Czech Made Man (2011)

Nebylo to úplně špatné, ale celkem mi vadil hlasový projev Jana Budaře, jeho hlas se rozhodně nehodí k douhým monologům.

Sanctum (2011)

Není to žádná superbomba, nic originálního, ale na druhou stranu je to celkem zábávné. Bylo to přecně to, co jsem od toho čekal a proto to hodnotím celkem kladně.

Američan (2010)

Kdo byli ti Švědové, a proč chtěli zabít Jacka? Proč Pavel zastřelil Matildu, kterou si najal na vraždu Jacka poté, co měla cíl na mužce, aniž jí dal šanci dokončit projekt? Proč se potom Pavel nechal zastřelit Jackem, který odjel skonat k řece? A co tam dělala ta kurva? To si ze mě někdo udělal prdel? Dávám jednu hvězdu za hezké záběry horské krajiny. Jinak je to ryzí sračka.

Ženská věznice (2006) odpad!

Kvůli filmům jako je tento, by měla být stupnice hodnocení rozšířena alespoň o 10 stupňů směrem dolů. Takto musím urazit veškerý odpat tím, že tento film zařadím do této kategorie. Je to běs, je to běs, jet o běs.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Nekomplikované a celkem zábavné. Pokud máte děti mezi 3mi - 7mi lety, bude je to bavit a o to jde, ne?

Neznámý (2011)

Tento film jsem viděl asi před 3mi měsíci a mám problém s i vzpomenout očem to vlastně bylo. Už když jsem šel z kina jsem měl tento problém. Patrně mě to moc nezaujalo.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

O trochu lepší než "Strom života" s B.Pittem. Byl jsem na tom s dětma (4, 5 a 6), těm se to líbilo, proto jedna hvězdička. Já se hrozně nudil.

Dobrý ročník (2006) odpad!

Už úvodní scéna se mi jevila jako podezřelá. Scéna z burzy, jako vystřižená z filmu "Záměna" z roku 1983 a pravděpodobně mnoha jiných filmů, mohla před 35 lety někomu přijít děsně zajímavá, dnes působila jako špatný vtip. V podobném duchu se pak odvíjí celý film. Je TRAPNÝ a NEORIGINÁLNÍ. Jedna z nejklišovatějších věcí, jaké jsem kdy viděl. Vůbec jsem nepochopil, proč se Scott, který má na svědomí i spoutu skvělých filmů, do něčeho takového pouštěl. Jěště bych pochopil, kdyby vila, ve které se to odehrává, byla jeho a on se s ní chtěl pochlubit světu. Zkrátka "Dobrý ročník" není dobrý film!

Šmoulové (2011)

Soudě podle reakce mých dětí, kterým se to velice líbilo, jedná se o vcelku úspěšný dětský film. Dokonce ani já se nijak zvlášť nenudil. A, že mi to místy přišlo trochu jednoduché? Však je to film pro děti. Za mě čtyři hvězdy, moje děty by dali 5.

Strom života (2011) odpad!

UPOZOZNĚNÍ!!! V tomto komentáři se autor neudržel a použil sprostá slova. Film, který má nepochybně obrovské, nebojím se říci megalomanské umělecké ambice, leč zcela bezdůvodně. Kořeny onoho stromu života jsou zapuštěny daleko v minulosti, v dobách velkého třesku. Tudíž se nedivte, že po jeho cestě vzhůru narazíte na dinosaura, ale o toho tu nejde, jedná se o příběh despotického otce a jeho rodiny, kterýžto poté, co dostal padáka se změní k dobrému, jo a také jim zahyne jeden syn, ale o toho tu také nejde, nejde tu ani o toho despotického otce. Myslím, že jádro celého filmu je v biblických sračkách, které se na vás z plátna řinou nebývalou měrou. Po 10 min. si příjdete až po uši v hovnech. Poměr děje vůči již zmíněným sračkám činí asi 10:90 %. Ještě nikdy jsem neviděl tak houfně opouštět promítací sál. Myslím, že kdyby promítali jen černé plátno, tak to nemohlo být ani z poloviny taková nuda.