simon84

simon84

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 14.11.2020  00:24

Zase jeden z tech filmu, u kterych se clovek musi ptat: proc to nejde u nas? 🙂 Jeden herec, jedna mistnost, telefon, par poskoku okolo s jednou vetou, naklady nula nula nic. Ok, prehanim, ale rozhodne to neni x milionu dolaru, ze jo. A drama jak vino. Detektivka, psychologicke drama a trochu navic je tam pribeh samotneho policisty na konci sluchatka. Odsypa to, hltate kazdej dalsi telefonat a indicii, nema to pres dve hodiny (haleluja, kde jsou ty doby, kdy 2 hodiny mel film vyjimecne) a hlavni herec je vybornej. Dejte si. 😉 9/10

• 28.10.2020  13:43

Wooow. Find someone who look at you the way that octopus looks at Craig. Fenomenalni dokument o pratelstvi cloveka s chobotnici. Jinak se to fakt nazvat neda. Craig Foster behem potapeni u brehu Jizni Afriky narazi na chobotnici a zpocatku jen sleduje jeji interakce s okolim. Ale necekane se chobotnicka zacne zajimat i o tu velkou obludu s ploutvema, co ji pozoruje kazdej den. Moment, kdy se sama rozhodne, ze se ho dotkne, je uzasnej... Craig pak chodi kazdy den a sleduje ji dal. Jak lovi, jak se brani pred predatorama, dokonce i jak si hraje s okolnima rybama, uzasny sledovat jak inteligentni tvor chobotnice je, jake obranne mechanismy pouziva, jak chytre lovi svou potravu. A vy to objevujete spolecne s nim, je to uzasny. Krasne o tom navic dokaze mluvit a popisovat, co se deje a priblizit vam to jeste vic.

• 25.10.2020  00:09

naprosto klasicka zapletka, predvidatelne a vsechno. Ale romanticke to je, mistama i vtipny, hlavni duo je sympaticky, stopaz tak akorat a trefilo se mi to do nalady. proste takova jednohubka, proc ne. :-) slabsi 3

• 27.9.2020  21:09

Nejsem cilovka. film pro 14 lete holky a nic proti tomu... feministicka linka mi nevadi, ale ten pribeh jako takovej byl divnej. Konec o neco prekvapivejsi nez bych cekal, ale ne o moc.

• 1.9.2020  22:47

Je to asi delsi nez by muselo byt a trochu roztahany, ale ta dzungle a indiani jsou super. Zajimavej pribeh, ktery jsem moc neznal, docela me to ve vysledku bavilo.

• 15.7.2020  23:48

Vyborna konverzacka o parte dlouholetych pratel, co vyrazi na kazdorocni party na chatu na odlehlem ostrove. A postupne tam vyplouvaji na povrch davne lasky, odmitnuti, krivdy... a budete se u toho naramne bavit, protoze ty situace budete znat ze sveho zivota nebo okoli. A finske lidovky? to je jinej level, skoda ze Spotify nenabizi titulky. :-D

• 12.7.2020  01:46

Ja jsem nadsen. Nevidel jsem ani jeden trailer, nic. A po pul hodine si rikal: WTF?? a po 35 minutach pochopil. A bavilo me to. Nadsen.

• 26.4.2020  20:36

Thor si tam strihl rozervaneho zoldaka (klise jak prase, ze jo), co tzv na Arnolda (pripadne Wicka) sam vyhladi bangladesskou armadu aby zachranil kluka drogoveho kingpina z Indie. Scenar tak nejak bezduse klasickej, ale ta rezba je paradni. Akcni sceny jsou dlouhy, spravne beckovy a dobre natoceny. 6/10, pro fans akcnich filmu jeste o neco vic, tak 8/10.

• 19.4.2020  22:26

Chcete-li prijit o pratele nebo manzelky, pozvete je na veceri a zahrajte si tuhle hru... :-D Vybornej film, uz ma asi 17 adaptaci (kupodivu ne ceskou) o tom, jak blbej napad je sdilet vsechny zpravy, co vam prijdou na mobil s ostatnima... 8/10

• 16.4.2020  21:49
    Američan (2010)

Snaha o retro, ale... ty vole, to byla nuda, ne? Vsak se v tom filmu hodinu a pul nic nedeje. Ale jakoze vubec nic. Clooney tam dlouze kouka do kamery a mlci... a to je teda jakoze budovani charakteru postavy? Ja vam nevim...

• 11.4.2020  22:44
    Rocketman (2019)

Dohaneni restu.... Srovnani s Bohemain rhapsody se dost nabizi. Oboje jsou ale jine filmy. Bohemian je uzasnej koncert... a nic moc film. Tohle je slusnej koncert a... slusnej film. Asi ve vysledku budu mit radeji Bohemian rhapsody, prestoze mi tady Elton prisel v tech nemuzikalnich scenach lepsi... Egerton je vybornej. Kdyz se drzi originalnich pisnicek, tak je to super (pri Your song proste dostanete husinu), jak to zacne experimentovat, tak to jde do haje... 6/10

• 5.4.2020  19:49

Prumerna romanticka komedie, sympaticka hlavni hrdinka, par hodne vtipnych momentu... ok.

• 1.4.2020  23:14

Kdyz nechate mezi dily 17 let pauzu, tak to vzdycky smrdi pruserem. Tohle ale kupodivu vyslo. Dvojka me moc nebavila, ale trojka se povedla. Zapojeni mladych se dvema dedkama tentokrat vyslo slusne. Smith a Lawrence jsou ve forme, zase to jejich partactvi dobre funguje. Trochu to jedou uz ve stylu posledni Smrtonosne zbrane, coz ale nevadi, vek uz na to maji taky. Jen se bojim, ze dalsi dil uz bude ten one too many..

• 26.3.2020  22:22
    Gentlemani (2019)

Tohle byla teda velka parada. Guy Ritchie zpatky v Anglii, zpatky v podsveti... Skvele obsazene, uzasne zahrane, McConaughey je skvelej uz tradicne, tam to neprekvapi, ale ze i Hugh Grant? A pak, oh, Colin Farrell... ten tu je mozna i lepsi nez Pitt v Podfucku... Slape to od zacatku naplno, je to vtipny, je tam hodne zvratu, proste Guy Ritchie v nejlepsi forme.

• 22.3.2020  02:21

Masakr. Od zacatku vite (doufate) jak to dopadne, ale stejne na konci mate co delat, aby slza neukapla.... :-) Politicka korektnost je velky tema poslednich let. Casto se lide dneska divi, proc jsou cernosi tak podrazdeni na zdanlivou (v ocich kritiku) diskriminaci. Kouknete na tohle. To neni jih USA v 50. letech, teda 70 let zpatky. To je rok 1988-1993. A jedna z postav ve filmu byla osvobozena az 2015. 2015!! Po 30 letech v cele smrti. Jen proto, ze byl cernoch.

• 16.3.2020  23:24

Takova oldschool zalezitost, detektivka ktera nema nejak extra slozitou zapletku, ale to vlastne zas tolik nevadi. prumer, nenadchne, neurazi.

• 15.3.2020  23:17

Nevinna Amy Adams, hot as hell, jak rekl Cival. :-D

• 15.3.2020  00:09
    Bombshell (2019)

Here's the thing about being sexually harassed at work. It condemns you to questions. You keep asking yourself, "What did I do? "What did I say? "What did I wear? "What did I miss? "Am I seen as weak? "Will they say I'm after money? "Will they say I'm after attention? "Will I be left out? "Will I be defined by this for the rest of my life?" Vyborny. Charlize vypada presne jako Megyn Kelly.

• 2.3.2020  22:16

Wrestling jde uplne mimo me, znam jen ty nejznamejsi jmena co prosla pak filmem, ale tohle byl paradni pribeh. Vyborne zahrane, bavil jsem se.

• 29.2.2020  00:13
    Good Boys (2019)

roztomile to pobavilo. Par vtipu je fakt vybornych.

• 9.2.2020  17:30

Velmi zajimavej film. Na zacatku si rikate, ze je to spis parodie aby to pak velmi rychle zvaznelo.

• 12.1.2020  15:58
    Na nože (2019)

takovej moderni Poirot, ale je to naprosto skvely. Craig, de Armas i Chris Evans vyborni, ma to nekolik zvratu, nektere cekate, jine ne uplne (aspon ja je necekal). Naprosto spokojeny a plnej pocet.

• 4.1.2020  21:13

Ja jsem teda velmi, velmi, velmi.... spokojeny!!! Nejlepsi film z te nove trilogie, je tam spousty nostalgickych pomrknuti, akce habadej a je dobra, nekolik silnych scen... Ale ten pribeh Rey (bez prijmeni :-D ) me vlastne bavil celou dobu, i v te E8 to byla ta dobra cast filmu, tady to hezky zakoncili, prisel i necekany zvrat (aspon pro mne, co si nehledal info dopredu)... uplne v pohode 9/10.

• 3.1.2020  23:45

All the best doctors are in the gulag or dead. :-D

• 1.12.2019  13:51
    Irčan (2019)

Ma to skoro 4 hodiny, takze tady mate navod, jak si z toho udelat miniserii: Episode 1: I heard you paint houses: Start - 49:00 (Zastavte, kdyz Hoffa polozi telefon) Episode 2: Hoffa - 49:00 - 1:40:00 (Zastavte, kdyz predstavi Joye The Blond) Episode 3: What kind of Fish - 1:40:00 - 2:47:30 (Zastavte az Frank odejde z baraku) Episode 4 : It is What it is - 2:47:30 - konec.

• 18.8.2019  14:54

Dvouhodinove cekani na dokonale finale. Ale i to cekani stoji za to, jen to neni typickej Tarantino, pribeh je vlastne... o nicem. A Brad Pitt naprosto bozi.

• 1.7.2019  00:00

Neni to dokument, je to akcni becko s ackovym obsazenim. A je to hodne svizny a zabavny becko.

• 30.6.2019  18:16
    Apollo 13 (1995)

Nedelni filmove retro okenko. a successful failure NASA, hodne dobre natoceny. I po tech 25 letech to stoji za videni.

• 29.6.2019  22:30

You've been given a chance to start over with a clean slate. How many of us get that? No moc ne.:-) Hezka, libiva, akcni pohadka o kyber valecnici. Svizne to utika.

• 13.5.2019  19:24
    Lucifer - Série 4 (série) (2019)

Tahle serie se rozhodne povedla. Eva je super, vtipna a pomohla serialu. Presun na Netflix byla dobra volba.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8