mutace

Vesmír mezi námi (2017)

hnuj od A do Z

• 1.6.2016  12:57
    Válečný kabinet (2015)

Kam se hrabou ruský psychologický filmy z 80tých let. Tohle je fakt hustej mozkovej klystýr. Kendrickovi asi hrabe.

• 23.7.2015  17:00
    Ghoul (2015)

Od Jálka jsem nic nečekal a přesto mě dokázal zklamat.

• 20.6.2015  08:54

Tu jednou hvězdičku tomu dávám proto, že znám ještě jeden horší film, Život je krásný z roku 1997

• 31.1.2015  21:30
    Dárce (2014)

Co říct a nebejt sprostej? Pokud má někdo pocit, že se jedná o film "sázící spíše na divákovu mozkovnu", pak by si měl prohledat tu svojí a poté zajít do nějaké realitky, že má nebytový prostor k pronájmu vhodný jako septik

• 15.9.2014  08:38
    Divergence (2014)

Přišlo mi to jako remake Hunger Games, už to bylo špatný, ale tohle je ještě horší.

• 24.8.2014  22:44
    Noe (2014)

Doposud jsem měl zato, že Noe byl veskrze kladná osoba. Nyní zjišťuji, že to byl desocializovaný sociopat. Zařazuji si tento film mezi Evilenka aTeda Bundyho.

• 10.7.2014  20:50
    Divoká hranice (2012)

Myslím, že kdybych si dal třešně a zapil je jahodovým šejkem, pak gulášek, na to becherovku a na závěr sklenici mléka, tohle bych vyrobit nedokázal. Ubohá Sharon Stone, takhle by lidé končit neměli. A ta americká vlajka na závěr je fakt hustá.

• 29.6.2014  18:22
    Jack Ryan: V utajení (2014)

Že zrovna Kenneth Branagh mi tohle musel udělat, to mu neodpustím.

• 26.6.2014  12:33
    White Swan (2013)

O tom, kterak křehká baletka nakopala všem prdel. Druhý díl se bude jmenovat: Noha v Romanově řiti.

• 3.5.2014  15:42

Příběh honibrka, který si vyhonil super skvělou mega krásnou a hlavně obrovskou rodinu. Krása, jedna dlaň nezůstane suchá.

• 6.4.2014  22:22
    Pád Bílého domu (2013)

Pokud jste se při sledování tohoto filmu nepozvraceli, znamená to, že jste mnohem větší drsňák než Mike Benning. Rovněž je to důkaz, že pokud jde oslavu úřadu presidenta, nezastaví se Američani před ničím a k prostituci se zaprodá každý, i Morgan Freemen či Angela Bassett.

• 2.1.2014  08:59
    Muž z oceli (2013)

Jako + vnímám fakt, že nová Lois Lane, přesto, že to není žádná krasavice, oproti té původní je hotová miss Univers.

• 24.12.2013  13:20
    Anna Karenina (2012)

Kostýmy pěkné, jinak plytký humus, který se tváří jako vrchol umění. O Annu Kareninu tu nejde, je to jen zástěrka, aby mohl režisér veřejně masturbovat.

• 11.11.2013  08:47

Prostě zábavná hororová show, která funguje

• 11.11.2013  08:44
    Husiti (2013)

Představte si, že někdo natáhne večerníček na jednu hodinu, asi tak to bylo zábavné. Příběh je volně inspirován obdobím husitských válek. Dětem se to celkem líbilo, ale prý to bylo moc dlouhé. Film s velkými ambicemi, které se nenaplnily.

• 9.4.2013  09:00
    Argo (2012)

Průměrný, nepříliš akční a vlastně ani nevím jestli thriller. Za co tohle dostalo Oskara to vážně nechápu.

• 27.12.2012  19:48
    Amazing Spider-Man (2012)

Sbírka pohaslých hvězd. Béčkové dílo s Běčkovým efekterm

• 27.11.2012  16:04

Zdá se, že "Boj o oheň" z roku 1981 se dočkal svého "remejku". Porovnám-li vzhled neandrtálců z obou filmů, pak při pohledu na AOa je zřejmé, že se v maskérně něco zvrtlo. Vzhledem k celkové kvalitě filmu to ani moc nevadí.

• 8.10.2012  10:17
    Hunger Games (2012)

Omluvou pro tento film je, že už předloha stojí za hovno. Otázka zní, proč to teda vůbec někdo točil? Ani motiv není originální, mnozí z vás jistě viděly Battle Royale. Tam se aspoň jedná o pravou naturalistickou řežbu, ktreá si nehraje na něco, co není.

• 18.4.2012  15:55
    Lorax (2012)

Nuda, nuda, šeď, šeď. Na dnešní dobu zcela standardní provedení. Naprosto ubohý příběh. Z 3D už se dnes na zadek také neposadím. Jediná inovace, na které film stojí, je ztvárnění stromů jako barevné chomáčky. To je málo.

• 5.3.2012  10:23

Jedna hvězda za 3D efekty, jinak je to dost mizerný film. Nic mě nerozladí tak, jako odfláknutý příběh. V úvodu se člověk dozví, že ostrov, na němž se nachází i bájná Atlantida se vynořuje a potápí zhruba ve 140 letých cyklech. Naši hrdinové se na ostrově ocitnou v okamžiku, kdy je vynožen, leč do ponoru mu schází cca 2 dny. Způsob, jakým se ostrov ponořil, však dává tušit, že za dalších 140 let se nubude mít co vynořit. Ponor to byl vskutku destruktivní, Atlantidu pohltila zlá tsunami, vulkán rozmetal ostrov na malé kusy, které pohltila země. Člověk si klade otázku: Byl toto první, takto destruktivní, ponor? A jak je to s flórou a faunou, která během ponoru vžy musela zahynout. To se vždy behem těch 140 "nadvodních" let vyvinula znovu? No zkrátka je to šit.

• 7.2.2012  17:09

Perfektní řemeslná práce, skvělé využití 3D, ale jinak noc hlubokýho. Dejově průměrné a trochu rozvleklé.

• 21.1.2012  14:50
    Čarodějův učeň (2010)

Jay Baruchel je příšerný tele. Tomu filmu by se toho dalo vztklout milion věci, ale pořád by to stačilo třeba alespoň na jednu, či dvě hvězdičky, Ale ten výše jmenovaný hňup nasadil všemu korunu a díki jemu se film stal naprosto nesledovatelný.

• 5.1.2012  08:53

Nebylo to úplně špatné, ale celkem mi vadil hlasový projev Jana Budaře, jeho hlas se rozhodně nehodí k douhým monologům.

• 28.12.2011  19:25
    Sanctum (2011)

Není to žádná superbomba, nic originálního, ale na druhou stranu je to celkem zábávné. Bylo to přecně to, co jsem od toho čekal a proto to hodnotím celkem kladně.

• 28.12.2011  19:16
    Američan (2010)

Kdo byli ti Švědové, a proč chtěli zabít Jacka? Proč Pavel zastřelil Matildu, kterou si najal na vraždu Jacka poté, co měla cíl na mužce, aniž jí dal šanci dokončit projekt? Proč se potom Pavel nechal zastřelit Jackem, který odjel skonat k řece? A co tam dělala ta kurva? To si ze mě někdo udělal prdel? Dávám jednu hvězdu za hezké záběry horské krajiny. Jinak je to ryzí sračka.

• 30.11.2011  14:38
    Ženská věznice (2006)

Kvůli filmům jako je tento, by měla být stupnice hodnocení rozšířena alespoň o 10 stupňů směrem dolů. Takto musím urazit veškerý odpat tím, že tento film zařadím do této kategorie. Je to běs, je to běs, jet o běs.

• 15.10.2011  20:44

Nekomplikované a celkem zábavné. Pokud máte děti mezi 3mi - 7mi lety, bude je to bavit a o to jde, ne?

• 25.9.2011  10:50
    Neznámý (2011)

Tento film jsem viděl asi před 3mi měsíci a mám problém s i vzpomenout očem to vlastně bylo. Už když jsem šel z kina jsem měl tento problém. Patrně mě to moc nezaujalo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10