simon84

simon84

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 1.2.2014  22:07

'libilo" se mi to, celkem zajimavy pribeh jednoho cloveka, ale v zasade jen film o tom, ze cernoch to pred stopadesati lety na jihu USA nemel vubec lehke... Neni to trosku malo? Hvezdne obsazeni ale Pitt, Cumberbatch a Giamatti se filmem jen mihnou...coz neni vytka.

• 30.10.2016  20:59

The innocent always feel guilt, the guilty feel nothing.

• 11.10.2018  18:21

Zajimave tema, rozhodne. Je tam nekolik rovin, Breivik snazici se dokazat, ze neni vysinutej magor aby se nad jeho cinem nedalo jen tak mavnout rukou. Obeti snazici se postavit znovu na nohy, nekteri doslova. Spolecnost jako takova, resici, zda takovej magor ma vubec nejaka prava... Rozhodne stoji za shlednuti.

• 23.3.2014  01:27

Docela zajimavy pohled "jak to treba mohlo byt.." Zaverecna akce u Usamy v obyvaku byla fakt paradni, prislo mi, ze to je celkem i zobrazeno tak jak se to tenkrat popisovalo v novinach... kazdopadne zajimave natocena akce, vcetne popisu tech obtizi se ziskavanim informaci.

• 6.8.2014  23:39

Horsi nez jednicka, hlavne proto, ze Butler mel teda daleko ale daleko vetsi charizma. Tady to zachranuje bozska Eva Green, ktera tu psychopatku hraje fakt paradne.

• 30.6.2013  22:04
    42 (2013)

"Dollars aren't black and white, they're green." To si řekl šéf Brooklyn Dodgers a měl pravdu. Zároveň to od něj byla velká odvaha. Skvělá baseballová "pohádka" o tom, jak jeden hráč změnil svůj sport. Protože Jackie Robinson změnil baseball i Ameriku.

• 9.9.2018  22:02

Dobry drama o tom, jak se z Washington Post staly oblibene noviny Richarda Nixona... Nastesti jak naznacuje posledni veta ve filmi (Yes, hello, this is Frank Wills. I think we might have a burglary in progress at the Watergate), tuhle kauzu brzy prebila jina a tim si Richarda udobrili... oh wait.

• 22.3.2016  21:59
    Aliance (2016)

Potreboval bych davku toho plynu abych zapomnel, ze jsem tuhle sracku kdy videl. Pro me jednoznacne nejhorsi dil serie. Jedine, co se mi tam libilo, je pekne ukazani nastupu totalitnich praktik (oblecenych do dobrych umyslu) ale to uz bylo i v predchozich dilech. Dejove hrozna kravina.

• 29.6.2019  22:30

You've been given a chance to start over with a clean slate. How many of us get that? No moc ne.:-) Hezka, libiva, akcni pohadka o kyber valecnici. Svizne to utika.

• 28.5.2011  23:26

po včerejším shlédnutí v TV musím říct, že to je docela dobrej film. Tradiční vložka s mystikou je ještě krátká a většinu filmu tvoří klasická seagalovská řežba. i like it!

• 10.10.2018  22:55

Clovek cte Tina Fey, komedie... ok, z Afghanistanu, ale i tak. Cekal jsem proste taskarici ve stylu Studia Rock. Ne, ze by tam nebyly vtipny hlasky, ale film hooooodne dobrej. A zajimavej a dost seriozni o zivote valecne zpravodajky v Afghanistanu. kazdopadne muzu doporucit No nic, jdu objednavat predlohu... (o ktere jsem si pred shlednutim neprecetl).

• 4.5.2011  12:53

z nostalgie dám 4 hvězdy. za mlada jsme to děsně žrali. :-)

• 26.4.2011  17:00

chvíle, kdy se americký prezident snaží zařídit cokoliv jako obyčejný smrtelník, jsou prostě super. Viz návštěva květinářství nebo jeho první rande na státní večeři. U toho jsem umíral smíchy.

• 16.4.2020  21:49
    Američan (2010)

Snaha o retro, ale... ty vole, to byla nuda, ne? Vsak se v tom filmu hodinu a pul nic nedeje. Ale jakoze vubec nic. Clooney tam dlouze kouka do kamery a mlci... a to je teda jakoze budovani charakteru postavy? Ja vam nevim...

• 30.6.2019  18:16
    Apollo 13 (1995)

Nedelni filmove retro okenko. a successful failure NASA, hodne dobre natoceny. I po tech 25 letech to stoji za videni.

• 16.3.2013  01:56
    Argo (2012)

Argo fuck yourself!!! člověk ví, jak to dopadne, ale stejně jsem byl napnutej jak kšandy. A to v hodnocení převážilo směrem k plné palbě. Verbal má pravdu, že Affleck tradičně za celý film nezmění výraz, ale tady to ani moc nevadí. A scény z holywoodu byly i dost vtipný. John Goodman vždycky potěší.

• 1.5.2019  20:08

Dobre zakonceni sagy. Epicke, vtipne a zabavne. Scenar dobrej i pres par logickych much, ale to je u filmu, kde se cestuje casem vzdycky... :-)

• 6.4.2015  19:09

Jennifer nebo Scarlett, tuhle volbu teda Bradleymu nezavidim. :-))

• 3.3.2019  17:16
    Baby Driver (2017)

Pokud mate radi automobilovy honicky, tak tohle bude pro vas. :-) Hvezdne obsazeny, prijemne to utika, klasicka oddechovka na nedelni odpoledne. A ten soundtrack...

• 22.6.2018  23:09
    Beirut (2018)

Pribeh o tom, jak se CIA snazi vyjebat s teroristama, syrskyma milicema, PLO, krestanskyma milicema, ti se zas na oplatku snazi vyjebat se CIA a dopadne to klasicky... se vsema vyjebe Mosad. :-D

• 9.4.2019  11:42

Po druhem shlednuti jeste hvezdu pridavam, protoze je to fakt dobrej film, bavi, akcni sceny vyborny, svet Wakandy nadhernej, hracky dobry...

• 31.12.2012  00:54

Další pohodovka, která mi zpříjemnila letošní Vánoce. Několikrát jsem se fakt zasmál, co víc si člověk od takovýho filmu může přát? A nesouhlasím s Enšpíglem. Emma Stone je kočka a hodila se na to dobře. Zrovna tady mi přišla jako typická next door girl, do který se každý zamiluje (takže jsem asi bezhrbej velbloud).

• 11.1.2019  22:52

Hrozne tezko se mi to hodnoti. Je to bozi koncert, ale dle meho prumernej film. Pro kazdeho, kdo miluje Queen, coz ja od mala jo, tak si uzije kazdou minutu filmu, protoze je to fakt spis koncert. Kazdou chvili na vas vykoukne nejakej rif, u ktereho se potutelne usmejete ve smyslu: aaa, stary znamy, kteryho jsem x let nevidel, ale znam ho jak svy boty... V tom je to naprosto dokonaly a osobne bych prodal vsechno co mam a jeste si vzal pujcku u providentu abych mohl videt Freddieho nazivo. Ale film? No ja vam nevim, je to proste pomnik Freddiemu od jeho kamosu a ok, nic proti tomu, ale je to ve smyslu: vetsinu kontroverznich veci budem ignorovat, maximalne naznacime a my tam budem za nejvetsi Mirky Dusiny. Vsak May a spol z toho vychazi ve stylu: obcas jsme si dali dve piva a kdyz jsme se hodne rozsoupli, tak jednoho panaka. Rockeri v 70. letech? Really??? :-D :-D A tim nechci rict, ze tam melo byt jak Freddie prekouril kazdy pero, ktery okolo nej proslo, ale ty vole, to melo potencila na daleko vic. Malek si dojde pro plesouna a naprosto zaslouzene, ale jestli i film vyhraje... ja bych mu to nedal. A aby to hodnoceni jeste vic nedavalo smysl, tak na to stejne pujdu znova, protoze ten koncert je kurva bozi!!! A taky nekolik hodne silnych momentu (Love of my life zpivana davem v Peru v kombinaci s domaci scenou? z toho mrazi a je to pecka).

• 6.1.2018  22:11
    Bright (2017)

This is like a nuclear weapon that grants wishes. Pan Prstenu v roce 2017 v LA. Ale jo, proc ne. I ten pribeh neni uplne blbej, Novej Sauron a tak, Aragorn tentokrat nemacha mecem ale automatickou puskou, Elfove jsou porad nackove stejne jako u Tolkiena, jen z Orku se stali kamosi. Sort of. Dobra akcni oddechovka.

• 3.10.2012  00:09
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Tenhle seriál mě prostě chytnul a moc mě baví. holt starej romantik, co chce aby pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí. :-DD A o tom přeci pohádky jsou, no ne? I když tady v modernějším nebo US balení. Mě to ale nevadí.

• 30.4.2013  10:53
    Bídníci (2012)

Jsem ostuda, a Bídníky jsem doteď neznal (věděl jsem, že to Hugo napsal, ale děj jsem neznal). Takže první setkání a nic moc. Příběh je výborný, jen toho zpěvu mohlo být podstatně méně. (ano, je to muzikál, já vím. Ale fakt tam musí zpívat úplně každou větu? ) Někdy to působilo fakt divně. A to nemluvím o tom, že všichni zpívají tak o tři oktávy vejš než by bylo zdrávo. takže ve výsledku zklamání. Škoda

• 26.6.2012  13:14

Objel Vám někdy někdo auto klíčem a vy jste si pak řekli: takoví zmrdi by se měli střílet? No tak Frank je člověk jako Vy, jen on ten kvér vzal a vyrazil takové zmrdy střílet.. :-) A u některých jeho obětí si člověk říká: fakt mu to patří.

• 22.10.2011  22:11

Hollywoodskej blabol. Tohle sousloví si vybavím, při vzpomínce na tento film. Vezmeme všechna prvoplanova hollywoodska klišé a hodíme je do jednoho filmu. Škoda, mohlo to být zajímavé. Aspoň, že ten úplný konec byl docela dobrej. :-)

• 10.3.2019  16:34

Uplne v pohode. Klasicka popcornovka na nedelni odpoledne, hezky to utika, dobry efekty, pribeh neni nejblbejsi. Nic, co by vas posadilo na prdel, ale taky nic, co by melo urazit. Brie i omlazenej Samuel v pohode. Za me cajk a lepsi 3, 6/10.

• 10.7.2012  23:42
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

První serie výborná a plnej počet. Mezi ustredni dvojici to vyborne jiskri, je to vtipny, pripady nejsou nejpropracovanejsi ale uplne stupidni taky ne... takovej Moonligting noveho milenia. na konci 3. série nemám důvod hodnocení měnit, stále mě to velmi baví. Nejlepší jsou díly, kdy se řeší vražda matky Kate.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8