simon84

simon84

okres Praha

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 4.5.2011  11:49

vím, že to všichni hrozně vychvalují, ale mě se ten film prostě nelíbil. Proto nízké hodnocení.

• 3.5.2011  00:35

nádherný filmový zážitek. To se nedá popsat, to se musí vidět...

• 2.5.2011  15:00

kdysi jsem se na film rád podíval. postupem času mi ale přijde čím dál tím stupidnější... nevím čím to. :-)

• 2.5.2011  13:34
    V síti CIA (TV seriál) (2007)

SKvělá série o historii CIA. Ustřední trio O´Donnell, Molina a Keaton je opravdu výborné. Kdo má rád špionážní filmy, tak můžu jen doporučit.

• 2.5.2011  02:34

jedním slovem:dojemné.

• 27.4.2011  19:36

dostkrát jsem se dobře zasmál. Co víc si od takového filmu přát? :-)

• 27.4.2011  10:51
    Kameňák (2003)

Doufám, že se Troška za tyhle filmy bude smažit v pekle!!!

• 26.4.2011  17:00

chvíle, kdy se americký prezident snaží zařídit cokoliv jako obyčejný smrtelník, jsou prostě super. Viz návštěva květinářství nebo jeho první rande na státní večeři. U toho jsem umíral smíchy.

• 26.4.2011  15:18

Podle mě nejdrsnější bondovka vůbec. Snad jen nové Casino Royal se tomu vyrovná. Prostě nasraný Bond je super.

• 25.4.2011  12:23
    Live 8 (koncert) (2005)

Jak tam řekl jeden účinkující. Dokud Evropa a USA neotevřou Afričanům své trhy, hlavně ty zemědělské, tak Bob může tyhle akce pořádat třeba každej rok, ale ty děcka v Africe budou pořád umírat hlady. Posílání peněz nic nezmění.

• 24.4.2011  15:10

Colin Farrell si vzpoměl na to, že mimo chlastání první ligy umí taky výborně hrát... zaplaťpanbuh zato.

• 23.4.2011  12:44

Po volném rozjezdu velmi napínavé finále. Chvílema jsem si nebyl jistý jestli uprchlíky chytí nebo ne.

• 5.2.2011  22:05

Nikdy jsem nezažil takové ticho po skončení filmu...

• 29.1.2011  21:34

JAk psal Cervenak: D-d-d-d-dokonalé. Duo Firth - Rush je prostě výborný. Zároveň je to zajímavá podívaná do zákulisí fungování takového královského rodu. A jsem moc zvědavej kolik oscarových nominací film promění. Myslím, že Firth i Rush by si to zasloužili!

• 17.1.2011  21:47
    Okres na severu (TV seriál) (1981)

Podle mě výbornej sitcom!!!

• 16.1.2011  21:48
    Skála (1996)

České znění s nezapomenutelnou překladatelskou perlou: "Zavolejte generála Attornyho." :-D

• 15.1.2011  00:04

Zajímavě pojatý film o pro mě do té doby neznámé straně války. Film bez jednoznačně kladného hrdiny, což je myslím dobře. Ta doba byla hrozná.

• 7.1.2011  10:49
    Studio 30 Rock (TV seriál) (2006)

Alec Baldwin je tady prostě úžasnej, jeho postava je naprosto super! Jinak se mi hrozně líbí ty politicky nekorektní narážky, kterých je seriál plný. Ovšem je pravda, že je třeba znát americké reálie, jinak člověk o hodně vtipů přijde, což asi v ČR pak hodnocení trošku sráží.

• 25.12.2010  12:05

Krásná pohádka, jedna z mála, na které se o Vánocích dívám. Helenka kdysi dávno byla opravdu krásná ženská... A rozhovor krále se žalařníkem prostě miluju: Ty myslíš...? Já vůbec nemyslím, já nesmím ani pomyslet na to, co ty myslíš... :-D

• 18.12.2010  21:58

Klasická Coenovka. I když mi přijde, že příběh je totální kravina, tak ta kravina je sakra dobrá! :-) Malkovich a Pitt prostě super!! 4*

• 22.11.2010  23:14

Musím říct, jsem byl celkem zklamaný. Btw. ta dynamická kamera tady působila fakt rušivě a chvílema se na to fakt nedalo koukat. (použití ve chvíli, kdy se na plátně nic neděje?? WTF??) To pak člověk přemýšlel jestli kameraman nemá epileptický záchvat nebo Parkinsona... 2,5 hvězdy. Půlku přidávám za taneční vložku!! :-D

• 16.11.2010  13:05

Pravděpodobně nejlepší film ze sportovního prostředí co jsem viděl. Al Pacino jako stárnoucí trenér, Cameron Diaz jako pořádná mrcha a začínající Jamie Foxx jsou super. Film má pořádné tempo, takže se člověk ani na okamžik nenudí. A to i přesto, pokud americkému fotbalu vůbec nerozumí.

• 12.11.2010  22:24
    Wyatt Earp (1994)

Trochu zdlouhavé, přesto podle mého výborný western o jedné z nejslavnějších postav amerického Západu. Skvělé herecké obsazení, zvlášť Dennis Quaid jako Doc je výbornej!!

• 19.10.2010  23:03

Jsem hrozně rád, že někdo konečně natočil film na dané téma a nebál se ukázat, že i Češi byli po válce hrozný svině, který si s nacistama moc nezadali.(Němci na to měli víc času). Řeči o příčině a následku neberu (a ze to je casto hlavni argument v debate o povalecnych udalostech u nas). Herz si navíc tohle může dovolit, jelikož zažil nacisticka zvěrstva na vlastní kůži, takže sympatie k Němcům mu asi nikdo předhodit nemůže. Němci se za svoje zločiny omlouvají už bezmála 60 let na všechny strany a navíc i vyplatili miliardy na odškodném. A my? Alibisticky děláme, že se buď nic takového nestalo nebo, že to byla reakce na zločiny Němců, případně to označujeme za excesy. Omluva od nás nezazněla snad nikdy žádná. Za tuhle čast našich dějin bychom se měli stydět. A pořádně.

• 18.10.2010  15:30

Výtečný western se zajímavým námětem. Samuraj na divokém Západě, to je prostě super. Jen teda nechápu nový český název. aspoň já film znám jako Rudé slunce. :-/

• 18.10.2010  09:44

Výborné soudní drama o vraždě mladého vojáka. Dokonce i Tom Cruise je tu dobrej, o Nicholsonovi nemluvě. A zárověň snad první film, kde se Demi Moore nesvlíkla. Každý ať posoudí, zda je to plus nebo mínus.. :-)

• 16.10.2010  23:19

I přes skvělé herecké výkony jsou Gangy prostě nudné. Děj děsně vázne, nemá spád a musel jsem se hodně nutit abych to dokoukal.

• 16.10.2010  13:14

Úžasná Meryll Streep, ovšem jako šéfovou bych jí rozhodně nechtěl!

1 3 5 6 7 8 následující >>