Too Old to Die Young (2019) (seriál)

Priznám sa, že ku koncu už sa to nedalo vystáť. Odporný ksicht Yaritzi, Jena Malone a jej idiotské kecy o Karkulke a jablkovom koláči, Viggou kašel a vôbec, celý Refnou skurvený exhibicionizmus už mi pil krv!

Deštivý den v New Yorku (2019)

Diego Luna mi dojebal každý film, v ktorom sa zjavil. Tu mi prvý krát sadol. To bude ale asi Woody Allenom.

Život je úžasný (2013)

I debil musí vidieť, cítiť a pochopiť, že v ľahu sa jednoducho nikto nenaje! P.S. Záverečné zábery Dawida Ogrodnika so skutočným Mateuszom mi zlomili srdce!

Hvězdy (2017)

Nie som veľký fanúšik životopisných filmov, som veľký fanúšik poľských. Nevšimol som si, že ťahám životopisný film a ani kto všetko v ňom hrá. A kedže som nemal šajnu, do čoho som sa to dnes pustil, čumel som s otvorenou hubou. Výborne nakrútená dráma inšpirovaná životom skutočného chlapíka, ktorý hral futbal a ked som ho videl nakoniec ozajstného v závere filmu, vôbec by som do neho nepovedal, že kiedis byl takym kozakem naprawde ! Film o fotbalovej kariére, láske, sklamaní, odpustení, ale hlavne o sile priateľstva. 85%

The Thinning (2016)

Hned' od samotného začiatku je celý film idiotským nápadom. No kto na svete by chcel svoju populáciu znížiť u detí a nie u tých, ktorí to už každú chvíľu budú mať za sebou?! Chcel som to dať aspoň ako oddychovku, ale v 67. minúte to neherecké výkony, kopa nelogičností a 'super' frizúra hlavného hrdinu nado mnou vyhrali.

The Boy Downstairs (2017)

The Boy Downstairs je film hlavne pre baby. Mne to síce vôbec neprekáža, ale chýbala mi v ňom chémia medzi mnou a oboma hlavnými hrdinami. A hlavne medzi nimi samotnými. Takže iba za dve dneska.

Temná melodie (2018)

V tomto filme sa stretla partia indického top antihereckého levelu, takže hoci nápad bol dobrý, táto squadra ho svojimi výkonmi úspešne pochovala!

Osamělá noc (2020)

Výborné krimi so slušnou atmosférou, muzikou, ktorá ju umocňovala a postavami, ktoré sa naozaj dali vpohode zniesť. Mimochodom, neviem, čo za chuja písal obsah k filmu, ked použil prívlastok 'neobratný' policajt. Naopak, chlapík bol rázny vo svojich činoch a to sa mi na ňom páčilo. Vôbec sa s ničím a nikým nesral. Celkom ma prekvapili i kaskaderské kúsky na Indošov dosť neobvyklé. Ja si myslím, že i skrz prepálenú stopáž si film dokáže udržať neustálu pozornosť. Navyše inšpektor Jatil rozdáva luxusné zauchá, takže za mňa 4* .