sochoking

-baran-

Skype: sochoking

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89
    • 10.12.2018  00:00

Slušná dráma, ktorú podľa mňa zhadzuje jej záver odohrávajúci sa pred obchodom. Ten je akoby z úplne žánrovo iného (rodinného) filmu. Avšak napätie snímky si dokázalo udržať moju pozornosť a preto ponechám štyri hviezdičky.

• 9.12.2018  01:15

Len pred pár dňami som dopozeral druhú sériu Ozark a každú chvíľu, ked' sa Julia Garner objavila na scéne, som čakal nejaké energetické fuckovanie až som sa normálne bál. Krásne natočené, ale bohovsky nudné. Moc tieto snové filmy osobne nemusím.

• 8.12.2018  09:50

Vynikajúca epizoda, ba dokonca briliantná, si dovolím skromne povedať! Začína to niekam konečne smerovať. Balzerová má isto tušáka, že urobila blbosť, Cvach kuje zákerné a podrazácke pikle a Kopecký to na záver efektne natrel Abrhámovi, ktorý zabudol, že kedysi teľaťom bol!

• 6.12.2018  09:08

Kathleen Zellner je absolútna legenda! Bohovsky sa mi lúbilo, ako bez emocii a so stoickým kľudom mala nad všetkým prehľad a všetko pod kontrolou.

• 6.12.2018  08:57

Netrpezlivo čakám, kedy Štrosmajer konečne nakope tú svoju drbnutú dcéru do riti!

• 2.12.2018  17:36
    Láska (2012)

Marcin Dorociński v roli chlapíka, ktorému zo žiarlivosti prepne v palici. S ubiehajúcimi minútami filmu sa mi jeho charakter čoraz viac a viac zhnusoval. Výborná psychologícká záležitosť jedného manželského vzťahu narušeného hlavne výtvorom falošných domnienok. P.S.: Scéna s minerálnou vodou na námestí ma od smiechu rozsekala na kúsky!

• 2.12.2018  00:01

Taký poľský Se7en. Možno by to chcelo viac rozviesť a pridať na psychologii. Začiatok nahovado! Hned' úvodný nástup šupa; temne hororová a znepokojujúca muzika, blesková zoznamovačka s hlavnými postavami (okamžité sympatie s policajtkou Helenou v podaní Malgorzaty Kozuchowskej) a úvodná brutálna vražda , ktorá vyšla z mozgu psychopata, avšak dokonale premakaného psychopata, ma totálne a mocne chytili za jaja a pustili až pri záverečných titulkoch! Rád by som dal aj päť hviezdičiek, ale zdalo sa mi to príliš krátke na to, aby sa odohrala nejaká väčšia psychologická hra so šokujúcim odhalením. A práve toto mi tam chýbalo. Vega si zachováva svoj osobitý štýl a i teraz častuje diváka dávkou čierneho a drsného humoru, ktorý tentokrát fungoval perfektne. Za mňa 85%!

• 1.12.2018  01:09

Malo to i silné momenty, čo ma veru prekvapilo.

• 30.11.2018  17:48
    DriverX (2017)

Sympatický rocker v strednom veku Patrick Fabian je otcom dvoch roztomilých bobuliek a kôli nim i otcom v domácnosti. Avšak jeho MILF žena Tanya Clarke to už z jedného platu nestíha utiahnuť a tak je chlapík nútený po nociach jazdiť ako vodič spoločnosti DriverX (niečo na štýl Uber). Avšak nočné šichty + divoký život nočného LA s jeho účastníkmi má neblahý dopad na jeho manželstvo. Výborná dráma na jeden dych.

• 29.11.2018  21:46

Tak teraz mi spadla sánka, ked som zistil, že Brian Klugman je ten istý Brian Klugman, ktorý napísal a zrežíroval epickú filmovú pecku The Words z roku 2012! Baby, Baby, Baby je narozdiel od vyššie spomenutého klasickou vzťahovou indie jednohubkou, ktorá je vtipná, má namakaný konverzačný humor, výborné buddy scénky a ktorá sa zvykne odohrávať normálne v NY. Avšak tentoraz sa odohráva v teple Kalifornie, v Los Angeles. Okrem toho, že je vlastne nenápadná, vystúpi tu kopec známych tvári v malých cameo roliach a tým je takou zvláštnosťou medzi týmto druhom filmov. Hlavne je to jednoduchá a pohodová vec s kvalitnými hláškami ideálna na vypnutie mozgových závitov .

• 29.11.2018  18:00

Celkom slušná depka. Ben Mendelsohn hrá opäť idiota. Absolútne som k jeho postave nič necítil. Ba naopak , svojim chovaním mi liezol dosť na nervy. Film je zručne zrežírovaný, obstojne zahraný, ale presne u takéhoto typu filmov ja osobne očakávam poriadnu dávku sarkazmu, ktorý mi tu chýbal. Keby toto točili severania, tak je jasné, že by z toho vyšla samovražedná depka, aké mám osobne rád, zatiaľ čo Amíci sa snažili o odľahčenie nálady humorom, ktorý bol nevýživný, alebo úplne zbytočný.

• 27.11.2018  21:00

Mackenzie Davis po kalbe sa potrebuje dostať narýchlo na opačný koniec LA k bývalému frajerovi, aby mu prekazila zásnuby. Hoci výborne napísaná a zrežírovaná indie záležitosť, chýbalo mi viac sarkastických hlášok a humoru všeobecne, aby som osobne pridal na hodnotení. Keby zvyšok filmu bol rovnaký, ako úvodná scénka s pilotom helikoptéry, tak ten film je i za päť hviezdičiek!

• 27.11.2018  12:47

Jasmuheen je ok. Ten jogín z Alp tiež a aj ten chlapík na začiatku tohto dokumentu. I kopec iných, ale tej vyžratej Ruske sa mi veriť dvakrát nechce. No a to, že ľudia hladujú je podľa mňa preto, lebo nevedia ako usmerniť svoju pozornosť. Dal by som i päť hviezdičiek, ale chýbali mi tam rôzne demonštrácie energie u tých čínskych taoistickch majstroch, čo by nebolo na škodu a záver už bol trochu príliš vedecký a nezaujímavý pre mňa osobne.

• 26.11.2018  19:37
    The Disappearance (TV seriál) (2017)

Dobre napísaný seriál pre TV , ktorý sa niektorými scénkami úplne rovnako zatváril, ako nízkorozpočtové indie filmy, ktoré ja tak veľmi obľubujem. Niektoré vyhrotené situácie boli až komické, akoby z iného sveta a to sa mi na tom páčilo! Fuckovanie v nemocnici a podobne, akoby sa ani nechumelilo. Hlavne Coyotove výstupy boli šupy! Malo to svoju tvár, svojský štýl. Jedného dňa zmizne malý zmrdík v deň svojich desiatich narodenín no a popritom, ako ho hľadajú , tak sa postupne začínajú na povrch vyplavovať podivnosti z kruhu jeho rodiny. Páčila sa mi dramatická zložka (vzťahy), ako i celé mysteriozno, do ktorého bola táto vydarená miniséria vkusne a efektne zabalená.

• 18.11.2018  20:35

Noc plná neuveriteľných situácií. Miestami až tak absurdných, že som si pomyslel, že musí ísť o prehmaty v scenári. Akokoľvek bol film napínavý, konanie niektorých zúčastnených postáv bolo až moc neuveriteľné a vymykajúce sa akejkoľvek logike. Preto iba tri hviezdičky za mňa.

• 17.11.2018  00:52
    Puzzle (2018)

Presne ten typ filmu, ktorý ked' už končil, tak som si želal, aby ešte pokračoval. No a keby ešte pokračoval, určite by to vydalo na päť hviezd!

• 14.11.2018  01:47
    Seat 25 (2017)

Film stojí a padá podľa mňa na hlavnej hrdinke. Jednak nevie sama, čo chce , či vôbec chce a ak náhodou chce, tak nevie ako to chce. Takto Faye na mňa buhužial pôsobila a tým ma zároveň i vytáčala. Ono je to natočené takým zaujímavým vyprávačským spôsobom, ale postavy akoby neboli dotiahnuté do konca a ani samotný príbeh vlastne tiež. Keby to tvorcovia aspoň vyvážili poriadnou dávkou sarkastického humoru, ktorý sa sám pýta tam byť, ale ani hovno! Veľká škoda... podľa mňa premrhaný potenciál.

• 11.11.2018  19:55

Ked' už sa ho rozhodli nechať skapať, tak ten roxor mohli viesť efektne cez stred ksichtu, alebo aspoň stred trupu. Takto to vypadalo len na zapichnutú triesku v boku!

• 8.11.2018  20:32

Dnes ráno, po ceste do roboty, som dostal na daždi zmáčanom listí škaredý šmyk a vytrtkal sa z bajku. Každý rok sa mi podarí aspoň raz sa rozsekať. Ako malý chlapec! Dnes to odnieslo koleno. Zrovna týždeň pred závodami! Táto výborná oddychovka s príjemnou romantikou a distinguovane sarkastickým anglickým humorom mi perfektne vrátila psychiku späť do normálu. Ethan Hawke sa začína pomaly meniť na Nicka Nolteho kríženého s Harrisonom Fordom a Chris O'Dowd ako fanúšik jednoho neuveriteľne sračky hrajúceho muzikanta nemal chybu! Trošku viacej humoru a dám plný počet.

• 2.11.2018  01:42
    Rambo II (1985)

Mno, Rambo dvojka sa mi lúbila viac, ako jednotka, ale furt to je na jedno kopyto. A tak isto, ako v prvej časti, tak ani tu som sa nedočkal, kedy sa plukovník Trautman, stvoriteľ Ramba - mašiny na zabíjanie, konečne vytasí s nejakými ťahmi, no a opäť nič. Ved' ten chlap je tam úplne nahovno! Uvidíme, ako sa veci vyvinú v trojke, ale kedy sa do nej pustím, to vie len pánboh...

• 1.11.2018  01:55

Po kurevsky trápnej, amatérčinou zaváňajúcej a ťažko rozdýchateľnej ôsmej sérii, prekvapivo výborný dramatický rozjazd deviatky, ktorú som osobne už absolútne nečakal! A hlavne som dúfal, že ani nebude.

• 26.10.2018  07:40
    Thunder Road (2018)

Film o chlapíkovi, ktorému jedného dňa masakrálne prepne v palici. Kvalitné hlášky, ktoré sa len tak "nevidia"!

• 21.10.2018  21:57
    Entanglement (2017)

Výborne napísané postavy. Takmer všetky. Foter nemal chybu!

• 21.10.2018  17:19
    Kler (2018)

Joanna Kulig vypadá ako dedinská vidla v tomto filme. Normálne som ju nespoznal.

• 18.10.2018  16:04
    Mukti Bhawan (2016)

Pri umieraní svojho otca si chlapík postupne uvedomuje, že bol nahovno synom a nahovno fotrom.

• 11.10.2018  00:35
    Alright Now (2018)

Až na konci filmu mi došlo, že to je romantika, ale taká iná romantika. Ono to hocikomu nesekne, ale záver filmu sa podaril úplne napohodu a preto sa prikloním k trošku vyššiemu hodnoteniu. Vadilo mi pár drobností, ako napríklad pubertálne momenty hlavných postáv, ale to sa dalo prekúsnuť. Skôr ma vytáčalo, že neukázali ani raz "kozy" ked', už sa náramne vytasovali s nejako sexualitou. Potešila ma postava Larryho v podaní Noel Clarka. Taký stroskotaný 'frajírek'. Inak sa jedná o klasickú nízkorozpočtovú nezávislú záležitosť, ktorá vypadá, akoby v nej všetci improvizovali.

• 8.10.2018  17:11
    Arizona (2018)

Také letné Fargo.

• 6.10.2018  19:11

Veľká škoda, že chlapi nerozoberali nejaké nevyriešené záležitosti z minulosti (ocenil by som osobne trochu dramatických prvkov), kedže to, o čom sa bavili, bolo absolútne nezaujímavé. Navyše som cítil taký chladný odstup Brysona od Katza, akoby ani neboli priateľmi. To mi kus vadilo. Tiež som si myslel, že ma čaká jazda sarkastického humoru a taktických podjebov, ale to sa moc nekonalo. Avšak ako taká lajtková oddychovka na vypnutie mozgu to nebolo zlé.

• 5.10.2018  20:57

S islandskými ksichtami by sa mi to páčilo zrejme o jednu hviezdičku naviac, ale i Dinklage to spolu s Fanning zmákli výborne! Muzika z The Handmaid's Tale tiež potešila parádne.

• 4.10.2018  09:13
    Mater (2017)

Lena bola presne ten typ ženy, ktorá by si zaslúžila jednu do držky už len za ten svoj vzhľad! A vôbec by ma to netankovalo. Ešte by som si na ňu kľudne vzal aj posilu! No a ešte po ceste k dverám by som jednu prijebal Dariovej mamke!

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89