simon84

simon84

okres Praha

• 2.4.2013  12:57
    Kontraband (2012)

dobrej, napínavej thriller. Souhlas s Enšpíglem, ta zazoomovaná kamera byla občas pěkně otravná, ale jinak výbornej film.

• 30.3.2013  03:26

Jo, tohle bylo něco pro měkotu jako jsem já. Komedie? nooo, ale jo, ty sceny s De Nirem docela vtipný byly, romantika byla lepší Docela zajímavě vybrané postavy, jak píše Verbal nymfomanka s maniodepresivním učitelem se dohromady ještě nedávali, jinak tradiční schéma. A mě to vůbec nevadilo, uteklo to příjemně, závěrečný tanec byl docela vtipný (v kontextu toho, co tančili ostatní, docela jim závidím tu odvahu). Takže dobrý a za 4. Jo a Lawrencka si toho plešouna zasloužila, byla výborná.

• 16.3.2013  01:56
    Argo (2012)

Argo fuck yourself!!! člověk ví, jak to dopadne, ale stejně jsem byl napnutej jak kšandy. A to v hodnocení převážilo směrem k plné palbě. Verbal má pravdu, že Affleck tradičně za celý film nezmění výraz, ale tady to ani moc nevadí. A scény z holywoodu byly i dost vtipný. John Goodman vždycky potěší.

• 10.3.2013  02:21
    Ve službách FBI (TV seriál) (2009)

konec třetí série dokoukán a paráda, tenhle seriál mě hrozně baví. Možná to není to nejoriginálnější pod sluncem, ale je to napínavé, zajímavé, postavám člověk musí fandit a některé zvraty jsem nečekal. Co víc si od seriálu přát? konec čtvrtý serie.. hodně dobrý konec, jsem zvědavý na další díly.

• 13.1.2013  03:13

"Kill white people and get paid for it? What's not to like? " Quentin je bůh. Hektolitry krve, skvělý obsazení v nejlepší formě a výborná zábava celých 165 minut.. Ten rakouskej nácek, co v tomhle filmu osvobozuje černochy je dokonalej a zlatýho plešouna bych mu dával snad každej rok. Di Caprio a Foxx tradičně výborní a ještě jim k tomu sekunduje Samuel L. Jackson. A ten soundtrack!!!

• 5.1.2013  02:59
    Skyfall (2012)

Z te craigovske "trilogie" řadím na druhé místo za Casino. Dobrej akčňák. Craiguv Bond prostě není ten superman, co se vyhne všem kulkám a mě to nevadí. Je to drsnější, není tam tolik nadsázky a Bond je blonďák. Get over it. :-) akoukám, že to je můj jubilejní 1111. ohodnocený film/seriál.

• 31.12.2012  00:54

Další pohodovka, která mi zpříjemnila letošní Vánoce. Několikrát jsem se fakt zasmál, co víc si člověk od takovýho filmu může přát? A nesouhlasím s Enšpíglem. Emma Stone je kočka a hodila se na to dobře. Zrovna tady mi přišla jako typická next door girl, do který se každý zamiluje (takže jsem asi bezhrbej velbloud).

• 23.12.2012  23:57
    Cirque du Soleil: Alegria (divadelní záznam) (2001)

když to porovnám s jakýmkoliv cirkusem u nas, tak tohle představení dostane 50 hvězdiček z pěti. Nicméně Cirque du Soleil je pro mě úplně samostatná kapitola a tohle představení je přeci jen místy trošku slabší než třeba Kooza. proto jen 4. ale za vidění to rozhodně stojí.

• 23.12.2012  22:05
    Looper (2012)

A mě se to prostě líbilo a konec mě dostal. Možná tady řeknou, že jsem blbej, že se to dalo čekat, ale asi jsem četl málo Einsteina a na hodinách kvantový fyziky nedával pozor, já to prostě nečekal. :-) Oblíbení herci, zajímavej nápad, imho docela originální pojetí cestování časem. Ja nemám co řešit, za 5.

• 23.12.2012  00:22

Příjemná romantická komedie, Costner ty baseballisty fakt umí. Jen si teda nejsem úplně jistej, jestli by s tou výkoností Robinse někdo do Major league vzal, ale čert to vem, nebylo by to pak tak zábavný.

• 11.11.2012  23:33

80. léta jsou zpět a v plný palbě. Dokonalý vidět ty dědky takhle blbnout. :-)

• 6.10.2012  15:05
    Poslední základna (TV seriál) (2012)

Po prvních dvou dílech musím říct, že to je hodně slušný. Je to napínavé, zajímavé prostředí, mě se to zatím líbí. Uvidíme kolika dílů se dočkáme. nakonec dávám 3.

• 3.10.2012  00:09
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Tenhle seriál mě prostě chytnul a moc mě baví. holt starej romantik, co chce aby pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí. :-DD A o tom přeci pohádky jsou, no ne? I když tady v modernějším nebo US balení. Mě to ale nevadí.

• 23.9.2012  01:01

Danyho partaci v rychlých autech a bez elegance Danyho Oceana. Když přimhouřím obě oči tak průměrnej akčňák, kterej za to stojí snad jen z nnostalgie po prvním dílu (Jordana Brewster pořád kočka, aspoň, že to).

• 9.9.2012  14:50
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Baví. V rámci "právnických" seriálů jeden z těch nejlepších. Těším se na leden a třetí sérii. a přesně jak píše Iesumir: Pánové, kdo z nás by nechtěl být Harvey Specter...

• 1.8.2012  09:50
    Ulice (TV seriál) (2005)

ale jo, jednu dám. Někdy na začátku jsem na to pár měsíců koukal a zas tak špatný to nebylo. Ale postupně to bylo horší a horší.

• 25.7.2012  23:02

Mě se to prostě líbilo. Bane byl úžasnej. Zatímco Joker byl magor a blázen, tak Bane je chladnokrevnej zabiják pomalu bez emocí. I když někdo říká, že to je zdlouhavé, tak mě to nevadilo, všechny scény mi do toho celku sedly parádně. Včetně celého vývoje Batmana. A Catwomen? Nikdy bych nevěřil, že to napíšu, ale Anne Hathaway byla výborná. A v tom oblečku? Woow. takže pro mě jasných 5. Možná o tísicinku menších 5 než předchozí díl, ale opravdu jen o kousíček. A málem bych zapomněl na hudbu. Ve filmu milionkrát lepší než když jsem slyšel soundtrack jen tak. Zimmer je génius.

• 10.7.2012  23:42
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

První serie výborná a plnej počet. Mezi ustredni dvojici to vyborne jiskri, je to vtipny, pripady nejsou nejpropracovanejsi ale uplne stupidni taky ne... takovej Moonligting noveho milenia. na konci 3. série nemám důvod hodnocení měnit, stále mě to velmi baví. Nejlepší jsou díly, kdy se řeší vražda matky Kate.

• 10.7.2012  19:18
    Odpadlík (TV seriál) (1992)

na svou dobu to byl dobrej serial. Dneska už by neobstál, ale zábava to byla. Přijde mi ale, že to hodně uživatelů hodnotí až moc dnešníma očima.

• 2.7.2012  23:31
    Serenity (2005)

wow, tak u tohodle jsem se teda bavil. Presto, ze to melo uplne jinou atmosferu nez cely serial, tak tohole bylo zakonceni jako hrom. O to vic mrzi ukonceni po jedne serii..

• 26.6.2012  13:14

Objel Vám někdy někdo auto klíčem a vy jste si pak řekli: takoví zmrdi by se měli střílet? No tak Frank je člověk jako Vy, jen on ten kvér vzal a vyrazil takové zmrdy střílet.. :-) A u některých jeho obětí si člověk říká: fakt mu to patří.

• 25.6.2012  20:02

srdcová záležitost. Tenhle film můžu prostě vidět 100x a stejně se neomrzí. Skvělý příběh, skvělá hudba, výborná a nádherná Kate Hudson... 70. léta v USA museli být docela zajímavá. Edit: tenhle film chci videt na smrtelne posteli, dokoukat, zavrit oci a zemrit s usmevem na tvari... tak dobrej je.

• 3.6.2012  23:23

Taky vám přijde, že Tom Cruise hrozně divně běhá?? :-))

• 28.5.2012  09:12

Budu muset znova kouknout na jednicku, přišlo mi, že tady byl Sherlock daleko více podobný seriálovému Sherlockovi (BBC miniserie)... Každopádně, jednička se mi zdála lepší.

• 12.3.2012  01:46

Inspirace okolnostma okolo Kima Philbyho je tady celkem zrejma. Kdo ma rad spionazni filmy, tomu by se tohle melo libit. Jinak bych asi spis doporucil The Company, dle meho jeste o rad vys. Btw. spion by si nikdy zadnej kolik do dveri, vlas na okno a podobne veci nikdy nedal. :-)

• 18.2.2012  17:55
    Drive (2011)

Očividně mi v tomhle filmu něco uniklo, protože tu všichni píší jak to bylo super a jakou to mělo atmosféru a tak... já to tam prostě a jednoduše neviděl a hrozně jsem se od půlky filmu nudil. Mám z toho podobný pocit jako hirnlego.

• 14.1.2012  23:59

" The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist." Wow. Film s asi nejlepším scénářem, co jsem kdy viděl.

• 27.12.2011  01:23
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Po dlouhé době se mi stalo, že jsem viděl 7 dílů na jeden zátah. Naposled snad u Dextera. Super seriál, už se těším na druhou řadu. Bohužel mi seriál dlouho nevydržel, zkouknul jsem to za dvě odpoledne. Zajímavé téma, super natočené a opravdu napínavé. A Claire Danes, tu já rád. Tady navíc v super roli pološílené agentky CIA... Po druhé sérii můžu říct jen: wow. Asi nejlepší seriál, co momentálně sleduju. V rámci žánru zcela jistě top. Nečekané zvraty, skvělí herci a to finále? Nic lepšího jsem letos neviděl.

• 23.12.2011  19:54
    Den zrady (2011)

Mám rád politické thrillery ale tohle byla proste nuda o intrikach mezi dvema tabory demokratu... bylo by to zajimave, kdybych to same nevidel uz dvacetkrat.

• 19.12.2011  02:51
    Moneyball (2011)

Jelikož jsem fanoušek baseballu, studoval jsem ekonometrii a diplomku psal na tema: Hodnocení efektivnosti baseballovych tymu (btw. porad se me nekdo pta: a to to opravdu nekdo pouziva??) tak pro me ten film nema chybu!!! Odted na vsetecnou otazku mohu odpovidat: ano, pouziva a Bratt Pitt o tom natocil film. :-)