• Thriller

Byl jsem při tom (1979)

Ne tohle me vazne nechytlo. Strašná nuda, tak bych to charakterizoval...Tlachání o zahradníkovi fakt uz víckrát ne.

Průvodce (2008)

Smutný film. Vede k zamyšlení, ze nejen my ale hlavně naší drahocení blízcí tady nejsou na pořád :-( 80%

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Slušný filmek o podmořské potvoře. Docela napínavé, toť z pohledu z kina. Každopádně musím vyzdvihnout skvělého Stathama, který zahrál famozně! 70%.

Rubber (2010)

Ty wole co to bylo?? Toto hraničí s odpadem!

Banik!!! (2018) (TV film)

Jako fanoušek Baníku samozřejmě sem si tento krásný dokument nemohl nechat ujít. Krásné záběry historie az po současnost... jinak musím reagovat ke komentáři Williama. Nesnáší klub a Ostravu, Ok, ale píše, že dokument je zpracován pěkně. A proto “logicky” dal tomuto skvělému dokumentu odpad...co dodat... jinak já dávám samozřejmě 5*. Nic jiného nepřichází v úvahu :-)

Víno nás spojuje (2017)

První půlka slušná, svižná, ale druhá půlka neskutečná nuda. Proto vic jak 2* nedám...

Bajkeři (2017)

Pro mnohé b-čkový český film, ale me bavil. Mám rad podobné české filmy, takže spokojenost. Hodnocení se pohybuje okolo cca 60% dle mého, tak ja něco málo přidám :-)

matka! (2017)

Pro me naprosto skvělá první půlka. Kdy vše bylo reálné a zajímavé. Byl jsem napnut a šrotovalo mi v hlavě 5*... Ale druhá půlka začala byt čím dál tím větší stupidita a hodnocení slo rázem hodně dolů.. Plný barák lidí, v domě naprostý chaos, dokonce i výbuchy v domě jako při válce a také policie se štíty v domě, která najednou se zjevila, tak stejně tak se ztratila... Nevím mě se druhá půlka absolutně nelíbila. Film celkově na zkouknutí dobrý, ale podruhé uz bych do něho nešel.. 60%