ywo666

okres Brno
Naťahujem čas

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 24.8.2018  23:15

Neprehladny gulas, ktori sa vlastne ani nedal ukocirovat. Prilis vela postav, prilis vela filmov prilis vela vsetkeho. Keby toto bol posledny diel tak tlieskam. Ale viem ze sa uz chysta milion dalsich. Preto sa cela seria uz neda brat vazne. Cele to bolo divne. A uz mam tohoto prepleteneho sveta plne zuby. Najobdivuhodnejsie je kolko znamych hercov sem dostali. Aspon v tom sa im tazko konkuruje. Chvalabohu je to obcas vtipne. 3*

• 24.8.2018  23:11

Oh to bola chujovina. Daddy's home 2 je ako vyborne jedlo do ktoreho sa niekto vysral. Na jednej strane mate vyborny pokrm ale musite sa k nemu obozretne prepracovat cez kopu sraciek. A o tom je tento film. Vtipne to je. Poriadne vtipne. Na druhu stranu je to hlupa traposina. Najlepsia vec je Mel Gibson. Kde sa v tomto filme objavi, chce sa mi dvihat hviezdicky. Rovnako ako ked zmizne tak cely film ide vacsinou dole vodou. Odporucam ludom, ktori sa chcu dobre zasmiat a je im jedno aka naloz sraciek obaluje vtipy. Ja som sa znechutit nedal. 3*. Keby vystrihli top 10 najhorsich scen a 8 znich nahradili vatou a 2 dobrymi vtipmi mame tu americku komediu roku.

• 22.8.2018  16:01
    Máš ji! (2018)

Prekvapivo slabota. Napad super. Obsadenie zaujimave. Hodnotenie vysoke. A vysledok proste nie je dostatocne dobry. Vtipov mohlo byt viac (aj ked obcas sa zadari). Isla Fisher by sa mala poriadne hanbit za to co predvadzala. Rovnako ako Leslie Bibb. Rennerov skill je prehnany az to prestava byt zaujimave. A ako obvikle. Najlepsie sceny su aj tak v trailery. Ako nebolo to zle ale proste som sa nebavil ako som cakal. slabsie 3*.

• 24.5.2018  23:17
    Deadpool 2 (2018)

Pecka ako jednotka. V niektorych ohladoch aj lepsia. Jediny problem bol, ze jednotka bolo originalne a prijemne prekvapenie. Kym dvojka sa musi popasovat s velkymi ocakavaniami. A trochu to nezvladla s recyklovanim vtipov a vykradanim samej seba. Ale to nemoze potlacit fakt. ze deadpool 2 je unikatna komedia. Wadov humor a blbe reci su mi velmi blizke. Akcia je fajna a celkovo toto bolo proste predstavenie podla mojho gusta. Pritom film je velmi narocny na pozornost a znalosti komixoveho sveta, pop kultury a boh vie coho dalsieho. Roznych odkazov na hocico je tam neuveritelne mnozstvo. Verim ze pri druhom pozreti este objavim nejake drobne srandicky. 90% Dal by som 91 ale 1% strhavam za to ze sa mi dalo mega chcat v kine a kazilo mi to zazitok.

• 18.5.2018  22:19
    Accident Man (2018)

Nah, az tak ma to nebavilo. Na akcnu komediu to bolo malo vtipne. No a na drsny film to bolo az moc odlahcene. A co je horsie. Bitky boli nedoverihodne. Udery nedopadali, Na realisticke suboje treba hned zabudnut. Chybal mi nejaky vyhecovany suboj kde z napetim cakate ako to dopadne a trpite s hlavnym hrdinom. MJW uz starne a straca rychlost. Vidim ze scenar si pisal sam Scott a to je zle. Lebo napad bol dobry, ale rezia a hlavne scenar proste nedosahovali kvality, ake by toto pojatie vyzadovalo. Keby to daju doladit kvalitnemu scenaristovy dostanu viac casu a penazi na bitky. asi by som bol spokojny. Paradoxne Scottove herectvo nebola slaba stranka toho filmu. 3* a total priemer.

• 13.5.2018  19:35

Vydareny diel. Pocul som pred tym hlavne kritiku. Ale nenasiel som viac menej nic, preco prave tento pocil mal byt nevydareny. Najlepsi je samozrejme Del Toro a Damhall hra dokonaleho kokotka. Proste saga ide dalej. Len tie stare ksichty nam uz nejak vymieraju. 80%

• 13.5.2018  19:27

Cakal som dalsieho vyprazdneneho Thora a dostal som super sci fi komediu, ktora je komixovka len tak mimochodom. Kopec vtipnych postav alebo kreatur (revolucionar). Kopec odkazov. Necakane hlboke zoznamenie s Hulkom. Vlastne cela linia s Cate Blanchett tam bola len z povinnosti. Kludne by som sa cely film venoval Thorovym vesmirnym dobrodruzstvam. Taika ma upirmi este nepresvedcil. Ale pri tlstom decku v divocine uz sme sa pochopili na jednotku. Pri Thorovi ukazal ze aj nieco otrepane moze byt vekmi zabavne. 85% jedno z top prekvapeni.

• 13.5.2018  19:20

Hugh je vo forme aj s bliziacov sa 50tkou. A celkom by som si ho pozrel v nejakom poriadnom akcnom filme bez superhrdinov. Bohuzial to sa neda povedat o jeho postave. Wolwerine bojuje s nejakym shitom ktory ho zabija. Nudaaaa. Profesor Xavier bojuje s demenciou. To si fakt nezasluzil. Niektore miesta su zaujimave. Ale ako celkom mi film prisiel ako jedno velke trapenie. Chapem ze niektorym prave toto imponuje. Mne nie. 3*

• 13.5.2018  19:09
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Cudna vec, s cudnym koncom. Briti su sikovny. Aj takyto low budget serial moze priniest zaujimave sceny, super hlasky a obcas aj dobre vtipy. Pozor nie je to sitcom. Komedia a drama idu ruka v ruke. Nechalo to vo mne zmiesane pocity.

• 13.5.2018  18:55
    Noční hra (2018)

Celkom solidne dobrodruzstvo. Ako nie je to nic originalne, ale bavil som sa od zaciatku do konca. Vtipov je tam celkom dost. Ma to Rko. Obcas je to aj napinave. A Gary aj s jeho westikom je top. Ak niekto caka viac ako standardnu americku komediu s prvkami thrilleru a akcie. Bude sklamany, jedna sa o svydareny kusok, ale len v ramci schematikcyh mantinelov zanru.

• 13.5.2018  18:47
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Postupne ma to dostalo. Trvalo to. Nepatril som medzi nadsencov od zaciatku. Ale je to cele pecka. Drsne, temne, napinave. Miestami genialne herecke vykony (aj ked obcas ma postavy srali). Uz si zacinam zvykat ze kvalita postupne opusta filmovy svet a presuva sa k serialom. Tesim sa na 3 seriu. Turbulentnych ale vybojovanych 90%.

• 13.5.2018  18:43

To co bola za niga parade. De facto sa mi na tom nepacilo nic. Wakunda je krajina kde nemaju radi imigrantov lebo prinasaju problemy, uzkostlivo trvaju na tradiciach ale zaroven maju super technologie ktore s nikym nebudu zdielat. A su tak strasne advanced ze miesto primitivnych strelych zbrani pouzivaju ostepy. Postavy su nudne a maju otrasani prizvuk. Black Panter neprinasa nic zaujimave, jeho sestra je asi najvacsi nerd stereotyp. Kralova straz bola verbovana medzi skinhead feministkami. Jediny kto ma bavil bol Andy Serkis ale moc priestoru nedostal. Hobit na rozdiel od Gluma bol len do poctu. 35% a jedno velke zbytocne mumbo jumbo.

• 28.8.2017  22:22
    John Wick 2 (2017)

John Wick jedna bol vynikajúci akčný film ktorý ponúkol extrémnu porciu kvality v pomere s cenou. A prišiel ako blesk z jasného neba. Nízky budget, upadajúca hviezda ktorá má najlepšie roky za sebou a navyše sa do akčných filmov extra nehodí, debutujúci režiséri, divná zápletka. Nič nenasvedčovalo čo nás čaká. John Wick nám bol chrstnutý do ksichtu bez varovania. Dvojka už moment prekvapenia nemala. Latka sa nikam neposunula. Kvalita akcie tam stále je. Ale väčšinu sme už raz videli. Takže na druhý raz som skôr uznanlivo pokýval hlavou ako by som nadšene vykrykoval. Rozhodne tu nemáme nepodarok typu Taken 2, alebo Kuriér 3. Johnovi dva ale musím dať o hviezdu menej ako jednotke, lebo to proste už nebolo ono. Stále sa ale bavíme kvalitnej akcií za silnejšie 4*. Na trojku sa teším, ale už radšej opatrne.

• 28.8.2017  22:11

Bol som celkom zdesený keď som v trailery videl tie šialené digitálne fantasy hovadiny. Nakoniec to dopadlo dobre. Ritchie ešte aj z fantasy blockbusteru o Artušovi spravil dobovú gangsterku so štipkou komédie. Nebolo to úplne to čo som čakal. Nebolo to úplne bez chyby. Ale z kina som vychádzal s pocitom, že som práve videl solídnu pecku. Určite lepšie ako "tatkov brat". 80-85%.

• 28.8.2017  22:06

Neviem sa rozhodnúť či to bolo dobré alebo nie. Na jednej strane. Sranda. Kopec vtipných situácií. Na druhej strane. Je to blbosť. Hoffa a Pamely je málo. Alexandra má tie kozy zakryté viac ako by som chcel. Príbeh je dutý. Čo sa dá ale robiť. Ani predloha nebola práve intelektuálna potrava pre Einsteinov. Inak Efron asi nevidel molekulu sacharidu dobre dlho. Stačilo seknúť s kokaínom a je vyrysovaný ako Zora Coborová. 70%

• 28.8.2017  21:59
    Dunkerk (2017)

Vidieť tento skvost v iMaxe je zážitok. A nie len kvôli obrazovkám zabudovaným v pisoároch. Nolan si to natočil po svojom. Bolo to zaujímavé? Áno. Vizuál? Paráda. Žiaden digi bordel. Napätie? Dalo sa krájať. Hudba mega. Je tu ale pár ale. Akože PG-13 pôsobilo skutočne trápne. Samotná vojenská akcia nedávala zmysel. Celý čas sa všetko serie a bez nejakého uspokojivého vysvetlenia... . 338,226 zachránených. Viac ako súvislý film je to len určitý výsek určitých udalostí. Žiadne vysvetlenie. A miestami som mal guláš aj v časovej osi. Napriek tomu nelutujem tie nekresťanské peniaze za iMax.

• 28.8.2017  21:48

Dobrá akčná komédia, ktorú si S.L. Jackson asi natočil pre vlastnú zábavu. A občas sa s ním baví aj divák. Film je plný klišé, ale zároveň si z klišé robí srandu. Akcie je tam dosť. Občas je aj vydarená. Miestami ale pôsobí úplne tuctovo. Jackson je už na takéto úlohy starý. Škoda že nemá o 15 rokov menej. Naopak Reyanolds sa v akcií vie obracať a jeho akčné scény sa miestami dali aj užiť. Bez toho aby som dlhé sekvencie čumel iba na jeho stuntmanov. Hughes sa očividne niečomu v Expendables priučil. Stále to nebolo 100%. Film si neudržal kvalitu celý čas. Ale väčšinu času sa na mňa valila absurdná aj menej absurdná zábava. 4* hviezdy to znesie úplne v pohode. PS: Medailu titulkárovi. Keď ťa život kope do gulí, stále máš čurák.

• 1.6.2017  12:22

K tomuto som bol totálne skeptický. Ǔvod je priemerný. Stred tradičné Star Wars mumbo jumbo. Koniec prekvapivo drsný. Film má kopec odkazov na originálnu sériu. Stále sa niečo deje. Väčšinu filmu by som nazval taká sci fi klasika. Za koniec zdvíham o hviezdu. Aj tak mi je čudné že práve tento film zlomil Donnieho Yena na Holywoodsky návrat. 4*

• 1.6.2017  12:16

No, na jednej strane sme dostali čo sme chceli. Rko. Viac krvi, viac akcie, viac hororu a vysvetlenie čo je ten votrelec vlastne zač. To kvitujem. Ale celková pointa ma skutočne vôbec nebrala. Takto by som bol radšej keby o Alienoch neviem nič. Celkovo príbeh ma až tak nebavil. Olizovačky Fassbendera s Fassbenderom som tiež vidieť nemusel. Tu vidím ale problém ságu posunúť. Buď je už Ridley starý a neschopný. Alebo sa téma vyčerpala. Všetko nové je opičované. A všetko staré je okukané. Možno by som si ešte pozrel verziu od Blomkampa. Ale Ridley už ruky preč od votrelca. U mňa je to tak 70-75% Slabé 4*.

• 15.4.2017  14:01

Zaujímavé. Výborná réžia a výborný scénar. Gavin je podľa mňa úplne geniálny režisér. A nie, nevidel som Jane got a gun. Affleck sa v úlohe našiel. Nikdy nebol dobrý v prenášaní emócií na plátno a teraz jeho postava nemá skoro žiadne emócie. Support casting je elitný. Možno je to miestami trochu moc zamotané ale tento film proste na to ide trochu inak.

• 15.4.2017  13:31

Typická americká komédia, ktorá je ale vtipnejšia ako je bežné. Pritom to obsahuje všetky kliše a trápnosti ktoré nemusím. Dokonca ani otravný Franco mi film nepokazil. Jednoducjá zábava. Rko pomohlo. A Kiss rules.

• 15.4.2017  13:24

Dostávame presne to čo sme čakali a na čo sme zvyknutí. Autá, zadky, svalovcov a megalomanskú akciu. Diel sa nesie v duchu šestky a sedmičky. Prebieha medzi medzi akčným filmom a komédiou. Hláškuje sa ako o život. Niekedy nasilu, niekedy vydarene. Akcia megalomanská ako vždy. Charlize v pohode. Pokračuje v ére zaujímavých záporákov. Čo mi chýbalo sú bitky z predošlých dielov. Teraz sa mlátia skôr komparzisti. Predtým šlo skôr o osobné duely hlavných postáv. Hivju predviedol menej ako som čakal. Ale aj tak je film zábava od začiatku do konca. Prečo 4.? Už sa mi to začína jemne prejedať a trošku mi tam chýbali aj bojové umenia. Inak neviem čo si mám myslieť "pestúnke" Stathamovi. Scéna pobavila, ale zároveň som sa hanbil že to pozerám a trapne mi bolo aj za Jasona. 85%

• 15.4.2017  13:16

Škoda, že som videl predlohu. Podľa mňa je to v rámci možnosti podarené. Film ťahá dole PG-13 a kultovosť originálu. Tiež všetko sme už videli lebo staré GitS inšpirovalo veľa filmov. Takže téma by bola zaujímavá v 90. rokoch. Naopak to vyvažuje zaujímavý príbeh, dobrá atmosféra, hudba a vizuál. Casting je tiež dobrý. Tam žiaden problém nevidím. Dalo sa to spraviť lepšie? Áno. Jedná sa o nevydarený remake? Rozhodne nie! 75-80%

• 12.2.2017  20:24

Nezmyselna chujada. Spatna akcia. Spatne CGI. Super hlupy pribeh. Slabe vykony hercov. Aby taky borec ako Charles Dance predviedol sileny shit. WTF? Theo je otravny. Kate je stara opotrebovana. Seria nema co priniest. Traponost strieda trapnost. Duo reziserka&scenarista stoja za vyliz prdel. Pride mi to zbytocne ako Resident Evil. 2*

• 12.2.2017  20:05

Niekolko cool napadov a akcia striedajuca akciu. A mozno este hudba. To su klady filmu. Problemy. Akcia je malo napadita. A pri tej kvantite sa uz trochu prejeda. Pribeh kriva a bcas je to solidne stupido. Fass si tam hra iba akoze a neyuziva ani cast hereckeho potencialu. Vlastne cele je to celkom hlupe. Film kde kostra je dobre ale co z toho, ked je obalena srackami. 3* a jeden z najhorsich filmov ever na ktore som siel do kina.

• 22.1.2017  19:02

Najhoršie na tomto filme je, že je úplne priemerný. Čo by som normálne odpustil. Ale pri snímku ktorý má všetky správne ingrediencie (budget, Rko, obsadenie, nápad...), to dosť zamrzí. Smith mi tam prišiel nasilu. Niektorý super anti-hrdinovia majú brutálne schopnosti ako hádzať bumebrang. Ešte hustejšia je Harley. Tá má baseballku. To nie je super schopnosť? Nie? Tvárme sa že hej. Hlavná čarodejnica iba dodrbáva film. Ako je to v pohode. Nenudil som sa. Napriek tomu výsledný dojem negatívny. Dúfal som že film bude temnejší, drsnejší, vtipnejší a akcia bude lepšia. Nič z toho sa nekonalo. 50% 3*.

• 22.1.2017  18:56

Zaujímavý nápaditý film. Zdravý mix humoru, dobrodružstva, absurdity a dojemnosti. Všetko okorené parádnou hudbou. Sam Neill je super. Otravný tučko je tak nesmypatický až je sympatický. A novozálandská divočina navodzuje chuť obuť si vibramy, vyzbrojiť sa, zbaliť batoh a ísť sa túlať po horách. Nájdu sa tam hluché miesta. Celkovo začiatok je slabší. Ale výsledný dojem zodpovedá slušným 80%. Chýbali tomu tak dva dobré vtipy a jedna napínavá scéna a bol by som úplne unesený. Takto iba oznanlivo kývem hlavou. Good job.

• 9.1.2017  11:06

No toto nedopadlo dobre. Stale neviem odpustit ze Cruise hra obrovskeho Jacka Reachera. Pribeh tentokrat nie je az tak dobry ako v jednotke a ta dcerenka mi dost vadila. Ani Cruise sa extra nepredviedol. Jedine co to obcas zachranuje je Zwickova rezia a prinesie nam napinave sceny. Objektivne je to na 3* ale kedze reacher ma ledva 170 cm miesto 196 strhavam jednu hviezdu ako trestny bod.

• 2.10.2016  11:25

Ja nie som moc na tieto rozprávky. Ale nechal som sa strhnúť davom a ocitol som sa v kine. Občas ma to bavilo občas nie. Hudba pri súboji príšer s kostričkami je úplne dokonalá. Najlepšie filme boli blbé keci ktoré sme mali okolo toho. Tie však do hodnotenia nezapočítam. S.L. Jackson je fakt super rozprávkový zloduch. Naopak Eva sklamala lebo neukázala kozy. Samotné dielo hodnotím na 65% ale ja som sa bavil lepšie.

• 1.10.2016  15:58

Chcel som aby bol Jason akčnejší. A Jason sa stal akčnejším. Pripomína mi to filmy, ktoré som mal rád keď som bol malý. Namakaný hrdina s vysokým head countom. Tiež sa mi páči ako sa Jason vrátil k potápačským koreňom a vodné scény si očividne užíva. Réžia a scénar sú nekonzistentné. Občas vidíme nejakú nápaditú scénu alebo zaujímavú vychytávku. Miestami je ale film tupý. Taktiež zrýchlene preskakuje pasáže ktoré potrebovali lepšie vysvetliť. Gansel to proste nevedel dať poriadne do kopy. Alba plní úlohu byť sexi. Čo je asi jediné, čo sme od nej očakávali. Trochu mi tu chýbal nejaký dôstojný protivník pre Jasona, lebo hlavný boss bol celkom sráč. Tak Jasn kolí iba štatistov. TLJ pobavil v malej úlohe. Je to niekde medzi 3-4*, ale kedže sa Jason vrátil k plnokrvnej akcií prikloním sa k vyššiemu. 70% 4*

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38