honajz

okres Brno

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 48 94 141 187
    • 24.5.2020  00:57

Taková příjemná oddechovka okořeněná navíc společnou účastí tří výrazných hororových herců. Má to i docela slušné zvraty, sídlo je dostatečně tajuplné, ta sešlost na dýchánku hodně podivná, a rozuzlení se mi moc líbilo. Vážně celkově sympatický filmeček a vlastně škoda, že podobné hrátky už se netočí. (Btw, palec nahoru za velštinu. :-))

• 23.5.2020  23:20
    Odpojit (2012)

Pro mne nepříjemný film o nepříjemných lidech, bez vyloženě kladné postavy, jíž bych fandil, mozaikovým stylem, který nesnáším, a s roztřepanou kamerou.

• 23.5.2020  22:27
    The Sonata (2018)

Velká škoda, že se z toho nakonec vyklubala jalová a přímočará historka, která by vystačila na jeden díl Krajích mezí, která se tak trochu snaží o Devátou bránu od Polanského. Protože kamera, napětí, výprava, krajina, herecké výkony jsou excelentní. Pravda, Rutger Hauer je tu na začátku chvilku animovaný v zrcadle, po většinu času shlíží jen z namalovaného obrazu a v podstatě je zde jako herec jen v nějakém jakoby televizním rozhovoru na krátkou chvílí, kdy řekne sedm vět, ale jsem rád, že jsem ho viděl, i tak měl ten chlap charisma. Ale ten příběh - oč půjde, se dá odhadnout docela rychle (prostě nejjednodušší řešení, jež vás napadne) a do konce k žádnému zvratu ani ničemu překvapivému vlastně nedojde a skončí to tak, jak si člověk po těch dvaceti minutách myslel. Což mne mrzí ze všeho nejvíc. Stačilo tam dát víc peripetií, víc jiných možností a podzápletek i možných jiných vyústění, pokus o zvrat, cokoliv. Ale není to tam a ta přímočará linka mne fakt naštvala.

• 23.5.2020  00:50
    Ninja (2009)

Jako žádná sláva to není, ale na Adkinse to má překvapivě docela slušné fighty - i když své kopy z otočky si tady dá hned několikrát. Začátek je zbytečně utahaný, a i když u podobných akčních filmů logiky moc nehledám, tady mne spousta věcí vytáčela do běla - jako pět poldů se nechá zmasit postupně jeden po druhém mečem, ačkoliv mohli několikrát v klidu použít pistoli, ale to oni ne, radši se nechat kilnout, aby hlavní padouch mohl běhat dalších 30 minut po plátně/obrazovce. Ale ta bitka v metru, na střeše a v ústředí Kruhu se povedly, v těch ulicích ke konci to už bylo divně stříhané a nepřehledné, ale díky těm třem soubojům (a zajímavě obepnutému zadku Miky Hidžii) tomu o hvězdu víc přihodím.

• 23.5.2020  00:37
    Hospoda - Forbes (S01E05) (epizoda) (1996)

V podstatě hodně nostalgický díl. On totiž není jen o automatech. Gró se skrývá v Joskových slovech: "Harmonikářů míň není. Hospod ubývá." V roce 1996 tento díl předznamenal vylidnění centra a Zlaté cesty od prostých a obyčejných obyvatel (kdeže jsou doby, kdy v Nerudovce bydleli chudí studenti, chudí a režimem zatracovaní spisovatelé a chudí herci), a místa byla nahrazena honosnými kanclíky, shopy pro turisty především se suvenýry a umakartovými hospodami, které zcela ztratily své historické i normalizační kouzlo. Přibylo pubů a barů a pizzerií a beer housů a coffee stopů, ale zmizely bufety, čtyřky, nonstopáče a podobné špeluňky pro obyčejné lidi. Ta herní mašina je jen špička ledovce. Joska totiž pokračuje: "Ve všech hospodách už jsou tyhle krámy, taky velké televize, a lidi už se spolu nebaví." Takže tento díl není o tom, jak všichni prohráli, až z toho Duška chytl amok, pardon nervní zhroucení, jak konstatuje doktor Prášek, ale o tom, co zjistí právník v podání Kanyzy - že i ten málomluvný Joska má co říct a chce to říct a že si stačí v té hospodě prostě jen u pivka a šnapsu povídat.

• 23.5.2020  00:27

Rozvleklá nuda. Zpočátku to ještě mělo jakous takous atmosféru, ale postupně i ta šla do kytek a nějaké logické chování postav jsem tady také příliš nepostřehl. Ta rádoby mladičká a naivní křesťanka, co má být jako panna ke všemu, vypadá žel spíše jako protřelá pracovnice domu s červenou lucerničkou (i když herečce v té době bylo 18), takže jí její naivitu, nevinnost a víru ani za mák nevěřím. Čímž celý ten pokus o konflikt víry a ďábla jaksi pozbývá jisté uvěřitelnosti v rámci žánru. V určitých jednotlivostech zajímavé, ale jako celek to nefunguje.

• 21.5.2020  12:10
    EETerminátor: Den vyúčtování (amatérský film) (2020)

Určitě oceňuji technické zpracování, klobouk dolů, muselo to dát práci, i spoustu nápadů a vtípků v obraze. Jen to téma neustálého kopání do Babiše a Zemana už mi přijde tak profláké, že těm dvěma dělá spíš dobrou službu v honbě za vyššími preferencemi. Co natočit něco o sprostém Novotném z Řeporyj nebo té kur.vičce od Pirátů, případně Tullamorce Kalouskovi? Na to koule nikdo nemá. Ale jestli bude mít pan Orsava štěstí, objeví se jeho film u Nory ve 168 hodinách a možná o něm bude diskutovat nějakou neděli Moravec s panem Fialou a někým ze STAN.

• 20.5.2020  23:27
    Hospoda - Nález (S01E04) (epizoda) (1996)

A konečně už se to příjemně rozjíždí a to zabavení výslužky pana domácího je zde - včetně policistů - dokonale rozehrané a dohrané ("Tak já vás kolektivně napomínám."). Kurňa, a jitrničky nebo bůček bych si taky hned dal. --- Dobrá hláška: "A jen ji nech, ona chce umřít zdravá."

• 20.5.2020  23:24
    Hospoda - Flamendr (S01E03) (epizoda) (1996)

Stále ještě seznamovací díl, tentokrát s Novákem a jeho manželkou. Je vtipný, o tom žádná, ty facky taky super, ale pořád to ještě není o hospodě, vtípcích, řečech, životě...

• 20.5.2020  23:11

Mno, žádná sláva. Nic, co by se nedalo už nějakých dvacet a víc dílů čekat. Plus epizodky s chrápáním, aktivitou neaktivitou a Pupíkem, co chce Janka sundat za každou cenu.

• 19.5.2020  18:01

Trochu je to lacinější verze The Shining (opět chlap zblbne z temných sil a běhá po baráku se sekerou), trochu to má náznaky, ale vážně jen drobné náznaky z Vymítače ďábla - a Rod Steiger jako kněz zde exceluje, zvláště při scéně mše v kostele; o to víc škoda, že tahle linka dostala minimum prostoru a nakonec ani není nijak pořádně ukončena. Vlastně žádná linka zde není nijak ukončena - policista zde chodí, nic nezjistí, kněz vymítá a nic nevymýtí, o Jodie (nebo jak se ta neviditelná kamarádka dcerky jmenovala) se nic nedozvíme, o těch rituálních vraždách a vchodu do pekla taky ne, nikdo nic nevyšetřuje, natož rituální vraždy a oběti údajně zde kdysi páchané na neposvěcené půdě, teta - jeptiška se objeví jen, aby mohla dramaticky zdrhnout, a v konci se ani ten barák neprojeví nějak hrůzně, když si všechny, ale fakt všechny nechá zdrhnout a vymyslí jen propadlé schodiště a kaluž krve. Jako asi jo, na tom začátku 80. let, takhle doma sám o půlnoci, venku bouřka, to by se člověk ke konci asi i bál, ale jinak na dvě hodiny je to zbytečně utahané, nudné a skutečně strašidelných scén pomálu.

• 19.5.2020  17:02
    Hospoda - Kuchař (S01E02) (epizoda) (1996)

Pořád ještě seznamovací díl, tentokrát s novým kuchařem, jemuž se už bude navždy říkat Kachna. Škoda, že si tvůrci neujasnili, jestli to má být nešika a popleta, nebo geniální a dobrý kuchař, protože pak ty fórky až tak nefungují a závěrečná pointa se žrádlem pro medvědy tak nevyzní. V tomhle dílu ale exceluje Jiří Menzel jako suše hláškující doktor.

• 19.5.2020  01:02

Všechno, co na pokusech o dětský film nesnáším. Dvě přemoudřelé zrzavé děti, šikanovaný kluk - nerd, který ale nakonec všechny zachrání včetně ducha kluka, věčně naštvaná holčička, pojídání syrových ryb, blijící pes, kluk, jak sere na záchodě, a než dojde na nějakou zápletku, uteče 50 minut. Ani krajina Islandu mne nijak nebrala. Návštěva ledního medvěda leda k smíchu.

• 19.5.2020  00:44
    Avengement (2019)

Sice je to hezky na přeskáčku, aby si divák musel skládat střípky, jak to celé bylo a proč (což nakonec není nijak velké překvapení ani haló), ale nakonec je to vlastně jen taková vztahová vykecávačka s bráchu v hospodě, šmrncnutá mnoha a mnoha bitkami ve vězení (a posléze v té hospodě), až už to byla nuda. Adkinsovi, který si film produkoval, by měl někdo vysvětlit, že méně někdy bývá více. Kolem 36. minuty už jsem byl z těch vězeňských soubojů furt na jedno brdo tak utahaný, že jsem měl sto chutí to vypnout a poslat do odpadu. Ale za závěrečný fight a těch několik pint piva, co filmem proteklo, dám dvě hvězdy. Btw, po tolika bodancích nožem do ledvin, měl ten chlápek vůbec ještě ledviny?

• 18.5.2020  23:42
    Apači (1973)

Zas tak špatné to není, i když znovu už to vidět nemusím. Má to sice zbytečně dlouhý úvod, tuším skoro půl hodiny, než dojde ke konfliktu a následně může nastoupit cesta pomsty. Jen mi nebylo celou dobu jasné, kolik v té vesnici skutečně žije Apačů, protože jednu chvíli je jak po vymření, a za chvíli je plná dětí a žen a mladých bojovníků, stařec je zde jeden, ale pořád při síle. Jinak se však film s ničím nemaže - ženy, děti, skalpy, kruté smrti. A všichni bílí si jedou na vlastní triko, ne že by si nějak pomáhali, což myslím i více odpovídá realitě. Také je vidět, že ani s Mexičany se nikdo nemazlil. Závěrečný souboj jsem sice čekal poněkud nápaditější, ale celkově to kupodivu nijak hloupé nebylo.

• 18.5.2020  23:00
    9. duben (2015)

Chápu, co chtěli filmaři říct, ale je to vážně hodně nudné. Dlouhou dobu to vypadá jako rozhlasová hra, pak jízda na kolech, pak chůze po lesích... Když se objeví ve scéně malý kluk, a když pak nestíhá doběhnout, je vám jasné, že padne. Navíc mi přijde, že ti dánští velitelé nebyli nějak moc kovaní v taktice, když proti obrněnému nepříteli postaví pět chlápků s bicykly, jedním kulometem a s puškami. Ani ty postavy mne nebraly, i když se film snažil, abychom je jako diváci znali a cítili s nimi, ale sorry, k tomu mi nestačí fotka jedné holky, kterou si vojín chce brát, nebo že jedna postava potřebuje po ránu kafe. To já taky, a nic to o mé povaze nevypovídá. Celkový vzhled je ke všemu takový televizní, jako když si Kanaďané chtějí natočit levný horor v lesích a roztřepanou kameru vážně moc nemusím.

• 18.5.2020  22:50

Škoda, že si film nedrží tah na branku a velká škoda, že hlavní roli hraje Štěpánek. Já jeho až přehnaně expresivní herectví nikdy neobdivoval, zvláště u pozdějších Vávrových filmů, ale tady vážně působí spíše oslzle a docela bych se divil, kdyby mu ženy padaly do náruče. Jó, hrát ho třeba takový typ jako mladý Petr Kostka, pak by to bylo jiné kafe. Ale jinak mne film bavil a některé dialogy a hlášky jsou dokonalé - a mnohé kupodivu nadčasové. Jako bych četl dnešní Twitter nebo Facebok - "Chceme důkaz!", "Dvojí metr!" - "Cizáci nás okrádají!" - "Proč si nesníží platy pánové nahoře?" Nic se nezměnilo, pořád je vše při starém. A třeba hláška "Kolik služebník, tolik zlodějů" by se dala tesat nad parlament, magistráty nebo různé radnice. Pobavil mne nejeden fórek s přesýpacími hodinami, líbila se mi prostopášná, a přitom spravedlivá postava Mikuláše Dačického (aspoň vím, po kom se to pivo jmenovalo Dačický, i když Krušovice ten název pořád drží, byť se už nevyrábí v Kuté Hoře, ale v Březnu), jen bych fakt ocenil lepšího herce. Narazíme tu na pár stereotypů - jak noc ošklivá jeptiška, neustále chlastající fráter, ale taky pár scén ze života, kde ženy vládnou mužům, resp. rychtářům. U některých postav není jasné, jaké vazby ke komu a k ději mají, což je také škoda. Ale celkově je to osvěžující a zábavné a vtipné dílko, a ty dialogy skutečně vybroušené (tedy až na pasáž zhruba dvacet minut před koncem filmu, kdy se děj zvrhne jen v pijatiky a nikam dál se neposouvá.)

• 18.5.2020  11:19
    Hospoda - Závěť (S01E01) (epizoda) (1996)

Seznamovací díl. Kdo seriál nezná (a jsou jistě tací), bude mít problém se v postavách rychle zorientovat nebo k nim pojmout nějaké sympatie či antipatie. Až na Zavřela docela všichni totiž působí v pohodě a jednají docela logicky. Zavřelova postava kuchaře, který si chce ošetřit malou domů je taky docela reálná, ale kromě jeho snah a posléze odchodu se nic většího nestane. Tedy kromě toho, že Nárožný převezme hospodu, ale to si člověk přečte v anotaci a skutečně vtipné jsou jen proslovy Kanyzy jakožto právníka, který nakonec prohlásí, že kauzu nejde vyhrát.

• 17.5.2020  14:26

Ve svém novém filmu režisér Win Wenders mírně navazuje na filozofické myšlenky Nebe nad Berlínem, žel bez ujasnění formy i obsahu. Film vypráví o fotografovi, který cestuje Evropou a přemýšlí o smrti. Bojí se jí, přemýšlí o ní a snaží se jí zbavit retušemi krásných míst, jež vyfotí. (Zde musím varovat všechny, kteří četli text děje na obalu DVD - je to blábol, vážení který se skutečným filmem má společného asi jako Iron Man se Štaflíkem a Špagetkou.) Jeho putování, příhody a myšlenky jsou variabilní - jednu chvíli máte pocit Wendersovy geniality, jindy si říkáte, že ten dědek už je totálně senilní. Podobně je to s kamerou - úžasné záběry vystřídá sem tam neuvěřitelná selanka. Co však sedne, a asi bych si i koupil, je soundtrack. Hudba k filmu je vybraná velmi precizně a zaskakuje tam, kde Wendersovi došly filmařské prostředky. Disk samotný načíná protipirát, trailery na filmy Milk, 12, Půlnoční vlak, Zázraky se nedějí, reklama, jinak žádné bonusy.

• 17.5.2020  14:24

Představovat britskou rockovou legendu Pink Floyd, by bylo nošením dříví do lesa. Je to jeden z mála přeživších dinosaurů, který má díky veleúspěšnému albu The Dark Side of the Moon (Odvrácená strana měsíce) dokonce i záznam v Guinessově knize rekordů. Na začátku osmdesátých let válcovali Pink Floyd hitparády se svým dvojalbem a potažmo koncertním programem The Wall (Zeď). Na to konto spojil autor námětu a většiny hudby Roger Waters své síly s režisérem Alanem Parkerem, a vytvořili parádní film, který si vysloveně říkal o zpracování na DVD. Snímek nemá nějak jednoznačný a lineární děj, ale v podstatě sledujeme životní etudy hlavního hrdiny jménem Pink (hraje ho zpěvák Bob Geldof). Od dětství přes školní léta a dospělost, kdy se jako rocková hvězda duševně zhroutí na předávkování sexem, drogami a rock'n'rollem. Poslední čtvrtina filmu už je vlastně jen jeho blouznění, trefně ztvárněné výtvarníkem Geraldem Scarfem. Jak je na obalu uvedeno, film byl do digitální podoby převeden novou technologií, zabezpečující vyšší rozlišení obrazu než je běžné. Nevím, ale výsledek nepůsobí tak dokonale, jak bych očekával. Ostrost je celkem dobrá, ale tmavé scény jsou hůře čitelné. Hned na začátku jsou místy dokonce zjevné nečistoty (nebyl-li to umělecký záměr). Třeba se původní filmový materiál zachoval v hodně špatném stavu... Zvuk je naproti tomu supertěžký kalibr. O hudbě Pink Floyd se říká, že je tím lepší, na čím lepším zařízení ji posloucháte. V případě Zdi to platí bezezbytku. Zvuk byl zaplaťpámbu remasterován z originálních pásek, takže když si DVD pustíte, máte pocit, že hudba k obrazu na TV obrazovce vůbec nepatří. Nedá se říci, že by disk obsahoval málo libůstek, ale... jsou - což se dá pochopit - hodně orientované na film. Samotná kapela, s výjimkou Waterse, jakoby neexistovala (zasvědcení vědí proč). Na disku tedy najdeme 25minutový dokument o natáčení "The Other Side of the Wall", který už jsme mohli vidět v televizi a 45minutové retospektivní interview s hlavními tvůrci, jež se někomu asi líbit může, ale mě dost nudilo. Stejně jako Watersovo a Scarfeovo mlčení k filmu, které nazvali komantář. Zklamal mě i vystřižený úsek s písničkou "Hey You", jenž byl vlastně sestaven ze záběrů, které vidíme v jiných částech filmu. Skoro mi to připadá, jako by byl vyroben až následně, pro větší atraktivitu obsahu. Zajímá vás, jak se dělaly videoklipy před dvaceti lety? Hitovka Another Brick in the Wall 2 vám to umožní. Pak zde máme ještě galerii fotografií z natáčení a grafické návrhy, nesmí chybět ani filmová upoutávka. A na závěr nám dévédéčko nabízí průvodce po nastavení zvukové soustavy. Na spoustě stránek uživatelského rozhraní se v rohu objevuje ikona, která není normálně přístupná. Když ale stisknete čudlík "9", přehraje se vám zhruba 3sekundový zvukový klip některé ze skladeb Pink Floyd. Jinými slovy: můj soukromý kandidát na blbost roku. Film 5/5 - Dokonalý film v dokonalé kvalitě DVD 5/5 - Je toho víc než dost, ale pro gurmána dohromady celkem nuda

• 17.5.2020  14:22

Remake klasického sci-fi filmu se nese ve spíše komediálním duchu – za pomoci miniponorky máte možnost prozkoumat nitro lidského těla. Nesmí však dojít ke zneužití této technologie – pak můžete v lidském těle zůstat uvězněni a přemýšlet, jak se dostat ven. DVD: V bonusech najdete jen komentář režiséra, obligátní trailer a statické obrázky s filmografiemi a oceněními. Film 3/4, Bonusy 2/4, Zvuk 4/4, Obraz 3/4

• 17.5.2020  14:20

První skutečně slovenské DVD (Jakubiskovy filmy vycházejí v české produkci) z nabídky Slovenského filmového ústavu přináší několikrát oceněný dokument Dušana Hanáka o starých lidech z Liptova a Oravy a jejich názorech na život. DVD: Remasterovaný mono zvuk do 2.0 zní poměrně čistě, vyčištěný je i obraz. Bohužel je na disku zakázáno přetáčení zpět či zobrazení uplynulého času projekce. Vedle filmografií, seznamu ocenění, plakátů k celovečerním filmům Dušana Hanáka či textu rozhovoru s režisérem zde najdete i krátký film Prišiel k nám Old Shatterhand. Film 3/4, Bonusy 3/4, Zvuk 3/4, Obraz 3/4

• 17.5.2020  14:18

Po pravdě – zůstaňte u oněch starých, 10minutových grotesek. Tento film je důkazem, jak by nápad na podobný krátký skeč vypadal, kdyby se natočil v celovečerní stopáži. Čeká vás nudná a nevtipná historka, jak Tom hlídal kouzelný prsten, Jerry si jej nasadil a nemohl si jej sundat z hlavy. DVD: Nabídka bonusů je poměrně pestrá, i když bez české podpory – najdeme zde dokument Making Of, jeden klasický 10minutový příběh navíc (Flying Sorcerer – porovnejte s hlavním filmem), trailer a dokument Get the Picture (praktický návod, jak nakreslit Toma a Jerryho). Film 0/4, Bonusy 3/4, Zvuk 3/4, Obraz 3/4

• 17.5.2020  14:16
    Them! (1954)

Černobílý horor z roku 1954 vychází z původního komiksu a podle toho je náležitě řešené i menu. Film vypráví o zmutovaných obřích mravencích (následek pokusů s atomovou bombou v poušti), kteří ničí lidská obydlí i lidi. Jejich likvidace vojáky připomíná řežbu v novější sci-fi Hvězdná pěchota. DVD: Slušně řešené menu, krásně čistý obraz, v bonusech dvě tři scény z natáčení, tříminutový trailer a fotogalerie, v níž se poměrně těžko orientuje. Film 3/4, Bonusy 2/4, Zvuk 3/4, Obraz 3/4

• 17.5.2020  14:14

Provokativní film režisérky Claire Denis si vychutnají nejspíše jen silnější nátury. Hrdiny filmu jsou lidé, kteří pro své dokonalé sexuální uspokojení potřebují pojídat maso svého partnera. I když se snaží spíše o psychologické pojetí postav, občas autorce vázne logika děje, kterou samoúčelná provokativnost, takto současný filmový trend, moc nezachraňuje. DVD: Jako bonus jediný mizerný trailer. Film 2/4, Bonusy 0/4, Zvuk 3/4, Obraz 2/4

• 17.5.2020  14:13

Druhý díl hororového trháku a zajímavého nápadu nepřináší nic moc nového – opět skupina lidí v kostce, tentokrát ve čtvrtém rozměru a ohrožována i zevnitř hladovým lovcem-kanibalem. I když se dozvíme o trošku víc, než v prvním díle, zase tak mnoho toho není a otázky zůstávají. DVD: Hledáte-li nějaký bonus, smiřte se s tím, že vedle traileru již na DVD nic jiného není. JL: Film 2/4, Bonusy 0/4, Zvuk 3/4, Obraz 3/4

• 17.5.2020  14:12

John Carpenter prožívá už pár desítek let tvůrčí krizi, ale svůj předposlední trhák Upíři produkčně zaštítil v druhém pokračování. Upírobijce v podání Jona Bon Joviho dostává úkol: zničit krtka – tedy upíry v Mexiku. Má mu pomoci kněz z prvního dílu, ten však zemřel a zbylé osazenstvo kláštera rovněž do rána zemře krutou smrtí. To zas proteče krve... DVD: V bonusech najdeme komentář režiséra a dva trailery. Film 2/4, Bonusy 1/4, Zvuk 3/4, Obraz 3/4

• 17.5.2020  14:10

Kdysi málo známý režisér druhých filmových dílů, jistý James Cameron (vedle Piraní natočil i dvojku Vetřelce a Terminátora), nám nabízí pokračování hororu o žravých rybkách, jež člověka oberou na kost do 45 sekund. Tentokrát se milé rybičky budou snažit o kus žvance u záchranné expedice potopené lodi v Karibiku. DVD: Pokládáte-li za bonus trailery na tři jiné filmy, máte jej mít. Film 1/4, Bonusy 0/4, Zvuk 1/4, Obraz 2/4

• 17.5.2020  14:06

Když její bývalý milenec přivede díky trhlině v času z 19. do 21. století mladého vévodu z Albany, takto vynálezce výtahu, netuší Kate, že půjde o osudovou lásku. Ačkoliv se však mají rádi, přece jen mezi nimi zeje minimálně propast zhruba 200 let, když už ne charakterové rozdíly. Jak se s tím vyrovnají? DVD: Film samotný obsahuje tucet historických nepřesností, s čímž si samozřejmě Američané hlavu nelámou, disk pak rozhovory, film o filmu a trailery.

• 17.5.2020  14:04

Horor, jenž je kombinací Záhady Blair Witch a populárního voyaerského real seriálu Big Brother. Pětice mladých má vydržet ve vile půlrok za neustálého dohledu kamer a vyhrají milion dolarů. Brzy se však začnou objevovat různé nesrovnalosti a dojde k prvnímu úmrtí. DVD: Komentář režiséra a producenta, komentář herců (stylem rozhovoru), půlhodinové Making Of (rozhovory s herci a tvůrci), 4 vystřižené scény, erotická scéna ze 4 úhlů kamery (!), kompletní webcastové monology z úvodu filmu – a jen GB titulky.

<< předchozí 1 2 3 4 48 94 141 187