Vzpomínky na Itálii (2020)

Film chce jednoznačne emocionálne rozdrviť diváka spolu s niekoľkými klišé, ktorým sa typ tohto filmu nevyhne, avšak v závere padnú dve tri kvalitné hlášky, takže ako celok vpohode oddychovka u mňa.

Maktub (2017)

Výborná oddychovka o dvoch gangsteroch, ktorí sa zmenia a budú robiť dobré skutky, aby očistili svoju karmu.

Serce do walki (2019)

Prvá polovica je celkom vpohode dráma hoci už v nej ľahko rozpoznáte filmy z 80. rokoch i množstvo klišé, ktoré so sebou film nevyhnutne kvoli tomu nesie. Ale od finálneho súboja až po samotný záver sa film zmení na mega hovadinu, ktorú nemá cenu ani komentovať. To treba jednoducho vidieť! Nie, že by sa na Serce do walki nedalo pozerať, to len ja som dosť náročný divák. Ale aj tak si myslím, že ked' skopírujete niečo, čo už tu bolo pred štyridsiatimi rokmi vo filmoch s JCVD a do hlavných úloch nadrbete nehercov, tak nemáte šancu uspieť. Hoci potenciál by to malo.

Luton (2013)

Luton chce šokovať, ale bud som bol unavený, alebo ma tieto filmy už tak moc neberú. Hlavný hrdina Jimmy vypadal jak Robert Pattison! Hned som mal chuť mu streliť facku.

Relikvie (2020)

Film o plesni, ktorú ak už raz máš, tak sa jej ani zaboha nezbavíš!

Ptačí řeč (2019)

Len pre silné povahy! Môj prvý 'divný' poľský film.

Supernova (2019)

Hardcore z vidlákova, ktoré rozhodne na psychike moc nepridá. Slabým povahám nedoporučujem. Brutál!

Tenkrát v listopadu (2017)

Bolo asi nevyhnutnosťou pre mňa vidieť tento film, aby som opäť a zasa si uvedomil, aký je to blahobyt mať strechu nad hlavou, teplú posteľ, handry na seba, chladničku plnú žrádla, tečúcu vodu, kúrenie... Dokonca ani moji uvrieskaní susedia schádzajúci sa pod mojimi oknami a ktorí mi nedajú po nočnej šichte spať, mi už po tomto poľskom kúsku nevadia.

Hollywood (2020) (seriál)

Po konečnom zvážení som musel jednu hviezdičku ubrať , pretože posledné dve epizódy sú plné brutálneho pátosu a miestami až sračkoidného klišé.

Paní Lowryová a syn (2019)

Štyri hviezdy, ale je to iba na jedno pozretie. Starú máte chuť prizabiť a jeho tiež! Ale obrazy maľoval krásne...