Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Ja jsem teda velmi, velmi, velmi.... spokojeny!!! Nejlepsi film z te nove trilogie, je tam spousty nostalgickych pomrknuti, akce habadej a je dobra, nekolik silnych scen... Ale ten pribeh Rey (bez prijmeni :-D ) me vlastne bavil celou dobu, i v te E8 to byla ta dobra cast filmu, tady to hezky zakoncili, prisel i necekany zvrat (aspon pro mne, co si nehledal info dopredu)... uplne v pohode 9/10.

Alita: Bojový Anděl (2019)

You've been given a chance to start over with a clean slate. How many of us get that? No moc ne.:-) Hezka, libiva, akcni pohadka o kyber valecnici. Svizne to utika.

Lucifer - Série 4 (2019) (série)

Tahle serie se rozhodne povedla. Eva je super, vtipna a pomohla serialu. Presun na Netflix byla dobra volba.

Avengers: Endgame (2019)

Dobre zakonceni sagy. Epicke, vtipne a zabavne. Scenar dobrej i pres par logickych much, ale to je u filmu, kde se cestuje casem vzdycky... :-)

Dálniční hlídka (2019)

Nejlepsi film z produkce Netflixu, kterej jsem videl. Bozi western/buddy movie/drama za posledni dobu. Ustredni dvojice fenomenalni. Ta atmosfera 30. let je dokonala.

Vice (2018)

Hodne zajimavy, zvlast pro lidi, kteri se o americkou politiku zajimaji. Cheney, Bush i Ramsfeld vykresleni velmi dobre a skvele zahrani. Cheney vykreslen jako ta nejvetsi zruda, ale az v te druhe pulce filmu. Jestli dobre nebo spatne... podle meho mu davaji vetsi kredit a moc nez mel. Treba po 9/11 ho Secret service zbalila a odvezla do Cheyenne nebo kam a tam ho drzeli par tydnu. Ve skutecnosti ho to melo hrozne srat, tady to je vykresleny jako jeho volba...

This Giant Beast That is the Global Economy (2019) (seriál)

Bozi. Pokud chcete neco vedel o tom, jak funguji nektere aspekty globalni ekonomiky, tak tenhle dokument vam to vysvetli velmi pristupnou formou.

Případ Sloane (2016)

Za me naprosto skvely drama, atraktivni prostredi, a dokonala Jessica, ktere ta bitch opravdu sedla!!

Zrození šampióna (2009)

Nadhernej film. Dostal jsem se k nemu s 9 letym zpozdenim, ale naprosto me nadchl. Pripravte si kapesniky, budete je potrebovat. Pritom to neni nucene dojeti, ale fakt mile. A nejlepsi na tom je, ze to je pravda. A navic rok po natoceni zakoncene tim nejlepsim moznym zpusobem... Ale to si uz najdete na wikipedii. ;-)

Americká reportérka (2016)

Clovek cte Tina Fey, komedie... ok, z Afghanistanu, ale i tak. Cekal jsem proste taskarici ve stylu Studia Rock. Ne, ze by tam nebyly vtipny hlasky, ale film hooooodne dobrej. A zajimavej a dost seriozni o zivote valecne zpravodajky v Afghanistanu. kazdopadne muzu doporucit No nic, jdu objednavat predlohu... (o ktere jsem si pred shlednutim neprecetl).