Burácení (2015) odpad!

Příběh - dvojtečka Kde je nějaký příběh? na co se má divák mimo záběrů na motorky a mastný vlasy dívat, těšit, motivovat zvědavost, cokoliv? Co to je ? Otazník? NE! ODPAD! Neschopnost! Marš zpátky do sklepa, Ziko, a piš si svoje vize hovnama na zeď! Vrať mi prachy za lístek do kina a hodinu a půl života! Amatére!

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Obeznámen s předlohou, jsem navštívil biograf jednak pro nasátí atmosféry, bohužel, dnes již vymřelého žánru a samozřejmě zvědav jak se dílo zdařilo. Čekal jsem více temnoty, mysteriózní podívané jsem se nedočkal (Sherlock Holmes: Hra stínů stále kraluje), zřejmě to ani tvůrci neměli v úmyslu a tak je ve filmu pro každého něco. Nakonec mi přišli nejzdařilejší a nejzajímavější vzpomínky ,,pacientů,,. Snad kdyby se celý koncept týkal pouze Kingsley VS Caine (oba prostě brilantní!) mohli jsme mít pozoruhodné psycho dílo. 5stars však musím dát, jelikož hladový pes si smlsne i na chroustovi...Quills - Perem markýze de Sade by si toto dal před snídaní místo prvního ranního pšouku

John Wick (2014)

12. příkázání: Psa bližnímu nezabiješ

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Hleďme na postřehy z CSFD kde Český Film smeten do odpadu jest a to téměř vždy a zcela nám u zádi (čti prdele) hoví, kdo, co, jak, který film natočil, neb sláb a hnijící to umělecký kraj. A přece, že lidem i tobě diváku, je z našich obrázkových veleděl, tedy filmu špatně, smutno, nechutno a jsme více než zklamáni, tak se těmto filmovým pseudosračkám dostává mediální pozornosti, nám mediální masáže a oficiální kritiky si přece nepohorší své chlebodárce. A proto trubači vytrub světu České tabu: I na zlatém podnosu bude hovno pouhým smradlavým výkalem a divák není moucha, my to nežerem!

Nebezpečná rychlost (1994)

V roce 94 Reeves jistě netušil, že za pár let změní a otřese filmovým světem coby NEO. A Bullocková jistě věděla, jak mě bude nudit svým kukučem a úsměvem vesnické matrace až do smrti. Smrtonostná zbraň v prostoru autobusu místo mrakodrapu a jak to tůruje i po čtvrtstoletí!

Gravitace (2013)

Film pro první dojem, v dalších reprízách jsem upadal do stavu nudy a popřemýšlel, jak zdařile se s první zkušeností do diváka přenesl adrenalin, samota a finální úleva a proč to z Gravitace vyprchá? Kde je to kouzlo a nadšení? na obalu chybí nápis: Spotřebujte do...

Potomci lidí (2006)

Bible Anarchie pro 21.století začíná

Na hraně temnoty (2010)

kulku pro každého, co tu dal méně tež 4stars. Čistokrevná detektivka s osobní motivací a čim víc jdete s Gibsonem do hloubky Americké žumpy, tím víc si přejete všechny postřílet... Chválím Mela za parádního poldu, žádný supergunhero, ale člověk! A když si na závěr bigbos nechtěně lokne svého HuHukoktejlu, tleskal jsem a řval DOBŘE TI TAK!

96 hodin: Zúčtování (2014) odpad!

Představme si horskou dráhu, kde se nastupuje nahoře, v neuvěřitelné, fascinující výšce. To je díl první, originální počin! A hop už jedeme dolůůůůů, nikde brzda, žádná zatáčka, letíme rovnou do sraček a dostáváme se k Tak3n. Tričko s vaší udivenou fotografií si vyzvedněte na pokladně. ps: že Liam Neeson natočí za dva roky větší hovna než JCVD a Segal za svou celou kariéru je nečekaně poučné