 4.8.2018  20:46

Tento nenápadný film ma dostal pekelne nepripraveného! To, čo sa spočiatku tvárilo ako veľmi zle napísaná romantika, ktorú som chcel vypnúť asi po osemnástich minútach, sa slušne zmenilo na drámu naozaj s výborne napísaným scenárom o mladej babe (Suki Waterhouse s neodolateľne hravým úsmevom a k zožratiu), ktorá spôsobí taký menší rozruch v jednom skoro vidlákove. K môjmu údivu vo filme hrala i slušná banda známych hercov a kedže som si to pred pozretím absolútne nezisťoval, padala mi každú chvíľku sánka od prekvapenia. Najviac asi na konci, ked som zistil, že tam celý čas hrá (síce nie furt na očiach) Luke Wilson, ktorého som absolútne nespoznal na začiatku filmu. Iné šupy... Pre mňa nenápadný objav, ktorý bohužial, asi hocikomu nesadne.

• 4.8.2018  17:40

No moc romantiky by som neočakával. Ide o slušne gradujúcu sa drámu jedného vzťahu, kde sa rieši dosť nepríjemný problém. Občas ma film prichytil pri nepohodlných paranoidných myšlienkových pochodov, ale to mám ja tak hodené. Jednoducho príliš premýšľam. Je to vpodstate taká vzťahová indie záležitosť z New Yorku, aké mám osobne veľmi rád, avšak tentoraz mi ten NY akosi nesadol. Kvôli atmosfére filmu.

• 3.8.2018  22:05

Dráma o ženskej, ktorá sa snaží späť získať opatrovníctvo o svojho syna. Absolútne nečakajte žiaden humor, práve naopak, miestami až nepohodlné situácie, u ktorých som sa cítil ja osobne veľmi nepríjemne. Výborný záver, ktorý ma celkom prekvapil.

• 1.8.2018  22:15
    Journeyman (2017)

Paddy Considine poňal boxerskú drámu úplne z iného uhla , čo som ešte zatiaľ nikde nevidel a preto sa mi tento film veľmi páčil. Navyše v ňom excelujú parádne herecké výkony a Considine sa tiež neštíti použit trochu toho ždímania citov vo finále Avšak to tam nie je absolútne naškodu, ba práve naopak, pridáva mu (filmu) na bonuse.

• 1.8.2018  20:28
    Terminal (2018)

Spočiatku sa mi ten štýl podobný Sin City veľmi pozdával, ale s príchodom Simon Pegga na scénu prišla i brutálne ťažká ukecanosť, z ktorej ma išlo doslova jebnúť! A nielen od nudy.

• 1.8.2018  12:37
    Ornitolog (2016)

S nemým úžasom som čumel, akou cestou a akými zvratmi sa film uberá. Normálne mi padala sánka v jednom kuse. Aj som chcel dať plný počet, ale občas ma film nudil. Dobré sú komenty niektorých užívateľov, ktoré som si na konci filmu prečítal a dosť mi osvetlili jeho podstatu.Moje hodnotenie je však nezávislé na týchto komentoch.

• 31.7.2018  16:43
    Apostasy (2017)

Len pre silné nervy!

• 30.7.2018  18:49
    The Terror (TV seriál) (2018)

Hoci som sa musel zo začiatku nútiť do seriálu, nakoniec mu udeľujem poctivé štyri hviezdičky. Páčilo sa mi, ako boli neuveriteľne dobre napísané jednotlivé postavy, vystavaný príbeh celkovo a stupňujúca sa tiesnivá, skľučujúca a depresívna atmosféra zahajená rúškou znepokojujúceho tajomna, ktoré navyše umocňovala skvelá muzika.

• 29.7.2018  12:22

Podľa mňa skvelá kamera robí film pozerateľným, inak si myslím, že to bola slušne prestrelená chujovina! Až sa mi nechce veriť, že to je podľa skutočných udalostí... V thajskej base žeby mali také možnosti?!

• 24.7.2018  01:05

Sociálna dráma natočená takou polodokumentárnou formou o týpkovi, ktorý sa vráti z basy a musí konfrontovať svoje životné hodnoty s matkou, u ktorej býva a ktorá to celkom nemá v hlave poukladané poriadne. Zároveň sa snaží byť dobrým príkladom svojmu mladšiemu nevlastnému bráchovi, hoci sám musí čeliť dôsledkom minulosti, z ktorej pochádza a ktorá ho vytvorila tým, kým v súčasnosti je. Mne sa to páčilo veľmi.

• 22.7.2018  19:23

Pomerne slušná dráma z prostredia prostitúcie, kde jeden týpek sa dostane do problému s políciou a aby si zachránil kožu, bude musieť spolupracovať a hrať na dve strany. Dej sa presúva z Francúzska do zapadákova ošarpaných a neutešených bulharských cigošských osád, kde sa ilegálne kšeftuje s mladými babami. Dobre sa na to pozerá, avšak mne osobne k tomu, aby to mohlo byť za viac, ako len za tri hviezdy, chýbal lepší záver.

• 19.7.2018  01:37

Lubi sa mi, ako je vystavaný príbeh, ale ťahá sa to neskutočne dlho. Prakticky zápasím s každou sériou a pochybnosťami, či som urobil dobre, keď som sa do tohto seriálu vôbec pustil. Miešajú sa vo mne pocity nenávisti voči určitým postavám a ich chovaniu spolu s pocitmi sympatizovania, kt je bohužial v porovnaní s tými prvými podstatne menej. A keď už si myslím, že to budem mať konečne z krku, vytasia sa tvorcovia s 3.sériou! Avšak nemôžem si pomôcť, tak nevkusný a idiotsky soundtrack tu už dlho nebol. Čo za chuja ho vyberal... !? P.S Druhá séria podstatne lepšia od prvej, avšak niektorými nekonečne dlhými zábermi dokážu tvorcovia znechutiť i dokonca detskú nevinnosť!

• 15.7.2018  20:53
    Ghostland (2018)

Takéto filmy točí Rob Zombie a tie sa mi neľúbia. Muzika z gramacov z obdobia druhej svetovej vojny, pochuj bábik všade a iných serepetičiek... Jediné, čo sa mi páčilo a za čo udeľujem dve hviezdy je ten zmätok v hlave, ktorý film vyvolal svojou formou vyprávania- že neviem, čo vlastne bola realita. Inak mi dosť liezlo na nervy to neustále vrieskanie. Dnes mi to nejak nevyšlo.

• 14.7.2018  23:29
    Gemini (2017)

No... nejak slabo vypointovaný film. Chýbalo tomu poriadne prekvapenie, taký nejaký twist, ktorý by mi zvesil sánku. Na filme je najlepší iba soundtrack bohužial a scénka s Gregom (tá u neho doma), kde padala hláška jedna za druhou. Som si na chvíľu aj myslel, že film nabral druhý dych a skočil na iný žánrový level, ale nič také sa nedialo. Kôli našlapanému soundtracku a fajn prostrediu sa nepozeralo na to síce zle , ale to je asi tak všetko. Normálny priemer u mňa, ktorý už ráno bude dávno vyšumený z hlavy von.

• 12.7.2018  21:20
    Euforie (2017)

Celkom som prekvapený, že v záhlaví k filmu nie je spomenutý Mark Stanley , ktorého som nedávno videl v hlavnej úlohe v psychologickej pochmúrnej dráme Dark River .V tejto snímke hrá tiež jednu z podstatných rolí a je smutné, že chlapík, ktorému v tomto filme nefunguje ''péro'' nemá tu, na tejto strane, nahodené ani svoje meno! No mňa by to asi určite sralo... Osobne mi film nesadol. Na Evu Green s jej lesbickým účesom som sa nedokázal pozerať a charakter, ktorý hrala, zase vystáť! Obe segry riešili vzťah s matkou, ktorá vo filme ani nevystupuje (čo mne osobne dosť vadí) a teda nevieme, či máme byť nasraní na ňu, alebo na ktorúkoľvek zo sestier. Možno vám sa to bude ľúbiť, takže na základe môjho komentu by som film neodsudzoval.

• 12.7.2018  08:06

Ja len dúfam, že aunt Lydia bude brutálne trpieť!

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88