sochoking

-baran-

Skype: sochoking

<< předchozí 1 2 3 4 25 48 72 95
    • 22.5.2020  19:36
    Znaky - Série 2 (série) (2020)

Páči sa mi nielen to, kam sa Znaki dejovo uberajú, ale aj to, aký spád dostávajú tu, na čsfd. Druhá séria boli najprv tri epizody, z ktorých sa vzápätí stali cez noc epizody štyri, aby som dnes s úžasom zistil, že ich už je osem! Avšak musím povedať, že ma to teší a nech ich je na budúci týždeň kľudne aj dvadsať, pretože tento seriál s každou novou časťou naberá na neuveriteľných zvratoch a obrátkach. Za mňa zatiaľ totálna šupa! Krimi, thriller, mystery, drama, krásne všetko intenzívne dokopy presne tak, ako to milujem!

• 13.5.2020  15:10
    Znaky - Epizoda 6 (S02E06) (epizoda) (2020)

Luxusné zvraty v deji. Silno pochybujem, že pozerám poslednú seriu. To budú ešte pekné šupy...

• 12.5.2020  12:54

Brutálna adrenalínová jazda so zlovestnou atmosférou v ovzduší. Film so mnou zalomcoval statočne.

• 11.5.2020  00:00
    Somers Town (2008)

Absolútna šupa, klenot, záplata na ubolenú dušu! Thomas Turgoose zosobňuje presne to, čo ja na Anglánoch osobne najviac milujem: stopercentné zaujatie sa totálnymi chujovinami a na druhej strane úplné matie v guloch dôležitých existenčných záležitostí! Ten chalanisko oblečený v župane bol stelesnením zenového Majstra! Už dlho som nevidel takýto super mini mega film. Veľké dík posielam preto kolegovi hygienikovi , ktorý ma dnes nasmeroval tým správnym smerom!

• 10.5.2020  21:22

Dosť nelogických až absurdných situácií mi nedovolí ísť s hodnotením nahor. Zo všetkých napríklad tá jedna v kostole. A vo filme ich teda pár na hlavu postavených je.

• 9.5.2020  19:05
    Ke hvězdám (2019)

Film síce pre baby, ale dokázal ma chytiť mocne za gule!

• 6.5.2020  14:06

Veľmi temný a ponurý film s "haluškami" a so zmrdmi, ktorým prajete pomalú a bolestivú smrť.

• 2.5.2020  20:38
    Bídníci (2019)

Tep v kľude 220 bpm!!! Nôž sa mi vo vrecku v jednom kuse otváral! Na šľaktrafenie...

• 1.5.2020  14:44
    Návštěvníci (TV seriál) (1983)

Adam Bernau sa pre mňa stáva najobľúbenejším detským hrdinom v dejinách kinematografie!

• 29.4.2020  19:38

Výborný vizuál, super kamera, slušné gore scény... Vadilo mi však, že dramatická linka bola úplne nezáživná a o ničom. Navyše jeden z hlavných hrdinov (Lysol) bol nielen že ukrutný čurák, ale i svojim zjavom nesympatický chuj a vždy, ked sa objavil na scéne (čo bolo takmer furt), mal som chuť vraždiť. Tiež prítomé tehotné baby (v hociakom filme) sú predzvesť otravného filmového zážitku. Napriek tomuto si to tie tri hviezdičky úplne vpohode zaslúži. P.S. Ak by takto vypadali epizody TWD, ten seriál by bol úplne iný level!

• 27.4.2020  09:19

Homeland je podľa mňa výborná záležitosť, ale myslím si, že osem sezon už bohato stačí. Začína to už byť, totiž, pomaly všetko na jedno kopyto.

• 25.4.2020  15:19
    Dublin Murders (TV seriál) (2019)

Toľko kvalitných podpásoviek, ako v záverečnej epizode, som ešte snád pokope ani nevidel.

• 24.4.2020  21:12

Neuveriteľne amatérska epizoda v porovnaní s predchádzajúcími! Až sa normálne bojím pokračovať.

• 22.4.2020  22:43

Pomerne ťažké psycho, kotré asi hocikomu nesadne.

• 22.4.2020  16:22
    Znaky - Epizoda 3 (S02E03) (epizoda) (2020)

Síce trochu slabšia časť, ale rozhodne nie posledná. Dúfam, že sa nikde nestala žiadna chyba... UPDATE: Tak som si dnes (28.4.) všimol, že nám na databáze prihodili ešte dve šasti. Chvalabohu! Mne sa to hned akosi nezdalo...

• 20.4.2020  11:21
    Znaky - Epizoda 2 (S02E02) (epizoda) (2020)

Blawatska mi začína pekne piť krv! Chvalabohu, že už len jedna epizoda a zmizne mi z očí.

• 17.4.2020  21:15
    Znaky - Epizoda 4 (S01E04) (epizoda) (2018)

Do Sovích Dolov prichádza nový kňaz a teda nová postava. Ale zároveň dochádza k brutálnemu zvratu/ posunu v deji (aspoň teda pre mňa) a udalostiach. Dedinská balada dostáva iný rozmer a poriadne gule!

• 17.4.2020  15:40
    Znaky - Epizoda 3 (S01E03) (epizoda) (2018)

Trošičku slabšia epizodka na môj vkus, ale stále skvelo budujúca atmosféru. Ide o klasickú šablonu, ked na malom meste si dvaja o sebe myslia, že majú moc (skrz prachy a postavenie) a že môžu manipulovať s kýmkoľvek a s čímkoľvek. Ja tieto krimi z vidlákova milujem. Trošku mi to pripomína atmoškou práve Pustinu, ale na ňu sa to zatiaľ nechytá, hoci ťah to má tiež dobrý.

• 17.4.2020  09:27
    Znaky - Epizoda 2 (S01E02) (epizoda) (2018)

Postavy začínajú pomaličky odhaľovať svojich démonov a tak isto i mestečko Sovie Doly. Temná atmosféra podfarbená temnými tonmi je občasne narušená nevkusným moderným hudobným podmazom, ale nad tým vpohode privriem obe oči, hoci v prvej epizode to bolo neuveriteľne rušivé a nepasovaalo mi to tam.

• 17.4.2020  08:53
    Znaky - Epizoda 1 (S01E01) (epizoda) (2018)

Chlapíka prevelia z polície z Krakowa do nejakej rite sveta, ktorá sa nazýva Sovie Doly a kde každý pozná každého a o každom všetko vie, aby tu robil hlavného šéfa. Z Krakowa nemá bohvieakú reputáciu. Klasicky sa v prvej časti začíname zoznamovať s miestnymi postavami a atmosférou vidlákova. Pred desiatimi rokmi sa tam stala vražda a po toľkých rokoch sa vrah opäť 'ozval'. Na prvú epizodu sa mi to javí veľmi sluľne napísané, presne tak, ako to mám rád, takže štyri hviezdičky na úvod.

• 16.4.2020  20:55

Veľmi rád udelím štyri hviezičky tomuto kúsku, pretože milujem filmy s temnou atmosférou o podivných outsideroch, ktorého stvárňuje Henry Rollins. Ale keby Care ku koncu ešte strelil bez ľútosti poriadnu petardu do ksichtu, aby sa jej v tej tupej kotrbe rozsvietilo, boli by to poctivé 4, stopercentné, hviezdy! Neuveriteľne ma vo finále ta 'kunda' srala!

• 13.4.2020  22:18
    L'Animale (2018)

Výborná dráma s výborne napísaným príbehom a skvelo podfarbená vkusným elektronickým soundtrackom. K piatej hviezde mi chýbalo, aby sa tým mladým zmrdom stalo niečo karmické.

• 12.4.2020  13:39

Za mňa prepálená stopáž a nesympatická hlavná hrdinka. Billy domorodec bol desať razy zaujímavejšia postava a keby znásilnili jeho a zabili mu decko, nemusel by som trpieť dívaním sa na odporný ksicht hlavnej hrdinky ako i na jej idiotské chovanie!

• 11.4.2020  17:42
    Psychobitch (2019)

Mne sa to lúbilo hlavne kvôli niektorým WTF scénkam. V celom filme ich je požehnane! Napríklad tá, pri ktorej rozoberala Ley kamarátka pred všetkými, prečo (kokotek) Maruis s ňou nechcel mať sex. Ale totálnym bonusom celého filmu by bolo, keby tú jej kamarátku konečne niekto kopol do riti a ešte jej (za letu) stihol pritankovať poriadnu facku! Záver filmu výborný! :-)

• 10.4.2020  13:25

Mám rád takéto silné drámy, ale brutálne ťažko sa mi na ne pozerá. Nejak ma emočne rozsekávajú a mám pri nich nepríjemné pocity (scénky s plavčíkom, na plavárni alebo s jej dcérou). Ked' je koniec, vždy sa cítim, akoby mi niekto sňal bremeno ťažké nahovado z pliec!

• 8.4.2020  16:17
    Jáma (2003)

Miestami navádzal film k brutálnym scenárom v hlave.

• 6.4.2020  22:22

Videl som originál, ktorému som dal plný počet a tunajšie súčastné a príliš nepotešiteľné, nízke hodnotenie mi bolo veru záhadou, kedže Human Capital na IMDb si vedie vcelku slušne. Chcel som teda záhade prísť na koreň a tak som si dnes pustil remake. Stále podľa mňa skvelá dráma, v ktorej dominuje viacero postáv s jednou (viacmenej) spoločnou udalosťou, ktorá ich spája. Hoci osobne sa mi táto verzia zdala trochu skrátenejšia v porovnaní s originálom, nemení to aj tak nič na skutočnosti, že je výborná a teda osobne by som sa nenechával súčastným hodnotením ovplyvniť a smelo dal tomuto filmu šancu.

• 4.4.2020  15:52

Pohodová road movie oddychovka s pár vtipnými hláškami a momentami, v ktorej mi vadila akurát Niamh Algar. Ona mi totižto furt pripomínala Jennifer Aniston s írskym akcentom a s debilným outfitom. Tie jej svetre a roláky boli totálna antikoncepcia!

• 3.4.2020  16:38

No boha, dobu na piatok popoludnie pre tento film som teda nezvolil vhodne. Vlastne, táto depka nie je vhodná prakticky na žiadnu dobu.

• 1.4.2020  15:14

V 36. minúte som to hrdo vzdal. Film pre baby s typickými babskými kecami.

<< předchozí 1 2 3 4 25 48 72 95