simon84

simon84

okres Praha

• 31.7.2016  22:02
    Muž v ohni (2004)

In the church, they say to forgive. Creasy: Forgiveness is between them and God. It's my job to arrange the meeting.

• 27.4.2016  00:25
    Lucifer (TV seriál) (2016)

me ten napad proste bavi. A tech vtipnych narazek na Bibli, Boha a tak.. proste super. Oddychovka a tak to splnuje presne me pozadavky.

• 15.4.2016  23:12
    Miliardy (TV seriál) (2016)

Po konci prvni serie jasnych 5. Nebyl slabej dil. Po konci 4. serie, jasnych 5. Serial naprosto nehodla slevit z nastaveneho tempa. A ze to je poradna jizda!!!

• 22.3.2016  21:59
    Aliance (2016)

Potreboval bych davku toho plynu abych zapomnel, ze jsem tuhle sracku kdy videl. Pro me jednoznacne nejhorsi dil serie. Jedine, co se mi tam libilo, je pekne ukazani nastupu totalitnich praktik (oblecenych do dobrych umyslu) ale to uz bylo i v predchozich dilech. Dejove hrozna kravina.

• 21.1.2016  00:28

Chjo, patosova hodina dejepisu, ktera je patosovite upravena tak aby se to doma libilo. Natoceny jiste super, ale fakt me prekvapuje, ze Donovan nemel celej film na klope amrecikou vlajecku. Pak by to bylo dokonaly. Takze urcite zajimavy pribeh, ale nejlepsi film? Wtf? Nejlepsi puvodni scenar pro Coeny? WTF???????? :-(

• 19.1.2016  00:47

Doporucuje 50 z 10 zamestnancu Lehman Brothers... oh wait, bejvalych zamesntancu Lehman Brothers. Temer vyukovej material o hypotecni krizi... Jack Donaghy: Come on, Lemmon. What do we elites do when we screw up? We pretend it never happened and give ourselves a giant bonus. "Imagine, if you can, an unemployed black man sitting on a crumbling porch somewhere in Alabama in his string vest and a chap comes along and says would you like to buy this house before it falls down and why don't you let me lend you the money? Then this mortgage is bought by a bank and packaged together on Wall Street with a lot of other similar debts. Somehow this package of dodgy debts stops being a package of dodgy debts and starts being what we call a structured investment vehicle. I buy it and then I will ring up somebody in Tokyo and say 'look I've got this package do you want to buy it?' and they say 'what's in it?' and I say 'I haven't got the faintest idea' and they say 'how much do you want for it?' and I say 'a hundred million dollars' and then they say 'fine' and that's it. That's the market." A vite, co je na tech dvou predchozich citaci z comedy skecu nejlepsi? Ze takhle to v realu fungovalo... 5/5, 10/10 a jdu objednavat predlohu....

• 27.12.2015  21:49
    Správnej dres (TV film) (2015)

Kupodivu me to docela bavilo. Hlavne cast s Kucharovou, ta byla dobra. Z Madlika udelali dobryho psychopata, ale bylo to obcas i vtipny. Kvituju Madlikovo soudnost a pouziti jen jednoho zaberu na bruslich. :-D

• 18.12.2015  01:39

New Hope Upgrade... Nadseni a zklamani zaroven. Je to super, ale mohlo to byt jeste lepsi... :-) Snad priste.

• 10.11.2015  00:20
    Spectre (2015)

Craiga jako Bonda jsem si pres pocatecni skepsi naprosto zamiloval. Ale dneska... ve chvili, kdy Bond je Bond a Craig chladnokrevny zabijak s humorem sussim nez jeho martini, je to bozi. Ve chvili, kdy se snazi rozebirat motivace a pocity, tam to pro me velmi kulha (poslechni Jamesi, a proc ty se vlastne zivis jako zabijak?? WTF? :-) ) Ve vysledku dam 3, 3,5. A doufam, ze Craig jeste jednu bondovku da. Jo a Jamesi, necekas, ze ti ten zaver sezerem, ze ne? ;-)

• 14.9.2015  23:17
    Ten třetí (2013)

Po dlouhe dobe se mi stalo, ze me neco tak ukrutne nebavilo. A to jsem se na to hodne tesil. Mozna to jsem vic zklamanej.

• 15.8.2015  23:30
    Whiplash (2014)

Pecka!! Simmons je bozi, jazz skvelej!!

• 4.8.2015  21:25
    Méďa (2012)

Konecne jsem se k tomu dostal. Uplne si predstavuju ty maminky osmiletych deti, jak berou sva robatka do kina na film s roztomilym nazvem Meda, kde hlavni roli hraje plysovy medved... nacez musi celit otazkam: A mami, co je to devka? A koupis mi taky kokain?

• 19.5.2015  00:21

Film o tom jak nekdo jede 300 km jednim smerem, tam se otoci a jede 300 km zpatky. A to cele ve spolecnosti, ktera ma nedostatek benzinu a proto tam kazdej ma autak s motorem o objemu asi 40 litru, protoze to je na pousti nejuspornejsi... Jednim slovem: bozi film!! (ok, to byla dve slova). PS. Tomasek je bozi!!

• 6.4.2015  19:09

Jennifer nebo Scarlett, tuhle volbu teda Bradleymu nezavidim. :-))

• 22.2.2015  17:11

Vemte starou bondovku s Connerym, zmodernizujte, nasadte britskou hereckou extraligu plus sislaveho Samuela, trosku bournovky plus tunu britskeho humoru sussiho nez bondovo martiny, protrepat, nemichat a mate bijak jak krava. 5 z 5 bez diskuze, tady neni o cem!!

• 6.2.2015  09:31
    Kód Enigmy (2014)

Mark Strong je naprosto dokonalej. Benedict tradicne super, pribeh zajimavej, mozna ne uplne historicky presnej, ale kdo chce presnost, at si pusti dokument National Geographic, ze jo... navic suchej britskej humor, takze pro mne paradni zazitek, ktery podtrhl vyborny Desplat.

• 18.1.2015  01:20

Musim na ty animaky zacit koukat, protoze tohle byla naprosta pecka!!

• 10.1.2015  12:09
    Interstellar (2014)

K tomuhle filmu bych asi potreboval mit vystudovanou kvantovou fyziku. Vizualne skvele natoceny, vyborne obsazeny, ale pribeh takovej divnej... Spatny to rozhodne nebylo, ale ve vysledku asi nejslabsi Nolan...

• 8.1.2015  00:42
    Zmizelá (2014)

Za me nejlepsi Fincher. Tech WTF momentu bylo dost. Doufal jsem v jinej konec, ale i tak vyborny. Scenar naprosta dokonalost. Jinak Affleck tradicne nehraje, ale to mu tezko nekdo muze vycitat, on to proste neumi. Zato Rosamunda Pike, to je koncert...

• 6.1.2015  23:44

Celou dobu si rikam jaka je to blbost a po dvou hodinach sledovani mi dojde, ze jsem se vlastne skvele bavil. Trochu jina marvelovka, ale zabavny velmi. A ten soundtrack!!!!

• 5.1.2015  23:35
    Velký draft (2014)

Celou dobu je to takove rozvlacne, pomale, ale posledni pulhodinu naprostej masakr!!! Kostejovi ty sportovni filmy jdou.

• 5.1.2015  02:08

Neeson zas drsnejsi nez smirglpapir, pecka!!!!

• 11.12.2014  09:37

Je to dalsi Tolkien, jsou tam Hobiti, Elfove, Trpaslici, skreti, je tam Sauron, je tam Gandalf, takze je to bozi. Tecka. Konec diskuze. Stredozeme neni nikdy dost. :-)) Vazne, nebylo to spatny, akcni sceny se mi libily, milostnou linku mezi Kilim a Tauriel jsem prezil a par patetickych scen se dalo (skoda dabingu, kterej zrovna u tehle scen byl navic tak desne spatnej, ze to tem scenam fakt nepomohlo).

• 6.11.2014  21:59
    Spása (2014)

Pecka!! Westerny ja rad a tady to jde tak nejak klasicky, smrt pribuznych a pak krasna pomsta. Ja se bavil. Kdo by to byl do Danu rekl...

• 6.11.2014  19:13

Brian Clough remains the greatest manager the England team neved had!! :-D

• 5.11.2014  23:45

Na Hromnice o den vice a emzaci k tomu!!! Parada.

• 27.10.2014  00:34

Dame to kill for... lepsi hodnoceni Evy Green aby clovek pohledal. :-)) Bavilo, mirne horsi nez prvni dil ale i tak super. A Marv.... to je paradni postava. Kazdopadne trosku mi prijde, ze casove nekonzistentni. Dwight v jednicce po operaci tady pred a pritom Nancy msti veci z jednicky... divny. :-)

• 23.9.2014  01:04

Starnu... chvilema jak zelva. :-) Fakt sila. Necekla jsem zadnou pecku, ale film me hrozne chytnul, hlavne tou prirozenosti ustredni dvojice, fakt parada. Okay, Hazel Grace?

• 20.9.2014  00:22

Me tohle bavilo, akční scény super, hrdinové taky. Původně jsem chtěl dát jen 4 ale když vidím kritiku některých komentářů tady, jak je nesmyslné "pobíhat" s moc kulkama v těle po lese a pak si člověk přečte, že to tak opravdu bylo a mnohdy ještě horší v reálu než jak je to zobrazené ve filmu... Třeba Wahlberk na konci odkulhá, přitom ve skutečnosti se 7 mil plazil, protože necítil nohu. No nic. Dobrá akce, zajímavý příběh.

• 6.8.2014  23:39

Horsi nez jednicka, hlavne proto, ze Butler mel teda daleko ale daleko vetsi charizma. Tady to zachranuje bozska Eva Green, ktera tu psychopatku hraje fakt paradne.