Libertas (2020)

Zaujímavý dokument o fungovaní kryptomien. Ale brutálne jednostranné, samé vychvaľovanie aké je to super. Najsrandovnejšie bola pripomienka jednej ženskej ako si na západe žijeme v bubline nie ako inde vo svete. A následne vraví aké sú kryptomeny super, stačí vytiahnuť smartfón a všetko ide. (Tá žije v inej bubline :). ) žiadne riešenie problémov ohľadne obrovských energetických výdavkov. Patrila by sa paralela k tulipánovej burze. ........ ako celok slabé.

Ukrajina v ohni (2016) odpad!

Pre tých čo sú ušetriť čas podľa tohoto akože dokumentu sú Ukrajinci banda nevďačných nacistov.

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (seriál)

Graficky pekne spracované, no jednostranne pojaté. Stále vyzdvihované ruské klady, a úplne ignorované všetky ich slabiny a chyby. Podľa ich výkladu mal človek dojem že keď na nich zaútočili tak rusi do týždňa dobili Berlín. Vzhliadol som len prvú časť ale ostatné ma vôbec nelákajú. Rusi mali lepšie tanky , mali ich viac , robili mobilizáciu, podarilo sa im minimalizovať škody prvého útoku Nemcov, pri útoku Nemci zdrhali zdrhali k rusom. Rozviedka predpovedala útok Nemcov takže neboli zaskočený??? stále nechápem čo trvala tá vojna tak dlho? Evidentne v Rusku ešte nenastal čas na objektívne zhodnotenie histórie.

Templář (2011)

Ak si odmyslím sekanie končatín hláv a iné podobné zábery jedná sa o ťažkú romantiku.

Sucker Punch (2011)

Neviem na čom frčí režisér ale musí to byť dosť silné takýto chaos normálny čistý človek nenatočí. Po audiovizuálnej stránke je to super. Logickú časť musíte úplne vypnúť blázninec so samými sexi ženskými v krátkych sukničkách v predstavách sekajúce a strielajúce všetky typy príšer.

Somrák s brokárnou (2011) odpad!

Nechápem ako takúto úchylnú blbosť môže dakto natočiť.

Občanský průkaz (2010)

Hlavná dejová línia slabá, štyria debili ktorých starosť je len chlastať alkohol a počúvať hudbu, zúfalé herecké výkony týchto mladých hercov. Vedľajšie príbehy chytia za srdce disciplinárne konanie s učiteľkou, zámena búnd s Čamborom, colná prehliadka, ..... tieto scény vyzdvihli podpriemerný film na 4 hviezdičky.

Rango (2011)

Nebolo to vyslovene zlé, ale divné. Málo humoru. Pár zaujímavých scén ale v globále pre mňa sklamanie.

Drive Angry (2011)

Možno trošku primitívnejšie ale stále sa niečo dialo, spracovanie na slušnej úrovni. V pohode krvavý - akčný oddychový film :)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Pilotný film super, druhá časť slabšia, tretia podpriemerná, štvrtá sa znovu polepšila. Uvidíme ako sa to skončí.