Anchi

okres Praha
sýrový mlsoun

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 5.1.2019  21:52
    Globální kolaps (TV film) (2017)

1 * za efekty.

• 17.2.2017  23:21
    Příčesky (2007)

10. festival japonskeho filmu. Skvela uchylarna na patecni vecer.

• 8.1.2017  17:54
    Unbreakable Kimmy Schmidt (TV seriál) (2015)

Run, Lillian! / S01 4*, S02 4*

• 5.1.2017  10:04
    La La Land (2016)

Hezká varieta na kdyby chyby aneb neverending story :) Za mě dokonalost. Herci, hudba, kamera, dialogy, scéna. Garderóba!!! Mohlo to mít o malilililičko rychlejší spád, ale all in all, me likey.

• 3.1.2017  10:10
    Toni Erdmann (2016)

Skoro 3 hodiny utekly jako voda, ani nevím, kdy naposledy jsem takhle s chutí koukala na TAK dlouhej film. Na tak dlouhej NĚMECKEJ film. Toni/Winfried (víc cool jméno jsem taky dlouho neslyšela) jsem já, až se v příštím životě narodím jako chlap. Jako velkej ošklivej německej chlap. Jednotlivý scény z diváka vykřešou přesně to, co je jejich životním posláním, podprahový zprávy účinkujou, herci hrajou, jako celek film funguje skvěle, ale stejně mi tam něco na tu pátou * chybí. Asi draci.

• 1.1.2017  21:54
    Road Trip (2000)

Vtipný. Ale děsně blbý. Tom Green - wtf?

• 29.12.2016  21:54

Správnej film ve správnou chvíli. Zach Braffovina přesně dle mého gusta. Plejáda herců, kteří hráli ve Scrubs 2.-8. housle. Takhle upřímně mě nebavil malej Tyler ani nepamatuju. A já vůbec nenadržuju!

• 28.12.2016  21:26
    In Your Eyes (2014)

Kdo by to byl do Whedona řekl. Příjemná slaďárna. To chceš. Díky všem zodpovědným za to, že se mysteriózní aspekt filmu nesnažili nijak logicky vysvětlit.

• 28.12.2016  21:19

Mi to přišlo kolikrát až hloupě vykonstruovaný a i když to all in all bylo promyšlený, především chování dozorců a naddozorců, řekněme, tak to bylo celý zároveň divně nedotažený. Možná mi chyběl bližší psychologický rozbor zneužívané strany účastníků experimentu. Jak moc jsou skutečně v háji, jak moc se jim prostředí zarývá pod kůži, jak moc jsou nad věcí, co na koho hrajou, co přehrávaj... Nebavila jsem se. Což je vlastně možná dobře...? Co mě ale bavilo, byiy scény s Ezrou, ofc, toho já můžu. // Scénář: Talbott... Tak to vysvětluje hodně :)

• 24.12.2016  14:28
    The Fall (TV seriál) (2013)

5 hvězd je žalostně málo.

• 19.12.2016  22:11
    Anthropoid (2016)

Česko-světový obsazení naprosto bez výhrad, ale k čemu teda výhrada gigantická, tak to k výsledku komicky mluvenýho slova. A protože nejsem verbal, tak pro vysvětlení see yeho komentář, trefil to. Skoro jsem až bojovala s maximálním počtem hvězdiček, ale udržela jsem se. 2 hodiny byly skoro moc, ale klobouček před barrandovským studiem, odpouštím i modrý zóny, moderní pouliční osvětlení a graffiti.

• 15.12.2016  16:52
    Galavant (TV seriál) (2015)

Galavant je sice super, ale zženštilý/dětinský Richard si scénu ukradl během pár dílů víceméně hlavně pro sebe. První díl mě neodradil, u 2. jsem brečela smíchy (legendární joust) a u posledního jsem plakala už doopravdy, převážně proto, že 3. série nebude. A to se tam zrovna skoro objevil drak! Galavant měl všechno. Bitches. Zombie. Gaye. Rickyho Gervaise. Prostě fakt všechno.

• 9.12.2016  21:27
    Single Man (2009)

Tom Ford je můj nový hrdina.

• 9.12.2016  18:57

"When you love someone, you have to be careful with it. You might never get it again."...

• 8.12.2016  17:39

Šla jsem na to s očekáváním trapný blbosti, a odcházela s tím, že to sice blbost byla, ale vtipná, proto se mi nechce věřit, že v sále to byl, dle komentářů, samej suchar. Na vypláchnutí mozku úplně akorát. Jo a málem bych zapomněla! Olivia... Ach.

• 6.12.2016  21:06

Copy/paste koment od Cervenaka.

• 20.11.2016  18:49
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

I když někteří hovoří o tom, že je děj první série uměle natahovaný a není v něm dostatek zápletek, tak já to tak nevnímala. Kilgrave uniká vždy samozřejmě a přirozeně, Jessica svádí pro mě tak pochopitelný vnitřní boj, kdy chce být hrdinkou a zároveň touží po spravedlnosti, aníž by musela ublížit, navíc velká sympaťanda s lahví whiskey vždy po ruce. Vedlejší postavy jsou umně představené, že ani nebudí dojem vedlejších postav... Chemie funguje tam, kde má a pro mě bononek v podobě Tennanta, srdcovky, Pana Herce (taky bych mu zobala z ruky). I love Marvel. I want moar.

• 16.11.2016  22:11

Dokonalý béčko.

• 17.8.2016  22:05
    Love song (2013)

Reseen after couple of years and it still is so heartbreakingly perfect I have to drink myself to sleep <3

• 25.4.2015  21:46
    Na dotek (2004)

Life.

• 14.2.2015  15:10

Jestli to bylo tím, že jsem sama teď v trochu citlivějším rozpoložení mysli nebo tím, že jsem zrovna měla náladu na porci cizího štěstí... Těžko říct, ale film ve mně zanechal hrozně milý pocit. SImon Pegg boží jako vždy (ak říká můj bratr) a Rosamunda Pike má místy roztomile nevhodné reakce a zároveň dokáže pobavit sama sebe (někoho mi to připomíná...). Líbilo se mi propojení linky malého Hectora a zlomu, kdy se z něj konečně vyloupl emočně zralý člověk.

• 10.9.2014  23:19

Tenhle filmovej zážitek jsem si musela rozdělit nadvakrát, tak silná záležitost, že se mi až chvílemi dělalo špatně a to je u mě dost co říct. Nejen z realisticky pojatýho násilí, ale celkově ze síly příběhu obou hlavních aktérů. Herecký výkony nechápu, hlavní masový vrah ve mně vyvolával takový pocity hnusu... A naopak pro mstitele jsem měla v hlavě jen "i feel ya, man". 5* záležitost pro mě z valný většiny bývá snímkem, kterej si ráda pustím znova, ale tady u Devila... Mileráda udělám výjimku..

• 9.9.2014  00:01

Keira s modrejma očima v roli víly a dva bizarně namaskovaní týpci s touhou umřít. Umě natočený i zanimovaný. A závěrečný titulky překvapí nejednoho čecháčka :-)

• 21.7.2014  18:19

Hodně silnej konec.

• 12.7.2014  22:47
    Kalvárie (2014)

Všechno je to tak zvláštně provázané, spojitosti mi docházely postupně a celkově to na mě mělo hodně pravopodviný efekt rozčarování. Hodně mě potěšil Dylan Moran v roli povrchního egoisty i Kelly Reilly v roli depreseplné "nevímcosesebou" třicítky. Samozřejmě to nemohlo skončit jinak než to skončilo, ale než to skončilo, tak to stálo za to.

• 11.7.2014  15:53

Těžko říct, co to o mně vypovídá, ale odteď, když se mě někdo zeptá na Eastern Promises, vybaví se mi jako první scéna v páře s bojujícím, potetovaným a hlavně nahým Vigem. Mafie pro mě je úplně nepředstavitelnej a cizí svět, kterej mi Cronenberg (dle mého lajckého názoru) zase o něco víc reálně a zajímavě přiblížil. Skvělá kamera, scénář i herecký výkony (Cassel).

• 11.7.2014  10:36

Nejlepší erotická scéna pro rok 2014.

• 11.7.2014  10:24

O většině chlapech se dá spíš říct, že čím starší, tím lepší (ano, vaše oblíbené pánové - zrajete jako víno), ale u Wahlberga musím konstatovat, že jenom za mlada to stálo za něco (mladej Wahlberg ví, jak se usmát!!!). Příběh Dirka Digglera a 70' pornoprůmyslu mě nečekaně vtáhnul do děje a i přes dlouhou stopáž jsem film zhltla na posezení. Po delší době soundtrack, kterej sedl jak hrnec na prdel. Mladá Julianne Moore a postava režiséra Jacka mě hodně bavily. Místy komické a místy přeháňky. Škoda, že závěrečná scéna byla fake. I'm a star...... I'm a star. I'm a star. I'm a star. I'm a big bright shining star.

• 9.7.2014  20:20

Zapnu film, koukám, koukám a najednou konec? To se mi dlouho nestalo. Hlavně jsem nečekala, že se zažeru do filmu dle čsfd/imdb zcela průměrnýho. Jasně, bylo tam dost okamžitě zřetelnejch kravin a pár na hlavu postavenejch situací, ale celkově mě to hodně bavilo. Hodně zábavná byla linie s majitelem půjčovny aut a malým černým squatterem, dožadujícím se high-five. Hlavně Kostner se mi asi pořádně líbil až v týhle roli. Nejspíš za to můžou jeho modrý oči a tatínkovský panděro. Ale převážně asi ty oči.

• 7.7.2014  12:11

Hodně debilně vtipná záležitost. Musela jsem použít ono slovo, protože lepší adjektivum pro styl Hot Roda prostě nemám. Určitě se nemusí líbit každýmu, ale mému retardovanému mozečku velmi vyhovovalo. Kupříkladu scéna s pádem z "tichýho místečka" mě složila i po opakovaným přetočení.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9