sochoking

Skype: sochoking

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89
    • 18.10.2018  16:04
    Mukti Bhawan (2016)

Pri umieraní svojho otca si chlapík postupne uvedomuje, že bol nahovno synom a nahovno fotrom.

• 11.10.2018  00:35
    Alright Now (2018)

Až na konci filmu mi došlo, že to je romantika, ale taká iná romantika. Ono to hocikomu nesekne, ale záver filmu sa podaril úplne napohodu a preto sa prikloním k trošku vyššiemu hodnoteniu. Vadilo mi pár drobností, ako napríklad pubertálne momenty hlavných postáv, ale to sa dalo prekúsnuť. Skôr ma vytáčalo, že neukázali ani raz "kozy" ked', už sa náramne vytasovali s nejako sexualitou. Potešila ma postava Larryho v podaní Noel Clarka. Taký stroskotaný 'frajírek'. Inak sa jedná o klasickú nízkorozpočtovú nezávislú záležitosť, ktorá vypadá, akoby v nej všetci improvizovali.

• 8.10.2018  17:11
    Arizona (2018)

Také letné Fargo.

• 6.10.2018  19:11

Veľká škoda, že chlapi nerozoberali nejaké nevyriešené záležitosti z minulosti (ocenil by som osobne trochu dramatických prvkov), kedže to, o čom sa bavili, bolo absolútne nezaujímavé. Navyše som cítil taký chladný odstup Brysona od Katza, akoby ani neboli priateľmi. To mi kus vadilo. Tiež som si myslel, že ma čaká jazda sarkastického humoru a taktických podjebov, ale to sa moc nekonalo. Avšak ako taká lajtková oddychovka na vypnutie mozgu to nebolo zlé.

• 5.10.2018  20:57

S islandskými ksichtami by sa mi to páčilo zrejme o jednu hviezdičku naviac, ale i Dinklage to spolu s Fanning zmákli výborne! Muzika z The Handmaid's Tale tiež potešila parádne.

• 4.10.2018  09:13
    Mater (2017)

Lena bola presne ten typ ženy, ktorá by si zaslúžila jednu do držky už len za ten svoj vzhľad! A vôbec by ma to netankovalo. Ešte by som si na ňu kľudne vzal aj posilu! No a ešte po ceste k dverám by som jednu prijebal Dariovej mamke!

• 2.10.2018  02:49
    Eighth Grade (2018)

Podľa hodnotenia a komentov súdim, že sa tu zbehli samí odborníci na ôsmačky!

• 1.10.2018  16:59

Krimi dráma bez jedinej kladnej postavy o dvoch bratoch, z ktorých jeden ( Moritz Bleibtreu) vždy namočí toho druhého do poriadnej sračky. No a potom je tu ešte policajtka v zúfalej situácii, ktoré sa rozhodne konať na vlastnú päsť a tiež sa jej podarí dostať do poriadnej sračky. Je to vpohode, dá sa na to dobre pozerať a dokáže si to udržať divákovu pozornosť počas celej stopáži, avšak osobne by som tomu dal viac hviezdičiek, keby sa to trochu natiahlo na úkor dramatických prvkov, keby viacej rozobrali jednotlivé postavy s ich vlastnými príbehmi. Takto sa mi to videlo zjednodušené a nahustené do 100 minútovej stopáži. Alebo skôr to vypadalo, ako záver nejakej trilógie. 65%

• 28.9.2018  22:03
    Tully (2018)

Tak s takýmto záverom som veru nejako nepočítal!

• 26.9.2018  22:49

Nick Nolte huláka v tomto filme ako chuj!

• 19.9.2018  16:35

Film plný trápnych klišé scénok a stupídneho humoru, kt ja nemusím. V 55. minúte ma to dalo na lopatky!

• 19.9.2018  02:04
    Nostalgie (2018)

Názov filmu dokonale vyzdvihuje jeho náladu. Mne to prišlo ako taká filozofická rozprava nad materiálnymi vecami, lipnutí na nich a citovej väzbe k nim. Páčila sa mi scéna ku koncu filmu, ked' sa Jon Hamm prechádza po prázdnom bazéne, kde na jeho dne je len kopa suchého lístia opadaného zo stromov. Perfektne to bolo dofarbené takou smutnou muzičkou. Vtedy bolo silno cítiť posolstvo filmu, ktoré mi bolo však nejako ukradnuté, kedže sa týkalo úplne cudzích ľudí, ku ktorým som nepociťoval nič. Po filmárskej stránke výborné, po dejovej...No, treba na to mať náladu, byť nastavený v správnej duševnej pohode. Tento film hocikto nedá na jeden záťah.

• 16.9.2018  21:32

Film je nakrútený podľa skutočných udalostí. Je smutnou drámou , ktorej chýba podľa mňa silnejší moment. Nech by to bol kľudne i citový tlak na diváka, ale ani toto nedokázali tvorcovia využiť a predložiť divákovi. Jediný silný moment je snád až v samotnom finále filmu -vo váznici, s celou rodinou hlavného hrdinu, s ktorým som prestal sympatizovať po tom, ako som si uvedomil, že hrá zbytočne tvrdohlavého "frajírka" . Hoci kto vie, ako by som ja reagoval, keby som bol v jeho koži...

• 13.9.2018  08:46

Konečne som zistil, ako má asi vyzerať diel za plný počet hviezdičiek, kedže pri prvých dvoch sa to ešte bohvieako nedalo odhadnúť. Teraz viem aj to, že oba predchádzajúce by si s kľudom tiež tých päť zaslúžili, ale kedže boli "na rozjazd" , hodnotenie ponechávam pôvodné - 4 * .

• 12.9.2018  07:48
    Cathy Come Home (TV film) (1966)

Po takomto filme je človek rád, že sa dotrepe domov z rachoty, pustí si kúrenie, dá teplá sprchu, niečo dobré zje a je vdačný za to všetko, čo má. Normálne je to film na mašľu- čistá depka. Ak máte náhodou opicu po ťažkom vákende, toto si radšej nepúšťajte.

• 12.9.2018  03:13
    Beauty Mark (2017)

Film o mladej babe z neúplnej rodiny a chabého sociálneho zázemia, ktorá sa jedného dňa nečakane ocitne v nezávideniahodnej situácii. (To len naozaj v skratke, kedže nie je mojim zámerom absolútne naznačovať dej. či dokonca spoilovať.) V podstate poctivá depka, ktorá však ku koncu filmu stráca podľa mňa na sile. Buď bola hlavná hrdinka totálne poleno, alebo to tvorcovia tak zamýšľali, ale potom by to bola pekná hovadina! Auden Thortnton s tvárou mladej Jodie Foster a pohybmi čerstvo podťatého smreku značne oslabila záver filmu. Ùsudok si radšej ale urobte sami. No i napriek tomu si to 3 hviezdy vpohode zaslúži.

• 9.9.2018  22:51

Hana Maciuchová, otravná máti zo Samotárov, bola celkom slušná kobra za mlada!

• 7.9.2018  22:20

Moc si tento seriál nepamätám, kedže som bol ešte len sopliak, ale zaujal ma v záhlaví filmu nápis Drama / Psychologický a tak som sa rozhodol, že tomu dám šancu. No a úprimne, klesla mi sánka hned' pri úvodnej epizode! Ved' to je takmer škandinávska záležitosť, aké ja osobne milujem. No a tá muzika... tá je čistá severská depka !

• 1.9.2018  18:24
    Naostro (1979)

Hardcore mi neprišiel ani ponurý, ani temný, ani dychberúci, ba ani hardkor. Hlavný hrdina ma ustavične sral svojim neurotickým chovaním, takže som mu ani nedržal palce, ale ani ho nenávidel. Skôr som ho mal vpaži. Dosť som sa divil nad na hlavu postavenými situáciami, ako napríklad, že chlapíci točia porno na motelovej izbe s odostretými závesmi, kde každý okoloidúci sa veselo a zadara môže pozerať na trtkačky a tak podobne. A takýchto mne nepochopiteľných situácií tam bolo veruže dosť. Nuž, filmy v sedemdesiatych rokoch sa točili inak... Chcelo by to remake a to by bolo hviezd viac, pretože napísané to nebolo vôbec zle.

• 27.8.2018  22:34

Tie jej kozy... Nemohol som z nich celý film oči spustiť!

• 26.8.2018  22:30
    Jehelníček (2017)

Angláni vedia perfektne zmáknuť akúkoľvek sociálnu drámu, ale tému šikany by mali radšej ponechať Rusom a severanom. Toto ma nechytilo a nebyť nečakaného zvratu vo finále, bolo by to iba za dve hviezdičky.

• 23.8.2018  21:17
    Ciambra (2017)

Výborné pokračovanie Mediterranea , čo som zistil až s postupným pribúdaním známych ksichtov, ale až niekde v polovici filmu! :-D Záverečná scéna, ked' sa Pio rozhoduje, na ktorú stranu má ísť, je podľa mňa vrcholom snímky.

• 19.8.2018  21:50
    Daphne (2017)

Film je podľa mňa výborne napísaný, zahraný a nakrútený, avšak kvôli arogancii a chladu, ktorý z hlavnej hrdninky vyžaroval, sa cez tri hviezdičky jednoducho nedostanem. Dokonca možno vyvstane na mieste i otázka, že prečo niekto mal zámer točiť film o mladej babe, ktorá ked' si vyžere, tak sa chová ako afektovaná p!£4 ! Bohužiaľ, takých, akou bola Daphne, možno stretnúť po jedenástej večer, každú sobotu v meste, v Anglicku na tisíce.

• 17.8.2018  22:31

Všetkých svatých a nočná Waršava pulzuje životom, nespútaným smiechom a príbehmi štyroch žien, ktoré sa v jednom momente na okamih pretnú. Výborne napísaná záležitosť, ktorá ma ani na chvíľu nenudila! Každý z príbehov skrýva dosť zaujímavé odhalenie. Ešte by som rád podotkol, že v záhlaví filmu názov romantický je dosť zavádzajúci. Osobne si myslím, že je to skôr čistá vzťahová dráma. Ale ved' to je asi jedno...

• 16.8.2018  23:11

Príjemné charaktery postáv, sympatickí herci, kvalitné poľské hlášky, pohodový soundtrack... Pre mňa osobne výborná samr fílink pohodofka, hoci s dramatickými momentami, ale definitívne vylepšovač pochmúrnych nálad a blbých dní.

• 16.8.2018  00:44

Frajersky natočená nízkorozpočtová záležitosť so slušnými hereckými výkonmi , ktorá veľmi dobre buduje nepríjemnú a tiesnivú atmosféru. No len škoda, že túto atmošku odľahčuje také debilné cvrlikanie. Ale aj tak si to tie štyri poctivé hviezdy zaslúži.

• 15.8.2018  19:24

Zdalo sa mi, že tvorcovia film usekli vždy v momentoch, ked' sa im to hodilo. Alebo inými slovami vtedy, ked' to začalo, alebo mohlo byť, pre diváka zaujímavé. Preto len tri za mňa.

• 14.8.2018  20:18

Koncu neverím , ale i tak dám plný počet. V starom zmrdovi by sa nikdy nepohlo "europske" svedomie! Nikdy!

• 13.8.2018  23:17

Indovia, ked' hrajú smutných a skľučených, sú nazabitie! Ešte dobre, že v tom hral samotný Aamir Khan. S každou scénkou s ním som šiel do kolien! No a ten koniec na letisku... To sa budem tváriť, že som nevidel. Ale to sú Indovia, na nich sa treba vedieť špeciálne nastaviť. Ale že to bol hlavne teda rodinný film, tak sa budem tváriť, že som nevidel ani udeľovanie cien!

• 12.8.2018  23:26
    All I Want (2017)

Výborne napísaná vzťahová indie dráma s komickými situáciami, ktoré by si v niektorých scénach kľudne mohli dovoliť byť i odvážnejšie, či tvrdšie. Nové, absolútne pre mňa neznáme, tváre všetkých hmotnostných kategorií robia z filmu veľmi citlivú civilnú snímku. Za svoju úprimnú výpoved' si film zaslúži kľudne i vyššie ohodnotenie a som presvedčený, že niektorí z Vás mu ho i s radosťou udelia.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89