ywo666

okres Brno
Naťahujem čas

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 4.4.2020  00:07

Podobne dobre ako prvy diel. Ani to jednotku neprekona, ani za nou nezaostava. Styl to razi ten isty. Nejaka akcia, nejake vtipy a stare zname ksichty. Zaujimave ako sa niektory herci zmenili. Baby relativne dost. Chlapi takmer vobec. Fakt Woody a Jesse ako keby zamrzli v case. Emma Stone je nejak menej sexi a opotrebovana. Abigail logicky dospela. A predstavuje najslabsi clanok ustrednej stvorky (len neviem ci kvoli scenaru ale herecky). Akoze ja som spokojny. 4*.

• 30.3.2020  22:45
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

Podla mna pecka. Drsne. Dokonca by som povedal ze na mainstream mega drsne. Pacilo sa mi ako si to vytvaralo pribeh. Budovanie napetia je super. Ortega mohla by trochu lepsie zahrana, ale stvarnila ju aspon sexi herecka co sa nevahala vyzliect. Inak su tu super postavy. Sam Kovacs ma bavil. Poe bol dokonaly. Slizky sikmooky killer tiez sadol ako rit na serbel. Jedine co mi trochu kazilo serial bola sestra. Na konci to uz s nou bolo trochu chujne. Som zvedavy na druhu seriu. Davam zatial slabych ale vzbojovanych 5*.

• 26.3.2020  15:55
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Podareny americky sitcom. Ma trochu specificky vizual a pristup, takze to asi nesadne kazdemu. Moju frajerku to vobec nebavilo. Ale ja som sa smial kralovsky. Cele je to zalozene na tom ze kazda postava je solidne strelena a dostavaju sa do absurdnych situacii. Plus do toho navalili kopec popkulturkych odkazov. Pri tolkych dieloch sa to nevyvarovalo opakovaniu vtipov a zbytocnym traposinam. Ale v ramci normy. Pacilo sa mi Terry Crews hra v podstate sam seba a neunuval sa ani si menit meno. Komu by som to odporucil? Ak si niekto mysli ze Andy Samberg v Lonely Island je vtipny, miluje dobre hlasky vo filmoch a oblubuje sitcomy z New Yorku. Toto bude spravny salok kavy. Treba sa ale pripravit velku porciu politickej korektnosti. Niekedy az v parodickej miere. 85 percent

• 26.3.2020  15:45
    7 životů (2017)

Wirkola je super. Trochu ma prekvapilo ze sa dal na taketo sci fi. Ale neskor si neodpustil nejake fajne brutalitky. Inak je to cele fajn. Akoze na rit vas to neposadi. Ani to neaspiruje na ocenenia. Ale ma to solidny pribeh, dobre herecke vykony. Je to prekvapivo akcne. Nechybaju prekvapenia. Proste celkovo dobra a tradicne drsna filmarcina. Je tam trochu menej humoru, ako Tommy zvykne davkovat, ale ked si chcel spravit nieco vaznejsie nemam problem. Na druhu stranu by som bol radsej za pokracovanie Janka a Marienky. 4*

• 26.3.2020  15:39

Dost velky fail. Super trailer. Bay. Super scenaristi. Dobre herecke obsadenie. A dokopy? Strasna zlatanina. Dej to ma velmi chaby. K postavam som si nejak extra nevzbudoval vztah. Reynolds je tu ako za trest. Snazi sa hlaskovat, ale obcas je to fakt na silu. Celkovo to vtipne relativne je, ale pravidlne sa strieda humor s krcom. Akcnych scen je kopec, ale nie vzdy davaju zmysel a posobia genericky. Vlastne cely film vobec nedrzi pokope. Vyzera to ako keby natocili iba niekolko videoklipov a v jednom momente sa rozhodli z toho zostrihat film. A zaporak je dost shit. Ak to chapem spravne toto mal byt len kick off pre celu seriou, co by vysvetlovalo tolko nevysvetleneho. Ale moc sa to nepodarilo a na dalsi diel nie som moc zvedavy (ak vobec bude). Dali do hrnca vela dobrych ingrediencii a vysla z toho grcka. 55 percent a slabe 3*.

• 24.12.2019  14:53
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Je to super. Jediny problem mam s tym, s cim mam problem aj v knihach. V casovych skokoch sa obcas stracam. A v uvode vlastne netusim o co tam vlastne ide. Ale mimo to sa jedna o vyborny serial. Trochu sa mi nezdalo obsadenie supermana a viac som si v ulohe predstavoval Madsa Mikkelsena, ktory bol v nejakom promo trailery. Avsak Cavill sa tam hodi ako rit na serbel a fyzicky je vyborna volba. Lebo akcie je tam dost. A je dobre ze witcher je solidna korba. Vizual a hudba su ok. Nie je o sice Game of Thrones ale stale sa jedna o nadpriemerny serial, ktory moze casom este rast. Zatial 4*. Uvidime ci niekedy zvysim.

• 19.10.2019  16:02
    Rozčarování (TV seriál) (2018)

Zaujimave dielko. Citit jasne ruku tvorcov Simsonovcov a Futurami. Co je aj dobre aj zle. Zle je ze vela krat budete mat pocit, ze ste to uz niekde videli. Alebo ze toto sa dalo cakat. Na druhu stranu humor stale vacsinou funguje a paroduje ako stredovek a kuzla, tak sucastne spolocenske temy. Fantasy prostredie je super. Dreamland je paradne animovany. Serial ma paralelne epizodovy charakter a tiahly navazujuci pribeh. Niekedy je pribeh dokonca zaujimavejsi ako pokusy o vtipy. Celkovo som sa dobre pobavil. Ale mohlo to byt lepsie. Potencial tam vidim. Zatial obycajne 4*

• 16.10.2019  23:01

Slabota. Jedine co ma ako tak bavilo, boli obcasne vtipne momenty. Poriadne som sa zasmial ale iba pri ceskych spravach. A 2 vtipne sekundy film nezachrania. Tom Holland ma moc nebavi ako spider-man. jednoznacne najslabsi z poslednych troch pokusov. Postavy z Marveloviek su tam len z donutenia. Nick Fury je tam za curaka. Akcia je uplne nevyrovnana. Raz su drony dokonale a raz maju horsiu musku ako stormtrooperi v starych Star Wars. Tvorcovia si idu stylom co sa nam hodi to bude. A kludne nech to popiera co sme videli vo filme pred chvilou. Zaporak je scenaristicky odflaknuty a nezachrani ho ani kvalitne herectvo. Teenegerska cast je hrozna. Same traposiny. Mary Jane uz nie je rysava ale etnicky korektna. Ale aspon co stratila na vizualnej podobnosti s originalnou postavou, to ziskala na otravnosti. Trochu ma zabavil cierny ucitel aj s carodejnicami. Ale nie dostatocne aby ma film bavil. Ked si predstavim aka pecka bol Raimiho Spiderman a aka povrchna hlupost je toto, chce sa mi grcat. Dvojnasobne ked vidim sucastne hodnotenia. 2*

• 13.10.2019  23:39
    Avengement (2019)

Zaujimave. Nechybalo vela a mohol to byt dobry film s dobrymi akcnymi scenami. Ale nebol. Adkins proste nie je taky dobry herec a Johnson nie je taky dobry reziser. A trochu ich asi aj limitoval budget. Samozrejme na nizkonakladove becko je to stale pecka, s brutalnymi mlatickami a obstojnym pribehom ktory sa postupne mozaikovito odkryva. Cain je strasne monstrum a aj Yuri Boyka proti nemu vyzera ako slaby odvar. Pre beznych divakov tento film asi vela neponukne. Ale ak ste ten typ cloveka co ma rad seriu Undisputed a zaroven si myslite ze Steven Seagal natocil po v 21. storoci niekolko dobrych filmov, toto by vas malo bavit.Ale stale sa neviem zbavit pocitu ze nechybalo vela aby to bol skutocny klenot. Davam beckovych 70 percent a slabe 4*.

• 7.10.2019  23:49

Sam doma v Arizone a miesto Kevina nastupuje Jigsaw. Rambo 5 ma kopec pozitivnych stranok. Stallone stale nevyzra smiesne a na akcny film proste ma. Sposob smrti je tak kreativny, ze niektore horory mozu zavidiet. Co uz ma trochu mrzelo ze Johny mohol tych mexikancov pokantrit viac. Celkovo akcia bola dobra ale jej kvantita trochu uchadzala. Chapem ze to chceli lepsie rozvijat dramaticku linku, ale pre mna je Rambo mlyncek na maso. Akoze celkovo som spokojny. Len keby vystrihnu 10 minut vaty a nahradia 10 minutami akcie. Bol by som spokojnejsi. 4*. Bola to dobra akcna seria.

• 6.10.2019  00:18
    Spolujízda (2019)

Neoriginalna akcna buddy komedia. Ale solidne vtipna a Rkova. Ako chojovin je tu pozehnane. Obcas som si tukal na celo. Ale zasmial som sa vela krat. Ind strieda vtipne a trapne hlasky v tolerovatelnom pomere. Iko predvedie par tahov ale terno to nie je. Bautista sa filmom len prebruci, ale dokaze s odretymi usami utiahnut hlavnu rolu. Ked sa snazi a sadne mu postava. Co sa tu asi podarilo. Davam 75%. Je to hovadina. Ale zabavna hovadina.

• 25.9.2019  00:07

Taaa skoze v pohode. Chapem ze pre komixoveho fanusika je to vrchol. A viem ze tam bolo kopec dobrych scen. Asi milion znamych hercov. Ukrutny budget. Epicke vyustenie. Ale ja uz som z toho vyrastol. Prec su casy ked Batmana tocil Nolan. V poslednej dobe ma zaujal iba Thor Ragnarok a Guardians of Galax, lebo boli vtipny a Deadpool. Ehm lebo bol vtipny. A originalny. Toto ponuka iba to, co sme uz videli tisic krat. Sice prepracovanejsie, ale stale to iste. Nech uz toto skonci a zacne sa viac investovat do inych filmov. 3* zo zotrvscnosti. Este psr dielov z dal by som odpad.

• 23.9.2019  21:19

Uff toto bolo velmi zle. Ked som bol maly, spider man bol jeden z mojich naj kreslenych serialov. Tento spider man ma vsak cely cas sral. Humor mi nesedel. Akcia nuda. Akoze novy kostym uplne chobotina. Viac menej zo seba spravil iba spider iron mana. Nasilu etnicka vyvazenost. Sup je asi na spodku mojich oblubenych zaporakov. Aj ked Michael Keaton bol jediny kto ma v tomto bavil. Je to tak na 50% a nechapem vysoke hodnotenia.

• 17.9.2019  18:29
    To (2017)

Solidny horor, super postavy, zaujimavy pribeh a fungujuci humor. Ked sa to namiesa dokopy tak je to uplna pecka. Videl som to este pred Stranger Things takze motiv deckeho dobrodruzstva spojeneho s hororom mi prisiel silno osviezujuci. Pametam sa ako mi dobry pocit z filmu lezal v hlave este dlho po tom, co som opustil kino. Ten pocit ze aj ked mal film nejake nedostatky clovek si ho proste poriadne uzil. Tento pocit mi po dvojke chybal, co je skoda. Jednotke musim dat proste o hviezdu viac ako dvojke. 5*

• 17.9.2019  18:24

Jednotka bola lepsia. Bolo to originalnejsie a vtipnejsie. Aj dvojka sa snazi. Ale funguje trochu horsie a obcas vykrada jednotku. Akoze postavy maju cosi do seba aj v dospelosti, ale detsky hrdinovia boli lepsi. Penywise je je stale cool, ale prinasa pramalo noveho. Par krat som sa schuti zasmial, ale niektore vtipy boli nasilu. Jedna sa ale o dobry horor? Podla mna ano. Nase polovicky to viac menej cele prepozerali cez prsty. Scary momenty sa asi dorovnaju jednotke. Koniec trochu odveci. Knihu som necital cize neviem ako to pojal King. Akoze bavil som sa, ale prvy diel bola proste pecka, ktorej sa dvojka nedorovnala. Hodnotie davam v Chernobylskych rentgenoch. 3.6*, not great, not terrible.

• 14.8.2019  22:54
    The Boys (TV seriál) (2019)

K tejto lahodke som sa dostal cez genialny song od Slipknotu, kde vo videoklipe len tak mimochodom vystupuje nejaky drsny serial. Pozrel som si teda trailer. Vsetko fajn idem na to. Ale ono je to trochu ine ako slubuju ukazky. Akcie tu az tak vela nie je. Nasilie je kvalitativne brutalne, Rkove. Ale kvantitativne sa serial zameriava skor na pribeh a postavy. Takze kto caka nejake ultimatne rezanice bude sklamany. Ale ten pribeh a postavy su uplne paradne. Teda nie vsetky postavy. Oni vas vlastne budu dost srat. Ale asi to tak ma byt a navyse kazda postava ma aspon cosi do seba. Nad vsetkymi potom vycnieva Homelander. Anthony Starr nastavil latku celkom vysoko ako serif Hood v Banshee. Ale co dokozal spravit v The Boys je zivotny vykon. Neviem ci to boli scenaristi alebo je proste dobra predloha. Ale tento pribeh ma extremne bavil. Postupne sa to rozvija ako zavitok a ak clovek nie je napumpovany spoilermi (trailer, klip, komentare) tak ho bude cakat jedno prekvapenie za druhym. Lebo Kripke a spol. dokazali oprcat odzadu a bez lasky ocakavania bezneho divaka. Zaujimave je, ze ako zaner je uveden akcny, komedia a krimi. Vsetky sa tam vyskytuju ale len v malych davkach a iba doplnaju drsny thriller, ktory sa celkom dost venuje psychlogii postav. Zaverene hodnotenie je asi 4 a pol. Ale ked sa objavi takyto sviezi vytvor v preplnenom priestrore so super hrdinskou tvordbou. Dam aj plnu palbu.

• 14.8.2019  22:24

V pohode romanticka komedia. Neda sa na tom rehotat non stop. Ale srandy bolo dostatok. Ako vystudovany politolog ocenujem prostredie kampane. Romanticka linka je tak standard. Proste to co ste uz videli vela krat a vela krat este uvidite. Rogen hra svoj standard a zalezi od vkusu ci to je dobre alebo zle. Charlize naopak je klenot filmu a herecky prevysuje vsetkych o triedu. A na svoj vek je super hot. Film obsahuje kopec klise, trapnosti a nezmyslov. Ale klady prevysuju zapory a na romanticku komediu dost dobre. 4*. PS: Fred Flarsky by si mal otvorit nejaky fashion kanal, lebo to co nosil pocas filmu su klenoty.

• 13.8.2019  17:23
    Hellboy (2019)

Hmm skoda ze toto nevyslo. Pritom same dobre ingrediencie. Hlaskujuci Harbour ako Hellboy.Tvrde Rko. Solidny reziser. Hororove prisery. Ale dokopy to nejak nesedi. Scenarista spravil uplne otrasnu robotu a Neil si to proste dobre neustrazil. A tiez postava Hellboya je nejaka nedotiahnuta. chvilu je to hlaskujuci drsnak a obcas histericka skolacka. Mohli jeho postavu viac doladit. Nehovorim ze sa na to neda pozerat, ale potencial bol premrhany. 3*

• 5.8.2019  10:05

Wau. Tak to uz je riadna chujada. Prislo vam F&F nerealne a prehnane? Tak toto sa posuva este viac do sci fi. Aj temou aj akciou. Par krat som sa v kine rehotal nad zhovadilostami, ktore tvorcovia napchali do filmu. Samozrejme mimo to, ze to je totalna chobotina, je to aj totalna pecka. Rock a Statham hlaskuju ako o zivot. A aj niektore vedlajsie postavy su vtipne. Skoda len ze Shawov charakter si ohybaju ako sa im zachce a hodi do pribehu. Kedysi spickovy bad guy je tu iba drzy good guy. Bitiek je tu dost ale cosi im chyba. A cosi previsuje. Strih. Zlaty John Wick. Takze zhrnute. Plne funkcna komedia (az parodia na seba samych) s sialenou akciou, zaujimavou hudbou, super vizuslom a oblubenymi hercami. Pribeh a logika 0%. Ja som sa bavil na 85%.

• 15.7.2019  16:17

Zaujimavy napad. Brian Taylor vie ako tocit sialenosti. Ale tu mu nieco chybalo. Mozno kolega Neveldine. Tymto filmom sa vo mne cely miesil pocit ci sa mi to paci alebo nie. Nakoniec asi nie. Ale tesne. Koniec nedostatocny. Cage losing his shits. Je to strasna blbost ale strasne by som chcel vediet a vidiet viac z tohoto universa. 3*

• 15.7.2019  16:12
    Shazam! (2019)

Priemer nad vsetky priemery. Proste jednoducha superhrdinovka, kde su deti ktorym hranie moc nejde (niekto sa tu snazi zreplikovat It a Stranger Things). Akcia je gycova komixova, s minimom napaditych momentov. Zachary Levi je obcas vtipny a spoznavanie schopnosti bola jedna z mala zaujimavych zloziek filmu. Mark Strong je v pohode zaporak, ale neocakavajte nejaku pridanu hodnotu. Jeho postava nedostane priestor mimo stereotypne veci. Ak chcete jednoduchu komixovku ktora obcas rozosmeje pozrite si to. Inak moc neodporucam. 3*

• 15.7.2019  16:06

Trochu sklamanie. Na komediu je tu trochu malo vtipov. Ken Jeong tu je dokopy 3 minuty. Pribeh je gyc. Bohaty princ a chudobne dievca prekonavaju kastovne rozdiely. Na jednej strane herci su sympaticki. Na druhej strane. Kokos. Vsetci Cinania vyzeraju rovnako. Par krat som si skutocne nebol isty, co za postava to je vlastne na scene. Dopozeral som to bez nejakej ujmy na zdravi. Ale davam maximlane slabsie 3* a 55%.

• 12.7.2019  11:06

Zaujimava zostava vojakov. Zaujimavy napad a pekne scenerie. Akoze film je dobry. Len ma cely cas skrel pocit ze tam nieco chyba. Chandor z toho nevytrieskal dostatok. Bolo tam miesto na lepsiu dramu. Mohlo sa ist v niektorych veciach viac do hlbky. Alebo sa naopak malo viac sustredit na akciu a dobrodruznu cast. Alebo sa dala lepsie rozvinut cast okolo Loreu. Ale ako hovorim. Je to fajn. Len to bolo treba lepsie doladit. 70% 3*.

• 29.6.2019  12:27

Hladali sme jednoduchu oddychovku. Nasli sme toto. Jedna sa o absolutny priemer. Sandler sam o sebe nie je vtipny nilkdy. Jeho filmy sa opieraju vzdy iba o vedlajsie postavy. Tu to drzi nad vodou hlavne Jennifer, ktora je herecky niekde inde ako Adam. Vedlajsie postavy su ok. Nic viac nic menej. V minulosti som videl Sandlerovky kde sa bud smejes alebo uplne trpis a chces si vyskriabat oci. Tu tolko trapnych momentov nie je (na Sandlerove pomery). Ale je to za cenu ze ani vtipov tu zas tolko nie je. Nepretrpel som to. Obcas som sa pousmial. Ale pecka to rozhodne nebola. Davam 50%. slabe 3*

• 14.6.2019  15:57
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Je to pecka. Aj z pohladu katastrofy. Aj ohladom dobovej politickej situacie. Herecke obsadenie je super. Atmosfera brutalna. Chernobyl je skutocne desive miesto. Serial ma aktualne 97%. Mozno to je trochu privela. Ale aj tak sa jedna o paradny kusok. Budem ovca a dam 5*.

• 8.6.2019  23:08

Nechapem preco som toto pozeral. Chcel som jednoduchu oddychovku a dostal som? Nudu. Chapem rodicov s detmi co to pozeraju. Ale ako dospelemu mi tato infantilna hovadina moc nedala. A keby mam 12 rokov, tak by som bol tiez nasraty. Malo pokemonieho marovania. Pritom herecky je to obsadene super. Reynolds, Nighy a Watenabe ma trochu navnadili. Ale prvy je iba hlas a dalsi dvaja su len do poctu. Uznavam len par dobrych hlasok. "I am good at being alone at night" muselo rozveselit oblubovacov dvojzmyslov. Inak beriem. Moja chyba. Vobec som to nemal pozerat. 45%

• 24.5.2019  19:14

Neviem ako hodnotit tento film. Na jednej strane su nesplnene ocakavania, slabsi casting, a extremne hlupy dej (akoze fakt hlupy aj na pomery). Na druhej strane je to vtipne, akcne a dostatocne krvave. Ja som sa bavil solidne. Ale od Blacka a znacky predator som proste cakal nieco lepsie. A celkovo to predatora ako rasu skor przni. Rozmyslam ze by som dal 4 hviezdy uz len za tu particku sialenych vojakov ktori dost bavia. Ale asi to necham na silnych troch. Hold ked uz vychdzas z legendy musis sa viac snazit.

• 22.5.2019  23:41

Kvalitnu sluzbu mi spravili zle recenzie. Film sme sli pozerat s tym, ze sme chceli jednoduchu zabavnu harrypotteroidnu oddychovku a presne to sme dostali. Johnny Depp ma dlhsej dobe bavil. Redmayne ma zase pomaly prestava srat. Starnem. Kedysi by som takuto zlataninu ohejtoval, ale tentokrat som sa bavil. A Harry Potter je predsalen nostalgia mojej mladosti. A vyzera to tak, ze Brumbal je fakt gay. Slabe 4*.

• 22.5.2019  23:38

V pohode ale vlastne o nicom. Mna uz tie komixovky prestavaju bavit aj ked sa vydaria. Uz akutne musi tato filmova moda skoncit lebo ma drbne. Ako Ant man fajn. Obcas vtipne, obcas akcne a za chvilu aj zabudnete ze ste to videli. 3* a uz ma ani nebavi taketo filmy hodnotit.

• 22.5.2019  23:25
    Creed II (2018)

Otrepane, ale stale ako tak funkcne. Plus davam za Lundgrena. Minus za to ze ho mohli vyuzit viac. Celkovo film kde Sly a Dolph nemaju ziadnu akcnu scenu posobi divne. Inak beriem zakomponovanie Dragovcov do filmu uspesne. Zaujimalo by ma kolko z toho este vytrieskaju. Dokopy uz ma Rocky kolko dielov? 8? Stale to iste. Plusom je ze ked si porovnam boxerske bitky v Rockym a v Creedovi tak to islo celkom hore. Pre mna priemer. 3*

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39