simon84

simon84

okres Praha

• 27.5.2014  00:02
    Rivalové (2013)

Nejsem takovy znalec F1 z dob, kdy se jeste zavodilo a nejezdilo s motory od Mountfieldu (zdravim Bernieho a Jeana), takze nevim kde se to odklanelo od reality, ale film ma paradni tempo a nezpomali ani na okamzik. Skvely!!

• 20.4.2014  01:11

hodne smisene pocity. Nechapu, jak je mozne, ze v tak dementne napsanem scenari se sejdou tak skveli herci, kteri jeste podaj tak kurevsky dobre vykony... Amy Adams chci za zenu!! :-) za ni davam jedni hvezdu, tu druhou za dokonalou Jennifer Lawrence, protoze tak paradni blbku jsem dlouho nevidel.

• 31.3.2014  00:25

"You can't win anything with kids." No, Alan Hansen se tenkrát trošku seknul. Skvělej dokument o partičce šesti kamarádů co jen chtěli hrát fotbal za svůj oblíbený klub. Pro fans United povinnost.

• 23.3.2014  01:27

Docela zajimavy pohled "jak to treba mohlo byt.." Zaverecna akce u Usamy v obyvaku byla fakt paradni, prislo mi, ze to je celkem i zobrazeno tak jak se to tenkrat popisovalo v novinach... kazdopadne zajimave natocena akce, vcetne popisu tech obtizi se ziskavanim informaci.

• 4.3.2014  00:45
    Gravitace (2013)

Spoiler: It's the story of how George Clooney would rather float away into space and die than spend one more minute with a woman his own age. 91 minut napnutej jak kšandy jak to asi dopadne. To jsem dlouho nezažil. Vizuálně úžasné, prakticky one women show. Skvělé!

• 1.2.2014  22:07

'libilo" se mi to, celkem zajimavy pribeh jednoho cloveka, ale v zasade jen film o tom, ze cernoch to pred stopadesati lety na jihu USA nemel vubec lehke... Neni to trosku malo? Hvezdne obsazeni ale Pitt, Cumberbatch a Giamatti se filmem jen mihnou...coz neni vytka.

• 24.1.2014  20:15

pěkně, dojemné, smutné... smrťák má skvělý smysl pro humor a Geoffrey Rush je výbornej.

• 15.1.2014  00:01
    Zlatý Glóbus 2014 (TV pořad) (2014)

nemám srovnání s předchozími ročníky, ale mě to prostě bavilo. Tina Fey byla skvělá, ostatním se taky vtípky dařily. Škoda, že takhle nevypadá předávání cen u nás, a je fuk jestli jde o Českého lva nebo třeba Sportovce roku. :-)

• 11.1.2014  14:36

Jeníček a Mařenka se pěkně nasrali, když je ta první ježibaba pořád cpala sladkostma. No to dá rozum, tlustý děcka to maj v dnešním světě těžký, tak si pak tohle trauma z dětství léčí vybíjením jejich kamarádek. Krev teče proudem a je to prostě super. A Gemma v latexu? Jako jo... :-)) (věřím, že dámy si zas smlsnou na Jeníčkovi)

• 4.1.2014  21:30
    Hunger Games (2012)

příjemně překvapen, čekal jsem blbost zaměřenou na teenegery s jediným úkolem: vytáhnout z nich kapesný. A ono ne. Povedená akce, mělo to spád, příběh solidní i když klasickej a předvídatelnej, ale proč ne. Na sobotní večer dobrá oddechovka.

• 26.11.2013  22:59
    United (TV film) (2011)

Manchester United neodehrál nejtěžší zápas na Old Trafford ani ve Wembley nebo na Camp Nou, vlastně ho vůbec neodehrál na fotbalovém hřišti. A o tom je tohle dobré drama od BBC, se skvělým Davidem Tennantem. Příběh Busbyho dětí, pro fans Manchesteru United naprostá povinnost, pro ostatní hodně zajímavej "sportovní" film, který se drží faktů. Btw. zrovna dnes zemřel jeden z těch, o kterých tenhle film je, Bill Foulkes, vítěz Ligy mistrů, 4násobný anglický šampion, jeden z přeživších Mnichova..

• 14.11.2013  00:36

U takovýho filmu příběh naštěstí vůbec nehraje roli, prostě jen posouvá Slye a Arnieho do další lokace s obměněnou bitkou... a pořád to funguje, jak v těch 80.letech. A navíc je to i vtipný. Jo a Arnieho jsem konecne slysel mluvit nemecky!!!

• 16.9.2013  23:43
    Newsroom (TV seriál) (2012)

První serie parádní, každý díl se řešil jiný příběh, často ve strhujícím tempu a skvělými dialogy. Jednoznačně plný počet. Druhá serie je... jiná. Celou serii se naopak řeší jen dvě témata. ale i tak mě to bavilo, takže hodnocení nechávám.

• 30.6.2013  22:04
    42 (2013)

"Dollars aren't black and white, they're green." To si řekl šéf Brooklyn Dodgers a měl pravdu. Zároveň to od něj byla velká odvaha. Skvělá baseballová "pohádka" o tom, jak jeden hráč změnil svůj sport. Protože Jackie Robinson změnil baseball i Ameriku.

• 27.6.2013  23:51

klasickej americkej blockbuster, kde je prostě všechno: výborný efekty, jedna akce střídá druhou, krásný ženský, sympatický hrdinové, výbornej záporák... zápletka taky docela ujde. Já se prostě přes dvě hodiny bavil, takže za 5 a nazdar. :-)

• 27.6.2013  00:39

Pohodovka o úžasně pohádkové cestě za úspěchem. Ať už politickým, tak tím rugbyovým. Freeman je jako Mandela fakt dobrej.

• 25.6.2013  00:39

řadím se taky ke slaboduchým, kdo je vrah jsem začal tušit až někdy ke konci filmu. tu předvídatelnost, co tu hodně lidí zmiňuje tam fakt nevidím. Budu muset přeleštit křišťálovou kouli.. :-)

• 24.6.2013  00:50

Tak poslední filmový Superman dokoukán. Špatné to nebylo, ale žádnej zázrak taky ne. Superman sympatickej, Lois kočka, Lex dobrej psychopat. Alebylo to takový... nudný. Jak kdyby bylo natočený jako nepříjemná povinnost, tak si prostě autoři splnili, maj odškrtnuto v To do listu a nazdar... škoda. Moc mě to nedokázalo vtáhnout. Novej Man of steel je daleko lepší. Edit. odměřené je to správné slovo. (díky Tom Hardy)

• 23.6.2013  20:26
    Muž z oceli (2013)

film super, klasickej souboj Superman vs Zod má grády, to se mi líbilo. i řekněme pootočení toho příběhu (Lois pozná kdo je Superman a pak teprve nástup do novin a tak). Dal bych i pět, ale neskutečně mě vytáčela ta třaslavá kamera třeba i během obyčejného rozhovoru mezi matkou a synem. WTF???

• 12.6.2013  01:18

Baseball a Redford - dobrá kombinace.

• 31.5.2013  10:02
    Vetřelec (1979)

Už chápu, proč nás na to nenechali rodiče koukat, když jsme byli malí. Já se bál i dneska. a několikrát se teda kurevsky leknul. Takhle vystupňované napětí následované "typičo" scénou jsem asi jinde neviděl. Jinak těžko hodnotit, je to 35 let starej film, takže efekty na tu dobu parádní, vetřelec pěknej i z dnešního úhlu pohledu. Jen většina postav se chová tak, že si vyloženě říkaj o to aby si na nich mazlík smlsnul... :-))

• 25.5.2013  00:14

Hodnocení asi silně ovlivněno tím, že prostě miluju baseball, takže to tak berte. :-) Skvělý film o mé milované hře. Sice jako statistik úplně nesouhlasím s tím, že počítače a statistiky jsou k hovnu, ale spoléhat jen na to... taky nic moc. Eastwood mi přijde každým dalším filmem lepší a lepší... Škoda, že těch rolí už asi moc nepřidá. Timberlake mě v každým filmu překvapuje tím, že hraje velmi slušně, asi budu muset ten svůj předsudek vůči němu už vymazat. :-) Takže shrnuto, výborné sportovní drama, s kousky romantiky a navíc baseballem... já nemůžu jinak než za 5.

• 24.5.2013  00:45

John McClane je zpátky. Lepší než minule, horší než první dva díly, ale pořád pěkná willisovka. Jednoduchá a efektní akce, docal i zajímavej děj... prostě: Yippee ki-yay, motherfucker!

• 22.5.2013  23:45

Tak tohle byla pecka. Ty Butlerovi hry byly parádní a fakt jsem napjatě čekal jak to celý dopadne. Velmi dobrý thriller.

• 30.4.2013  10:53
    Bídníci (2012)

Jsem ostuda, a Bídníky jsem doteď neznal (věděl jsem, že to Hugo napsal, ale děj jsem neznal). Takže první setkání a nic moc. Příběh je výborný, jen toho zpěvu mohlo být podstatně méně. (ano, je to muzikál, já vím. Ale fakt tam musí zpívat úplně každou větu? ) Někdy to působilo fakt divně. A to nemluvím o tom, že všichni zpívají tak o tři oktávy vejš než by bylo zdrávo. takže ve výsledku zklamání. Škoda

• 28.4.2013  01:03

tak tady jdu hodně proit svým "oblíbeným". Přemýšlím čím to, zajímavý scénář a skvělí herci, konec taky výbornej. a ta hudba... Jen se to fakt hrozně táhlo. To co mi u Tenkrát na západě vůbec nevadí (ty dlouhe pohledy, čekání na... něco), tady naopak hrozně. Na jeden zátah jsem to nedal, možná to taky kazí dojem. Ale fakt bych to ještě sestříhal tak o hodinu (a přitom bych nevystřihl ani minutu děje). :-) No zatím za 3, musím na to za nějaký čas kouknout znova, třeba změním názor.

• 26.4.2013  01:56

a já se prostě dvě hodiny skvěle bavil touhle akční bombou. Herci skvělý, příběh zajímavej, Emma Stone... co víc si přát?

• 8.4.2013  00:06

Dokonalost, nejlepší western co znám. Výborní herci (Robarts a Bronson jsou prostě úžasní), skvělá hudba, užasnej děj. Nejen western, možná nejlepší film co jsem viděl. Přes tři hodiny dlouhé a uteče to ani nevíte jak. A Claudia Cardinal, to byla kus ženský. Tady nezbývá než souhlasit s Cheyenem: " Can't imagine how happy it makes a man to see a woman like you. Just to look at her."

• 6.4.2013  01:12
    Single Man (2009)

Hrozná, strašlivá, ukrutná nuda. Fakt mě to ani trochu nebavilo. Firth sice skvělý, ale k čemu to, když příběh je tak strašně nezáživný....

• 3.4.2013  02:29

Bonnie a Clyde 22. století kde místo peněz mají čas... nápad zajímavej, tempo slušný, herci trošku průměrní, celkově dobrá oddychovka na páteční večer.