gojackill

Česko
bláhový laik

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 20.7.2018  09:49

V rámci zhulených komedií je to rozhodně to lepší bez trapáren typu prdění a onanování. Gore a nechutnosti tak akorát, abyste to mohli pustit skoro každému na 15 let a jako bonus je tu Offspring a jejich malé cameo. Přijde mi lepší první polovina a hlavně postelová scéna mě fakt bavila.

• 14.7.2018  12:37

Nejvíce překvapivé je, že ze všech těch jmen se mi nejvíc líbil Wahlberg. Na druhe straně Damon byl obsazený špatňe. Je to nadprůměr a konfrontace Wahlberga a Dicapria ve scéně pod mostech je pamětihodná.

• 13.8.2017  18:45

Nechápu hodnocení. Mě to sedlo daleko více než například Blade Runner. Jsou tam tak 2 až 3 scény, které jsou naprosto nezapomenutelné - například na "nasazení zajíců na lišku", bitku ve vodě a vlastně úplně všechny přestřelky. Perfektní vedlejší postavy, super svět kyber věku vlastně kazí jenom Scarlett, která se mi tam nehodí, ale vzhledem k tomu, že to tak dobře šlape a má to i solidní myšlenku je to u mě za jasných 5 hvězd. Je to pro mě film, který se v akci zatím asi nejvíce přiblížil Matrixu co do kvality soubojů. Hudba a zvuk jako v původním GitS! Co komu ku*va vadí?

• 15.7.2017  17:26

Film s výbornou atmosférou a uvěřitelným superhdinou, který má zbytek zlomené lidskosti uvnitř a je donucený znovu ji objevit. Hodně chválím za úplný konec, takto dobře zakončený a uzavřený film se vidí málokdy. Odklonení od současných blockbusterů se vyvedlo a za to si Mangold zaslouží uznání.

• 30.6.2017  11:03

Nechápu, že mi prvně uniklo, jak je to parádní. Je to film, který mě hluboce zasáhl. A celé je to velmi napínavé.

• 19.4.2017  22:58
    Neutečeš (2014)

Ten námět je dobrý, a vůbec jsem nečekal, že se film bude postupně ještě zlepšovat, jak se budou vysvětlovat pravidla hry. Nejlepší na tom je, že to není vůbec založené na lekačkách a strachu z neviděného. Naopak se vše odehrává ve dne. Strašidelné s cílevědomým soundtrackem a velmi dobře natočené. Více takových filmů.

• 18.4.2017  23:26
    Rozpolcený (2016)

Vynášení McAvoye do nebes nechám na jiných. Hraje však opravdu dobře. Líbil se mi námět. Pomalou první hodinu jsem tomu moc nevěřil, ale vystřídaly to i chvíle skutečného děsu a nebýt toho podivného a překotného závěru, šel bych na 5. Je to trochu rozpolcený film, ale stejně je velmi zajímavý a výrazný.

• 15.4.2017  14:33
    Pasažéři (2016)

Film na hovno po všech myslitelných stránkách.

• 1.2.2017  20:17
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Moje matka to sleduje :(

• 1.2.2017  00:58

Má to takovou hyptnotickou atmosféru.

• 1.2.2017  00:51

Pěkně vysvětlená podstata vzniku krize. Závěr naprosto skvělý: Vše zaplatí normální lidi a obviníme z toho uprchlíky. V době, kdy propadám vlivu tradera a odborníka na 'černé labutě' Talebovi, je to pro mě tento film něco jako povinnou četbou k doplnění vzdělání. Fakt náročné téma se režisérovi nerozpadlo pod rukama. Vadila mi kamera, ale ten celek mě přibyl k televizi tak. že jsem netušil, že je to více jak dvě hodiny dlouhé. Takže asi i ta kamera měla opodstatnění. Přirovnání k Vlkovi z Wall Street je podle mě hodně povrchní. Na závěr jen řeknu, že je to skvělý film, který není pro každého. Jdu googlit knížní předlohu. Pátá hvězda za perfektního Carella, a to jsem ho dosud viděl hrát jen komediální role.

• 29.1.2017  10:31
    Bytost (1982)

Ta pěkná ženská je za celých 5, ale dívat se, jak jí znásilňuje duch mě nebavilo. Občas jsou tam opravdu pitomé dialogy a celé to má takovou televizní kvalitu. Problém je, že jsem se nebál.

• 25.1.2017  00:55
    Kvílení (2016)

Zatím můj nejpříjemnější filmový zážitek za rok 2016.

• 9.1.2017  15:36
    Cesta do hlubin mozku (TV seriál) (2015)

Jedná se o můj nejoblíbenější vědecký dokument. Považuji ho především za velmi přínosný i do praktického života. Tak například jsem si pohovor domluvil po obědě :)

• 26.12.2016  23:34

Velmi napínavý film, který buduje nejistou atmosféru postupně. Film nemá ambice stát se klasikou žánru, ale je řemeslně naprosto výtečný a všichni herci jsou dobří. Jdu se kouknout na na další počiny režiséra.

• 4.7.2016  18:39

Nedávno jsem to jenom zahlédnul v televizi, a už je to dlouho, co jsem to sledoval v kuse. Nicméně jsem si uvědomil, že i přes hodně slabé herce to má zajímavou magii a především mysteriózní hudba se mi líbila.

• 30.10.2015  19:42

Je to nostalgie, i když je jasné, že je to slabší než většina ostatních 'Carryovek'.

• 20.10.2015  19:51

Cistou radost ze sledovani filmu jsou uz dlouho nemel. Krasny film plny humoru.

• 11.10.2015  14:02
    Kokuhaku (2010)

Pamatuji se, ze se mi to moc libilo, ale nemohu si na to poradne vzpomenout. Mam vubec problem s asijskymi filmy, ze mi velmi casto splivaji. Nejspis to bude herci, kteri jsou pro me jako Evropana zamenitelni.

• 21.9.2015  21:32
    Rudyho má každý rád (TV seriál) (2015)

Tohle je nejpodcenenejsi zalezitost, kterou si ted vybavim. Mam radost, ze u nas dokaze vzniknout sitcom, jako jsou ty svetove. Jasne, neni nejlepsi, ale to ze je cesky neznamena, ze by mel mit jiny metr________ Sitcom se vsim vsudy a uplne skvelym Rudym. Kam se hrabe Ted z HIMYM.

• 17.8.2015  22:13

Libi se mi, jak tu Veskernova hraje.

• 16.8.2015  00:07

"What a lovely day".

• 8.8.2015  02:25
    Sněhurka (2012)

Unikatni zalezitost, ke ktere se vratim i v komentari. Tesim se az to pustim rodicum o Vanocich. Hlavne musim rict, ze jsem se u toho hodne a ze srdce zasmal.

• 7.8.2015  01:52
    Návrat (2003)

Nejlepsi na tom byly fotky v zaveru. Na me to je az moc nudne. A nadsene kometare prilis nechapu, hlavne pokud nekdo vychvaluje scenar, to si musi snad delat prdel.

• 4.8.2015  03:16

Konecne jsem videl petihvezdickovy film, u ktereho s hodnocenim nevaham ani minutu. Ono je to veskrze zabavne - takova satira na vidlacke detektivy. Ale je to jen na okraj, reziser nema problem v momentu zmenit tempo a atmosferu filmu, a z taskarice se behem vteriny stava docela hustej thriller, akcnak, ktere je napjatej jako ksandy, aby se v dalsi minute opet vse odlehcilo komedialni scenou. Atmosfera v zaveru je perfektni a s nicim si nezada s takovymi filmy jako je Sedum, ale jinak je to uplne jine. Finale dopadlo snad nejlepe, jak dopadnout mohlo a vubec byly zvraty ve filmu velmi dobre davkovane. Tohle je prekvapive dobry film, ktery smele balancuje na hrane vtipnosti a pritom vzdy dokaze jednoduse navratit vaznost a tihu odpovidajici tematu seriovych vrazd. Tohle ano. Moc se mi libi jak komentoval Marigold. 'subtilni gradace' v tom ma pravdu, protoze ten zaver je opravdu tizivi.

• 2.8.2015  23:30
    Dům ďábla (2009)

Takovy poctivy horor, na ktery se mi dobre divalo. Nebyl jsem zrovna vydeseny a ani prilis v napeti, ale to muze byt muj problem.

• 2.8.2015  20:23

Nuda a vubec me zaver neprekvapil.

• 1.8.2015  03:41

Pro me to bylo bez napeti a vubec zadny zajimavy vyusteni to taky nemelo. Doporucim jenom tem, kteri chteji videt setkani s mimozemstany a bude jim to stacit.

• 1.8.2015  01:45

Je to pusobivy horor, kdy se ceka na monstrum, ktere v zaverecne konfrontaci spise nudi. Ale docela jsem se bal. Slabe 3 hvezdy.

• 1.8.2015  01:42
    V/H/S/2 (2013)

Sektarska povidka je naprosto kulervouci. Dokument o sekte jako vino :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9