Slzy, které svět nevidí (1962) (TV film)

"Není důležité, co do úst vchází, ale co z nich vychází..." Chtělo to delší stopáž a mohlo být mé hodnocení vyšší, protože zde se zastavilo u průměru.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

"Máš srdce válečníka! ... To je to nejhezčí, co mi kdy kdo řekl!" No, dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, a zde se vstoupilo, avšak propadák to rozhodně není. A za tu parádní matku hvězda navrch!

Nedotknutelní (2011)

"Co když je tlustá... Najdete spřízněnej špek!" Nádherná citlivá komedie, k tomu dle skutečného příběhu. Přátelství protikladů není zapovězitelné a dokáže obohatit život, zde také s krásným nadhledem a výborným vtipem. Maximální počet!

Já, kocour (2016)

Kočičky já rád, ale tohle nebylo nic extra. Jednou stačí.

Špióni odvedle (2016)

"Měl jsi rudé oči a chtěl jsi sex ve všední den..." Pán a paní Smithovi/Jonesi mixnutí se sousedem zabijákem. Průměrná komedie, ale proč ne...

Divoši (2012)

"Všichni říkají, že tráva je špatná, ale ve špatném světě je tráva dobrá!" Nečekal bych od Stonea klasický akčňák. To vyprávění však bylo na jednu stranu odlehčené a na druhou syrové ala Tarantino. No a závěr? To už bylo to Stoneovské drama, i když... ale nebudu spojlovat :-) "Budeme jako Robin Hood, pěkně nasranej Robin Hood!"

Chyťte zloděje (1955)

Pan Hitchcock promine, ale tohle mne prostě nebralo.

Stará láska nerezaví (2003) (TV film)

Bylo to takové divadelní zpracování (taky je to podle divadelní hry) s povedenými a vtipnými dialogovými souboji muž - žena.