M-Tea

M-Tea

Česko

<< předchozí 1 2
    • 16.3.2014  14:55

So this is what we've cum to.

• 19.1.2014  23:34

Do sebe zahleděné, řemeslně a herecky výborné, afektované a přestřelené stopáží i okázalostí.

• 13.12.2013  14:45
    Lásky čas (2013)

Pravdy ani trochu, ale funguje to.

• 26.10.2013  19:22

Pěkný řemeslo, ale jde to mimo mě.

• 15.9.2013  19:12

Umění vs. život? Možná je to věkem, ale umění.

• 3.9.2013  12:43
    Jimmy Carr: Comedian (TV film) (2007)

Totální poprava publika a geniální brutální humor.

• 31.1.2013  21:12

Oceňuju promyšlené hrátky se žánry, některé dobré záběry, některé herecké výkony a hudbu. Za srdce mě to ale nechytlo.

• 18.1.2013  18:28
    Hon (2012)

Skutečně "těžký" film, skvělé emoce, dokonalí herci. A to ten rok 2013 teprve začal:)

• 7.1.2013  22:06

Stoprocentně fungující emoce.

• 25.12.2012  15:19
    Dredd (2012)

Jsou filmy, které se označují jako béčkové akčňáky neboli svého druhu guilty pleasure. Nemají mozek, ale občas mají aspoň srdce, baví dobře natočenou akcí nebo jsou podané s nadhledem a vtipem. Dredd mezi ně nepatří. Dredd je prostě špatný.

• 24.12.2012  16:52
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

Skutečně jeden z nejlepších seriálů vůbec.

• 17.11.2012  18:22
    Total Recall (2012)

Sterilní plochá nuda.

• 9.11.2012  17:04
    Girls (TV seriál) (2012)

Real and funny Girls.

• 3.11.2012  10:37
    Looper (2012)

Rozhodně technicky dobře natočený film, plný skvělých nápadů a s dobrou zápletkou. Bohužel emocionálně mě to úplně minulo. Nízkonákladovost je na jednu stranu sympatická (všechno je špinavější, přesvědčivější) a na druhou stranu některé triky jsou docela úsměvné a někdy i vyloženě kazí iluzi filmu. Zůstávám tedy u průměru.

• 27.10.2012  18:50

V rámci žánru naprostá spokojenost. Sympatická a příjemná podívaná.

• 12.10.2012  21:02
    Arrow (TV seriál) (2012)

Prkenní herci a dialogy šustící papírem. Opravdu to vypadá jako telenovela z prostředí americké zlaté mládeže. Voice-over směšný a příběh tuctový.

• 7.10.2012  18:57
    Lucky Louie (TV seriál) (2006)

Viděl jsem většinu vystoupení Louise C.K. a spousta jeho skvělých historek, které odvyprávěl sám na jevišti je v tomto seriálu sehrána. Nic proti tomu, materiál je to skvělý. Samotný seriál je ale přece jen trochu divný. Vulgarity je zbytečně moc, kulisy vypadají velice levně a dialogy šustí papírem. Přesto právě díky Louisovi jde o kvalitní sitcom.

• 7.10.2012  14:15

Dobrý dokument, plný informací o vzniku a vývoji superhrdinského komiksu jako svébytného žánru. Představuje nejznámější autory a jejich díla a ukazuje kontext a dobu, v nichž vznikaly. Jde ale pouze o zjednodušené základní představení žánru laikům. Film končí v roce 2003 uvedením prvního Spider-mana a X-Menů. Bylo by zajímavé dojít až do současnosti a zanalyzovat situaci, kdy Hollywood adaptuje jeden komiks za druhým.

• 6.10.2012  17:59

Nevkusná nuda.

• 1.10.2012  15:36
    Special (2006)

Sice nízkorozpočtové a trochu neohrabané, ale na druhou stranu skvěle napsané, nápadité a sympatické. Film nepostrádá silné scény, zajímavou kameru, sympatického hlavního hrdinu a jistou realističnost - špinavost a nevyumělkovanost. Podle mě je určitě Special.

• 28.9.2012  10:57
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Viděn pouze pilot, nedokoukán... Dialogy šustí papírem a dokonale nalíčení herci přecházejí ze scény do scény jakoby o něco šlo. Základní sci-fi premisa to nezachrání.

• 28.9.2012  09:24
    How TV Ruined Your Life (TV seriál) (2011)

Povinně promítat ve školách.

• 27.9.2012  22:37
    Jak prosté (TV seriál) (2012)

Viděl jsem jen pilot a nechci vidět víc - upachtěná nuda.

• 23.9.2012  13:47
    Nikita (TV seriál) (2010)

Viděl jsem jen první díl. Jedním slovem tupoučké. Bere se to smrtelně vážně "Threat level 6! This is war!" a i když je to pěkně natočené a na děvčata se dobře kouká, zdaleka to nestačí na vyvážení tupých dialogů a tzv. děje.

• 19.9.2012  20:03
    Super 8 (2011)

Jistě, dalo by se do toho šťourat ze všech stran - napodobenina Spielberga, tuctová hlavní zápletka, atd. Já jsem ale nadšen - sympatičtí představitelé, motivy "tíhy z minulosti" a "lásky navzdory rodičům" a finále - to všechno vytváří příjemně optimistickou podívanou. A pokud je pravda, co jsem se dočetl v komentářích, že to natočili za 50 milionů, pak říkám: respekt.

• 18.9.2012  22:27

Ano, takhle vypadá akční béčko, které to o sobě ví a nestydí se za nic. Guy Pearce je sympaťák a celé to funguje mnohem líp než Expendables 2, kde jde o herce (ne o postavy) a samoúčelnou akci (ne o děj).

• 15.9.2012  22:27
    Gameswipe (TV pořad) (2009)

Základní informace o počítačových hrách (historie, žánry, obtížnosti,...) v typickém sarkastickém podání skvělého Charlieho Brookera. Jako bonus se dozvíte, co rád paří autor IT Crowd:)

• 9.9.2012  16:22

Hezký. Až na to, že ve výsledku má tenhle film přesně opačný účinek. Neříká vám: "Udělej něco se svým životem.", ale "V pohodě, to že je všechno na levačku je součástí dokonalýho kosmickýho plánu."

• 17.7.2011  11:20

Judith Butler, Slavoj Žižek a spousta dalších lidí dostala prostor něco říct a nikdo z nich mě nezklamal. Byť je nesmírně obtížné rozvést nějakou myšlenku v deseti minutách do detailů, myslím, že všem se daří poskytnout divákům kvalitní "duševní stravu". Forma dokumentu je jednoduchá, ale obsah stojí za to!

• 28.9.2010  13:38

Velice silný film! Po celou dobu bylo jasné, že spousta věcí je špatně a s přibývajících časem bylo stále těžší a těžší sledovat to, co se odehrává. Přiznám se, že druhou půlku filmu jsem v podstatě jen doufal, že spravedlnosti bude učiněno za dost a že alespoň Gertrude (matka) za své činy zaplatí.

<< předchozí 1 2