simon84

simon84

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 14.11.2020  00:24

Zase jeden z tech filmu, u kterych se clovek musi ptat: proc to nejde u nas? 🙂 Jeden herec, jedna mistnost, telefon, par poskoku okolo s jednou vetou, naklady nula nula nic. Ok, prehanim, ale rozhodne to neni x milionu dolaru, ze jo. A drama jak vino. Detektivka, psychologicke drama a trochu navic je tam pribeh samotneho policisty na konci sluchatka. Odsypa to, hltate kazdej dalsi telefonat a indicii, nema to pres dve hodiny (haleluja, kde jsou ty doby, kdy 2 hodiny mel film vyjimecne) a hlavni herec je vybornej. Dejte si. 😉 9/10

• 28.10.2020  13:43

Wooow. Find someone who look at you the way that octopus looks at Craig. Fenomenalni dokument o pratelstvi cloveka s chobotnici. Jinak se to fakt nazvat neda. Craig Foster behem potapeni u brehu Jizni Afriky narazi na chobotnici a zpocatku jen sleduje jeji interakce s okolim. Ale necekane se chobotnicka zacne zajimat i o tu velkou obludu s ploutvema, co ji pozoruje kazdej den. Moment, kdy se sama rozhodne, ze se ho dotkne, je uzasnej... Craig pak chodi kazdy den a sleduje ji dal. Jak lovi, jak se brani pred predatorama, dokonce i jak si hraje s okolnima rybama, uzasny sledovat jak inteligentni tvor chobotnice je, jake obranne mechanismy pouziva, jak chytre lovi svou potravu. A vy to objevujete spolecne s nim, je to uzasny. Krasne o tom navic dokaze mluvit a popisovat, co se deje a priblizit vam to jeste vic.

• 15.7.2020  23:48

Vyborna konverzacka o parte dlouholetych pratel, co vyrazi na kazdorocni party na chatu na odlehlem ostrove. A postupne tam vyplouvaji na povrch davne lasky, odmitnuti, krivdy... a budete se u toho naramne bavit, protoze ty situace budete znat ze sveho zivota nebo okoli. A finske lidovky? to je jinej level, skoda ze Spotify nenabizi titulky. :-D

• 12.7.2020  01:46

Ja jsem nadsen. Nevidel jsem ani jeden trailer, nic. A po pul hodine si rikal: WTF?? a po 35 minutach pochopil. A bavilo me to. Nadsen.

• 26.3.2020  22:22
    Gentlemani (2019)

Tohle byla teda velka parada. Guy Ritchie zpatky v Anglii, zpatky v podsveti... Skvele obsazene, uzasne zahrane, McConaughey je skvelej uz tradicne, tam to neprekvapi, ale ze i Hugh Grant? A pak, oh, Colin Farrell... ten tu je mozna i lepsi nez Pitt v Podfucku... Slape to od zacatku naplno, je to vtipny, je tam hodne zvratu, proste Guy Ritchie v nejlepsi forme.

• 22.3.2020  02:21

Masakr. Od zacatku vite (doufate) jak to dopadne, ale stejne na konci mate co delat, aby slza neukapla.... :-) Politicka korektnost je velky tema poslednich let. Casto se lide dneska divi, proc jsou cernosi tak podrazdeni na zdanlivou (v ocich kritiku) diskriminaci. Kouknete na tohle. To neni jih USA v 50. letech, teda 70 let zpatky. To je rok 1988-1993. A jedna z postav ve filmu byla osvobozena az 2015. 2015!! Po 30 letech v cele smrti. Jen proto, ze byl cernoch.

• 12.1.2020  15:58
    Na nože (2019)

takovej moderni Poirot, ale je to naprosto skvely. Craig, de Armas i Chris Evans vyborni, ma to nekolik zvratu, nektere cekate, jine ne uplne (aspon ja je necekal). Naprosto spokojeny a plnej pocet.

• 4.1.2020  21:13

Ja jsem teda velmi, velmi, velmi.... spokojeny!!! Nejlepsi film z te nove trilogie, je tam spousty nostalgickych pomrknuti, akce habadej a je dobra, nekolik silnych scen... Ale ten pribeh Rey (bez prijmeni :-D ) me vlastne bavil celou dobu, i v te E8 to byla ta dobra cast filmu, tady to hezky zakoncili, prisel i necekany zvrat (aspon pro mne, co si nehledal info dopredu)... uplne v pohode 9/10.

• 29.6.2019  22:30

You've been given a chance to start over with a clean slate. How many of us get that? No moc ne.:-) Hezka, libiva, akcni pohadka o kyber valecnici. Svizne to utika.

• 13.5.2019  19:24
    Lucifer - Série 4 (série) (2019)

Tahle serie se rozhodne povedla. Eva je super, vtipna a pomohla serialu. Presun na Netflix byla dobra volba.

• 1.5.2019  20:08

Dobre zakonceni sagy. Epicke, vtipne a zabavne. Scenar dobrej i pres par logickych much, ale to je u filmu, kde se cestuje casem vzdycky... :-)

• 29.3.2019  23:27

Nejlepsi film z produkce Netflixu, kterej jsem videl. Bozi western/buddy movie/drama za posledni dobu. Ustredni dvojice fenomenalni. Ta atmosfera 30. let je dokonala.

• 23.3.2019  23:07
    Vice (2018)

Hodne zajimavy, zvlast pro lidi, kteri se o americkou politiku zajimaji. Cheney, Bush i Ramsfeld vykresleni velmi dobre a skvele zahrani. Cheney vykreslen jako ta nejvetsi zruda, ale az v te druhe pulce filmu. Jestli dobre nebo spatne... podle meho mu davaji vetsi kredit a moc nez mel. Treba po 9/11 ho Secret service zbalila a odvezla do Cheyenne nebo kam a tam ho drzeli par tydnu. Ve skutecnosti ho to melo hrozne srat, tady to je vykresleny jako jeho volba...

• 23.3.2019  10:56

Bozi. Pokud chcete neco vedel o tom, jak funguji nektere aspekty globalni ekonomiky, tak tenhle dokument vam to vysvetli velmi pristupnou formou.

• 5.1.2019  21:11

Za me naprosto skvely drama, atraktivni prostredi, a dokonala Jessica, ktere ta bitch opravdu sedla!!

• 7.12.2018  22:57

Nadhernej film. Dostal jsem se k nemu s 9 letym zpozdenim, ale naprosto me nadchl. Pripravte si kapesniky, budete je potrebovat. Pritom to neni nucene dojeti, ale fakt mile. A nejlepsi na tom je, ze to je pravda. A navic rok po natoceni zakoncene tim nejlepsim moznym zpusobem... Ale to si uz najdete na wikipedii. ;-)

• 10.10.2018  22:55

Clovek cte Tina Fey, komedie... ok, z Afghanistanu, ale i tak. Cekal jsem proste taskarici ve stylu Studia Rock. Ne, ze by tam nebyly vtipny hlasky, ale film hooooodne dobrej. A zajimavej a dost seriozni o zivote valecne zpravodajky v Afghanistanu. kazdopadne muzu doporucit No nic, jdu objednavat predlohu... (o ktere jsem si pred shlednutim neprecetl).

• 7.10.2018  22:25

Tady musim souhlasit s Verbalem. Nikdo nerekne Motherfucker tak, jako Samuel L. Jackson. Skvely buddy movie ve stylu 90tek, cistokrevna zabava.

• 27.7.2018  23:29

The movie, should you choose to watch it, is fucking good!!!

• 9.6.2018  01:46

Vezmete Heat a Usual suspects, spetku (ok, hodne) 21. stoleti, protrepat, nemichat a voila... mate bijak jak krava ze kteryho si sednou na prdel vsichni Avengers a Tony Stark se bude ptat, jestli muze hrat ve dvojce...

• 12.5.2018  01:51
    Velká hra (2017)

To whoever answered that the worst thing that can happen in sports is getting 4th place in the Olympics: Seriously? Fuck you. :-D Bozi, dokonaly. Uzasnej film

• 25.12.2017  22:13
    Ranč (TV seriál) (2016)

dal jsem to pomalu na jeden zatah. Vybornej sitcom, ten humor mi sedi. Sam Elliot je naprosto dokonalej. jen teda skoda, ze prijdem o Roostera, protoze dostal od Netflixu vyhazov (obvinen ze znasilneni)...

• 11.12.2017  00:31
    Wind River (2017)

Luck don't live out here. Old Shatterhand s odstrelovackou. za me super.

• 28.10.2017  00:39

Wow. Porad mi to Netflix nabizel, tak jsem si rekl, ze to zkusim... a takovou pecku jsem teda necekal. Okamzite jsem dal dalsi 4 dily. Ale ten pilot, ten je paradni.

• 15.8.2017  19:44
    Vzpomeň si (2015)

Wooow. vyborny drama bych asi spis rekl, ale thriller, proc ne. Kvuli tomu konci se vyplati preckat misty trochu volnejsi prubeh.

• 15.8.2017  16:23

A me to bavilo. Pohadka z potterovskeho sveta bez Pottera a jak to jelo. Na nedelni odpoledne super zabava.

• 27.5.2017  01:36

I need to finish. :-)) No parada, tohle se fakt povedlo. Konecne nekdo napsal neherci Affleckovi roli primo na telo: autistu, takze nevadi, ze za celej film nezmeni vyraz, jako ostatne ve vsech filmech. Tady se to vyzaduje. :-D Paradni akce.

• 9.3.2017  23:05
    Není úniku (2016)

Tohle byla fakt sila. Osetrovatel, ktery zije v centralnim Iraku dostane kameru a nataci zivot lidi po odchodu americke armady a postupne i nastupu ISIS. Sam pred IS musi uprchnout. Hodne syrove svedectvi, ktere zachycuje obycnejne iracany. Velmi smutne svedectvi.

• 28.2.2017  00:16
    Oscar 2017 (TV pořad) (2017)

koukam, ze to tu dostava docela cocku, ale me to teda hodne bavilo. Kimmela ja muzu a ty jeho vtipy v prubehu vecera byly proste bozi. Zaverecnej preslap hustej, ale stejne to vsichni vzali tak nejak v pohode, vic se to resi nasledne. Stane se no.

• 26.2.2017  12:46

"Help me get one more."